BOXERI na Celoštátnej výstave v Nitre 24.3.2003

Posudzoval Igor Selimovič z Chorvátska

Psi pásikaví
Tr. stredná:
V1 - AKIM z Nemečanky (Apache z Metaboxu-Agia Orion Chov), maj: J. Hudec
Tr. otvorená: V1, CAC – ART ze Slunečního Vrchu (Bad u Slunečních hodin – Brema Bretori), maj: O. Vávrová
Tr. šampiónov: V1, CAC – EROS Tiann (Golem Ezudo – Anita Tiann), manž. Svitačoví * V2, R.CAC – MATOŠ z Šenku (Monti Moravia Box – Quelle z Pa-Mil), maj: Ing. L. Baumannová

Sučky pásikavé
Tr. dorastu:
VN 1 – KASSNDRA Tian (Carlos v. Zielbox – Fendi Tiann), maj: A. Dudáš * VN 2 – KETTY Tian (Carlos v. Zielbox – Fendi Tiann), maj: M. Majtán
Tr. mladých: V1, CAJC – YNGWIE Moravia Box (LAURIN v.d. Boxer Gilde – Naomi Moravia Box), maj: B. Syřínková * VD 1 FANTAGIRO Bretori (Albert Xantiko – Iwette od Ivetky), maj: O. Vávrová * VD 2 – HESPERIA Fender Edda (GIOTTO – Playa Fender Edda), maj: P. Puškáš
Tr. stredná: V1, CAC – ESTER STAR Fender Edda (CARLOS v. Zielbox – RACHEL STAR Fender Edda), maj: Ing. Ľ. Šimun * VD 1 – EBIE Bretori (Harry od Ivetky – Fína Jir-Ši Box), maj: L. Nováková * VD 2 - CELESTA Arga Lúč, maj: G. Aranyossy
Tr. otvorená: V1 - ARIELA Fender Edda (Grand Alfa-Pol – Nosferatu Fender Edda), maj: O. Boťanský

Psi zlatí
Tr. mladých:
V1,CAJC - ZINADINE Moravia Box (Apol v. Burg Znojmo – Query Sue Moravia Box), V2 – ATREY Tensione (Ugolino v. Hazenberg – Ester Ravalone), maj: V. Horvayová
Tr. stredná: V1, CAC - XALONE Moravia Box (Odwet Exkalibur - Quwndolynn Moravia Box), maj: L. Sosnová * V2 – CHESTER Tiann (Ulisse della Barbariga – Denise Tiann), maj: T. Füzek
Tr. pracovná: V1, CAC, BOB - SHADOW de las Arillas (Class de Aikhal – Bella), maj: G. Thoma
Tr. šampiónov: V1, CAC – Keny od Ivetky (Marvin di Casa Bartolini – Evelin od Ivetky), maj: J. Bohutinský

Sučky zlaté
Tr. mladých:
VD 1 – ELISCHA Signum Laudis (Ethor Boxrelay – Hollyday Boxrelay), maj: Ing. P. Siska
Tr. stredná: V1, CAC – VIKA Mir- Fiš (Cherub v. Elsavatal - Rita Mir-Fiš), m: Ing. J. Bako * VD 1 FRONTIERA REGAT Fender Edda (HERRY Floyd Edda – Abigeil Armida), m: S. Morgenstainová
Tr. otvorená: V1, CAC - LUISA Optima Grata (URBAN v.d. Hazenberg – Constans Optima Grata), maj: Novotný + Pravdová * V2, R.CAC – VALERIE Moravia Box (Vico v. Zugspitzblick – Natalia Moravia Box), maj: J. Sedláček
Tr. pracovná: V1, CAC – NENCY od Ivetky (Ulisse della Barbariga – Evelin od Ivetky), maj: I. Kunclová * V2, R.CAC – ORI Boxrealy (Baron Borojo de Villaba – Eymi Boxrelay), maj: K. Kobella
Tr. šampiónov: V1, CAC - URTICA Moravia Box (Kilian v. Purgstall – Natalia Moravia Box), maj: A. + A. Žarski

 

<< späť