head

 

AKTUALITY

PREZÍDIUM

DOKUMENTY A FORMULÁRE

BOXERLIGA  

VÝSLEDKY  

KLUBOVÍ ŠAMPIÓNI  

CHOV

CHOVATEĽSKÉ STANICE

PONUKA ŠTENIAT

ZOZNAM ČLENOV

FOTOGALERIA

LINKY

Slovenský boxer klub

Propagujte aj svoju stránku

 

 

 

 

















 

 

 

 

 

 

 

 

Zoznam klubových šampiónov SBK

 na základe splnených podmienok  bol titul klubového šampióna udelený nasledovným jedincom:

 

 

JESUS Boxrelay

(BIG BOSS Signum Laudies x  HENEA Boxrelay)

maj: Marek Hudáček

 

ULRIKA Moravia Box

(ZERVAN Nor Dom x GABRIELA Moravia Box)

maj: Alena Žarská & Blanka Siřínková

 

ZOCO Karmapa

(Rus La Fler KALASHNIKOV x PÁRVATI Karmapa)

maj: Vladimír Tomaščík & Miroslava Wimětalová

 

AMANDA de Salgo'S

(PICASO z Metaboxu x  KARLA ARGA Lúč)

Maj: Ivan Ľupták

 

BIG BOSS Signum Laudis

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)

Maj: Marek Sopko + Ľubomír Perniš

 

FANNY Boxrelay

(LUKAS z Dybohúrky x ELLIE Boxrelay)

Maj: Marek Sopko

 

DURGA Karmapa

(QUEROS dei Cavalieri del Monferatto x FANTASY Karmapa)

Maj: Vladimír Tomaščík

 

Golden Ananas MISSY-ELIOT

(DENVER von den Sonnenafgang x AIDA Selidog)

Maj: Cseman Kázmér

 

HARWEY II. Boxrelay

(PRIMO del Colle dell' Infinito x  FANNY Boxrelay)

Maj: Ladislav Hencovský

 

Kázsé-Box FANATIC

(Kis-Bics HUGO x Kázsé-Box DOLCE VITA)

Maj: Botos Brigita

 

Man-Box EXCALIBUR

(BENTLEY Bijou Box x Man-Box CHANEL)

Maj: Dagmar Gazíková

 

PÁRVATI Karmapa

(LLANTO de Guezman x GOPALA Karmapa)

Maj: Vladimír Tomaščík

 

Újvárosi Léh-Box CARUSSO

(Sósrét -Menti  BRUTUS x  Pacuha Team)

Maj: Tóth Csaba

 

Rus la Fler ETERNAL FLAME

(GRECO de Rincomar x Rus La Fler BRAVO BRAVA)

Maj. : Boros Djevi Danijel

 

URIEL Fender Edda

(FABRIZIO FLOYD Fender Edda x ORNELLA Fender Edda)

Maj: Peter Kusý

 

UGO od Djevija

(YPSILON della Cadormare x RAINBOW od Djevija)

Maj: Danijel Boroš Djevi

 

IKONA dell Cuore Grande

(YPSILON della Cadormare x CONTESSA del Cuore Grande)

Maj: Kennel POSSIDENTES

 

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

(CARLINO Fender Edda x K´CARMELA FLOYD Fender Edda)

Maj: JUDr. Mária Vrtochová a Jozef Šuster

 

BENTLEY Bijou Box

(HANIBAL Optima Grata x YDELLE Jisuko)

Maj: Ľuboš Maník

 

CHARLES REGAT Fender Edda

(HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda)

maj: Andrej Boťanský

 

CARIN Pěčinská růže

(UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda)

maj: Jiří Keprta, ČR

 

SINDY Fender Edda

(SAGVAN Fender Edda x JESSY od Anity)

Ing. Lenka Švecová

 

BLAZE of Glory Kett Box

(DAVID dell Colle del infinito x OXANA Moravia Box)

Maj: Rober Wrobel, ČR

 

CHARIZMA Fender Edda

(VASKO v.d. Hazenberg x XENA Fender Edda)

Maj: Jozef a Jana Šuster

 

URTICA Moravia Box

(Kilian v. Purgstall x Natalia Moravia Box)

Maj: Alena Žarská

 

WILLIAM Fender Edda

(HERRY FLOYD Edda x JESSY od Anity)

Maj: MUDr. Eva Kotrlíková

 

XANTEO Fender Edda

(LEONARDO FLOYD Edda x BEATRICE Edda)

Maj: Ing. Vladislav Šuster

 

OTHELO FLOYD Fender Edda

(Magnum di Massumatico x HAIDY FLOYD Edda)

Maj: Jozef Šuster

 

ORKA FLOYD Fender Edda

(Magnum di Massumatico x HAIDY FLOYD Edda)

Maj: Robert Fagoš

 

SAGVAN FENDER Edda

(TECK del Colle dell Infinito x BEATRICE Edda)

Maj: Imrich Sopko

 

LEONARDO FLOYD Edda

(CARDINAL Edda x DIANA Edda)

Maj: Sergej Sinicyn

 

KING FENDER Edda

(NESTOR Hevelius x BEATRICE Edda)

Maj: Ing. Marián Paulenka

 

>>JEDINCE S UDELENÝM ČKŠ ZA ROKY 2011 - 2015 - pdf <<

>>JEDINCE S UDELENÝM ČKŠ ZA ROKY 2011 - 2015 - xls <<

 

 © Jan  Zlata & Jozef Šuster

Optimálne rozlíšenie 1024x768