BOXERI na NV Banská Bytsrica - 9.5.2004

Rozhodca: Imrich Sopko (SK)

PSI ZLATÍ
Tr. mladých:  V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých – JOSHUA z Ringu
(BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu) * V2 – SAMUEL Boxrelay (OTHELO FLOYD Fender Edda x EYMI Boxrelay) * V3 – VICONT Optima Grata (XIPHEOS v. Missisipi x LUISA Optima Grata) * VD 4  – FRODO Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata)
Tr. otvorená:  V1, CAC – FISICO BESTIALE di Zuccherino (BELRUGANTINO di Zuccherino x ASIA di Argento)

PSI PÁSIKAVÍ
Tr. mladých:
V1, CAJC – ODIN Indiánsky brloh (LAJOŠ Indiánsky Brloh x MEDVEDIA RIEKA Indiánsky brloh)
Tr. otvorená:
V1, CAJC – VADIM delle Asque Salate (MAGNUM di Massumatico x Anthea) * V2, R. CAC – LAJOŠ Indiánsky brloh (ARGO Gody Bohemia x Jakoba Gryf) * V3 – EMIR Zico (OTHELO FLOYD Fender Edda x IŇA Parečan) * VD 4 – KASPER Lúč (PATRIK Lúč x MARINA Lúč) * VD – FREDY Ewabo (ROGER Wings x ULANA Wings)
Tr. šampiónov:  
V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB  – HUGO BOSS Fender Edda
(GIOTTO x PLAYA Fender Edda)

SUČKY ZLATÉ
Tr. dorastu:
 VN – LUCIA z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENY z Ringu)
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých – JAKUZA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu) * V2 – YORKA Mir-Fiš (AKZENT v.d. Falken x KORINA v. Elsavatal) * V3 – HAPPY SUN Karmapa ( CHAMAN della Talpa x TUTSI San-Vi) * V4 – OĽGA Indiánsky brloh (LAJOŠ Indiánsky Brloh x MEDVEDIA RIEKA Indiánsky Brloh) * V – Golden Ananas HANNA (OTHELO FLOYD Fender Edda x Golden Ananas Athena)
Tr. otvorená:  V1, CAC, Víťaz Slovenska – ODA Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay)
Tr. šampiónov:  V1, CAC – CATTY Bohemia Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda x AILIN Miramar Box)
Tr. veteránov: V1 – AILIN Miramar Box (Exkalibur v. Hofmannstal x ESTER z Lysolají)

SUČKY PÁSIKAVÉ
Tr. dorastu:
VN – PARIS Indiánsky Brloh (NIKO del Piovese x LUCA Indiánsky Brloh) * VN – POLA Indiánsky Brloh (NIKO del Piovese x LUCA Indiánsky Brloh) * VN - RATSEL Indiánsky Brloh (DAVE de Segadors  x MAUD Indiánsky Brloh)
Tr. mladých:  V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých – LAURA REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida) * V2 – HAIDY Imer Box (OTHELO FLOYD Fender Edda x CLEA z Posledných čertov)
Tr. stredná:
V1, CAC – HERAJA Fender Edda (GIOTTO x PLAYA Fender Edda) * V2, R.CAC - BIANCA v. Platohoeve, (Yento v.d. Hazenberg – ANJA v.d. Hazenberg)
Tr. otvorená: V – LUCA Indiánsky brloh (ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf)

Spracovala: Silvia Kobellová

 
 

<< späť