Vitajte na stránke Slovenského boxer klubu

 

 SLOVENSKÝ BOXER KLUB ATIBOX | SKJ | FCI

ATIBOX WORLD BOXER SHOW | CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW

BOXER magazin | BOXERLINKS | BOXERNEWS.EU | BOXERPUPPY   

 

 

Slovenský boxer klub - SKJ - ATIBOX

 

 

AKTUALITY

PREZÍDIUM

STANOVY + NORMATÍVY

BOXERLIGA  

KLUBOVÍ ŠAMPIÓNI  

VÝSLEDKY 2011  

VÝSLEDKY 2010  

VÝSLEDKY 2009  

VÝSLEDKY 2008  

VÝSLEDKY 2007  

VÝSLEDKY VÝSTAV 1999 - 2006

SKÚŠKA CHOVNOSTI 2007

ŠTATISTIKY

CHOVATEĽSKÉ STANICE

ATIBOX

LINKY NA OFICIÁLNE KLUBY

LINKY

FOTOGALERIA

SVETOVÁ VÝSTAVA BOXEROV -ATIBOX 2008

STREDOEURÓPSKA VÝSTAVA BOXEROV

ATIBOX WM 2001

ATIBOX WM 2003

 

 

 

 

VÝROČNÁ VÝSTAVA / JAHRESSIEGER

 

FOTOGALÉRIA

31. 8. 2008 Vranov nad Topľou

Rozhodcovia:

Miloslav Auterský (CZ) - psy

Sergej Vanža (RUS) - sučky

 

Víťaz plemena - BOB:
HANIBAL Optima Grata (EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata), Ch: V. Novotný, maj: V. Bartoň
 
Najkrajšia sučka:
DOHA Marzonara (SEGUNDO del Colle del Infinoto x EVELIN del Colle dell Infiniot), ch. maj: Marzonara Kennel
 
Najkrajší pes: 
HANIBAL Optima Grata (EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata), Ch: V. Novotný, maj: V. Bartoň
 
GLADIATOR 2008:
I. Ch. JOSHUA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), Ch. + maj: Robert a Jana Fagošoví
Ch. CARIN Pěčínská Růže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), Ch. + maj: Jiří Keprta
 
JUNIOR GLADIATOR 2008:
Őrhalmi Enzó (Gor od Zlutého Kříže x Valeria Optima Grata), ch: Pittner A., maj: Szalkai K.
 
Víťaz roka / Jahressieger:
HANIBAL Optima Grata (EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata), Ch: V. Novotný, maj: V. Bartoň
DA VINCI Moravia Box (BENITO del Colle del Infinito x URTICA Moravia Box), ch. + maj: A. + A. Žarski
Jedna na Milion DEVA (T´MAN Optima Grata x Jedna na Milion Alliyah), ch. + maj: A. Zavistowski
NORDIA del Colle dell Infinito (AGO del Colle dell Infinito x QUINTA del Colle dell Infinito), ch: A. Tanonni, maj: R. + J. Fagošoví
 
Víťaz roka mladých/ Jugendjahressieger :
Jedna na Milion HEINEKEN (VALENTONO Optima Grata x Jedna na Milion DEVA), ch. + maj: A. Zavistowski
ARTUSH Ivabox (PAZO vom Elsavatal x FIONDA z Lutily), ch. + maj: Ing. M. Kohút
VIXEN z Metaboxu (DOMINGO z Metaboxu x PHILAR z Metaboxu), ch. + maj:  V. P. Bratkoví
DOHA Marzonara (SEGUNDO del Colle del Infinoto x EVELIN del Colle dell Infiniot), ch. maj: Marzonara Kennel
 
SLOVAK BOXER 2008:
GRIM Mi-Fiš (ZOCKER v. Elizabeth Brunnen x IREN von Elsavatal), ch. + maj: MVDr. M. Fišman
CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), ch: J. +J. Šuster, maj: A. Boťanský
AIDA Seli Dogs (CHESTER Tiann x Golden Ananas Hanna), ch: P. Bíró, maj: Cseman K.
CASIA Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda), ch: J. +J. Šuster, maj:  J. Keprta
 
JUNIOR SLOVAK BOXER 2008:
FABRIZO FLOYD Fender Edda (CARLINO Fender Edda x K´CARMELA FLOYD Fender Edda), ch: J. +J. Šuster, maj: JUDr. M. Vrtochohá
ARTUSH Ivabox (PAZO vom Elsavatal x FIONDA z Lutily), ch. + maj: Ing. M. Kohút
FANTASY Karmapa (QUIJOTE d´Esglai x QUATRO Karmapa), ch: V. Tomaščík, maj:  V. Tomaščík + S. Húšťava
GENNY Fender Edda (EUS REGAT Fender Edda x GARSIA Fender Edda), Ch: J. + J. Šuster, maj: Š. Fusek
 
Najlepšia chovateľská stanica:
Mi-Fiš, chovateľ: MVDr. M. Fišman
 
Najkrajší pár psov:
Korny Mir Fiš - Kesy Mir Fiš
chovateľ  a majiteľ:  MVDr. M. Fišman

 

BEST OF VETERAN:

URTICA Moravia Box (KILIAN v. Purgstal x NATALIA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski

 
BEST OF BABY
ORLÍK Indiánsky brloh (GIORDEN Arbaldo x VANESA Indiánsky brloh), m: I. Depešová
 

BEST OF PUPPY

EIMI Pěčínska Růže (BRAHMS van Saphos Hoeve x CASIA Fender Edda), maj:  J. Keprta

 

Psi zlatí

Tr. baby:  VN – ADRIANO di Casa Vernice (AGO del Colle dell Infinito x DANIELA d´Jandila), maj: I. Lukoshko * VN – ENZO ELEGANCE Ewabo (CARLINO Fender Edda x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda), maj: J. Kučerík * VN – KORNY Mir-Fiš (GRIMM Mir-Fiš x KORINA v. Elsavatal), maj: MVDr. M. Fišman

Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých - Jedna na Milion HEINEKEN (VALENTONO Optima Grata x Jedna na Milion DEVA),  maj: A. Zavistowski *  V2, JUNIOR SLOVAK BOXER - FABRIZO FLOYD Fender Edda (CARLINO Fender Edda x K´CARMELA FLOYD Fender Edda), maj: JUDr. M. Vrtochohá * V3 UNGARO della Rocca Costanza (FLY de Joanxichcan x ORIANA della Rocca Costanza), maj: Z Ringu  * V4 – OTHO Jisuko (PERICO du Val d´Europe x FIXE Jisuklo), maj: I. Litvák  *  V, JUNIOR GLADIATOR 2008 - Őrhalmi Enzó (Gor od Zlutého Kříže x Valeria Optima Grata), ch: Pittner A., maj: Szalkai K. * VD – EDO Žiariaca hviezda (SEMECA Vr-Box x MIKA Vr-Box), maj: P. Sinčák * VD – VARAN Imer-Box (VLAD du Val d´Europe x NICOL Karmapa), maj: J. Madlej * Őrhalmi KRIS (NESTORE del Colle dell Infinito x G. Box DETTY), maj: L. Kužma *  VD – G. Box LENNON (CARLINO Fender Edda x G. Box DETTY), maj: Szalkai K.

Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ – Almaoinaks TERCET (Urkabustaiz ARATC x Almaoinaks TEKILA), maj: Ž. Lukoschko *  V2, R. CAC – CRIS Mir-Fiš (PAZZO vom Elsavatal x IREEN vom Elsavatal), maj: J. Berdy * V3 – YUKKY Fender Edda (EUS REGAT Fender Edda x DEBORA Ratnovská zátoka), maj: Ing. J. Szöke * V4 – HEROS Mir-Fiš (PAZO vom Elsavatal x KORINA vom Elsavatal), maj: I. Fedorová

Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, Najkrajší pes, BOB - HANIBAL Optima Grata (EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata), Ch: V. Novotný, maj: V. Bartoň * V2, R. CAC – PADDY od Stříbrňáku (APOLLO v. Thuringischen Adel x QUIN z Dybohůrky), maj: M. Luksík

Tr. šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ,  GLADIÁTOR 2008 Ch. JOSHUA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), Ch. + maj: Robert a Jana Fagošoví * V2, R. CAC, SLOVAK BOXER - GRIM Mi-Fiš (ZOCKER v. Elizabeth Brunnen x IREN von Elsavatal), ch. + maj: MVDr. M. Fišman

 

Sučky zlaté

Tr. baby: VN – NAVASA Indiánsky brloh (KUBA indiánsky brloh x DOV-DOV Indiánsky brloh), maj: L. Kužma * VN – WIWA Vr-Box (GEO BOXER del Euro x SARA Vr-Box), maj: V. Račok

Tr.dorastu: VN – ELLEN ELISA ELA Ewabo (CARLINO Fender Edda x K´ JAKUZA FLOYD Fender Edda), maj: E. Lesko * VN – KESY Mir-Fiš (GRIM Mir-Fiš x KORINA vom Elsavatal), maj: MVDr. M. Fišman

Tr. mladých:  V1, CAJC, Víťaz roka mladých - VIXEN z Metaboxu (DOMINGO z Metaboxu x PHILAR z Metaboxu), ch. + maj:  V. P. Bratkoví * V2, JUNIOR SLOVK BOXER - FANTASY Karmapa (QUIJOTE d´Esglai x QUATRO Karmapa), ch: V. Tomaščík, maj:  V. Tomaščík + S. Húšťava  * V3 – VIKI VOX Vr-Box (Pannon-Box VICTOR x LOLA Vr-Box), maj: V. Račok  * V4 – CIMEBRUDE Ženevjeva (GEO del Euro x ALMADINAKS Čerutta), maj: Ž. Lukoško *  V – JOTTI Mir-Fiš (PAZO vom Elsavatal x XANTIA Mir-Fiš), maj: J. Labudová * V – ELIZABETH Ansgarius (EUS REGAT Fender Edda x XÁRA Mir-Fiš), m: J. Kučerík  * V – G.Box LUCA (CARLINO Fender Edda x G. Box DETTY), m: Gáspár J. * V – VANDA Vr-Box (Pannon Box VICTOR x LOLA Vr-Box), m: P. Mučina

Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - Jedna na Milion DEVA (T´MAN Optima Grata x Jedna na Milion Alliyah), ch. + maj: A. Zavistowski * V2, R. CAC – Dark Stripe BIGI (Xeraya TOMMY x Dark Stripe ENY), m: Varga S.

Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ, GLADIÁTOR 2008 - Ch. CARIN Pěčínská Růže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), Ch. + maj: Jiří Keprta * V2, R. CAC, SLOVAK BOXER 2008  - AIDA Seli Dogs (CHESTER Tiann x Golden Ananas Hanna), ch: P. Bíró, maj: Cseman K.

Tr. šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ - Jedna na Milion DELFINA (T´MAN Optima Grata x Jedna na Milion Alliyah), ch. + maj: A. Zavistowski * V2, R. CAC – DAMIANA Moravia Box (BENITO del Colle dell Infinito x URTICA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski

Tr. veteránov:  V1, BEST OF VETERAN – URTICA Moravia Box (KILIAN v. Purgstal x NATALIA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski

 

Psi pásikaví

Tr. baby:  VN 1, BEST OF BABY – ORLÍK Indiánsky brloh (GIORDEN Arbaldo x VANESA Indiánsky brloh), m: I. Depešová * VN - ORR Indiánsky brloh (GIORDEN Arbaldo x VANESA Indiánsky brloh), m: I. Depešová * VN – CEZAR Porfyrogenetos (GOR od Žluutého kříže x KYLIE Indiansky brloh), maj: MUDr. M. Kurák * VN – PEPE Indiánsky brloh (JERU Indfiánsky brloh x FATA Indiánsky brloh), maj: I. Depešová

Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých, JUNIOR SLOVAK BOXER 2008 - ARTUSH Ivabox (PAZO vom Elsavatal x FIONDA z Lutily), ch. + maj: Ing. M. Kohút

Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ – BAKY Indiánsky brloh (ODIN Indiánsky brloh x RATSEL Indiánsky brloh), maj: A. Kulman * V2, R.CAC – LUIS Imer Box (VICONT Optima grata x URTICA Moravia Box), maj: I. Hlavinka

Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - DA VINCI Moravia Box (BENITO del Colle del Infinito x URTICA Moravia Box), ch. + maj: A. + A. Žarski

Tr. šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ, SLOVAK BOXER - CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský * V2, R. CAC – LAJOŠ Indiánsky brloh (ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf), maj: P. Štefanko

 

Sučky pásikavé

Tr. baby:  VN – RUŽA Indiánsky brloh (JERU Indiánsky brloh x KIM Indiánsky brloh), maj: L. Kužma * VN – NOTE Indiánsky brloh (KUDA Indiánsky brloh x DOV-DOV Indiánsky brloh), maj: L. Kužma

Tr.dorastu:  VN, BEST OF PUPPY – EIMI Pěčínska Růže (BRAHMS van Saphos Hoeve x CASIA Fender Edda), maj:  J. Keprta

Tr. mladých:  V1, CAJC, Víťaz roka mladých, Najkrajšia sučka - DOHA Marzonara (SEGUNDO del Colle del Infinoto x EVELIN del Colle dell Infiniot), ch. maj: Marzonara Kennel * V2 – Sikili ULIA (Sikili GARIBALDI x ESTER del Colle dell Infinito), maj: K. Žídková * V3 – HEXIMA Genonéva (YPSILON della Cadormare x Csepregi-Box ITALA), maj: Varga S. * V4 - GENNY Fender Edda (EUS REGAT Fender Edda x GARSIA Fender Edda), Ch: J. + J. Šuster, maj: Š. Fusek

Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - NORDIA del Colle dell Infinito (AGO del Colle dell Infinito x QUINTA del Colle dell Infinito), maj: R. + J. Fagošoví *  V2, R.CAC – ANGELINA Maximus Deus (YUGO della Cadormare x UNITY des Jardins de Passiflore), maj: A. Kopec * V3, SLOVAK BOXER - CASIA Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda),  maj:  J. Keprta * V4 – KYLIE Indiánsky brloh (LAJOŠ Indiánsky brloh x VALÉRIA Optima Grata), maj: L. Kužma * V - AGÁTA z Nechyby (DIAMOND Orion chov x JORGA Etna Box), maj: Kateřina Dubová * V - POLA Indiánsky brloh (NIKO del Piovese x LUCA Indiánsky brloh), maj: A. Kulman * V – DRAGANA Indiánsky brloh (TRISTAN Indiánsky brloh x JOKOBA Gryf), maj: L. Kužma   

Tr. pracovná:  V1 – MAUD Val-Bella Dog (Bodvicai Vitez FELIX x KESSI Valbella), maj: I. Sopková

 

 

 

 

 

 © Jan  Zlata & Jozef Šuster

Optimálne rozlíšenie 1024x768