BOXERI na MVP Bratislava - 17.8.2003

Rozhodca: Vít Slezák  (SK)

PSI ZLATÍ
Tr. mladých: VD – SEROS del Tajo
, (Saverio di Soragna x Fama della Tajo), maj: A. Lang * D – DIABLO Signum Laudis, (Ethor Boxrelay x Kitty Fadyla), maj: L. Kanyicska
Tr. stredná:
V1, CAC – XALONNE Moravia Box
, (ODWET Exkalibur x Quendolynn Moravia Box), maj: L. Sosnová *  VD – DEEN Arga Lúč, (CHRIS v. Zielbox x Gamma Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr. otvorená: 
V1, CAC – ORFEUS Boxrelay
, (Baron Rojo de Villalba x Eymi Boxrelay), maj: D. Hladík
Tr. pracovná:: V1, CACETHAN della Terra Selvagia, (Impero del Colle Dell Infinito x Ursel della Terra Selvagia)
Tr. šampiónov: VD - KENY od Ivetky, (Marwing di Casa Bartolini x Evelin od Ivetky), maj: J. Bohutínsky  

PSI PÁSIKAVÍ
Tr.  mladých: V1, CAJC, Najkrajší mladý pes / Beste Jughund - MAICOL della Terra Selvaggia
(Muster dei Centurioni x Ursel della Terra Selvaggia), maj: Fregni Fausto
Tr. stredná :
V1, CAC – HUGO BOSS Fender Edda
(Giotto x Playa Fender Edda) , maj: Dušan Hakl
Tr. šampiónov:   V1, CAC, CACIB, BOB - FLAVIUS dei Centurioni (Esco v. Alt-Goch x Medea dei Centurioni), maj: N. Rondinelli *  V2, R.CAC, R.CACIB – KARIM KHAN v. Reichersberg ( Molta della Talpa x Felina v. Reichersberg), maj: H. Hiltmann * V3 – ULK SENIOR Fender Edda (SAGVAN Fender Edda x Nixa L-Ko), maj: O. Boťanský

SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: VD1 – ROZMARY Boxrelay
(Iggy Ipon Saan x Grazie Boxrelay), maj: L. Kanyicska *  VD2 – ZOMBIE Moravia Box, (Apol von Burg Znojmo x Querry Sue Moravia Box), maj: V. Zachara
Tr. stredná: VD – FRONTIERA REGAT Fender Edda, (Herry Floyd Fender Edda x Abigel Armida), maj: S. Morgensteinová
Tr. otvorená: 
V1, CAC –
VIKA Mir-Fiš, (CHERUB von Elsavatal x Rita Mir-Fiš), maj: Ing. J. Bako      
Tr.pracovná: V1, CAC – ORI Boxrelay
, (Baron Rojo de Villalba x Eymi Boxrelay), maj: K. Kobella * V2, R.CAC – NENCY od Ivetky, (Ulise della Barbariga x Evelin od Ivetky), maj: I. Kunclová 
Tr. šampiónov : V1, CAC, R.CACIB – BIJOU Jisuko
, (Plato v.d. Hazenberg x Unique Jisuko), maj: V. Šulcová * V2 – CATTY Bohemia Amon, (Othelo Floyd ender Edda x Ailin Miramar-Box), maj: M. Rendlová
Tr. veteránov: V1, Najlepší veterán / Beste Veteran - AILIN Miramar-Box, (Exkalibur v Hofmannstal x Ester z Lysolají), maj: M. Rendlová    

SUČKY PÁSIKAVÉ
Tr. mladých:  V1, CAJC – KETTY Tiann
(Carlos v. Zielbox x Fendi Tiann), maj: Dr. M. Majtán * V2 – KASANDRA Tiann (Carlos v. Zielbox x Fendi Tiann), maj: A, + Z. Dudášoví * V3 – CHARIZMA Fender Edda (VASKO v.d. Hazenberg x XENA Fender Edda), maj: J.+J. Šusterovi
Tr. stredná :
V1, CAC, CACIB – ULA dei Centurioni
, (Dylan dei Centurioni x Helena), maj: dei Centurioni
Tr. otvorená: D – ARIELA Fender Edda
(Grand Alfa-Pol x NOSFERATU Fender Edda), maj: O. Boťanský
Tr. šampiónov:
V1, CAC – KLÁRA od Ivetky
, (Marving di Casa Bartolini x Evelin od Ivetky), maj: I. Kunclová   

Spracovala: Silvia Kobellová

 

<< späť