Vitajte na stránke Slovenského boxer klubu

 

 SLOVENSKÝ BOXER KLUB ATIBOX | SKJ | FCI

ATIBOX WORLD BOXER SHOW | CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW

BOXER magazin | BOXERLINKS | BOXERNEWS.EU | BOXERPUPPY   

 

 

Slovenský boxer klub - SKJ - ATIBOX

 

 

AKTUALITY

PREZÍDIUM

STANOVY + NORMATÍVY

BOXERLIGA  

KLUBOVÍ ŠAMPIÓNI  

VÝSLEDKY 2011  

VÝSLEDKY 2010  

VÝSLEDKY 2009  

VÝSLEDKY 2008  

VÝSLEDKY 2007  

VÝSLEDKY VÝSTAV 1999 - 2006

SKÚŠKA CHOVNOSTI 2007

ŠTATISTIKY

CHOVATEĽSKÉ STANICE

ATIBOX

LINKY NA OFICIÁLNE KLUBY

LINKY

FOTOGALERIA

SVETOVÁ VÝSTAVA BOXEROV -ATIBOX 2008

STREDOEURÓPSKA VÝSTAVA BOXEROV

ATIBOX WM 2001

ATIBOX WM 2003

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA / KLUBSIEGERZUCHTSCHAU

21. 6. 2008 - Krajné

Futbal štadión

FOTOGALÉRIA

FOTOGÉRIA -2 (Németh Fernec)

 

 Rozhodcovia:

Maria Bruska (PL) – psy

Pawel Pikos (PL) - sučky

 

Najkrajší pár Ch. GAIUS Optima Grata x  FANTASY Karmapa

 maj: Vladimír Tomaščík

 

Najlepšia chovateľská stanica: GRAND BOX

 

PSI ZLATÍ GELBE RÜDE / MALES FAWN

Baby / / Baby Klasse / Baby Class

(3 - 6 m. /  von 3 bis 6 Monate / 3 - 6 months)

 

VN

1. KORNY Mir-Fiš     
nar. 22.2. 2008, SPKP 3399
(GRIM Mir-Fiš x KORINA vom Elsavatal)
 Ch. + maj. MVDr. Miroslav Fišman, 094 35  Čaklov 528,  e-mail:
mirfis@stonline.sk

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

(6 - 9 m. /  von 6 bis 9 Monate / 6 - 9 months)

 

VN, BEST OF PUPPY

2. ENZO ELLEGANCE Ewabo
nar. 19.12.2007, SPKP 3385
(CARLINO Fender Edda x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)
Chov: Eva Bělková

Maj: Jaroslav Kučeřík, Placová 1078/56 01301,Teplička nad Váhom, e-mail: jaro.kucerik@centrum.sk

 

VN

3. OTHO Jisuko
nar. 23.9.2007, SPKP 3408
(PERICO du Val d´Europe x FIXE Jisuko)

Ch: Jiří Suchý

Maj: Igor Litvak, Nová 83, 91925 Surovce, e-mail: jana.litvakova@automotivegroup.sk

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

--

4. COOPER GILOVAM Fender Edda

nar. 18. 4. 2007, SPKP 3232

(JOSHUA z Ringu x HEIDI Fender Edda)

Chov: Šuster Jozef a Jana, Slovakia

Maj: Adriana Danišová, Mierová 83, 821 05 Bratislava, e-mail: algida@centrum.sk

 

V 3

5. FABRIZIO FLOYD Fender Edda

(CARLINO Fender Edda x K´CARMELA FLOYD Fender Edda)

nar. 28.8. 2007, SHPK 3331          

Chov: Jozef a Jana Šuster

Majiteľ: JUDr. Mária Vrtochová,  M.R. Štefánika 381/41, 916 01 Stará Turá, e-mail: maria.vrtochova@gmail.com

 

V

6. Fitt-Box BORNY

Nar. 8. 9. 2007, Met Bo 7049/08

(Marzonara BERLINGO x Dark Stripe VICY)

Ch. + maj: Acsai Henriette, Dóza Gy. u 14, 8100 Várpalota, Magyarország, e-mail: vyctoria@citromail.hu

 

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

7. Grand box SANTOS
nar 07.05.2007, MET. Bo.6685/07

(Grand Box LORENZO  x Grand Box IMOLA)

Chov + maj: Szebeni Csaba, Tószegi út 7, 2740 Abony, Magyarország, Hungary, e-mail: grandbox@citromail.hu

 

V2

8. LAMBORGHINI Nostrum

Nar. 21. 2. 2007. tat A505,  PKR .II-92226

(NAVAR Del Tajo x OH LA LA Nostrum)

Ch: Anna Bogucka

Maj: Robert Wlazlak, Jana Wysockiego 6/33, Myslowice, Polsko, e-mail: jolka64buziaczek@interia.pl

 

- -

9. Örhalmi EGON

nar.30.06.2007, Met Bo:6753/07

(GOR od Žlutého kříže x VALERIA  Optima Grata)

Ch:  Pittner Arpád

maj: Iveta Depešová, Štúrova 1279, Vráble

 

V4

10. Örhalmi KRIS
nar. 2. 3. 2007, Bo 6753/07
(NESTORE del colle dell infinito x G.box DETTY)
ch:
Pittner Arpád

m: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov nad Topľou,e-mail:  ladislav.kuzma@slovanet.sk

 

- -

11. URAN za Tromi mostami
nar. 24.12.2006, SPKP 3178
(CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs)

Ch: Gabriel Tlčina

Maj: JUDr. Darina Katonová, PhD. , Nitrianska Osada 1235, 941 01 Bánov,  e-mail: henikegt@zoznam.sk

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

- -

12. ARNOLD Fender Edda

Nar. 22. 3. 2007   SPKP 3211
(CARLINO Fender Edda x XENA Fender Edda)
Chovateľ: Šuster Jozef a Jana, 916 16 Krajné – Matejovec 452
Majiteľ:Miroslav Slovák, 922 03 Vrbové, Slovensko, e-mail:
britany@centrum.sk

 

V4

13. GIORDEN Arbaldo

nar. 18.1. 2006, SPKP 2983

(LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo)

Ch.. + maj:  Ján Komžík, 951 62 Nevidzany 33, Slovakia, e-mail: boxerarbaldo@post.sk

 

V2, R.CAC

14. K'LUCIANO FLOYD Fender Edda

nar. 16.1.2006, SKJ/SPKP 2970

(EBC, Ch.  LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x Ch. JAKUZA z Ringu)

chov: Jozef a Jana Šuster

maj: Radovan Koštial, Hoštáky 899/13, 907 01 Myjava, Slovensko, e-mail: andreakostialova@zoznam.sk

 

V

15. KARLINO od Claudia Slovakia

nar. 20.9.2006, SPKP 3154

(CHESTER Tiann x INGE od Claudia Slovakia)

Chov. + maj: Vít Slezák, M.R. Štefánika 18, 919 43 Cífer

 

- -

16. OLIVER z Ringu
nar. 30.03.2005, CMKU/BOX/9950/05
(PERICO du Val d´Europe x KORIDA z Ringu)

Ch: Jana a Robert Fagošovi, Ke Školce 200, 251 63 Strančice, Czech Republic

Maj: Lucie Matulová, Růžová 255/6, 793 42 Rýmařov, Czech Republic, e-mail: lucka.matulka@seznam.cz

 

V

17. QUERRY z Ringu

( UGO des Courtilliéres x FRETY z Ringu)

nar.: 24.01.2006, CMKU/ BOX 6062

Chov.: R+J Fagošovi, Ke Školce 200, Strančice, ČR

Maj.: Dr. Eva Kotrlíková, Krkonošská, Praha, ČR, e-mail: ekotr@seznam.cz

 

V 1, CAC, ČKŠ

18.  QUIDO J. A. L. Sandow

Nar. 4.9. 2006, CMKU/BOX 10779/06

(ZAGAL de las Arillas x EUGENIE Moravia Box)

Ch: J. a A Lysákovi

maj: Věra Lévová, Svépomoc 500, 751 03 Brodek u Přeova, ČR, e-mail: llevova@geprois.cz

 

- -

19. SHARAN Sanvita

Nar. 15. 3. 2005, 3189/XI/05

(Int. Ch. PAVAROTTI Nostrum x  CH UA, PL FOREVER)

Ch: Podgaetskiy L.Ya – Pobodána

Maj: Waldemar Flakiewicz, Ul. Wł. Mazura 29, 09-410 Płock, Poland, e-mail: nataf@poczta.onet.pl

 

- -

20. TRISTAN Indiansky brloh

nar.21.05.2004, SPKP 2591

(NILO de las Arillas x KLEOPATRA Indiansky brloh)

ch: Ladislav Kužma

maj: Ivana Borošová, Kalinovo

 

V3

21. UGIR z Kaštýlku
nar. 1. 9. 2006, CMKU/BOX/10803/06
(MATOUŠ z Šenku x ANN Ifrit)
Chov: Ing. Ludmila Baumannová

maj: Josef Chmela, Družstevní 93, 763 26 Luhačoviče, CZ, e-mail: chmeladupont@seznam.cz

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Pracovná /  Gebrauchshundklasse / Working Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

- -

22. EUS REGAT Fender Edda

nar. 02.04.2005, SPKP 2794, SVV 1

(Ch. GREG v. Zielbox x FIBISSA REGAT Fender Edda)

chov: Jozef a Jana Šuster,

maj: Ondrej Fialka, 044 55 Veľká Ida, Slovakia, e-mail: Fifi09@azet.sk

 

V1, CAC, ČKŠ

23. Grand Box LORENZO

Nar. 6.7. 2004, Met.Bo 5116/05, IPO 1

(Krékker NESZTOR x Muzslai Box Aqua)

Chov + maj: Szebeni Csaba, Tószegi út 7, 2740 Abony, Magyarország, Hungary, e-mail: grandbox@citromail.hu

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V2, R.CAC

24. Ch. GAIUS Optima Grata

Nar. 7. 3. 2005, SPKP 3202

(YPSILON della Cadormare x KATHRIN Optima Grata)

Chov: V. Novotný, ČR

Maj: Vladimír Tomaščík, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves kennelkarmapa@gmail.com

 

V1, CAC, Klubový víťaž

25. Ch. GRIM  Mir Fiš

nar. 25.12. 2004, SPKP  2725 -  VDH / DBZB - Nr. 225096

(Zocker v. Elisabeth Brunnen  x Ireen  vom Elsavatal )

Chov + maj: MVDr. Miroslav Fišman, 094 35  Čaklov 528, Slovensko , e-mail: mirfis@stonline.sk

 

Ch. WONDER  Fender Edda

nar. 24.3.2004, SKJ/SPKP 2550, Ch. SK

(NILLO del Las Arillas x HESPERIA Fender Edda)

Chov: J. +J. Šuster

Maj: Ing. Peter Pročka, Papraďova 7, 821 01 Bratislava, Slovensko, e-mail: proykape@stonline.sk

 

  

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

V

27. ADRIAN Fender Edda

nar. 22. 3. 2007, SHPK 3208

(CARLINO Fender Edda x XENA Fender Edda)

Chov. J. + J. Šuster

Maj:  Erik Holčík, Turá Lúka 236, 907 03 Myjava, Slovensko, e-mail: luxatep@centrum.sk

 

V 4

28. ALEX Fender Edda

nar. 22.3.2007, SPKP 3209

(Ch. CARLINO Fender Edda x XENA Fender Edda)

Ch: Šuster Jozef a Jana, Slovakia

maj: Katka Turanská, Horná 34, 038 01 Vrútky, Slovakia
e-mail:
kturanska@gymlet.sk

 

V 3

29. ARTUSH Ivabox
nar. 30.5.2007, SPKP 3247
(PAZO vom Elsavatal x FIONDA z Lutily)
Chov: Ing. Matúš Kohút, Konečná 16, 071 01 Michalovce

Maj: Ing. Matúš Kohút, Konečná 16, 071 01 Michalovce, e-mail: kohut@simmental.sk

 

V 2

30. Fitt-Box BONO

Nar. 8. 9. 2007, Met Bo 7048/08

(Marzonara BERLINGO x Dark Stripe VICY)

Ch. + maj: Acsai Henriette, Dóza Gy. u 14, 8100 Várpalota, Magyarország, e-mail: vyctoria@citromail.hu

 

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

31. Grand box Titán

Nar. 6.6. 2007, Met. Bo. 6733/07

(Andrew's ALDÓ x Grand box NURCA)

Chov + maj: Szebeni Csaba, Tószegi út 7, 2740 Abony, Magyarország, Hungary, e-mail: grandbox@citromail.hu

 

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

- -

32. BOHUŚ Shaunie Mijabár
nar. 30.12.2005, SPKP2975

(ATREI Shaunie Mijabár x IVICA Imer-Box )

Ch + Maj: M.J.Bartoví,  958 41 Veľké Uherce 354, , e-mail: g-tamina@azet.sk

 

V1, CAC, ČKŠ

33. HIRAM Optima Grata
nar. 24.04.2006, nr.rej.75957/I/06
(EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata)

Ch: V. + V. Novotny

Maj: Chris Boxer, Kristian Kallai, 6800 Hodmezövásarhley, Petöfi út 21, Magayarosrszág, chrisboxer@freeweb.hu

 

V3

34. KUDA Indiánsky brloh
nar. 10.08.2006, SPKP 3122
(LAJOS Indiánský Brloh x VALERIA Optima Grata)
ch. + maj:  Ladislav Kužma, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov nad Topľou, mail:
 ladislav.kuzma@slovanet.sk
 

V2, R. CAC

35. MARCO Alfa - Pol

Nar. 7.12.2006, CMKU/BOX/10910/06

(Hyacint Hamiko x Fixi Orion chov)

Chov: Jarmila Balcarová

Maj:  Pavla Zůbková, Bratří Jaroňků 19, 741 01 Nový Jičín, ČR, pavla.zubkova@seznam.cz

 

- -

36. ODIN Indiánsky brloh
nar. 30.06.2003, SPKP:2354
(LAJOS Indiánský Brloh x MEDVEDIA RIEKA Optima Grata)
ch: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov nad Topľou,
m: Ladislav Kužma +Miroslav Hlavatý, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov n T. e-mail:
ladislav.kuzma@slovanet.sk

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Pracovná / Gebrauchshundklasse / Working Class  

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V2, R.CAC

37. CAPTAIN Fender Edda
nar. 18.08.2004, SPKP 2671, ZM, IPO 1

(NILO de las Arillas x ENYA FENDER von Zielbox)

Ch: Šuster Jozef a Jana, Matejovec 452, 916 16 Krajné, Slovakia

Maj: Gabriel Tlčina, Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky, Slovakia, e-mail: henikegt@zoznam.sk

 

V1, CAC, ČKŚ, Klubový víťaz, MR. BOXER 2008, BOB

38. Ch. DA VINCI Moravia Box
nar. 10.10.2003, ČMKU 9284, SVV 1
(BENITO del Colle dell Infinito x URTICA Moravia Box)

Ch. + maj: Alena a Arnošt Žarski, Garážní 364, 73532 Rychvald, Č. R., e-mail: moraviabox@centrum.cz

 

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Šampiónov / Šampionů / Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ

39. Ch. CHARLES REGAT Fender Edda, Ch SK
nar:  3.8.2005, SPKP 2909

(Ch. HUGO BOSS Fender Edda x Ch. LAURA REGAT Fender Edda)
Chov: Jozef a Jana Šuster
Maj: Andrej Boťanský , 941 23 Andovce 437, Slovensko,
e-mail: pathfindera@gmail.com

 

V2, R.CAC

40. Ch. LAJOŠ Indiánsky brloh

nar:03.07.2001, 2051, Ch. SK
(ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf)
ch:
Ladislav Kužma, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov nad Topľou,
m: Ladislav Kužma+ Pavol Stefanko, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov n T. e-mail:
 ladislav.kuzma@slovanet.sk

 

41. Ch. ORRY z Ringu

nar.: 30.03.2005, CMKU/BOX/9945/05

( PERICO du Val d´Europe x KORIDA z Ringu)

Maj . + maj: R+J Fagošovi, Ke Školce 200, Strančice, ČR, e-mail: mydog@volny.cz

 

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

(3 - 6 m. /  von 3 bis 6 Monate / 3 - 6 months)

 

VN

42. ETIRÉ  Pěčínská  růže

nar. 10.1. 2008, CMKU/BOX/11495/08

(BRAHMS  van Sapho Horce x CASIA  Fender  Edda)

Ch. Jiří  Keprta,  pecinska.ruze@seznam.cz

Maj: Bohuslava Šibalová, Věteřov 28, 697 01 Kyjov, ČR

 

Vn

43. KESY Mir-Fiš      
nar. 22.2. 2008, SPKP 3401
(GRIM Mir-Fiš x KORINA vom Elsavatal)
 Ch. + maj. MVDr. Miroslav Fišman, 094 35  Čaklov 528,  e-mail:
mirfis@stonline.sk

 

VN

44. LUDOVICA Moravia Box

Nar.: 23.2. 2008, CMKU/BOX 11586/08

(XIPHEOS vom Mississippi x DAMIANA Moravia Box)

Ch: Alena Žarská

Maj: Nataliya Křováčková - Hluchová, Bratrská 1033/16, 751 31 Lipník nad Bečvou, Č.R., e-mail: krovackova@email.cz

 

VN

45. NAVASA Indiánsky brloh

nar.05.04.2008.

(KUDA Indiansky brloh x DOV-DOV Indiansky brloh)

ch. + maj: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov nad Topnou, e-mail:  ladislav.kuzma@slovanet.sk

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

(6 - 9 m. /  von 6 bis 9 Monate / 6 - 9 months)

 

VN

46. ELIZABETH Ansgarius

nar. 15.10.2007, SPKP 3350

(EUS REGAT Fender Edda  x XÁRA Mir-Fiš)

Chov : Gajtková Miriam

Maj: Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom, e-mail: jaro.kucerik@centrum.sk

 

VN

47. ELLEN ELISA ELA Ewabo
nar. 19.12.2007, SPKP 3387
(CARLINO Fender Edda x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)

Ch: Bělková Eva, Lipovany 16,985 31 Rapovce, Slovakia
Maj: Lesko Eduard, Dr.Clementisa 9, 979 01, Rimavská Sobota, Slovakia, e-mail:
edibox@zoznam.sk

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

48. FANTASY Karmapa

nar. 27.7. 2007, SPKP 3312

(QUIJOTE d Esglai x QUATRO Karmapa)

chov. + maj: Vladimír Tomaščík, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves kennelkarmapa@gmail.com

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Otvorená / Offene Klasse / Open Class 

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ

49. Fáber – Box AIDA

Nar. 5. 6. 2006, Met. Bo 6024/06

(FLOYD z Ringu x Muzslai Box GLÓRIA)

Ch: Kovács Tamás

Maj: Karáth Gábor, Kinizsi Pál. U. 1, 8181 Behida, Magyarország, e-mail: kraft16@freemail.hu

 

V3

50. NEFERTITI  z Ringu

Nar. 21.2.2005, CMKU/BOX/9911/05

(JOSHUA  z Ringu x ORKA  FLOYD  Fender Edda)

Ch: Robert a Jana Fagošovi

Maj: Zdeněk  Steinfelder, Francouzská  78,  101 00  Praha 10, Česká republika, alena.steinfelderova@panther-as.cz

 

V2, R. CAC

51. QUATRO Karmapa

Nar. 4.5. 2005, SPKP 2792

(VICONT Optima grata x ASCANA Optima grata)

Chov. + maj: Vladimír Tomaščík, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves kennelkarmapa@gmail.com

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz

52. Ch. CARIN Pěčínská růže
nar. 6.1.2005, CMKU9874, Ch. SK
(UGOLINO v.d.Hazenberg x CASIA Fender Edda)

Ch. + maj: Jiří  Keprta, Pěčín  269,  517 57   Česká   republika, e-mail: pecinska.ruze@seznam.cz

 

V2, R.CAC

53. Ch. DAMIANA Moravia Box
nar. 10.10.2003, ČMKU 9287/030/06
(BENITO del Colle dell Infinito x URTICA Moravia Box)

Ch. + maj: Alena a Arnošt Žarski, Garážní 364, 73532 Rychvald, Č. R., e-mail: moraviabox@centrum.cz

 

V3

54. Ch. K'NAPOLI FLOYD Fender Edda
nar. 16.1.2006, ČMKU/BOX 10908-06/06,
Ch. Sk

(LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x  JAKUZA z Ringu)

Ch: Šuster Jozef a Jana, 916 16 Krajné – Matejovec 452, Slovakia

Maj: Ivana Tomková, Klegova 68, 700 30 Ostrava – Hrabuvka, Czech Republic, e-mail: tomkova.ivana@homecity.cz

 

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Veteránov /  Veteranenklasse / Veteran Class

(od 7 rokov /  von 7 Jahre / from 7 years)

 

V1, BEST OF VETERÁN

55. URTICA Moravia Box

nar. 2. 6. 2000, CMKU/BOX 7447

(KILIAN v. Purgstal x NATALIA Moravia Box)

Ch. + maj: Alena a Arnošt Žarski, Garážní 364, 73532 Rychvald, Č. R., e-mail: moraviabox@centrum.cz

 

 

SUČKY PÁSIKAVÉ /  GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

(3 - 6 m. /  von 3 bis 6 Monate / 3 - 6 months)

 

- -

56. Bestfang-Box DELFINA

Nar. 18. 03. 2008

(JACINTO di Jandila x Bull- Box CLASSIC BLONDIE)

Ch: Németh Ferenc + Nikolett

Maj: Böjtös Katalin, 7000 Sárbogárd,  Árpád u. 47, Magyarország, e-mail: katika_001@citromail.hu

 

VN

57. Bestfang-Box DEVA

Nar. 18. 03. 2008

(JACINTO di Jandila x Bull- Box CLASSIC BLONDIE)

Ch: Németh Ferenc + Nikolett

Maj: Böjtös Katalin, 7000 Sárbogárd,  Árpád u. 47, Magyarország, e-mail: katika_001@citromail.hu

 

VN

58. EIMI  Pěčínská  růže

nar. 10.1. 2008, CMKU/BOX/11493/08

(BRAHMS  van Sapho Horce x CASIA  Fender  Edda)

Ch. + maj: Jiří  Keprta, Pěčín  269,  517 57   Česká   republika, e-mail: pecinska.ruze@seznam.cz

 

VN, BEST OF BABY

59. Gratia GABRIELLE MCCARTHY
nar. 17.01.2008
(K'SOPRANO FLOYD Fender Edda x Gratia BONANZA BLUE BIRD)

Ch.: Katarzyna Zolkiewicz, Gdansk, Poland

Maj:Anna Kopec, Partyzantow 10, 36-060 Glogow Malopolski, Polsko e-mail: kopec.ania@gmail.com 

 

VN

60. NOTE Indiánsky brloh

nar.05.04.2008.

(KUDA Indiansky brloh x DOV-DOV Indiansky brloh)

ch. + maj: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov nad Topnou, e-mail:  ladislav.kuzma@slovanet.sk

 

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

- -

61. ANITA Fender Edda

nar. 22.3.2007, SPKP 3214

(Ch. CARLINO Fender Edda x XENA Fender Edda)

chov. J. + J. Šuster

maj: Ing. Lucie Rulfová, Ludhéřov 120, 783 43 Drahanovice, Česká republika , e-mail: zbenovaerbu@seznam.cz

 

- -

62. SARDEGNA Signum Laudis
nar. 07.05.2007, SPKP 3243

(AGO del Colle Dell´Infinito x BARONESA REGAT Fender Edda)

Ch: Dušan Hladík

Maj: Gabriel Tlčina, Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky, e-mail: henikegt@zoznam.sk

 

V1, Klubový víťaz mladých

63. VENUS de Guezman

Nar. 4.6.2007, CMKU/BOX/11501-08/07, chip:981098100897195

(FERRARY de las Arillas x NINA de Guezman)

Ch: F.Román

Maj: Alena Váchová, Ke Křížku 151, 397 01 Písek CZ, garbein@gmail.com

 

- -

64. VICTORY z Ringu

nar. 12.8.2007, CMKU/BOX/11321/07
(QUIJOTE D'Esglai x FRETY z Ringu)

Chov . + maj:  Robert a Jana Fagošovi, Ke Školce 200, 251 63 Strančice, Č.R., e-mail: mydog@volny.cz

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V

65. ANGELINA Maximus Deus
nar. 01.07.2006, PKR II - 91825
(YUGO della Cadormare x UNITY des Jardins de Passiflore)

Ch: Tomáš Klásek

Maj: Anna Kopeč, Partyzantow 10, 36-060 Glógow Palopolski, Polsko, e-mail: kopec.ania@gmail.com   

 

- -

66. BARBORA Shaunie Mijabár
nar. 30.12.2005, SPKP2979

(ATREI Shaunie Mijabár x IVICA Imer-Box )

Ch + Maj: M.J.Bartoví,  958 41 Veľké Uherce 354, , e-mail: g-tamina@azet.sk 

 

V 2, R.CAC

67. Black - Joy HELGA

nar. 29. 12. 2006, MET.BO 6348/07

(Black - Joy WOLF  x Black – Joy BONI)

Chov: Keszthelyi István

Maj: Németh Ferenc és Nikolett, 7000 Sárbogárd,  Árpád u. 47, Magyarország, e-mail: bestfangboxers@citromail.hu

 

V1, CAC, ČKŠ

68. CASIA Fender Edda

Nar. 12. 6. 2001, CMKU/BX/8390-02/01/05

(MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda)

Ch: Šuster Jozerf a Jana

maj: Jiří  Keprta, Pěčín  269,  517 57 Česká   republika, e-mail: pecinska.ruze@seznam.cz

 

V 4

69. NORDIA del Colle dell´ Infinito

( AGO del Colle dell´ Infinito x QUINTA del Colle dell´ Infinito)

nar.: 13.01.2007, čip: 981100000207149

Chov.: A. Tanoni, Recanati, Itálie

Maj.: R+J Fagošovi, Ke Školce 200, Strančice, ČR,  e-mail: mydog@volny.cz

 

V 3

70. RAFALE Indiánský Brloh
nar:28.08.2003, 2418
(DAVE dels Segadors x MAUD Indianský Brloh)
ch: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov nad Topľou, SK
m: Ladislav Kužma+ Pavol Stefanko, Budovateľská 1707, 093 01 Vranov n/T, e-
mail:  
ladislav.kuzma@slovanet.sk

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months

 

V2, R.CAC

71. Ch. ELLIE Boxrelay
nar. 8.8.2005, SPKP 2899, Ch. SK
(HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay)

Ch: Ľubomír Perniš

Maj: Igor Litvak, Nova 83, 919 25 Surovce,  e-mail: jana.litvakova@automotivegroup.sk

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, MISS BOXER 2008

72. Ch. EX OF SPACE Kett Box

nar.: 29.11.2005, CMKU/BOX/10318/05, Ch. SK PL, Bosny a Hercegoviny

(BALU v.Hause Romeo x BLAZE OF GLORY Kett Box)

Ch: Robert Wrobel - Kett Box

Maj: Alena Váchová, Ke Křížku 151, 39701 Písek CZ, e-mail: garbein@gmail.com

 

 © Jan  Zlata & Jozef Šuster

Optimálne rozlíšenie 1024x768