BOXERI NA MVP BRATISLAVA 20.8.2000

Za extrémne horúceho počasia sa uskutočnila medzinárodná výstava v Bratislave. Psov i sučky plemena boxer posudzoval predseda Slovenského boxer klubu pán Imrich Sopko.

PSI PÁSIKAVÍ
Tr. dorastu: VN - KABIR Indiánsky brloh (ARGO GODY Bohemia - DAČA Indiánsky brloh), ch: L. Kužma, maj: V. Krajčír
Tr. mladých: VD 1 - MATOUŠ z Šenku (MONTI Moravia Box - QUELLE z Pa-Mil), ch: I. Holubová, maj: Ing. L. Baumannová
Tr. otvorená: V1, CAC - HENRIK Lúč, (MORENO Lúč - URSULA Lúč), ch: G. Aranyossi, maj: J. Szalay * V2 ULK SENIOR Edda (SAGVAN FENDER Edda - NIXA L-Ko), ch: J. + J. Šusteroví, maj: O. Boťanský * D - BRUNO Naso (DINO od Anity - ANIT Naso), ch: J. Petráš, maj: R. Fencíková
Tr. pracovná: V1, CAC, R.CACIB - VITTORIO z Jo-Do (KAZAN Im-Ka - ANITA Furi-Jozo), ch: J. Dolejš, maj: V. Skuhrovec * V2, R.CAC - IKAR FENDER Edda,(SAGVAN FENDER Edda - KONNY FENDER Edda), ch: J. + J. Šusteroví, maj: Ing. A. Baginová
Tr. šampiónov: V1, CAC - MONTI Moravia Box (FLIPPER della Galassia - CELESTÝNA z Lipníka), ch. + maj: A. + A. Žarski

SUČKY PÁSIKAVÉ
Tr. mladých: V1, CAJC - FENDI Tiann (OTHELO FLOYD Fender Edda - ANITA Tiann), ch. + maj: T. Füzék * VD 2 - ENA Zico (OTHELO FLOYD Fender Edda - IŇA Parečan), ch: M. Serbin, maj: Ľ. Užovičová
Tr. otvorená: V1, CAC - SINDY Fender Edda (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - Ch. JESSY od Anity), ch: J.+ J. Šusteroví, maj: L. Ralbovská
Tr. šampiónov: V1, CAC, CACIB, BOB - ORKA FLOYD Fender Edda, (I.Ch. MAGNUM di Massumatico - Ch. HAIDY FLOYD Edda), ch: J.+ J. Šusteroví, maj: R. Fagoš

PSI ZLATÍ
Tr. mladých: V1 - Winner Box CASTOR (MORENO Lúč - AXA Smart), ch: Z. Gyurcsó, maj: K. Szalay
Tr. otvorená: V1, CAC - QUESTION Moravia Box (PROST degli Scrovegni - NATALIA Moravia Box), ch: A. Žarská, maj: Ing. T. Klásek * VD - RONY Mir-Fiš, (ROGER Wings - PATTY Pigi Box), ch: MVDr.M. Fišman, maj: L. Kočiščák
Tr. otvorená: V1, CAC - JAMBI Lúč (TERZO del Colle Dell' Infinito - PAMELA Lúč), ch. + maj: G. Aranyossi * VD - ENTONNY ze Země lva (I.Ch. OTHO v.d. Hazenberg - Ch. DOLPHINA ze Země lva), ch. + maj: M. Mikulcová
Tr. pracovná: V1, CAC - GOYA vom Markgrafenschloss, (IBSEN v.d. Sembacher Flur - COCO vom Markgrafenschloss), ch. H. Rabe, maj: M. Paul
Tr. šampiónov: V1, CAC, CACIB - UGOLINO v.d. Hazenberg (PLATO v.d. Hazenberg - POZNANA v.d. Hazenberg), ch: v. Dijck - v. Thielen, maj: I. Magdziarska

SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: V1, CAJC - CATTY Bohemia Amon (Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda - Ch. AILIN Miramar Box), ch: M. Rendlová, maj: M. Rendlová - M. Přibáňová
Tr. stredná: V1, CAC, R.CACIB - QUERRY SUE Moravia Box, (PROST degli Scrovegni - NATALIA Moravia Box), ch. + maj: A.+ A. Žarski * V2, R.CAC - ORKA z Pálenice (MORENO Lúč - BRANCA Mescaléro), ch. + maj: J. Reichbauer
Tr. otvorená: V1, CAC - GAMMA Lúč (PIROL Aldonar - PAMELA Lúč), ch.+ maj: Gabriel Aranyossi
Tr. šampiónov: V1, CAC - Wé-Box PACUHA GLÓRIA (Urkabustaiz MERLIN - Wé-Box PACUHA AMI), ch: Z. Sleisz, maj: J. Vukovics * V2, R.CAC - ESTEPHANIE ze Země lva (OTHO v. Hazenberg - DOLPHINNA ze Země lva), ch. + maj: M. Mikulcová

 

<< späť