EURODOGSHOW - 5.10.2003, Bratislava

Rozhodcovia / Richter:
Imrich Sopko (SK) – pásikaví / Gestromt + Europa Sg., CACIB - psy / Rüde
Paoala Watten  (I)  – zlatí / Gelb + Europa Sg. CACIB -  sučky / Hündinen

PSI ZLATÍ / GELB RÜDE
Tr. dorastu / Jüngstenklasse: 
VN – FRODO Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANIA Optima Grata), m: D. Tomaščíková * VN – JORDAN della Luna Rossa (HALYWOOD x GENNA), m: V. Mezzeti
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC – TALEBANO dell Orsagna (ARCY von Burg Znojmo x GRETA dell Orsagna), m: Ch. Paolini * V2 – Vanbox FULL OF FASION (OCTAAF v.d. Kloosterpoort x  Vanbox LATOYA), m: S. Vanzha * VD 3 – DEKAMERON ot Goldiboks (APOLL v. Droscheder Feld x ADRIANA ot Goldbioks), m: Urban * VD 4 – Boks - Best Saiz Robert Redford (DONNYMOOR Applause Please x Boks – Best Saiz Elizabeth), m: K. Martinson * VD – Vanbox FAITHLESS (OCTAAF v.d. Kloosterpoort x Vanbox Latoya), m: Vanzha
Tr. stredná / Mttelklasse:
V1, CAC – AVANTI Nostrum (DYLAN dei Centurioni x FEMME FATALE Nostrum), m: A. Teisseyre * V2 AMON (GUNTER dei Roeri x ESPANA del Tajo), m: R. Maschio * V3 – XALONE Moravia Box (ODWET Exkalibur x QUENDOLYNN Moravia Box), m: L. Sosnová * VD 4 – GREG von Zielbox (VASKO v.d. Hazneberg x We-Box Pacuha GLÓRIA), m: Vukovics J.+J.
Tr. otvorená / Offeneklasse:  V1, CAC, R.CACIB – ETHAN della Terra Selvaggia (IMPERO del Colle dell Infinito x URSEL della Terra Selvaggia), m: Ballaben + Nónis * V2, R.CAC HOURUS della Zinzella (ZEFFIRO della Cadormare x HAVANA del Tajo), m: Highlanders * V3 – QUINTINO della Cadormare (ZEFFIRO della Cadormare VALAVALA ZEFFIRO della Cadormare), m: T. Slepova * V4 – ZIRCO del Trinitad (NICK del Nettuno x XARLINE del Trinitad), m: Pajulaid + Seppala * VD – BarokoKo BESTSELLER (NICO v. Santana x YieldheathS DOM PERIGNON), m: I. Voitova
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC – CHAMAN della Talpa (ZEFFIRO della Cadormare x PANDORa della Talpa), m: V. Sainz + J. Šuster * V2, R.CAC  - KABIR dei Centurioni (DYLAN dei Centurioni x NOKIA dei Centurioni), m: Bellaben + Nónis * V3 – NICODEMO di Soragna (RMAEDON della Maxy Box x MISS MERLIN Monroe), m: Savora + Zivkovic * V4 – IGNAZ vom Zorenappel (CALIGOLA del Colle Dell Infinito x AISCHA von Zorenappel), m: S. Kuhnert
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC – SHADOW de Las Arillas (CLAS de Aikhal x BELLA), m: Ballaben + Nónis * V2, R.CAC – PAGANINI Nostrum (BENITO del Colle dell Infinito x FIN de Sielce Nostrum), m: E. + J. Dolinski * – PAVAROTI Nostrum (BENITO del Colle dell Infinito x FIN de Sielce Nostrum), m:  A. Witoslawska V4 – BLU della Barbariga (ULISSE della Barbariga x ZAIRA dela Barbariga), m: R. Molendi * V – ORFEUS Boxrelay (BARON-ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay), m: D. Hladík *  V – ARMAGEDON della Maxy Box (MAGNUM di Massumatico x GEA Arsando), m: H. Savora + Z. Zivkovic

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE
Tr.dorastu / Jüngstenklasse:
VN – NOX vom Zorenappel (NORTON dei Roeri x AISCHA v. Zorennapel), m: N. Thurow
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC, Európsky víťaz mladých / Europajugendsieger – HUGO BOSS Fender Edda (GIOTTO x PLAYA Fender Edda), m: D. Hakl * V2 – RAMAZZOTTI San Vi (IN-PETTO von German Dream x VALKYRIE), m: V. Pogodina  * V3 -  Vanbox TORNADO (IN-PETTO von German Dream x Vanbox  REBECCA), m: A. Notik * V4 – PALMIRO di Soragna (SAVERIO di Soragna x ALICE), m: M. Marenghi * V – LIBERUM AVIS Dzu Do (ELESTYASCHY BERSAILER iz Kuzn x LITER BOMOND Venetsianskaja), m: N. Selivonek * V – WARRIOR dei Centurioni (DYLAN dei Centurioni x Weiss dei Centurioni), m: G. Corrado
Tr. stredná / Mttelklasse: V1, CAC – YPSILON della Cadormare (CAOS dei Cavalieri del Monferato x SORAYA della Cadormare), m: D. Boroš * V2, R-CAC VADIM delle Acque Salate (MAGNUM di Massumatico x ANTHEA), m: D. Hladík * V3 – BorokoKo KENZO (Kaivollakson ALESSANDRO x BorokoKo AURORA BOREALLI), m: S. Borokhova * V4 – CARAVAGGIO Nostrum (QUANTO della Talpa x FIN de Sielce), m: N. Jakimova * V – ROCCO della Barbariga (DIRCK della Barbariga x FLOE della Barbariga), m: Lando Sergio * V – SARO dell Orsagna (DEEJAY  dell Orsagna x FLOE dell Orsagna), m: Paolini / Caruso
Tr. otvorená / Offeneklasse:
V1, CAC – ElmonteS ARMAGGIDON (ETTORE del Nettuno x MONTANA), m: I. Vetrova
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse:  V1, CAC, CACIB, Európsky víťaz / Europasieger, BOB – CAYETANO d Jandilla (NICK de Ruphete x CANDELA de Las Arillas), m: D. Vernice * V2, R.CAC – RUDY dell’ Alfiere (BENITO del Colle Dell Infinito x DEBORA dell’ Alfiere), m: Villa Astur  * V3 – APOLLO v.d. High Quick (DISMO di Soragna x ERICA dell Conde de Valmont), m: P. Fidalgo * V4 – HOLLYWOOD (MUST dei Centurioni x FRIDA), m: A. Calisti * V – GIULIO (TECK del Colle del Infinito x CHANEL), m: D. Verhice * V – ISEO della Barbariga (DAVID del Colle del Infiito x DUSCA della Barbariga), m: S. Lando
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC - ZHOFREY of Dominic Land (BARON iz Sozvezdya Dobrih psov x DOLCHY GABANA DOMINICK of Red), m: A. Timoshenko * V2, R.CAC – GIOTTO (DAVID del Colle Dell Infinoto x SATURNIA del Roxius), m: di Casa Lucrezia

SUČKY ZLATÉ / GELB HÜNDINEN
Tr.dorastu / Jüngstenklasse:
VN – ERINNI della Rocca dei Papi (SAVERIO di Soragna x FEDRA della Rocca dei Papi), m: della Rocca dei Papi * VN – IZIS von Zielbox (MAGNUM di massumatico x Wé- Box PACUHA GLÓRIA), Vukovics J.+J
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC, Euróspka víťazka mladých / Europajugendsiegerin – UMTATA del Tajo (VIP della Talpa x MALAGA del Tajo), m: Ballaben + Nónis * V3- DIVA la Fleur Cuore Grande (BALU vom Hause Romeo x Braits IMPERIA), m: Zgukova a Andrianova * V4 – VIRGINIA della barbariga (RADAMES della barbariga x HASCIA della Barbariga) * V - FILA von Zogobox (YPSILON della Cadormare x CELESTINE von Zogobox), m: Z. + V. Gurcic * V – ALLSHTADT BOXERBERG Zemchugina (ODWET Exkalibur x Allshtad Boxerberg SHERSE), m: A. Novickaja *  VD – Alibi Box FAVORITKA ANASTASIYA (URBAN v. Wordanis x EVA Zgenevieva), m: A. Beschetnikov * VD – NAPE NO Madarán (ZIRCO del Trinitad x ZUBITE No Madarán), m: M. Petruhina
Tr. stredná / Mttelklasse:  V1, CAC – JEDNA na Milion Aaliyah (CASSANOVA Optima Grata x BELLA DONNA Josza), m: A. Zawitowski
Tr. otvorená / Offeneklasse:
V1, CAC, R.CACIB – DANIELA D’ Jandila
(SAVERIO di Soragna x MEDEA de Los Macizos), m: della Roca dei Papi * V2, R.CAC  – DUNJA von Burg Znojmo (MOLTO della talpa x AMINA von Burg Znojmo), maj: R. Leitner  * V3 – Elmonte ANAIS – ANAIS (ETTORE del Nettuno x MONTANA), m: E. Globenko * V4 – VICTORIA v.d. Munzenburg (TIKKI van de Boksdorn x BACI von de Busch), m: T. Highlaghenders * VD – VALERIE Moravia Box (VICO v. Zugsplitblick x NATALIE Moravia Box), m: J. Sedláček      
Tr.pracovná / Gebrauchsklasse:
V1, CAC – FEDRA della Rocca dei Papi (XANTO dei Centurioni x BONY), m: della Rocca dei Papi
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC – Vanbox LATOYA (MAGNUM di massumatico x vanbox Zhanna), m: S. Vanzha

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN
Tr. mladých / Jugendklasse: 
V1, CAJC – HERIA ze Šárovce (IDOL Armida x CARMEN ze Šárovce), m: D. Prokopová * V2 – BIANCA van de Platohoeve (YENTO v.d. Hazenberg x ANJA v.d. Hazenberg), m: J.+J. Vukovics * V3 – VICTORIA (GIULIO x ONLY iz Kuntesvskogo dvorika), m: M. Mikheeva
Tr. stredná / Mttelklasse: V1, CAC – Pannon-Box HÉDI (SACHA del Gran Mogol  x VIRGINIA di Soragna), m: F.M. Stoboran * V2, R.CAC – CHARIZMA Fender Edda (VASKO v.d. Hazneberg x XENA Fender Edda), m: J.+J. Šusteroví  * V3 – SAMIRA dell Orcagna (DEEJAY dell Orcagna x  FLOE dell Orcagna), m: D. Meciagni * VD4 – AKVILON Akvarel (IDALGO del Tiglio x AKVILON Tserera), m: M. Budza
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC – BLAZE OF GLORY Kett Box (DAVID del Colle Dell Infinito x OXANA Moravia Box), m: R. Wróbel * V2, R.CAC – Grossberg ADÉL (Marthoni Arnold x Lembergi Box Réka), m: M. Czinder
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse:  V1, CAC – FIFIdi Brixental (CLINT dell Infernotto x DUNA di Brixental), m: M. Giavarnini * V2, R.CAC – LIBERUM Avis Akido (HUNTER v.d. Milseburg x LITER BOMOND Venetsianskaja), m: N. Selivonek * V3 -Della Monte KLO KORDINALLI (OLIVER della  Terra Selvaggia x MONTANA), m: Urban
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC, CACIB, Európsky víťaz / Europasiegerin – XENTA dei Centurioni (ZENO dei Centurioni x MEDA dei Centurioni), m: Ballaben + Nónis * V2, R.CAC – BRAITS Intriga (BONIFATSITY iz Imperii Grez x ADELAIDA), m: A. Strokanova * V3 – Della Monte Klio ZHEMCHUZHINA (IDALGO del Tiglio DOro x Della Monte Klio KOKO CHANEL), m: V. Disperov * V4 – DONATA v. Gaster Schloss (FAUSTO v. Santana x BRENDA v. gaster Schloss), m: H. Wegener

Spracoval: L. Perniš

 

<< späť