Klubová výstava boxerov Králiky 15. 5. 1999

Len vďaka nesmierne obetavému prístupu Ing. Mariána Paulenku a jeho najbližších spolupracovníkov sa mohla uskutočniť v prekrásnom prostredí na Králikoch neďaleko Banskej Bystrice Klubová výstava boxerov s nesmierne veľkým množstvom cien. Poháre pre prvých štyroch v každej triede, plus pre všetkých klubových víťazov a víťaza plemena, to je zbierka, s ktorou sa veru každá výstava popýšiť nemôže.
Tentokrát na posudzovanie boli pozvané dve rozhodkyne a to MUDr. Marie Müllerová z Českej republiky - posudzovala psov a MVDr. Gabriela Ridarčíková posudzovala sučky.
Vzhľadom na to, že i počasie prialo, nebránilo nič tomu aby sa vystavovatelia z Poľska, Českej republiky a Maďarska cítili v príjemnom prostredí obce Králiky príjemne.
O rok na Klubovej výstave boxerov dovidenia!

Výsledky:

PSI ZLATÍ
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - Grand Box GERONIMO, (I.Ch. MAGNUM di Massumatico - Edelstein GEMMA), ch. + maj: Szebeni Csaba + Sándor * V2 - ALAN Dorka Star, (Ch. GOLEM Ezudo - Ch. DORIS Ezudo), ch: Ing. Dušan Šebeň, maj: Miroslav Uhrin
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ - JAMBI Lúč, (I.Ch. TERZO del Colle Dell' Infinito - PAMELA Lúč), ch. + maj: Gabriel Aranyossi * V2, R.CAC - ETHON Boxrelay, (VDH-Ch. FLINT Wordanis - ODA z Pa-Mil), ch. + maj: Ľubomír Perniš * V3 - WILLY z Jiti, (PLATO v.d. Hazenberg - PEPI z Jiti), ch: Karel Vaněček, maj: Ing. arch. Peter Lehocký
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ - APACHE z Metaboxu, (ADAN de Zizur - TIFFANY z Metaboxu), ch. + maj: Vlaďka a Petr Bratko * VD2 - ARGOS Smart, (Ch. JONKHER IELKO v.d. Wielsterdjik - AIKE Naso), ch: Peter Hriňa, maj: Ing. Jaroslav Bako
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, Víťaz plemena - Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda, (I.Ch. MAGNUM di Massumatico - Ch. HAIDY FLOYD Edda), ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Imrich Sopko

PSI ŽÍHANÍ
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - MATOUŠ z Šenku, (Ch. MONTI Moravia Box - QUELLE z Pa-Mil), ch: Ivana Holubová, maj: Ing. Ludmila Baumannová * V2 - EMÍR Zico, (Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda - IŇA Parečan), ch: Milan Serbin, maj: Hana Prílepková * V3 - AMIGO Imer-Box, (ROGER Wings - LAURA Mir-Fiš), ch. + maj: Imrich Hlavinka * V4 - FREDIE Tian, (Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda - ANITA Tiann), ch: Tibor Füzek, maj: MVDr. Walter Windisch * VD IXO Ezudo, (Ch. FERO Ezudo - HEXA Ezudo), ch: Jozef Šulík, maj: Igor Kelebrec
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ - HENRIK Lúč, (MORENO Lúč - URSULA Lúč), ch: Gabriel Aranyossi, maj: Juraj Szalay * V2, R.CAC - THOMAS Fender Edda, (IVANHOE FLOYD Edda - KONNY Fender Edda), ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Klára a Karol Hromádka * V3 - ROMUALDO STAR Fender Edda, (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - FATIMA STAR Edda), ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Peter Fialka * V4 - NESTOR FENDER Edda, (I.Ch. NESTOR Hevelius - Ch. JESSY od Anity), ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Veronika Vargová * V - ULK SENIOR Fender Edda, (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - NIXA L-Ko), ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Ondrej Boťanský
Tr. pracovná: - V1, CAC, ČKŠ - DOMINGO z Vikiluxu, (SAVAS v.d. Houtrib - ASIA Blan-Box), ch: Blanka Syřínková, maj: Denisa Ďurisová * V2, R.CAC - EMÍR Jir-Ši Box, (FLINT v. Woodanis - CLEA Jir-Ši Box), ch: Jiří Šimara, maj: D. a P. Pravdovi
Tr. šampiónov: - V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz - Ch. BLENDY Arbaldo, (I.Ch. GRAND Alfa Pol - UDINE FLOYD Edda), ch: Pavel Komžík, maj: Miroslav Paluška * V2, R.CAC, Ch. MONTI Moravia Box, (Ch. FLIPPER della Galassia - CELESTÝNA z Lipníka), ch. + maj: Alena a Arnošt Žarski
Tr. veteránov: V1, Najlepší veterán - Ch. DINO od Anity, (Ch. PERRY Wings - Ch. MANTA Samiel), ch: Ing. Ivan Stojkov, maj: Miroslav Kuna

SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - CLEA Tigrata, (Ch. ARGO Miramar Box - ARANKA Tigrata), ch: Ing. Eva Karbanová, maj: Václav Karban * V2 - CINA Naso, (OTHELO FLOYD Fender Edda - ANITA Naso), ch: JUDr. Jozef Petráš, maj: Ing. Martin Klika * V3 - CONY Naso, (OTHELO FLOYD Fender Edda - ANITA Naso), ch. + maj: JUDr. Jozef Petráš, CSc.
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz - GAMMA Lúč, (PIROL Aldonar - PAMELA Lúč), ch. + maj: Gabriel Aranyossi * V2, R.CAC ABIGEIL Armida, (I.Ch. MAGNUM di Massumatico - Ch. CHYRONE REGATA Edda), ch: Barbara Guzinska, maj: Jozef a Jana Šusteroví * V3 - QUERRY SUE Moravia Box, (PROST degli Scrovegni - NATALIA Moravia Box), ch. + maj: Alena a Arnošt Žarski V4 - Metál JOJÓ, (MORENO del Colle Dell' Infinito - Metal DIANA), ch: Bánkúti József, maj: Szebeni Csaba + Sándor
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ - HEXA Ezudo, (LORD AXEL od Spiacej kroléwny - DORIS Ezudo), ch: Mgr. Šulík - Ing. Šebeň, maj: Ing. Igor Litvák * V2, R.CAC - RITA Mir-Fiš, (ROGER Wings - PATTY Pigi-Box), ch. + maj: MVDr. Miroslav Fišman
Tr. šampiónov: V1, CAC, CKŠ - Ch. TAMARA Lúč, (BERT Chiruška - JUSTINA Lúč), ch. + maj: Gabriel Aranyossi

SUČKY ŽÍHANÉ
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - FENDI Tiann, (Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda - ANITA Tiann), ch. + maj: Tibor Füzék * V2 - Kiss - Box FANNI, (DENNY Wings -Kiss Box Anasztázia) ch: Kiss Pál, maj: Kiss István * V3 - SILVIA Lúč, (PATRIK Lúč - Ch. TAMARA Lúč), ch. + maj: Gabriel Aranyossi * V4 - JENIFER GOLD z Erisu, (ROGER Wings - ULANA Wings), ch: Ján Szalay, maj: Eva Bělková * VD - ABBA Imer-Box, (ROGER Wings - LAURA Mir-Fiš), ch. + maj: Imrich Hlavinka * VD - Xearya MARYLIN, (Xeraya CARLO - Xeraya ARIANA), ch: Hajdár Attila, maj: Ladislav Szabó * VD - Xearya MORGANA, (Xeraya CARLO - Xeraya ARIANA), ch: Hajdár Attila, maj: Ladislav Szabó
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ - ITALIA Gryf, (Ch. GRAND Alfa Pol - DAFNÉ Indiánsky brloh), ch: MUDr. Milan Kurák, maj: Jaroslav Podola * V2, R.CAC - NESSY od Anity, (GRAND Alfa-Pol - FARAH od Anity), ch. + maj: Ing. Ivan Stojkov * V3 - RIA Mir-Fiš, (ROGER Wings - PATTY Pigi Box), ch: MVDr. Miroslav Fišman, maj: Bartolomej Venceľ * V4 - QVARTA L-Ko, (LUKA L-Ko - CANDY Ferčáky), ch: Ing. Peter Kostečka, maj: Vladislav Boroš * VD - EVITA Tian, (GOLEM Ezudo - ANITA Tiann), ch: Tibor Füzek, maj: Nora Cíferová
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ - SINDY Fender Edda, (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - Ch. JESSY od Anity), ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Lenka Rablovská * V2, R.CAC - Kiss-Box DEBORA, (Napkeleti Jankó - Hegemónia Var-Box), ch: Kiss Pál, maj: Kiss István
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz - Ch. NASTJA od Anity, (GRAND Alfa-Pol - FARAH od Anity), ch. + maj: Ing. Ivan Stojkov * V2, R.CAC - Ch. Kiss-Box ANASZTÁZIA, (CARDINÁL Edda - HEGEMÓNIA Var-Box), ch: Kiss Pál, maj: Kiss István

J. Šuster

 

<< späť