ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BOXEROV so zadávaním titulov
o Jubilejný víťaz a Jubilejný víťaz mladých
- 9.10.2004 Vranov nad Topľou

Rozhodcovia: A. Bogucka (PL) - sučky + A. Stepinski (PL) psy

PSI PÁSIKAVÝ / GESTROMT RÜDE
Trieda baby / Baby klasse: VN - ARTUR z Vranovska (T' MANN Optima Grata x LUCA Indiánsky brloh)
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC, Jubilejný víťaz mladých / Jubileum jugendsieger - A VINCI Moravia Box (BENITO dell Colle In finito x URTICA Moravia box) * V2 - LED ZEPPELIN V.R. Box (ODWET Exkalibur x FANNY V.R.Box) * V3 - ODIN Indiánky brloh (LAJOŠ Indiánsky brloh x MEDVEDIA RIEKA Indiánsky brloh) * V4 - CARLOS ROBERTO Capa Negra (GITTO V.R. Box x RIA Mir - Fiš)
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC, Jubilejný víťaz / Jubileum sieger - LAJOŠ Indiánsky brloh (ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf) * V2, R-CAC - PAZO vom Elsavatal (FUTURE von German Dream x ALICE von Elsavatal) * V3 - FREDY Ewabo (ROGEN Wings x ULANA Wings)
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC - FELINO v.d. Morrequelle (OLIVER della Terra Selvaggia x BRITA von der Morrequelle) * V2, R.CAC - MATOUŠ z Šenku (MONTI Moravia Box x QUELLE z Pa - Mil) * V3 - KASTOR Valbella (Argo Gody Bohemia x IMAN Valbella)
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC - BARON dela Verdiéra (PABLO II dela Vadso x YSIS dela Veriéra)

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN
Trieda baby / Baby klasse: VN - VANESSA Indiánsky brloh (LAJOŠ Indiánsky brloh x ITHAKA Gryf) * VN - ARIA z Vranovska (TMANN Optima Grata x LUCA Indiánsky brloh)
Tr. dorastu / Jüngstenklasse: VN, Najkrajší dorastenec - DEBORA Mir-Fiš (PAZO von Elsavatal x TIFFANY Mir-Fiš) * VN - VICTORIA des Jardins de Passiflore (CARUSO di Soragna x TREZENE du Clos Morillon)* VN - LOLITA Val-Bella-Dog (FLOYD z Ringu x KESSI Valbella
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC, Jubilejný víťaz mladých / Jubileum jugendsieger - POLA Indiánsky brloh (NIKO del Piovese x LUCA Indiánsky brloh) * V2 - ZOJA Boxrelay (GRAND Boxrelay x MEGAN Boxrelay) * V3 - CLOTYLDA Moravia Box (DISMO di Soranga x VALENTINA Moravia Box) * V4 - RÄTSEL Indiánsky brloh (DAVE del Segadors x MAUD Indiánsky brloh)
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC, Jubilejný víťaz / Jubileum sieger, BOB - MAUD Indiánsky brloh (UGOLINO van de Hazenbeng x DACA Indiánsky brloh) * V2 - ARNA von Eichenbrunn (BAD u Slunečných hodín x AGGI Kominbox) * V3 - SIAKTI Exkalibur (OPWET Exkalibur x OFRA LIDER) * V4 - BIANCA HANNAH Gapa Negra (OSKAR Mir-Fiš x RIA Mir - Fiš)
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC - CHARIZMA Fender Edda (VASKO v.d. Hazenberg x ENYA Fender Edda)
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC - BLAZE OF GLORY Kett Box (DAVID del Colle Dell Infinito x OXANA Moravia Box) * V2, R. CAC - LUCA Indiánsky brloh (ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf)

PSI ZLATÍ / GELB RÜDE
Trieda baby / Baby klasse: VN - URSUS Indiánsky brloh ( F'OSEPH ze Země Lva x MAND Indiánsky brloh) * VN - TRISTAN Indiánsky brloh ( NILO de Las Arilas x KLEOPATRA Indiánsky brloh) * VN - ATTIS Fortuna Viva ( XIPHEOS v. Missisipi) * VN - JOSS Luka Karmapa (CASANOVA Optima Grata x JULIETTE z Metaboxu)
Tr. dorastu / Jüngstenklasse: VN - LUCAS Val-Bella-Dog (FLOYD z Ringu x KESSI Valbella)* VN - ANRY Boxrelay (FISICO Bestiale di Zuccherino x ORI Boxrelay) * VN - CRIS Mir-Fiš (PAZO von Elsavatal x IREEN von Elsavatal) * VN - CAR Mir-Fiš (PAZO von Elsavatal x IREEN von Elsavatal)
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC, Jubilejný víťaz mladých / Jubileum jugendsieger - IGI Boxrelay (VASKO Della Cadomare x ODA Boxrelay) * V2 - DANTHE Capa negra (FLOYD z Ringu x GIRA V.R. Box * V3 - DE NIRO Moravia Box (BENITO del Colledell Inzinito x URTICA Moravia Box) * V4 - VICONT Optima Grata (XIPHEOS V. Missigi x LUISA Optima Grata)
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC, Jubilejný víťaz / Jubileum sieger - YAK Mir - Fiš (AKZENT v.d. Falken x KORINA von Elsavatal) * V2, R.CAC - FRODO Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata)
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC - ORFEUS Boxrelay (BARON-ROJO de Villalba x EJMI Boxrelay)
Trieda veteránov / Veteranklasse: Najlepší veterán - ARGO Gody Bohemia (SAVAS v.d. Houtrib x NICOLE Jisuko)

SUČKY ZLATÉ / GELB HÜNDINEN
Trieda baby / Baby klasse: VN - JASMINKA KARMARA (CASANOVA Optima Grata x JULIETTE z Metaboxu)
Tr. mladých / Jugendklasse: V1, CAJC, Jubilejný víťaz mladýchc - DAMIANA Moravia Box (BENITO del Colle dell infinito x URTICA Moravia box) * V2 - VIRGINA dei Cavalieri del Monferrato (SKILI URANO x URKA dei Cavalieri del Monferrato) * V3 - ANN-IFRIT (CASANOCA Optima Grata x FORTUNA Optima Grata) * V4 - VICTÓRIA Optima Grata (XIPHEOS v. Missisipi x LUSIA Optima Grata)
Tr. otvorená / Offeneklasse: V1, CAC - JAKUZA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu) * V2, R.CAC - YORKA Mir - Fiš (AKZENT v.d. Falkon x KORINA von. Elsavatal) * V3 - XÁRA Mir-Fiš (ZOFF v. Hause Rehbeng x TIFFANY Mir-Fiš)
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC, Jubilejný víťaz / Jubileum sieger - URTICA Moravia Box (KILIAN v. Purgstall x NATALIA Moravia Box)
Tr. šampiónov / Championklasse: V1, CAC - LUISA Optima Grata (URBAN v.d. Hazenberg x VIVIEN von Morrequelle) * V2, R.CAC - IREEN von Elsavatal (CHERUB von Elsavatal x VIVIEN von Morrequelle)

 
 

<< späť