Boxeri na Medzinárodnej výstave v Nitre 14.11.1999

Jesenná medzinárodná výstava v Nitre sa stáva tradičným podujatím, s ktorým počítajú aj vystavovatelia boxerov, ktorých posudzoval pán Vít Slezák.

I na tejto výstave bola slušná konkurencia v počte i kvalite. Oba tituly CACIB zostali na Slovensku, keď u psov ho získal OTHELO FLOYD Fender Edda a u sučiek DENISE Tiann, avšak R.CACIB putoval v oboch prípadoch do Poľska.

PSI PÁSIKAVÝ
Tr. mladých: V1, CAJC - EROS Tian (GOLEM Ezudo - ANITA Tian), ch: T. Füzék, maj: manž. Svitačoví * VD2 - SENDY Fender Edda (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - JESSY od Anity), ch: J. + J. Šusteroví, maj: Ing. J. Čechovič * VD3 - ULK SENIOR Fender Edda (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - NIXA L-Ko), ch: J.+ J. Šusteroví, maj: O. Boťanský
Tr. otvorená: V1, CAC - BLENDY Arbaldo (GRAND Alfa-Pol - UDINE FLOYD Edda), ch: P. Komžík, maj: M. Paluška * VD 2 - BRIX Leon Box (FERO Ezudo - BRENDA Pamey Box), ch: M. Studený, maj: A. Feketeová * VD 3 - HENRIK Lúč (MORENO Lúč - URSULA Lúč), ch: G. Aranyossi, maj: J. Szalay
Tr. pracovná: V1, CAC, R.CACIB - ORTOS MITY Ellady (DAVIS GRACJA z Kasztelanii - JEJ EKSCELENCIA Nostrum), ch: D.Jarecka, maj: E. Dolinska * V2 - MONTI Moravia Box (FLIPPER della Galassia - CELESTÝNA z Lipníka), ch. + maj: A. + A. Žarski
Tr. šampiónov: V1, CAC - GOLEM Ezudo (FERO Ezudo - DORIS Ezudo), ch: Šulík - Šebeň, maj: Ing. D. Šebeň

SUČKY PÁSIKAVÉ
Tr. mladých: VD1 - SINDY Fender Edda (SAGVAN Fender Edda - JESSY od Anity), ch: J. + J. Šuster, maj: L. Rablovská * D - ALEA Nemesnyéki (MORENO Lúč - BERRY Štefmir), ch. + maj: F. Szentesi
Tr. otvorená: V1, CAC, CACIB, BOB - DENISE Tiann (JUL de la Paile des Vertues - ANITA Tiann), ch. + maj: T. Füzék * V2, R.CAC - NESSY od Anity (GRAND Alfa Pol - FARAH od Anity), ch. + maj: Ing. I. Stojkov * V3 - ABIGEIL od Pantaleona (UGOLINO v.d. Hazenberg - JUDI Exkalibur), ch: A. Rynca, maj: T. Fiedziuk * VD - LOTTY Mir-Fiš (KARON Im-Ka - GILDA Mir-Fiš), ch: MVDr. M. Fišman, maj: Mgr. J. Labudová
Tr. pracovná: V1, CAC, R.CACIB - JAGNA GRACJA z Kasztelanii (Mozart Lider - Erna Gracja z Kasztelanii), ch: M. Jeleň, maj: M.+ P. Szczesniewska

PSI ZLATÍ
Tr. mladých: V1, CAJC - QUESTION Moravia Box (PROST Degli Scrovegni - NATALIA Moravia Box), ch: A. Žarská, maj: Ing. T. Klásek * VD - RONY Mir-Fiš (ROGER Wings - PATTY Pigi Box), ch: MVDr. M. Fišman, maj: L. Kočiščák
Tr. otvorená: V1, CAC - HARRY od Ivetky (SAVAS v.d. Houtrib - EVELIN od Ivetky), ch: I. Kunclová, maj: J. Sedláková * V2, R,.CAC - NERO z Pálenice (MORENO Lúč - BIANCA Mescaléro), ch. + maj: J. Reichbauer
Tr. pracovná: V1 - OSKAR Mir-Fiš (KARON Im-Ka - PATTY Pigi Box), ch. + maj: MVDr. M. Fišman
Tr. šampiónov: V1, CAC, CACIB - OTHELO FLOYD Fender Edda (MAGNUM di Massumatico - HAIDY FLOYD Edda), ch: J. + J. Šusteroví, maj: I. Sopko

SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: V1, CAJC -QUERRY SUE Moravia Box (PROST degli Scrovegni - NATALIA Moravia Box), ch. + maj: A. + A. Žarski
Tr. otvorená: V1 - ABIGEIL Armida (MAGNUM di Massumatico - CHYRONE REGATA Edda), ch: B. Guzinska, maj: J.+ J. Šusteroví * V2 - ESTEPHANIE ze Země Lva (OTHO v. Hazenberg - Ch. DOLPHINA ze Země Lva), ch. + maj: M. Mikulcovcá * VD - HYDRA Ezudo (LORD AXEL od Spiacej Kroléwny - DORIS Ezudo), ch: Šulík - Šebeň, maj: Ing. D. Šebeň
Tr. šampiónov: V1, CAC - EVELIN od Ivetky (MIKI Resslovka - DOLORES od Ivetky), ch. + maj: I. Kunclová, * V2 ALFA Boxrelay (ADAM Janovské údolí - NELLY z Pa-Mil), ch: Ľ. Perniš, maj: Milan Gatial.

J. Lánik

 

<< späť