BOXERI NA CVP Banská Bystrica 7.5.2000

Na už tradičnú celoštátnu výstavu v Banskej Bystrici sa prihlásilo 26 jedincov. Všetky triedy posudzoval v priestranom kruhu na plážovom kúpalisku predseda Slovenského boxer klubu pán Imrich Sopko.

PSI PÁSIKAVÍ
Tr. mladých: V1, CAJC - WILHEM Fender Edda (HERRY FLOYD Fender Edda - JESSY od Anity), maj: S. Ondrušová * V2 - EMÍR Zico (OTHELO FLOYD Fender Edda - IŇA Parečan), maj: H. Prílepková
Trieda stredná: V1, CAC - SENDY Fender Edda (SAGVAN FENDER Edda - JESSY od Anity), maj: Ing. J. Čechovič
Tr. otvorená: V1, CAC - HENRIK Lúč (MORENO Lúč - URSULA Lúč), maj: G. Szalay * V2, R.CAC - NESTOR Fender Edda (NESTOR Hevelius - JESSY od Anity), maj: V. Vargová
Tr. pracovná: V1, CAC - DOMINGO z Vikiluxu (SAVAS v.d. Houtrib - ASIA Blan-Box), maj: D. Ďurisová * V2, R.CAC - Wings ROGER (Wings IDOL - BARBIE z Drevenice), maj: I. Borošová
Tr. šampiónov: V1, CAC, BOB - BLENDY Arbaldo (GRAND Alfa-Pol - UDINE FLOYD Edda), maj: M. Paluška

SUČKY PÁSIKAVÉ
Tr. mladých: V1, CAJC - FENDI Tiann (OTHELO FLOYD Fender Edda - ANITA Tiann), maj: T. Füzék * V2 - BARBIE Vr-Box (GRIFFITH dei Boioni - ANTHEA Osiris), maj: V. Račok * VD3 - RIA Mir-Fiš (ROGER Wings - PATTY Pigi Box), maj: B. Venceľ * VD4 - JENIFER GOLD z Erisu (ROGER Wings - ULANA Wings), maj: E. Bělková * VD - AIDA Dorka (GOLEM Ezudo - DORIS Ezudo), maj: M. majerčíková
Tr. otvorená: V1, CAC - NESSY od Anity (GRAND Alfa-Pol - FARAH od Anity), maj:Ing. I. Stojkov
Tr. pracovná: V1 - CINDY Box-Relay (GRAND Alfa Pol - ÓDA z Pa-Mil), maj: Ľ. Perniš

PSI ZLATÍ
Tr. otvorená: V1, CAC - ETHOR Boxrelay (FLINT v. Wordanis - ÓDA z Pa-Mil), maj: Ľ. Perniš * V2, R.CAC - WILLY z Jiti (PLATO v. Hazenberg - PEPI z Jiti), maj: Ing. P. Lehocký * V3 - ARON Premium (ARGO Gody Bohemia - BRENDA Rimava), maj: L. Hencovský
Tr. pracovná: V1 - OSKAR Mir-Fiš (KARON Im-Ka - PATTY Pigi Box), maj: Dr. M. Fišam
Tr. šampiónov: DOMINGO Boxrelay (LORD ALF od Spiacej Kroléwny - ÓDA z Pa-Mil), maj: Ľ. Perniš

SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: VD - BENA Žiariaca hviezda (ARGO GODY Bohemia - AIDA Osiris), maj: P. Sinčák
Tr. otvorená: V1, CAC - JAQUELINE Indiánsky brloh (TYBO v. Valterkampen - DAČA Indiánsky brloh), maj: L. Hencovský * V2, R.CAC - ELLIE Boxrelay (FLINT v. Wordanis - ÓDA z Pa-Mil)
Tr. pracovná: RITA Mir-Fiš (ROGER Wings - PATTY Pigi Box), maj: Dr. M. Fišman

Víťaz plemena BLENDY Arbaldo (GRAND Alfa-Pol - UDINE FLOYD Edda), maj: M. Paluška, skončil vo veľmi silne obsadenej II. skupine FCI na veľmi peknom treťom mieste. Chovateľovi P. Komžíkovi gratulujeme k vydarenému odchovu a majiteľovi ďakujeme za príkladnú reprezentáciu plemena.

J.Šuster

 

<< späť