BOXERI na CAC Košice - 18.7.2004

Rozhodca / Richter: Imrich Sopko (SK)

PSI ZLATÍ / GELB RÜDE
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC, BOB – JOSHUA z Ringu
(BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), m: R. + J. Fagošovi * V2 – Pazsi Bordebox GREGORY, (GREG v. Zielbox x Mezökövesdi IZU), m: Zs. Pazsicki * V3 – VICONT Aptima Grata (XIPHEOS v. Missisipi x LUISA Optima Grata), m: V. Tomaščík
 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE
Tr. mladých / Jugendklasse:
V1, CAJC – LED ZEPPELIN Vr-Box (ODWET Exkalibur x FANNY Vr-Box), m: J. Piatnička * V2 – ODIN Indiánsky brloh (LAJOŠ Indiánsky brloh x MEDVEDIA RIEKA Indiánsky brloh), m: M. Hlavatý
Tr. stredná / Mittelklasse: V1, CAC – LUCAS REGAT Fender Edda (In-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), m: B. Gazdarica
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC – PAZO v. Elsavatal (FUTURE v. German Dream x ALICE v. Elzavatal), m: Dr. M. Fišman

SUČKY ZLATÉ / GELB HÜNDINEN
Tr.dorastu / Jüngstenklasse:
VN – DEBORAH Capa Negra (FLOYD z Ringu x GIRA Vr-Box), m: B. Venceľ
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAC – HAPPY SUN Karmapa (CHAMAN della Talpa x TUTSI San-Vi), m: V. Tomaščík * V2 – Pazsi Bordebox GLORIA (GREG v. Zielbox x Mezökövesdi IZU), m: Pazsicki Zsolt * V3 – MISHA V.R.Box (PAGANINI Nostrum x ELLY V.R. Box), m: V. Račok * V4 – ODA FLOYD Fender Edda (CHAMAN della Talpa x REA L-Ko-SNV), m: P. Puškáš * V- PRUDENCE Fender Edda, (CHAMAN della Talpa x s CINZIA Fender Edda), m: Ing. P. Novák
Tr. stredná / Mittelklasse: V1, CAC – YORKA Mir-Fiš (AKZENT v.d. Falken x KORINA v. Elzavatal), m: Dr. M. Fišman
Tr. otvorená / Offeneklasse  V1 – XÁRA Mir-Fiš (ZOFF v. Hause Rehberg x TIFFNY Mir-Fiš), m: M. Gajtková * VD - ZANA Mir-Fiš (DOUJAN v. Elsavatal x TIFFANY Mir-Fiš), m: Ing. V. Kožuch
 


Joshua z Ringu

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN
Tr. mladých / Jugendklasse: 
V1, CAJC – POLA Indiánsky brloh (NIKO del Piovese x LUCA Indiánsky brloh), m: A. Kulman * V2 – RATSEL Indiánsky brloh (DAVE dels Segadors x MAUD Indiánsky brloh), m: A. Kulman * V3 – SIAKTI Exkalibur (Odwet Exkalibur x OFRA Lider), m:  L. Hencovský
Tr. stredná / Mittelklasse: V1, CAC – NIKOLKA Fender Edda (OTHELO Fender Edda x ADELKA Fender Edda), m: M. Škrip
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC – GENNY z Ringu (IDOL Armida x ORKA FLOYD Fender Edda), m: J.+J. Fagošovi * V2 – FANNY Imer Box (UGOLINO v. Hazenberg x LAURA Mir-Fiš), m: I. Hlavinka * V3 – CAMILLA Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda), m: Iliana Bottoni

 
 

<< späť