BOXERI na CACIB Nitra - 23.11.2003

Rozhodca/ Richter:
Imrich Sopko (SK)

PSI ZLATÍ / GELB RÜDE
Tr. mladých / Jugendklasse: 
V1, CAJC – SABYSS Boxrelay (OTHELO FLOYD Fender Edda x EYMI Boxrelay), maj: R. Galčík
Tr. stredná / Mttelklasse:  V1, CAC – ALESSANDRO Moravia Box (AMBER de Aikhal x NATALIA Moravia Box), maj: A. Váchová * V2, R.CAC – FOSEPH ze Země Lva (ULTIMO v. Phoenix x ESTEPHANIE ze Země Lva), maj: M. Mikulcová
Tr. otvorená / Offeneklasse:  V1, CAC – PATRICK Optima Grata (INKAS von Nassau Oranien x OLIVIA Sili – Tue), maj: P. Pawlak
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC – ORFEUS Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay), maj: D. Hladík
Tr. šampiónov / Championklasse:   V1, CAC – PAVAROTI Nostrum (BENITO del Colle Dell Infinito x FIN de Siecle Nostrum), maj: C. + A. Witoslawska

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC – GRAPA logosia (NORTON dei Roeri x KARINA v. Felix), maj: P. Pawlak
Tr. stredná / Mttelklasse:  V1, CAC, CACIB, BOB – VADIM delle Acque Salate (MAGNUM di Massumatico x ANTHEA), maj: D. Hladík * V2, R.CAC – IMBIR (ODWT Exkalibur x VANILA Nostrum), maj: K. Kusmierska
Tr. otvorená / Offeneklasse:  V1, CAC – HERMES Tiann (AGO del Colle Dell Infinito x DENISE Tiann),  maj: R. Jánošík
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse
Tr. šampiónov / Championklasse:  
V1, CAC, R.CACIB – YPSILON della Cadormare (CAOS dei Cavelieri del Monferato x SORAYA della Cadormare), maj: D. Boroš * V2, R.CAC – ULK SENIOR Fender Edda (SAGVAN Fender Edda x NIXA L-Ko), maj: O. Baťanský

SUČKY ZLATÉ / GELB HÜNDINEN
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC – YORKA Mir-Fiš (AKZENT v.d. Falken x KORINA vom Elasvatal), maj: Dr. M. Fišman
Tr. stredná / Mttelklasse:  V1, CAC, R.CACIB – Jedna na Milion AALIAH (CASSANOVA Optima Grata x BELLA DONNA Josza), maj: A. Zawitowski
Tr.pracovná / Gebrauchsklasse:  V1, CAC - Mezökövesdi IZU (UGOLINO v.d. Hazenberg x Mezökövesdi GLÓRIA), maj: Z. Pazsicky

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN
Tr. mladých / Jugendklasse:  V1, CAJC, Najkrajší mladý boxer / Schönsterjughund – LAURA REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: J. + J. Šuster * VD – KETTY Tiann (CARLOS v. Zilebox x FENDI Tiann), maj: Dr.M. Majtán
Tr. stredná / Mttelklasse:  V1, CAC – CHARIZMA Fender Edda (VASKO v.d. Hazenberg x XENA Fender Edda), maj: D. Šusterová * V2, R.CAC – FANY Imer-Box (UGLINO v.d. Hazneberg x LAURA Mir-Fiš), maj: I. Hlavinka * VD FABIA Imer-Box (UGLINO v.d. Hazneberg x LAURA Mir-Fiš), maj: M. Schniererová *  VD - FANY Imer-Box (UGLINO v.d. Hazneberg x LAURA Mir-Fiš), maj: I. Hlavinka
Tr. otvorená / Offeneklasse:  V1, CAC, CACIB – HERAJA Fender Edda (GIOTTO x PLAYA Fender Edda), maj: J. Šuster + M. Oboz * V2 – ARIELA Fender Edda (GRAND Alfa – Pol x NOSFERATU Fender Edda), maj: O. Boťanský
Tr. pracovná / Gebrauchsklasse: V1, CAC – Golden Ananas ATHEA (Marthoni ARNOLD x Cigabiga-Düloi ALIZ), maj: K. Cseman

 

<< späť