32. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BOXEROV
so zadávaním titulov Víťaz roka 2002
Víťaz roka mladých 2002

PSI  ZLATÍ -  BABY
VN 1, Najlepší BABY - Zinadine Moravia Box,
nar.: 20.3.2002 CMKU/BOX/8366/02 (Otec: Apol v.Burg Znojmo, Matka: Querry Sue Moravia Box), Ch: Alena a Arnošt Žarskí, Maj. Kateřina Dudková,  Petřvaldská 1211, Šenov, 739 34  CZ

PSI  ZLATÍ – MLADÍ
V1, CAJC, Víťaz roka mladých - Furio z Metaboxu,
nar.: 13.9.2001 CMKU/BOX/8135/01 (Otec: Idol Armida, Matka: Dafné Indianský Brloh),  Ch: Petr Bratko, Maj. Ludmila Morávková,  Svinišťany 4, Chvalkovice, 552 04  CZ * V2 - Orfeus Boxrelay, nar.: 1.8.2001 SPKP 2067 (Otec: Baron- Rojo de Villalba, Matka: Eymi Boxrelay), Ch: Lubomír Perniš, Maj. Dušan Hladík,  Záhorácka 52, Malacky, 901 01  SK * V3 - Greg von Zielbox, nar.: 31.10.2001 Met.Bo 12315/01 (Otec: Vasko v.d Hazenberg, Matka: Wé-Box-Pacuha Glória), Ch: József Vukovics, Maj. József Vukovics,  Országbíró út 12, Veresegyház, 021 12  H  * V4 - Chester Tiann, nar.: 15.8.2001 SPKP 2073 (Otec: Ulisse della Barbariga, Matka: Denise Tiann), Ch: Tibor Fuzek, Maj. Tibor Fuzek,  Hlavná 691, Horné Saliby, 925 03  SK * V - Xeraya Tito, nar.: 4.8.2001 BO.11680/01 (Otec: Xeraya Jaccomo, Matka: Xeraya Kessy), Ch: Attila Hajdar, Maj. Janosné Schiseler,  Futo u.7, Erd, 020 30  H * VD - Ro-Box Arnold, nar.: 23.6.2001 Bo 11345/01 (Otec: Chris von Zielbox, Matka: Cseryll-Házi Tina), Ch: Rongits Tivadar, Maj. Rongits Tivadar,  Faiskola u.6, Lébény, 091 55  H

PSI  ZLATÍ -  OTVORENÁ
V1, CAC, ČKŠ - Unabomber Moravia Box,
nar.: 2.6.2000 CMKU/BOX/7446/00 (Otec: Kilian v.Purgstall, Matka: Natalia Moravia Box), Ch: Alena a Arnošt Žarskí, Maj. Ivana Bukovanská,  Šalounova 7, Ostrava 3, 703 00  CZ * V2, R.CAC - Koks Borka, nar.: 9.2.2000 PKR II-65786 (Otec: Ugolino v.d.Hazenberg, Matka: Certa Klo-Bo), Ch: Bozena Gebura, Maj. Daniel Stapiak,  Sienklowicza 16/2, Szczawno-Zdroj, 58-310  PL

PSI  ZLATÍ -  PRACOVNÁ
V1, CAC, ČKŠ - Chris von Zielbox,
nar.: 26.11.1999 Bo.7294/00 (Otec: Ugolino v.d.Hazenberg, Matka: Wé-Box-Pacuha Glória), Ch: József Vukovics, Maj. Rongits Tivadar,  Faiskola u.6, Lébény, 091 55  H

PSI  ZLATÍ – ŠAMPIONI
V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, Najlepší pes, BOB - Vasko v.d. Hazenberg,
nar.: 21.2.1997 (Otec: Hiram des Grands Fonds des Abymes, Matka: Sara v.d. Hazenberg), Ch: Willi van Dijck -van Thielen, Maj. Willi van Dijck van Thielen,  Hazenbergstraat 8, Tremelo, 031 20  B

PSI  ZLATÍ – ČESTNÁ TRIEDA
V - Ethor Boxrelay,
nar.: 16.3.1998 SPKP 1441 (Otec: Flint v.Wordanis, Matka: Oda z Pa-Mil), Ch: Lubomír Perniš, Maj. Lubomír Perniš,  Lesná 335/9, Kanianka, 972 17  SK

PSI  ŽÍHANÍ  -  DORAST
VN - Pazo vom Elsavatal,
nar.: 30.1.2002 SPKP 2211 (Otec: Future vom German Dream, Matka: Alice vom Elsavatal), Ch: Joachim Eschner, Maj. MVDr.Miroslav Fišman,  528, Čaklov, 094 35  SK

PSI ŽÍHANÍ -  MLADÍ
V1, CAJC, Víťaz roka mladých - Andor v.d. Hazenberg,
nar.: 15.4.2001 (Otec: Périco Du val D Europe, Matka: Yana v.d. Hazenberg), Ch: Willi van Dijck -van Thielen, Maj. Willi van Dijck van Thielen,  Hazenbergstraat 8, Tremelo, 031 20  B * V2 - Florian Orion chov, nar.: 10.5.2001 CMKU/BOX/7975/01 (Otec: Grand Alfa-Pol, Matka: Aneta Gloria Bara), Ch: Miroslav Kabeláč, Maj.Miroslav Kabeláč,  73, Libhošť, 742 57  CZ * V3 - Castro Signum Laudis, nar.: 19.6.2001 SPKP (Otec: Idol Armida, Matka: Kitty Fadyla), Ch: Dušan Hladík, Maj. Patrik Teker,  Bernolákova 26, Malacky, 901 01  SK * V4 - Cowboy Karmapa, nar.: 23.7.2001 SPKP 2047 (Otec: Idol Armida, Matka: Brita Krompa), Ch: Vladimír Tomaščík, Maj. Pavel Molnár,  Stálicova 6, Košice, 040 12  SK


VASKO van de Hazenberg

PSI  ŽÍHANÍ  -  OTVORENÁ
V1 - Eros Orion chov,
nar.: 30.6.2000 CMKU/BOX/7524/00 (Otec: Apache z Metaboxu, Matka: Glória Alfa - Pol), Ch: Miroslav Kabeláč, Maj. Priska Mazancová,  Moravská 4777, Zlín, 760 05  CZ

PSI  ŽÍHANÍ -  PRACOVNÁ
V1, CAC, Víťaz roka - Ike von Reichersberg,
nar.: 8.9.1999 OHZB/DB 17760 (Otec: Apol vom Yachtclub, Matka: D´Tasha von Reichersberg), Ch: Ingrid Khayll, Maj. Eva Khayll,  Schadekgasse 2, Wien, 010 60  A * V2, R.CAC - Eros Tiann, nar.: 15.11.1998 SPKP 1614/2001 (Otec: Golem Ezudo, Matka: Anita Tiann), Ch: Tibor Fuzek, Maj. manž.Svitačoví,  Hanulova 4, Nitra, 949 01  SK * V3 - Felino v.d. Morrequelle, nar.: 5.6.2000 SPKP 1939 (Otec: Oliver della Terra Selvaggia, Matka: Britta v.d. Morrequelle), Ch: Ervin Gramlich, Maj. Dominika Tomaščíková,  Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves,   SK * V4 - Ulk Senior Fender Edda, nar.: 1.7.1998 SPKP 1518 (Otec: Sagvan Fender Edda, Matka: Nixa L-Ko), Ch: Jozef Šuster, Maj. Ondrej Boťanský,  437, Andovce, 941 23  SK

SUKY ZLATÉ -  BABY
VN 1 - Annie Tensione,
nar.: 11.3.2002 CMKU/BOX/8354/02 (Otec: Ugolino v.d.Hazenberg, Matka: Ester Ravalone), Ch: Stanislav Kratochvíl, Maj.Stanislav Kratochvíl,  Kr. Vladislava 755, Bzenec, 696 81  CZ * VN - Arka Tensione, nar.: 11.3.2002 CMKU/BOX/ 8355/02 (Otec: Ugolino v.d.Hazenberg, Matka: Ester Ravalone), Ch: Stanislav Kratochvíl, Maj.Zuzana Morávková,  Studenohorská 5, Bratislava, 841 03  SK * VN - Fregie Imer-Box, nar.: 22.5.2002 SPKP 2164 (Otec: Ugolino v.d.Hazenberg, Matka: Laura Mir –Fiš), Ch: Imrich Hlavinka, Maj. Imrich Hlavinka,  40, Vyšný Kručov, 086 45  SK

SUKY ZLATÉ -  DORAST
V4 - Arlen Arista Rea,
nar.: 18.2.2002 CMKU/BOX/8314 (Otec: Idol Armida, Matka: Fender z Ringu), Ch: Petr Kadlec, Maj. Jana Vašková,  Meziříčská 1024, Rožnov pod Radhošťem, 756 61  CZ

SUKY ZLATÉ -  MLADÉ
V1, CAJC, Víťaz roka mladých - Luisa Optima Grata,
nar.: 21.4.2001 CMKU 7928 (Otec: Urban v.d. Hazenberg, Matka: Constans Optima Grata), Ch: Vladimír Novotný, Maj. Pravdová a Novotný,  5, Vršovice, 747 61  CZ * V2 - Ori Boxrelay, nar.: 1.8.2001 SPKP 2069 (Otec: Baron- Rojo de Villalba, Matka: Eymi Boxrelay), Ch: Lubomír Perniš, Maj.Karol Kobella,  148, Sebedražie, 972 05  SK * V3 - Oda Boxrelay, nar.: 1.8.2001 SPKP 2068 (Otec: Baron- Rojo de Villalba, Matka: Eymi Boxrelay), Ch: Lubomír Perniš, Maj. Lubomír Perniš,  Lesná 335/9, Kanianka, 972 17  SK * V4 - Donna Imer-Box, nar.: 15.10.2001 SPKP 2104 (Otec: Othelo Floyd Fender Edda, Matka: Pamela Mir-Fiš), Ch: Imrich Hlavinka, Maj. Imrich Hlavinka,  40, Vyšný Kručov, 086 45  SK * V - Frontiera Regat Fender Edda, nar.: 12.9.2001 SPKP 2099 (Otec: Herry Floyd Edda, Matka: Abigeil Armida), Ch: Jozef Šuster, Maj. Silvia Morgenstainová,  Znievska 44, Bratislava, 851 06  SK * V - Gira VR-Box, nar.: 19.9.2001 SPKP 2086 (Otec: Argo Gody Bohemia, Matka: Clea VR-Box), Ch: Vladimír Račok, Maj. Bartolomej Venceľ,  1894, Hencovce, 093 02  SK * V - Starboard Chili, nar.: 28.7.2001 Met.Bo 11562/01 (Otec: Xristro v.d. Hazenberg, Matka: Walpurgis Afra), Ch: Mónika Ilniczky, Maj. Mónika Ilniczky,  Székely Bertalan u 104, Szada,   H


CRIOS

SUKY ZLATÉ - OTVORENÁ
V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, Najlepšia sučka – Crios,
nar.: 14.1.2001 LOI 0198414 (Otec: Apoll, Matka: Mystrall), Ch: Valentina Anselmi, Maj. Luigi a Marina Andreoli,  Via Gran Sasso 23, Zibido-San Giacomo, 200 80  I * V2, R.CAC - Tiffany Mir-Fiš, nar.: 29.8.1999 SPKP 1799 (Otec: Cherub vom Elsavatal, Matka: Patty Pigi box), Ch: MVDr. Miroslav Fišman, Maj. MVDr. Miroslav Fišman,  528, Čaklov, 094 35  SK * V3 - Ascana Optima Grata, nar.: 22.6.1998 SPKP 2106 (Otec: Ibsen v.d. Sembacher Flur, Matka: Olivia Sili-Tue Cs), Ch: Vladimír Novotný, Maj. Vladimír Tomaščík,  Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves,   SK * V4 - Kathrin Otima Grata, nar.: 19.4.2001 CMKU/BOX/7925/01 (Otec: Pierce de la Tour Couronnee, Matka: Andra Optima Grata), Ch: Vladimír Novotný, Maj. Vladimír Novotný,  27, Dolní Libchavy, 561 16  CZ * V - Ester Ravalone, nar.: 12.8.1999 CMKU 7224/99/02 (Otec: Olmedo Sili_Tue-Cs, Matka: Ika Malave Cs), Ch: Radka Kadlecová, Maj. Stanislav Kratochvíl,  Kr. Vladislava 755, Bzenec, 696 81  CZ * V - Jessy Boxrelay, nar.: 21.6.2000 SPKP 1898 (Otec: Apache z Metaboxu, Matka: Cinda Boxrelay), Ch: Lubomír Perniš, Maj. Igor Pastierik,  Agatová 40, Kanianka, 972 17  SK * V - Vika Mir- Fiš, nar.: 20.4.2001 SPKP 1999 (Otec: Cherub vom Elsavatal, Matka: Rita Mir-Fiš), Ch: MUDr. Miroslav Fišman, Maj. Ing. Joroslav Bako,  428, Jarok, 951 48  SK

SUKY ZLATÉ -  PRACOVNÁ
V1, CAC - Urtica Moravia Box,
nar.: 2.6.2000 CMKU 7447/00 (Otec: Kilian v.Purgstall, Matka: Natalia Moravia Box), Ch: Alena a Arnošt Žarskí, Maj. Alena a Arnošt Žarskí,  Garažní 364, Rychvald, 735 32  CZ * V2, R.CAC - Korina vom Elsavatal, nar.: 3.3.2000 SPKP 1971 (Otec: Cherub vom Elsavatal, Matka: Alice vom Elsavatal), Ch: Joachim Eschner, Maj. MVDr. Miroslav Fišman,  528, Čaklov, 094 35  SK

SUKY ZLATÉ - ŠAMPIONI
V1, CAC, ČKŠ - Ireen vom Elsavatal,
nar.: 8.6.1999 SPKP 1843 (Otec: Cherub vom Elsavatal, Matka: Vivien vom der Morrequelle), Ch: Joachim Eschner, Maj. MVDr. Miroslav Fišman,  528, Čaklov, 094 35 

SUKY ŽÍHANÉ - BABY
VN1 - Sonatina- Basta Serenus,
nar.: 5.5.2002 (Otec: Oskar Floyd Fender Edda, Matka: Basta Pampero), Ch: Jolanta Szartowicz, Maj. Jolanta Szartowicz,  W. Gintera 12, Miedzyzdroje, 72-500  PL * VN2 - FANNY Imer-Box, Nar. 22.5.2002, SPKP 2159 (Otec: UGOLINO v.d. Hazenberg, Matka: LAURA Mir-Fiš), Ch: Imrich Hlavinka, Maj. Imrich Hlavinka,  40, Vyšný Kručov, 086 45  SK  * VN - Prudy Boxrelay, nar.: 12.4.2002 SPKP 2136 (Otec: Ethor Boxrelay, Matka: Cinda Boxrelay), Ch: Lubomír Perniš, Maj. Uhrín Miroslav,  271, Chrenovec Brusno, 972 32  SK

SUKY ŽÍHANÉ - DORAST
VN1, Najlepší dorast - Annabis z Walworthu,
nar.: 11.1.2002 CMKU/BOX/8274/02 (Otec: Monti Moravia Box, Matka: Effie z Vikiluxu), Ch: Olga Přečková, Maj. Dana Hlaváčová,  Pod Kozincem 1473, Rožnov pod Radhošťem, 756 61  CZ

SUKY ŽÍHANÉ - MLADÉ
V1, CAJC, Víťaz roka mladých - Genny z Ringu,
nar.: 10.3.2001 CMKU 7849/01 (Otec: Idol Armida, Matka: Orka Floyd Fender Edda), Ch: Robert Fagoš, Maj. Robert Fagoš,  Matúšova784/6, Praha 4, 149 00  CZ * V2 - Ester Star Fender Edda, nar.: 21.7.2001 SPKP 2037 (Otec: Carlos v. Zielbox, Matka: Rachel Star Fender Edda), Ch: Jozef Šuster, Maj. Ing. Ludovít Šimun,  1.Mája 399/70, Leopoldov, 920 41  SK * V3 - Kiss Box Henny, nar.: 6.3.2001 MET:Bo 10445/01 (Otec: Othelo Floyd Fender Edda, Matka: Kiss Box Debora), Ch: Pál Kiss, Maj. Páll Kiss,  Bartfai 13, Szikszo, 038 00  H * V4 - Dorien Fender Edda, nar.: 10.7.2001 SPKP (Otec: Carlos von Zielbox, Matka: Nadia Fender Edda), Ch: Jozef Šuster, Maj. Ing. František Urban,  Haluzická 4, Nové Město nad Váhom, 915 01  SK * VD - Celesta Arga Lúč, nar.: 28.8.2001 SPKP2091 (Otec: Patrik Lúč, Matka: Jarka Lúč), Ch: Gabriel Aranyossy, Maj. Gabriel Aranyossy,  Veľká 24, Lúč na Ostrove, 930 03  SK * VD - Cinzia Fender Edda, nar.: 12.6.2001 SPKP 2015 (Otec: Magnum di Massumatico, Matka: Playa Fender Edda), Ch: Jozef Šuster, Maj. Ing. Marián Predný,  Kopčanská 19, Holíč, 908 51  SK * VD - Claudia Signum Laudis, nar.: 19.6.2001 SPKP (Otec: Idol Armida, Matka: Kitty Fadyla), Ch: Dušan Hladík, Maj.Ladislav Romančík,  Vinohradnícka 5, Skalica, 909 01  SK * VD - Iwette Tiann, nar.: 23.8.2001 SPKP 2076 (Otec: Blendy Arbaldo, Matka: Anita Tiann), Ch: Tibor Fuzek, Maj. Pavel Komžík,  33, Nevidzany, 951 62  SK

SUKY ŽÍHANÉ - OTVORENÁ
V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - Issa von Reichersberg,
nar.: 8.9.1999 OHZB/DB 17764 (Otec: Apol vom Yachtclub, Matka: D´Tasha von Reichersberg), Ch: Ingrid Khayll, Maj. Ingrid Khayll,  Johan Teufelgasse 6, Wien, 012 30  A * V2, R.CAC - Megen Boxerlay, nar.: 10.1.2001 SPKP 1974 (Otec: Ethor Boxrelay, Matka: Adéla Gloria Bara), Ch: Lubomír Perniš, Maj. Dušan Krajčík,  272, Nitrica, 972 11  SK * V3 - Jade Boxrelay, nar.: 21.6.2000 SPKP 1900 (Otec: Apache z Metaboxu, Matka: Cinda Boxrelay), Ch: Lubomír Perniš, Maj. Uhrín Miroslav,  271, Chrenovec Brusno, 972 32  SK * V4 - Silvia Lúč, nar.: 9.8.1999 SPKP 1769 (Otec: Patrik Lúč, Matka: Tamara Lúč), Ch: Gabriel Aranyossy, Maj. Gabriel Aranyossy,  Veľká 24, Lúč na Ostrove, 930 03  SK * V - Ariela Fender Edda, nar.: 4.9.2000 SPKP 1933 (Otec: Grand Alfa-Pol, Matka: Nosferatu Fender Edda), Ch: Jozef Šuster, Maj. Ondrej Boťanský,  437, Andovce, 941 23  SK * V - Basta Pampero, nar.: 27.4.1999 PKR.II-59869 (Otec: Ugolino v.d.Hazenberg, Matka: Baffi Blyskawica Glan-Stan), Ch: Krzysztof Gtuch, Maj. Jolanta Szartowicz,  W. Gintera 12, Miedzyzdroje, 72-500  PL

SUKY ŽÍHANÉ - PRACOVNÁ
V1, CAC, ČKŠ - Kiss Box GIZI,
nar. 15. 11. 2000, 9850/00 (Otec: APOLLO v. Rusbach, Matka: Kiss Box Anastazia), Ch:. Kiss Pál, Maj: Radványi Tamás, Maďarsko * V2, R.CAC - Hanna J.A.L. Sandow, nar.: 20.9.1999 CMKU 717/99/02 (Otec: Wings Roger, Matka: Daria J.A.L. Sandow), Ch: Jaroslav Lysák, Maj. Jaroslav Lysák,  29, Kožušany- Tažaly, 783 75  CZ

SUKY ŽÍHANÉ – ŠAMPIONI
V1, CAC, ČKŠ - Kiss Box FANI,
nar. 19.8.1999, 6535/99 (Otec: Wings DENNY, Matka: Kiss Box Anastazia), Ch:. Kiss Pál, Maj: Kiss Pál, Bártfai út 13, Sziksz´, Maďarsko

 

<< späť