BOXERI na CACIB Trenčín - 25.1.2004

Rozhodca/ Richter Jozef Šuster (SK)

PSI ZLATÍ / GELB RÜDE
Tr. mladých / Jugendklasse:
V1 - XARO Mir-Fiš, (Zoff v. Hause Rehberg - Tiffany Mir-Fiš), maj: B. Ceselčík *  V2 SABYSS Boxrelay, (Othelo Floyd Fender Edda -Eymi Boxrelay), maj: R. Galčík
Tr. stredná / Mttelklasse:  V1,CAC - ZINADINE Moravia Box   (Apol v.Burg Znojmo - Querry Sue Moravia Box), maj: K. Dudková * V2, R.CAC - F´OSEPH ze Země lva,  (Ultimo v. Phoenix - Estephannie ze Země lva), maj: M. Mikulcová  
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC, R.CACIB - FISICO BESTIALE di Zucherino, (Bel Rugantino di Zucherino-Assia di Argento), maj: L. Perniš
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC - ETHAN della Terra Selvaggia   (Impero del Colle dell´Infinito - Ursell della Terra Selvaggia), maj: Alberto Tardini * V2,  R.CAC - CHESTER Tiann   (Ulisse della Barbariga-Denise Tiann), maj: T. Füzek
Tr. šampiónov / Championklasse:   V1, CAC, CACIB, BOB - PAGANINI Nostrum, (Benito del Colle dell´Infinito-Fin de Siecle Nostrum), maj: E.+J. Dolinski


FISICO BESTIALE di Zucherino


Paganini Nostrum

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE
Tr. mladých / Jugendklasse:
V1,CAJC - MAICOL della Terra Selvaggia, (Master dei Centurioni - Ursel della Terra Selvaggia), maj: F. Fregni * V2 - FALCO Signum Laudis   (Orion dell Antico Squero - Hollyday Boxrelay), maj: M. Fajta * V3 - LUCAS Fender Edda, (In-Petto v.German Dream - Abigeil Armida), maj: B. Gazdarica  
Tr. stredná / Mttelklasse: V1,CAC - GERRY Fender Edda   (Carlo v. Zielbox-Wery Fender Edda), maj: Ing. A. Hrehovčík
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1,CAC VADIM delle Acque Salate   (Magnum di Massumatico-Anthea), maj: D. Hladík * V2, R.CAC - HERMES Tiann   (Ago del colle dell´Infinito-Denisa Tiann), maj: R. Jánošík
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse:  V1, CAC - RUDY dell´Alfiere, (Benito del Colle dell´Infinito-Deborah dell´Alfiere), maj: Gy. Glázer
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC ZHOTREY of Dominic Land   (Baron iz Sozvezdiya dobrih psov - Dolchy Gabana Dominik of Red Berry), maj: A. Timoschenko

SUČKY ZLATÉ / GELB HÜNDINEN
Tr. dorastu / Jüngstenklasse:
VN1 Golden Ananas HANNA, (Othelo Floyd Fender Edda - Golden Ananas Athena), maj:  P. Bíró
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC - BENJAMINA Moravia Box, (Joyce della Talpa - Querry Sue Moravia Box), maj:  A. Kučerová * V2 - YORKA Mir-Fiš , (Akzent v.Elsavatal-Korina v. Elsavatal), maj:  M. Fišman
Tr. stredná / Mttelklasse: V1, CAC - ANGEL LYNN Moravia Box, (Amber de Aikhal -Natalia Moravia Box), maj: I. Tomková * V2, R.CAC – ESTERINA, (Trinita del Nettuno - India dei Montecchi), maj: D. Hladík * V3 - EDITH Signum Laudis, (Ethor Boxrelay-Hollyday Boxrelay), maj: Ing. A. Ružičková
Tr. otvorená / Offeneklasse:   V1,CAC - FLAVIA z Ringu, (Terzo del Colle dell´Infinito - Orka Floyd Fender Edda), maj: J. Pořádková  
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC, R.CACIB - ORI Boxrelay
, (Baron-Rojo de Villalba-Eymi Boxrelay), maj: K. Kobela
Tr. šampiónov / Championklasse: V1,CAC - LUISA Optima Grata,  (Urban v.d. Hazenberg - Constans Optima Grata), maj: D. Pravdová   
Tr. veteránov / Veteranklasse:
V1 - AILIN Miramar-Box, (Excalibur v. Hofmannstal - Ester z Lysolají), maj: R. Rendlová

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN
Tr. mladých / Jugendklasse: 
V1, CAJC - KASSANDRA Tiann, (Carlo v. Zielbox -Fendi Tiann), maj: A. + Z. Dudášoví
Tr. stredná / Mttelklasse: V1, CAC - HESPERIA Fender Edda, (Giotto - Playa Fender Edda), maj: P. Puškáš
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC - ESTER STAR Fender Edda, (Carlos v. Zielbox - Rachel Star Fender Edda), maj: Ľ. Šimun
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC,  CACIB - XENTA dei Centurioni, (Zeno dei Centurioni-Medea dei Centurioni), maj: G. Corrado


XENTA dei Centurioni

 
 

<< späť