VÝROČNÁ ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BOXEROV
JAHRESZUCHTSCHAU
31.8.2003 Malacky, Slovensko

Rozhodcovia:
Imrich Sopko (SK) – psy / Rüde
Ľubomír Perniš (SK)  – sučky / Hündinen

PSI ZLATÍ / GELB RÜDE
Tr. dorastu / Jüngstenklasse:  VN, Najlepší dorast -  Sabyss Boxrelay
,  (Othelo Flyd Fender Edda x Eyma Boxrelay), ), ch: Perniš Lubomír, m: Galčík Roman * VN -  Samuel Boxrelay, (Othelo Flyd Fender Edda x  Eyma Boxrelay), ch: Perniš Lubomír, m: Strapko Radoslav * VN -  Xaro Mir-Fiš, ( Zoff v. Hause Rehberg x  Tiffany Mir- Fiš), ch: MVDr. Fišman Miroslav, m: Ceselčík Branislav
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC, Víťaz roka / Jahresjugendsieger - Cento dei principi di Piemonte, (Apoll x  Blubelle dei Principi di Piemonte), ch: Dei Principi di Piemonte, m: Andreoli Gigi e Marina * V2 -  Alessandro Moravia Box, (Amber de Aikhal x  Natalia Moravia Box), ch: Žarski A+A, m: Váchová Alena *  V3 -  Deen Arga Luč (Chris von Zielbox x  Gamma Luč), ch: Aranyossy Gabriel, m: Aranyossy Gabriel * V4 -  Ludwig Infernotto ( Che Linse Attila x  Dorina dell Infernotto), ch: Soncin Antonio, m: Giavarini Michele * V - Zinadine Moravia Box, (Apol v. Burg Znojmo x  Querry Sue Moravia Box), ch: Žarski A+A, m: Dudkova Kateřina * VD - Elwis Signum Laudis, ( Ethor Boxrelay  x  Hollyday Boxrelay), ch: Hladík Dušan, m: Šoltez Peter
Tr. otvorená / Offeneklasse:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger -  Patrick Optima Grata, (Inkas von Nassau- Oranien x  Olivia Sili-Tue), ch: Novotný Vladimír, m: Pawlak Piotr * V2, R.CAC -  Amon, (Gunther Dei Roeri x  Espana Del Tajo), ch: Maschio Ruben, m: Maschio Ruben * V3 -  Lucus Quicksilver, ( Aldo del Colle dell Infinito x  Lukus Minu), ch: Benedictis de Piero, m: Disegna Adriano * V4 - Greg von Zielbox, (Vasko v.d.Hazenberg  x  We-Box Pacuha Gloria), ch: Vukovics Jozsef, m: Vukovics Jozsef * VD - Sunny-Box Amigo, (Metal Nobel Sunny x  Metal Mandy), ch: Varga Mario Viktor, m: Varga Mario Viktor * D - Diablo Signum Laudis, (Ethor Boxrelay  x  Kitty Fadyla), ch: Hladík Dušan, m: Kanyicska Ladislav
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC, ČKŠ - Chaman della Talpa, (Zeffiro dela Cadormare x  Pandora della Talpa), ch: Negri Chiara, m: Belén Vina Sanz+ Šuster Jozef  * V2, R.CAC – IGNAZ vom Zorenappel (CALIGOLA del Colle dell Infinito x AISCH von Zorenappel), ch: Egon Will, m: Steffen Kunhert
Tr. šampiónov / Championklasse:   V1, CAC, ČKŠ - Ch.Class Aikhal, (Benito del Colle dell Infinito x  Axa), ch: Nuria Mateos, m: Service David *  V2, R. CAC - Ch.Unabomber Moravia Box, (Kilian v.Purgstal x  Natalia Moravia Box), ch: Žarski A+A, m: Bukovanská Ivana


PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE
Tr. „Baby“:  VN, Najlepší BABY - Imzadi vom Kanzlurwald,
(In-Petto v.German Dream  x  Chiara vom Kanzlurwald), ch: Kraus, m: Kraus Stephan
Tr. mladých / Jugendklasse :  V1, CAJC, Jugendjahressieger - Hugo Boss Fender Edda, (Giotto x  Playa Fender Edda), ch: Šuster Jozef, m: Hakl Dušan * V2 -  Vadin delle Acque Salate, (Magnum di Massumatico  x  Antica), ch: Campetti Rossano, m: Andreoli Gigi e Marina  * V3 -   Enea del Roxius, (Elvis Dei Colli Asolani x  Alfa del Euro), ch: Agostinelli Stefano, m: Pane Giacomo * V4 - Cinzano Box-Star, (In-Petto v.German Dream x  Voila Box Star), ch: Dolindowska, m: Hahn Klaus Dieter
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger, BOB - Rudy dell´Alfiere, (Benito Del Colle dell´Infinito x  Deborah Dell´Alfiere), ch: Anselmi Renato, m: Belén Vina Sanz * V2 - CH. Zak Fender Edda, (David del Colle Dell Infinito  x  Playa Fender Edda), ch: Šuster Jozef, m: Mrazová Marcela * V3 -  Pazo vom Elsavatal, (Future vom German Dream x  Alice vom Elsavatal), ch: Eschner Joachim, m: MVDr.Fišman Miroslav * V4 -  Castro Signum Laudis, ( Idol Armida x  Kitty Fadyla), ch: Hladík Dušan, m: Teker Patrik
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse:  V1, CAC, ČKŠ - Ch.In-Peto vom German Dream, (Dylan dei Centurioni x Atlanta vom German Dream), Ch: Wagner, m: Lemmer Torsten * V2, R. CAC -  Ch.Felino v.d. Morrequelle, (Oliver della Terra Selvaggia x  Britta v.d. Morrequelle), ch: Gramlich E., m: Tomaščik Vladimír * VD3 - Ch.Ulk Senior Fender Edda, (Sagvan Fender Edda x  Nixa L-ko), ch: Šuster Jozef, m: Boťanský Ondrej
Tr. šampiónov / Championklasse:   V1, CAC, ČKŠ - Ch.Odwet Exkalibur, (Vasko v.d.Hazenberg  x  Korsika Exkalibur), ch: Idzikowska Slawomira, m: Idzikowska Slawomira  * V2, R.CAC -  William Fender Edda, (Herry Floyd Edda x  Jessy od Anity), ch: Šuster Jozef, m: Kotrlíková Eva * V3 - Ch.Eros Tiann, (Golem Ezudo x  Anita Tiann), ch: Fuzek Tibor, m: Svitač Maroš.

SUČKY ZLATÉ / GELB HÜNDINEN
Tr. dorastu / Jüngstenklasse:  VN -  Benedikta Moravia Box,
(Joyce della Talpa x  Querry Sue Moravia Box), ch: Žarski A+A, m: Vlčková Marie  *  VN -  Yorka Mir-Fiš, ( Akzent v.d. Falken x  Korina vom Elsavatal), ch: MVDr.Fišman Miroslav, m: MVDr.Fišman Miroslav * N -   Daria z Pavsu, (Ernie Ravalone x  Xadria z Metaboxu), ch: Pavliňák František, m: Rubner Vladimír * N -  Sofia Boxrelay, (Othelo Flyd Fender Edda x  Eyma Boxrelay), ch: Perniš Lubomír, m: Karafa Jozef
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC, Víťaz roka mladých / Jugendjahressiegerin -  Angel Lynn Moravia Box, ( Amber de Aikhal x  Natalia Moravia Box), ch: Žarski A+A, m: Tomková Ivana * V2 - Denisa Arga Luč, (Chris von Zielbox x  Gamma Luč), ch: Aranyossy Gabriel, m: Gulášová Lucia * V3 -    Sunny-Box Doris,  (Alex de Asturbox x  Metal Mandy), ch: Varga Mario Viktor, m: Varga Mario Viktor * V4 – Esterina, (Trinitá del Nettuno x  India dei Montecchi), ch: Salvadori Rita, m: Krajčík Dušan *  V - Rozmary Boxrelay, (Iggy Ipon Saan x  Gracia Boxrelay), ch: Perniš Lubomír, m: Kanyicska Ladislav * VD -  Edith Signum Laudis, (Ethor Boxrelay x  Hollyday Boxrelay), ch: Hladík Dušan, m: Ružičková Anna * VD - Juliette z Metaboxu, (Vasko v.d.Hazenberg x  Xora z Metaboxu), ch: Bratko Peter, m: Tomaščik Vladimír
Tr. otvorená / Offeneklasse:    V1, CAC, ČKŠ -  Coral de Fontibox, (Saverio di Soragna x Fontana de Mhunner), ch: Escribano Joaqin, m: Service David * V2, R.CAC -  Leda, (Connery Dei Montecchi x  Gema di Casa Arlotti), ch: Ambrosiani Mario, m: Greggio Carlo * V3 -  Valerie Moravia Box, (Vico von Zugspitzblick  x  Natalia Moravia Box), ch: Žarski A+A, m: Sedláček J * V4 - Dulcia Signum Laudis, (Ethor Boxrelay x  Kitty Fadyla), ch: Hladík Dušan, m: Butyka Miloš * VD - Annie ze Syslího Doupěte, (Tarantino Nostrum x  Qenddy Moravia Box), ch: Syslová Iveta, m: MUDr.Vladimír Sovík
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC, ČKŠ, Najlepší pracovný boxer slovenského chovu - Ori Boxrelay, (Baron-Rojo de Vilallba x  Eyma Boxrelay), ch: Perniš Lubomír, m: Kobella Karol *   V2, R.CAC Vika Mir-Fiš, (Cherub vom Elsavatal x  Rita Mir-Fiš), ch: MVDr.Fišman Miroslav, m: Bako Jaroslav
Tr. šampiónov / Championklasse:   V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, Jahressiegerin -   Ch.Crios, ( Apoll x  Mistral), ch: Anselmo Valeria, m: Andreoli Gigi e Marina * V2 -  Ch.Ireen vom Elsavatal, (Cherub vom Elsavatal x  Vivien von der Morreqelle), ch: Eschner Joachim, m: MVDr.Fišman Miroslav

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN
Tr. „BABY:  VN - Siakti Excalibur,
(Odwet Exkalibur x  Ofra Lider), ch: Idzikowska Slawomira, m: Hencovský Ladislav
Tr. dorastu / Jüngstenklasse: VN - Laura Regat Fender Edda, (In-Petto v.German Dream x  Abigeil Armida), ch: Šuster Jozef, m: Šuster Jozef * VN -  Alma Ratnovská zátoka, (Sendy Fender Edda x  Clea VR-Box), ch: Hromádka Vladimír, m: Hromádka Vladimír
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC, Víťazka roka mladých / Jugendsiegerin -  Kassandra Tiann, (Carlos von Zielbox x  Fendi Tiann), ch: Fuzek Tibor, m: Dudašovi Andrej a Zuzana *  V2 -  Bianca van de Platohoeve, (Yento van de Hazenberg x  Anja van de Hazenberg), ch: Mijnheer van Dijck Bart, m: Vukovics Jozsef * V3 - Charizma Fender Edda, (Vasko v.d.Hazenberg x  Xena Fender Edda), ch: Šuster Jozef, m: Šuster Jozef
Tr. otvorená / Offeneklasse:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger -  Blaze of glory KettBox, (David del Colle Dell Infinito x  Oxana Moravia Box), ch: Wrobel Robert, m: Wrobel Robert * V2 - Casia Fender Edda, (Magnum di Massumatico x  Playa Fender Edda), ch: Šuster Jozef, m: Keprta Jiří  * V3 -  Annabis z Walworthu, ( Monti Moravia Box x  Effie z Vikiluxu), ch: Prečková Olga, m: Hlaváčová Dana * V4 -  Ariela Fender Edda,(Grand Alfa-pol x  Nosferatu Fender Edda), ch: Šuster Jozef, m: Boťanský Andrej
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse:  V1, CAC, ČKŠ -  Fifi di Brixental, (Clint Dell´Infernotto x  Duna di Brixental), ch: Giavarini Michele, m: Giavarini Michele
Tr. šampiónov / Championklasse:   V1, CAC, ČKŠ -  Ch.Megan Boxrelay, (Ethor Boxrelay x  Adela Gloria Bara), ch: Perniš Lubomír, m: Krajčík Dušan
Tr. čestná / Ehrenklasse:
Ch.Orfeus Boxrelay,
(Baron-Rojo de Vilallba x  Eyma Boxrelay), ch: Perniš Lubomír, m: Hladík Dušan
 I.Ch.Othelo Floyd Fender Edda
(Magnum di Massumatico x  Haidy Floyd Edda), ch: Šuster Jozef, m: Šuster Jozef
Ch.Blendy Arbaldo
(Grand Alfa-pol x  Udine Floyd Edda), ch: Komžík Pavel, m: Paluška Miroslav

Víťaz chovateľských skupín / Zuchtgruppe: Fender Edda

 

<< späť