BOXERI na CAC Košice - 20.7.2003

Rozhodca / Richter: Imrich Sopko, SK

Psi pásikaví / Rüden gestromt
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC, Víťaz mladých / Schönsterjughund – GERRY Fender Edda (I.Ch. CARLOS von Zielbox x WERRY Fender Edda), maj: Ing. A. Hrehovčík
Tr. stredná / Mittelklasse: V1, CAC - FRANKLIN REGAT Fender Edda (I.Ch.HERRY FLOYD Edda x ABIGEIL Armida), maj: R. Kandráč.
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC - KASPER Lúč (PATRIK Lúč – MARINA Lúč), maj: E. Lesko

Sučky pásikavé/ Hündin gestromt
Tr. mladých / Jugendklasse:
V1, CAJC, Víťaz mladých / Schönsterjughund – CHARIZMA Fender Edda (Atibox sg. VASKO v.d. Hazenberg x XENA Fender Edda), maj: J.+ J. Šuster * V2 – DOMINIQUE Karmapa (I.Ch. GRAND Alfa-Pol x BRITA Krompa), maj: P. Halgaš

Tr. pracovná / Gebrauschundeklasse: V1, CAC – XENA Fender Edda (I.Ch.OTHELO FLOYD Fender Edda x PLAYA Fender Edda), maj: J. + J. Šuster * V2, R.CAC – Kiss Box HENNY (I.Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda x I.Ch. Kiss Box DEBORA), maj: Kiss P.

Psi zlatí / Rüden gelb
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC – ANRE Erba Box (I.Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda x Aga Hemil), maj: J. Bajus * VD 2 – DIABLO Signum Laudis (Ch. Ethor Boxrelay x Kitty Fadyla), maj: L. Kanyicska
Tr. stredná / Mittelklasse : V1, CAC – GREG von Zielbox (Atibox Sg. VASKO v.d. Hazenberg x Wé-Box Pacuha Gloria), maj: Vukovics J.+J.
Tr. otvorená / Offeneklasse : V1, CAC, BOB - Rassebester – CHAMAN della Talpa (Welt sg. ZEFFIRO della Cadormare x Europa Sg. PANDORA della Talpa), maj: Belén Vina Sanz + J. Šuster
Tr. pracovná / Gebrauschundeklasse : V1, CAC - ORFEUS Boxrelay (I.Ch. BARON – ROJO de Villalba x Eyma Boxerelay), maj: D. Hladík


Chaman della Talpa


Sučky zlaté / Hündin gestromt
Tr. mladých / Jugendklasse : V1, CAJC – ROZMARY Boxrelay (I.Ch. IGGY Ipon Saan x GRACIE Boxrelay), maj: L. Kanyicska * V2 – JULIETE z Metaboxu (Atibox Sg. VASKO v.d. Hazenberg x XORA z Metaboxu), maj: V. Tomaščík * VD 3 - AJDA Erba Box (I.Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda x Aga Hemil), maj: J. Bajus

Spracoval: Karol Kobela

 

<< späť