MEDINÁRODNÁ VÝSTAVA BRATISLAVA 18. 8. 2001

Veľký počet vystavovateľov po obe medzinárodné výstavy mali aj medzi priaznivcami nášho plemena. Sobotňajšiu medzinárodnú výstavu posúdil pán Imrich Sopko. Prinášame výsledky:

PSI ŽÍHANÍ
Tr. mladých:  V1, CAJC -  FELINO v.d. Morrequelle (OLIVER della  terra Selvagia – BRITTA v.d. Morrequella), maj: D. Tomaščíková
Tr. stredná:  V1, CAC – GRAND Boxrelay (ZEFFIRO dela Cadormare – CINDY Boxrelay), maj: V. Hepner
Tr. otvorená: V1, CAC, R.CACIB – WILIAM Fender Edda (HERRY FLOYD Edda – JESSY od Anitry), maj: Dr. E. Kotrlíková
Tr. pracovná: V1, CAC – ULK SENIOR Fender Edda (SAGVAN FENDER  Edda  - NIXA L-Ka), maj: O. Boťanský
Tr. šampiónov:  V1, CAC – BLENDY Arbaldo (GRAND Alfa –Pol – UDINE FLOYD Edda), maj: M. Paluška * V2, R. CAC – HERRY FLOYD Edda (LORD AXEL od Spiacej Kroléwny – REGATA FLOYD Edda)

SUČKY ŽÍHANÉ
Tr. mladých: ZETTINA Hevelius (FRANKLIN DJANGO v.d. Matenhof – TOSCA z Gdanska Rodem), maj: E.  Borisova * VD  - ARIELA Fender Edda (GRAND Alfa-Pol – NOSFERATU Fender Edda), maj: O. Boťanský
Tr. stredná: V1, CAC – KLÁRA od Ivetky (MARVING di Casa Bartolini – EVELIN od Ivetky), maj: J. Randáková * V2, R.CAC – SILVIA Lúč (PATRIK Lúč – TAMARA Lúč), maj: G. Aranyossi * V3 – FENDER z Ringu (TERZO del Colle dell Infinito – ORKA FLOYD Fender Edda), maj: I. a P. Kadlecovi
Tr. otvorená: V1, CAC, CACIB FENDI Tiann (OTHELO FLOYD Fender Edda – ANITA Tiann), maj. T. Füzek
Tr. pracovná: V1, CAC – Kiss-Box FANNI (Wings DENNI – Kiss-Box ANASZTÁZIA), maj: P. Kiss * V2, R.CAC – FEMME FATALE Nostrum (DAVID del Colle dell Infinito – DOLCE VITA Nostrum), maj: J. Teiseyre

PSI ZLATÍ
Tr. mladých:  V1, CAJC – UNABOMBER Moravia Box (KILIAN v. Purgstal – NATALIA Moravia Box), maj: I. Bukovanská * V2 – PEAR Rudasházi (Cserlházi ADAM KEVIN – LIZA v. Rudasházi), maj: J. Rigóczky
Tr. otvorená: V1, CAC, CACIB – BOREAS Optima Grata (SACKS dei Cavaliero del Monferato – OLIVIA Sili-Tue),  maj: H. Khánová
Tr. pracovná: VD – NERO z Pálenice (MORENO Lúč – BIANCA Mescaléro), maj: J. Reichbauer
Tr. šampiónov: V1, CAC – BUSTER Bohemia Amon (SAVAS v.d. Houtrib – AILIN Miramar Box), maj: Rendlová – Šafaříková * V2, R.CAC – HARRY od Ivetky (SAVAS v.d. Houtrib – EVELIN od Ivetky), maj: J. Randáková

SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých:  V1, CAJC – URTICA Moravia Box (KILIAN v. Purgstal – NATALIA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski * V2 – NENCY od Ivetky (ULISSE della Barbariga – EVELIN od Ivetky), maj: I. Kunclová * V3 – NIKE od Ivetky (ULISSE della Barbariga – EVELIN od Ivetky), maj: L. Krása
Tr. stredná:   V1, CAC – GRACIE Boxrelay (ZEFFIRO della Cadormare – CINDY Boxrelay), maj: D. Krajčík *  V2, R.CAC – FRETY z Ringu (TERZO del Colle Dell Infinito – ORKA FLOYD Fender Edda), maj: R. Fagoš * V3 – HOLLYDAY Boxrelay (APACHE z Metaboxu – ALTA Boxrelay), maj: D. Hladík
Tr. otvorená: V1, CAC, R.CACIB – CATTY Bohemia Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda – AILIN Miramar Box), maj: M. Rendlová * V2, R.CAC  – DONA Ferčáky (BERT Edelstein – LINDA L-Ko), maj: M. Snehota * V3 - KESSY od  Ivetky (MARVING di Casa Bartolini – EVELIN od Ivetky), maj: I. Havigerová * VD – ANETT Signum Laudis (OTHELO FLOYD Fender Edda – KITTY Fadyla), maj: D. Hladík
Tr. pracovná: V1, CAC – QUERRY SUE Moravia Box (PROST degli Scrovegni – NATALIA Moravia Box), maj: A..+ A.  Žarski * V2, R.CAC – IWETTE od Ivetky (NANDO v.d. Flachsweise – EVELIN od Ivetky), maj: L.. Nováková

 

<< späť