head

 

AKTUALITY

PREZÍDIUM

DOKUMENTY A FORMULÁRE

BOXERLIGA  

VÝSLEDKY  

KLUBOVÍ ŠAMPIÓNI  

CHOV

CHOVATEĽSKÉ STANICE

PONUKA ŠTENIAT

ZOZNAM ČLENOV

FOTOGALERIA

LINKY

Slovenský boxer klub

Propagujte aj svoju stránku

 

 

 

 

>> PODMIENKY <<

 

 

 

 

PRIHLÁŠKA DO SBK

SMERNICA PRE ASOCIOVANÝCH ČLENOV

KRYCIE LISTY - USMERNENIE

Platby členských príspevkov za roky 2016 a 2017

Tlačivo "hlásenie o vrhu" si môžete stiahnuť v sekcii krycie listy

Kalendár výstav UKK

 

 

 

 

 

>>> VÝSLEDKY <<<

 

MAJSTROVSTVÁ SVETA BOXEROV ATIBOX

 

 

VRBOVÉ 29. 4 . - 1. 5. 2016

 

Gratulácia Ladislavovi Hencovskému ktorý so psom Harwey II. Boxrelay podal veľmi vyrovnané výkony a skončil na 2. mieste v kategórii IPO 2.

 

 

 

 

 

 

BOXERLIGA 2015

PSI:

1. KING KARLOS Boxrelay

2. JAZAR FLOYD Fender Edda

3. JESUS Boxrelay

 

SUČKY:

1. IMAGE Boxrelay

2. IZZI z Ringu

3. ZOEY Mir-Fiš

 

CHOVATEĽSKÉ STANICE:

1. BOXRELAY

2. FENDER EDDA

3. KARMAPA

>> VIAC INFO  <<

 

 

SLOVAKIA BOXER RATING 2015  

 

1. KING KARLOS Boxrelay - 128 b.

2. CASARO de la Forzandanza - 104 b.

3. JESUS Boxrelay - 95 b.

 

>> VÝSLEDKY <<

 

 

PLÁN AKCIÍ SLOVENSKÉHO BOXER KLUBU:

 

 

2016

17.4. 2016 * Eger (HU) * Stredoeurópska výstava boxerov

 

 

 

30. 4. - 1. 5. 2016 - MS ATIBOX Vrbové

 

 

21. - 22. 5. 2016 Svetová výstava boxerov ATIBOX (Slovinsko)

 

18.6. 2016 * Bojnice * Klubová výstava

 

3. 9. 2016 * Poľný Kesov * Výročná výstava

 

4. 9. 2016 * Poľný Kesov "VA" Winner Show

 

 

VÝSTAVY Z KTORÝCH SA ŹAPOČÍTAVAJÚ BODY

DO CELOROČNEJ SÚŤAŽE

BOXERLIGA 2016

 

16 . 1. 2016 - CACIB Nitra

Rozhodca: Mgr. Jana Janeková (SK)

 

17.  1. 2016 - CACIB Nitra

Rozhodca: Sergej Vanža (SK)

 

2 . 4. 2016 - CACIB Nitra

Rozhodca: Jozef Šuster (SK)

 

3.  4. 2016 - CACIB Nitra

Rozhodca: Dr. Gabriela Ridarčíková (SK)

 

16.4. 2016 * Eger (HU) * Stredoeurópska výstava boxerov

Rozhodca: Dr. Iwona Magdziarska (PL) * Bánkúti József (H) * Ľubomír Perniš (SK) * Dr. Jaromír Špicera (CZ)

 

7 . 5. 2016 - CAC Lučenec - Národná výstava

Rozhodca: Vladimír Javorčík (SK)

 

8. 5. 2016 - CACIB Lučenec

Rozhodca: Radványi Tamás (H)

 

21. - 22. 5. 2016 Svetová výstava boxerov ATIBOX (Slovinsko)

 

 

 

 

18.6. 2016 * Bojnice * Klubová výstava

Rozhodca: Anna Bogucká (PL) & Květka Žídková (SK)

 

2 . 7. 2016 - CAC Veľká Ida - Celoštátna výstava

Rozhodca: Kvetka Žídeková (SK)

 

3. 7. 2016 - CACIB Veľká Ida

Rozhodca: MVDr. Miroslav Fišman (SK)

 

20 . 8. 2016 - CACIB Bratislava

Rozhodca: Sergej Vanža (SK)

 

21. 8. 2016 - CACIB Bratislava

Rozhodca: Jozef Šuster (SK)

 

 

 

 

 

Výročná členská schôdza, ktorá sa konala 8. 11. 2015 v Poľnom Kesove, zvolila

funkcionárov  SBK

>>> INFO <<<

 

Záujemcovia o výcvik

jedincov plemena nemecký boxer kontaktujte poradcu  pre výcvik

Ing. Jaroslava Baka na e-mailovej adrese: jbako@pacomputers.sk .
 

 

Kronika chovu boxerov na Slovensku

 

Pri príprave prednášky o histórii chovu boxerov na Slovensku som so smútkom musel konštatovať, že fotografické materiály významných slovenských odchovov, ale aj jedincov, ktoré boli na Slovensko importované a viac alebo menej úspešne ovplyvnili slovenský chov boxerov, sú v žalostnom stave. Vo veľkej väčšine absentuje akákoľvek dokumentácia, alebo je len  veľmi obmedzená.

Z toho dôvodu som si dovolil (zatiaľ ako vlastnú iniciatívu) založiť

 

KRONIKU CHOVU BOXEROV NA SLOVENSKU

 

Chcem požiadať všetkých majiteľov a chovateľov, ktorí majú k dispozícii materiály, ktoré by mohli v elektronickej forme poskytnúť  a tieto  by boli súčasťou spomenutej kroniky, aby ju zaslali Mgr. Lenke Mlynkovej na e-mailovú adresu:  kronikarka.sbk@gmail.com 

 

Prosím zasielajte:

A)  Kvalitne nascanované historické fotografie slovenských  jedincov, alebo tých zahraničných, ktorí výrazne ovplyvnili slovenský chov.

B)  Kvalitne nascanované preukazy pôvodu slovenských  jedincov, alebo tých zahraničných , ktorí výrazne ovplyvnili slovenský chov.

C) Kvalitne nascanované historické fotografie slovenských podujatí (výstavy, preteky, bonitácie),

D)  Kvalitné fotografie súčasných slovenských  jedincov, alebo tých, ktorí výrazne ovplyvnili slovenský chov.

Všetky materiály v čo najväčšom rozlíšení  - kvalite so samostatne priloženým faktografickým popisom.

(Pri zasielaní e-mailom prosím dajte pozor na to, aby program fotografické podklady nezmenšil)

 

Materiály zhromaždené v kronike budú bez akýchkoľvek obmedzení a v maximálnej kvalite voľne k dispozícii každému členovi Slovenského boxer klubu a priebežne budú zverejňované vo verejných fotogalériách akou je napríklad:

 

>>> HISTÓRIA SLOVENSKÉHO CHOVU BOXEROV 1970 - 1990 <<<

>>> HISTÓRIA SLOVENSKÉHO CHOVU BOXEROV 1991 - 2000 <<<

>>> HISTÓRIA SLOVENSKÉHO CHOVU BOXEROV 2001 - 2010 <<<

>>> SLOVENSKÝ CHOV BOXEROV od 2011 PO DNEŠOK <<<

>>> V MÉDIÁCH O BOXEROCH <<<

>>> HISTÓRIA SLOVENSKÉHO BOXER KLUBU <<<

 

 

Tešíme sa na spoluprácu

Jozef Šuster         

 

 

Stredoeurópska výstava boxerov 18.10.2015

 Rychety pri Prahe

 

Úspechy jedincov vo vlastníctve členov Slovenského boxerklubu:

 

* KING KARLOS Boxrelay - V1, CAC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER, CENTRAL EUROPEAN WINNER, maj: Marek Sopko a Lubomír Perniš

* ELECTRA GILDE z Metaboxu - V1, CAC, WINNER OF CHAMPION, CENTRAL EUROPEAN WINNER, maj: František Kokna
*
IMAGE Boxrelay - V1, CAC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY, CENTRAL EUROPEAN VICE WINNER, maj: Marek Sopko a Lubomír Perniš
*
NAADAME Fender Edda - V1, CAJC, CENTRAL EUROPEAN JUNIOR WINNER
*
IZZI z Ringu - V1, CAJC, CENTRAL EUROPEAN JUNIOR WINNER, maj: Andrej Dudáš
*
NITIKA Fender Edda - V2, CENTRAL EUROPEAN JUNIOR VICE WINNER, maj: Lenička Mlynková
*
UNICA Optima Grata - V1, CAC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY, maj: Luboš Maník
*
JELTZIN Karmapa - VN 1, BEST BABBY, maj: Vladimír Tomaščík, Dominika Lisbeth Tomascikova a Míla Petková

* Isa de Cuervonegro - V2, R. CAC, maj: Robert Fagoš
* JAZAR FLOYD Fender Edda - V3, maj: Paťo Straka
* JESUS Boxrelay - V3, maj: Marek Hudaček
* ZOCO Karmapa - V3, maj: Miroslava Wimětalová

* IBERIA z Ringu - V3, maj: Robert Fagoš
* LENNA Kronebox - V4, maj: Matúš Kohút

 

Úspechy odchovov členov Slovenského boxerklubu:

 

* JORASH z Ringu - V2, CENTRAL EUROPEAN JUNIOR VICE WINNER

* ARON z Metaboxu - V2, R.CAC

* CAYA Karmapa - V2, R. CAC

* K ´NAPOLI FLOYD Fender Edda - V2

* HARPYJE z Ringu - V3

* MELIOTH Fender Edda - V4

* ZAFIRA Karmapa - VD 4

 

 

TITUL KLUBOVÝ ŠAMPIÓN BOL UDELENÝ TÝMTO JEDINCOM:

 

AMANDA de Salgo'S

(PICASO z Metaboxu x  KARLA ARGA Lúč)

Maj: Ivan Ľupták

 

BIG BOSS Signum Laudis

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)

Maj: Marek Sopko + Ľubomír Perniš

 

FANNY Boxrelay

(LUKAS z Dybohúrky x ELLIE Boxrelay)

Maj: Marek Sopko

 

DURGA Karmapa

(QUEROS dei Cavalieri del Monferatto x FANTASY Karmapa)

Maj: Vladimír Tomaščík

 

Golden Ananas MISSY-ELIOT

(DENVER von den Sonnenafgang x AIDA Selidog)

Maj: Cseman Kázmér

 

HARWEY II. Boxrelay

(PRIMO del Colle dell' Infinito x  FANNY Boxrelay)

Maj: Ladislav Hencovský

 

Kázsé-Box FANATIC

(Kis-Bics HUGO x Kázsé-Box DOLCE VITA)

Maj: Botos Brigita

 

Man-Box EXCALIBUR

(BENTLEY Bijou Box x Man-Box CHANEL)

Maj: Dagmar Gazíková

 

PÁRVATI Karmapa

(LLANTO de Guezman x GOPALA Karmapa)

Maj: Vladimír Tomaščík

 

Újvárosi Léh-Box CARUSSO

(Sósrét -Menti  BRUTUS x  Pacuha Team)

Maj: Tóth Csaba

 

Rus la Fler ETERNAL FLAME

(GRECO de Rincomar x Rus La Fler BRAVO BRAVA)

Maj. : Boros Djevi Danijel

 

>>>  ZOZNAM KLUBOVÝCH ŠAMPIÓNOV <<<

 

 

 

VÝROČNÁ VÝSTAVA BOXEROV

 

BOB:   CASARO DE LA FORZANDANZA

BOS:   ELECTRA GLIDE Z METABOXU

 

Víťaz roka mladých / Jahresjugendsieger / Annual Junior Winner: 

- KAHLU DEL CUORE GRANDE

- OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM

- ISLA DEL ROLANUS

- XANADA OPTIMA GRATA

 

Víťaz roka /  Jahressieger/ Annual Winner:

- ACTION VOM KATTERFORST

- CASARO DE LA FORZANDANZA

- UNDO LJUB BOX

- NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA

- HIGH CLASS DI CASA VERNICE

- ELECTRA GLIDE Z METABOXU

- OLGA DEL IUS NATURA,

- PÁRVATI KARMAPA

 

GLADIÁTOR 2015

- BUGATTI  SIGNUM LAUDIS

- FANNY BOXRELAY

 

BOXER NIGHT GALA SHOW

ABSOLUT NIGHT WINNER:

KING KARLOS Boxrelay

 

ABSOLUT NIGHT 1. VICE WINNER:

IZZI z Ringu

 

ABSOLUT NIGHT 2. VICE WINNER:

JARA von der Cellenberger Pforte

 

NIGHT WINNER:

KING KARLOS Boxrelay

JARA von der Cellenberger Pforte

 

YOUNG NIGHT WINNER:

JAZAR FLOYD Fender Edda

IZZI z Ringu

 

NIGHT BABY & PUPPY WINNER:

NAADAME Fender Edda

 

NIGHT BABY & PUPPY VICE WINNER:

ORPHEE James Box

 

"VA" WINNER SHOW

 

MLADÍ PSI / JUNIOR MALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER BERTONE IMPRESSIA-BOX

JVA 2 , I. JUNIOR VICE WINNER JAZAR FLOYD FENDER EDDA

JVA 3 - II. JUNIOR VICE WINNER LENNY BOXRELAY

VD 4 – LUIGI BOXERLAY

 

MLADÉ SUČKY / JUNIOR FEMALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER – IZZI Z RINGU

JVA 2, I. JUNIOR VICE WINNER  – TRADYCJA NOSTRIS CANIS

JVA 3, II.JUNIOR VICE WINNER – JALUHA FLOYD FENDER EDDA,

JVA 4 – TIASHA SUUM CUIQUE

V 5 – CELINE DEL CUORE GRANDE

 

DOSPELÍ PSI / ADULT MALES:

VA 1,  WINNER SHOW WINNERMAN-BOX EXCALIBUR

VA 2,  I. VICE WINNER -  JESUS BOXRELAY

VA 3, II. VICE WINNER – ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO

VA 4  – BAGRATION SANVITA

VA 5 –  CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA

VA 6 – ZOCO KARMAPA

VA 7 – TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKA

VA 8 – HARWEY II. BOXRELAY

VA 9 – SÓSRÉT-MENTI IGOR

V 10 – ARAGORN HONOR MARSA

V 11 – JOLLY JOKER BOXRELAY

V 12 – JEREMIASH BOXRELAY

V 13 – SIRIUS SPÁLENICE

V 14 – ADAM MIR-FIŠ

 

DOSPELÉ SUČKY / ADULT FEMALES:

VA 1, WINNER SHOW WINNERPÁRVATI KARMAPA

VA 2, I. VICE WINNERJARA VON DER CALENBERGER PFORTE

VA 3, II. VICE WINNERCAYA KARMAPA

VA 4 – NAOMI JAMES BOX

VA 5 – SÓSRÉT- MENTI HAVANNA

VA 6 –  ZOEY MIR-FIŠ

V 7 – FANNY BOXRELAY

V 8 -  EVITA Z METABOXU

V 9 – TEQUILA SZCZYTY SZCZYTÓW 

V 10 – JENEFRY Z LUTILI

V 11 – HELLA BOXRELAY

V 12 -  DEUTSCH  MIR-FIŠ

VD 13 – TRACY MIR-FIŠ

 

>> KOMPLETNÉ VÝSLEDKY / RESULTS < <

 

 

 

 

S hlbokým zármutkom v duši oznamujeme
všetkým priaznivcom plemena boxer,
že dňa 22. júna 2015 vo veku 86 rokov
nás navždy opustil, čestný člen,

  rozhodca pre posudzovanie exteriéru

 

MUDr. Anton Sonoga 

 

 

 

 

Česť jeho pamiatke !

 

 

 

Dúfali sme, že 30. 5. 2015 oslávime 95. narodeniny významnej osobnosti chovu boxerov

 

MUDr. Evy Špaldonovej

 

 

Žiaľ už sa tak nestane... 18.5. 2015 nás navždy opustila.

Stratili sme v nej bývalú chovateľku chovateľskej stanice

"zo Suotempore",

rozhodkyňu pre posudzovanie exteriéru,

ale hlavne skvelého človeka.

Česť jej pamiatke !

 

Spoločne sme si uctili pamiatku MUDr. Evy Špaldonovej

na Klubovej výstave v Poľnom Kesove.

 

 

Prezídium SKJ schválilo na svojom zasadnutí dňa 21.2.2015 v Banskej Bystrici poriadky nových slovenských titulov šampiónov. Všetky nájdete na stránke www.skj.sk

 

 

ČLENSKÉ PRÍSPEVKY 2015

 

Vážení priatelia,

členovia Slovenského boxer klubu,

 

do 31. 1. 2015 je podľa našich stanov potrebné uhradiť členské príspevky na rok 2015.

Pre riadnych členov je členský príspevok 20,- Eur, pre asociovaných 30,- Eur. Priebežné úhrady členského sú uverejnené na >> stránke <<.

Do správy pre príjmateľa uveďte svoje priezvisko a 2015.

 

ČÍSLO ÚČTU : 11203778/5200

 

Info k účtu pre zahraničných členov

IBAN: SK2052000000000011203778
BIC/SWIFT kód OTP Banky Slovenska, a.s:  OTPVSKBX

 

 

 

 

 

ÚSPECHY A UMIESTNENIA JEDINCOV NA EURÓPSKEJ VÝSTAVE V BRNE VO VLASTNÍCTVE A Z CHOVU ČLENOV SLOVENSKÉHO BOXER KLUBU:

 

V1, EURÓPSKA Víťazka mladých, BOJ - ELECTRA GLIDE z Metaboxu, maj: F. Kokna

V1, CAC - URTICA Karmapa, maj: V. Tomaščík

V1, CAC - AARON Mir-Fiš, maj: A. Pflegrová

V2, R. CAC - AMIR Mir-Fiš, maj: A. Pflegrová

V2, R. CAC - GRACIA Man-Box, maj: Ľ. Maník

V2 - CAYA Karmapa, maj: H. Ryantová

V3 - PARVATI Karmapa, maj: V. Tomaščík

V3 - RABIES Spálenice, maj: K. Vaňochová

V3 - SÍRIUS Spálenice, maj: K. Vaňochová

V4 - CAPONE Karmapa, maj: V. Tomaščík

V4 - ROSE Capa Negra, maj: S. Vanža

VN 1, Európska nádej - LARGO Indiánsky brloh, maj: Z. + K. Hradecký

VD 4 - ZOCO Karmapa, maj: M. Wimětalová

 

 

Skúšku chovateľského minima dňa 6.9. 2014 v Bojniciach

úspešne absolvovali:

- Miroslava Bártová

- Stanislav Lieskovský

- Lenka Mlynková

- Patrik Straka

- Alexandra Višňovská

 

Zvodu dorastu 7.9. 2014 v Bojniciach sa zúčastnili:

LAMYA James Box, (Rus la Fler ETERNAL FLAME x ASIA James Box), maj: Patrik Straka

DEUTSCH Mir-Fiš, (GRIM Mir-Fiš x TESSA Mir-Fiš). maj: Mgr. Lenka Mlynková

Rozhodca: Sergej Vanža

 

Skúšku chovnosti 7,9. 2014 úspešne absolvovali:

APRILIA Gambar (URAM Signum Laudis s DEBORAH Sieger Boxemia), maj: Dušan Hladík.

Povaha: 5

BIG BOSS Signum Laudis (HASHIH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis), maj: Ľubomrí Perniš,

Povaha: 5

BUGATI Signum Laudis (HASHIH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis), maj: Dušan Hladík.

Povaha: 5

HELLA Boxrelay (PRIMO del Colle Dell' Infinito x FANNY Boxrelay), maj: Igor Šuňal

Povaha: 5

URAM Signim Laudis  (AXEL Mose x SICILIA Signum Laudis), maj: Dušan Hladík.

Povaha: 5

URIEL Fender Edda (FABRIZIO FLOYD Fender Edda x ORNELLA Fender Edda), maj: Peter Kusý

Povaha: 5

XANTO Czech Ja-Ka (WARWICK v.d. Momarter Eiche x PHONIX Czech Ja-Ka), maj: Maroš Svitač

Povaha: 5

Exteriér a výkon hodnotila komisia v zložení:

Sergej Vanža, Jozef Šuster, RNDr. Andrej Dudáš, PhD.

(Video sa pripravuje)

 

Výberovú skúšku chovnosti 7,9. 2014 úspešne absolvovali:

BIG BOSS Signum Laudis (HASHIH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis), maj: Ľubomrí Perniš,

Povaha: 5

URAM Signim Laudis  (AXEL Mose x SICILIA Signum Laudis), maj: Dušan Hladík.

Povaha: 5

URIEL Fender Edda (FABRIZIO FLOYD Fender Edda x ORNELLA Fender Edda), maj: Peter Kusý

Povaha: 5

Exteriér a výkon hodnotila komisia v zložení:

Sergej Vanža, Jozef Šuster, RNDr. Andrej Dudáš, PhD.

 

 

10.07.2014 Aktualizovaná  Ponuka šteniat

10.07.2014 Aktualizovaná Boxerliga 2014 Boxerliga

19.06.2014 Aktualizovaná Boxerliga 2014 Boxerliga

19.05.2014 Aktualizovaný zoznam výstav započítavajúcich sa do boxerligy Kalendár akcií 2014

17.05.2014 Aktualizovaná  Ponuka šteniat

17.05.2014 Doplnený prehľad vrhov 2014  CHOV

06.05.2014 Aktualizovaná  Ponuka šteniat

18.04.2014 Doplnený prehľad vrhov k 18.4.2014 CHOV

10.04.2014 Poriadok pre menovanie rozhodcov Rozhodcovia

10.04.2014 Smernica SKJ pre chovateľské stanice Smernica CHS

10.04.2014 Smernica SKJ definujúca obchodníkov so psami Smernica

10.04.2014 Aktualizovaný výstavný poriadok SKJ Výstavný poriadok

10.03.2014 Pridané štatistiky na základe hlásení o vrhoch od chovateľov CHOV

09.03.2014 Aktualizovaný zoznam akcií na rok 2014 Kalendár akcií 2014

02.03.2014 Aktualizovaná  Ponuka šteniat

Pridané výsledky z MVP Trenčín 19.1.2014

 


 

 

 

Zväz športovej kynológie SR schválil

 

>> SKÚŠOBNÝ PORIADOK BH-SK <<

 

 

 

Dôležitý oznam pre chovateľov

 

Od 1.1.2013 zahájila samostatnú činnosť plemenná kniha a kancelária Únie kynologických klubov. Únia kynologických klubov (ÚKK) zastrešuje chovateľské kluby, ktoré boli pôvodne zastrešené priamo pod SKJ.

Dokumenty plemennej knihy a agendy klubov posielajte na adresu:

Únia kynologických klubov

Furmanská 9

841 03 Bratislava 

Všetky informácie a zoznam klubov nájdete na webovej stránke ÚKK:

www.unkk.sk 

Kontakty:
tel: 02 / 64282691

0948 220 924

e-mail: melichova@unkk.sk (plemenná kniha)

unkk@unkk.sk (agenda klubov)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dôležitý oznam:

 

Na základe  rozhodnutia väčšiny delegátov jednotlivých členských krajín ATIBOX,  nebudú na podujatia ATIBOX pripustení kupírovaní jedinci narodení po 1. 1. 2013

 

 

 

 

27. 8. 2011 * Výročná výstava Vranov nad Topľou

Video z preskúšania povahy u súťaží Junior Gladiátor, Gladiátor a Veterán Gladiátor:

 

XENA Signum Laudis - Junior Gladiátor

YANOS za III. mostami - Gladiátor

ELLE Boxrelay - Gladiator

FANNY Boxrelay - Gladiator

DUNCAN von Fausto - Gladiator

GENNY z Ringu - Veteran Gladtiator

 

Fotogalérie:

5.- 6. 11. 2011 Víkend boxerkárov + Ružomberok-Gejdák (Foto: Ing. Pavol Bíró)

27.8. 2011 - Výročná výstava boxerov Vranov nad Topľou (Fotogléria 1)

27.8. 2011 - Výročná výstava boxerov Vranov nad Topľou (Fotogléria 2)

18. - 19. 6. 2011 Klubová výstava a CEBS Poľný Kesov - Fotogaléria (Foto: Szalkai Karesz)

13. 11. 2010 Zmenený chovateľský poriadok

13. - 14. 11. 2010 Víkend boxerkárov Ružomberok - fotogaléria

29. 8. 2010. Vranov nad Topľou - Výročná výstava boxerov - Foto: Zdenko Mikušiak

29. 8. 2010. Vranov nad Topľou - Výročná výstava boxerov - Fotogaléria 1

29. 8. 2010. Vranov nad Topľou - Výročná výstava boxerov - Fotogaléria 2

29. 8. 2010 Vranov nad Topľou - Výročná výstava (Foto: Szalkai Karesz)

19. 6. 2010 Poľný Kesov - Klubová výstava (Foto: Szalkai Karesz)

 

 

 

 

 

KONTAKT:

SLOVENSKÝ BOXER KLUB

č. 452

916 16 Krajné

boxer@boxer.sk

www.boxerklub.sk

 

ČÍSLO ÚČTU:

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1120 3778
ČÍSLO ÚČTU (v staršom formáte) : 11203778/5200

BIC/SWIFT kód OTP Banky Slovenska, a.s:  OTPVSKBX

 

 

 

 © Jan  Zlata & Jozef Šuster

Optimálne rozlíšenie 1024x768