CACIB Trenčín 28.1.2007
Rozhodca: Imrich Sopko
 
PSI ZLATÍ
Tr. mladých: V1, CAJC – QUEROS Tian (CHESTER Tiann x JESSICA Tiann), maj: Mgr. K. Hrončeková
Tr. stredná: V1, CAC, R.CACIB – TINO del Colle dell´ Infinito (AGO del Colle dell´ Infinito x RHUA del Colle dell´ Infinito), maj: D. Hladík * V2, R.CAC – OLIVER z Ringu (PERICO du Val D´ Europe x KORIDA z Ringu), maj: L. Matulová
Tr. otvorená: V 1, CAC – GAIUS Optima Grata (YPSILON della Cadormare x KATHRIN Optima Grata), maj: V +. I. Tomaščík
Tr. šampiónov:  V1, CAC, CACIB – JOSHUA z Ringu (BARON-ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: R. + J. Fagošovi
 
SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: V1, CAJC – K´NAPOLI FLOYD Fender Edda (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: I. Tomková * V2 – GIULLI Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISE Arbaldo), maj: M. Cenger a M. Mandáková
Tr. otvorená: V1, CAC, R.CACIB – CARIN Pěčínská ruže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), maj: J. Keprta * V2, R.CAC – HENY ze Zlatoušky (GRANDO Optima Grata x AILIN Rexob Gold), maj: V. Kaňáková
Tr. pracovná: VD 1- EUGENIE Moravia Box (JANUS v.Lustig x URTICA Moravia Box), maj: J. + A. Lysákoví
Tr. šampiónov: V1, CAC – VIRGINIA dei Cavalieri del Monferato (Sikili URANO x URKA dei cavalieri del Monferato), maj: Ing. T. Klásek
 
PSI PÁSIKAVÍ
Tr. dorastu: VN – ATAKKA Mximus Deus (YUGO della Cadormare x UNITY des Jardins de Passiflor), maj: Dr. Kurák + L. Kužma
Tr. stredná: V1, CAC – ORRY z Ringu (PERICO du Val D´ Europe x KORIDA z Ringu), maj: J. + R. Fagošovi * V2, R.CAC – MONTY Fadyla (LENOX Tiann x FABIA Imer-Box), maj: M. Nagy
Tr. otvorená: V1 – DANTES Ratnovská zátoka (JONATAN x ATA Ratnovská zátoka), maj: V. Hromádka
 
SUČKY PÁSIKAVÉ
Tr. otvorená: V1, CAC, CACIB, BOB – BOO Indiánsky brloh (ODIN Indiánsky brloh x RATSEL Indiánsky brloh), maj: L. Kužma * V2, R.CAC – BRITANY Ratnovská zátoka (VADIM della Acque Salate x CLEA Vr-Box), maj: J. + J. Šuster * V3 – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), maj: I. Litvák
 
Národná výstava psov Nitracanis - CAC 17.-18.3. 2007
Rozhodca: Bierwolf Hans , A
 
Psi pásikaví
Tr. stredná: V1, CAC – MONTY Fadyla (LENOX Tiann x FABIA Imer –box), maj: Nagy Marian * V2, R.CAC – KIM Chov (YGI Boxrelay x HOLLY Orion Chov), maj: Boučkoví J.+Z.
Tr. otvorená: V1, CAC – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: Boťanský Andrej * V2, R.CAC – CAPO Fender Edda (NILO de las Arilas x ENYA FENDER v. Zielbox), maj: Csebres Alexander * VD - O´NIL Vr-Box (PAZO vom Elsavatal x HOBY Vr-Box), maj: Debnár Jaroslav
Tr. pracovná: V1, CAC – DA VINCI Moravia Box (BENITO del Colle dell´Infinito x URTICA Moravia Box), maj: Žarski A.+A.
 
Suky pásikavé
Tr. dorastu: VN1 - WIDORYS BLACK Ewabo (SIMON Indiansky brloh x ARIA Fortuna Print), maj: Bělková Eva
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťazka Slovenska mladých – NENA STAR Fender Edda (LUCAS REGAT Fender Edda x XIERA STAR Fender Edda), maj: Kasala Marian
Tr. stredná: V1, CAC – EX OF SPACE Kett Box (BALU v. Hause Romeo x BLAZE OF GLORY Kett Box), maj: Vácha A.+ V.
Tr. otvorená: V1,CAC – CLOTYLDA Moravia Box (DISMO di Soragna x VALENTINA Moravia Box), maj: Žarski A.+ A. * VD – NATALKA Fender Edda (OTHELO FLOYD Fender Edda x ADELKA Fender Edda), maj: Hercek Jozef * D – SENECA Fender Edda (VADIM delle Acque Salate x SINDY Fender Edda), maj: Ralbovská Lenka Ing.
Tr. veteránov: V1 – SINDY Fender Edda (SAGVAN Fender Edda x JESSY od Anity), maj: Ralbovská Lenka Ing.
 
Psi zlatí
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, BOB, BOG – 3. miesto – GIORDEN Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: Komžík Ján * V2 – GALAX Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: Boor Peter * V3 – QUEROS Tiann (CHESTER Tiann x JESSICA Tiann), maj: Hrončeková K.Mgr.+ Plandora J.Ing.
Tr. stredná: V1, CAC – GAIUS Optima Grata (YPSILON della Cadormare x KATHRIN Optima Grata), maj: Tomaščík V. * V2 – ZAGO Arga Lúč (PANCSER WE –Box Pacuha x LORENADA Arga Lúč), maj: Aranyossy Gabriel
 
Suky zlaté
Tr. mladých: V1, CAJC – GIULLI Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: Čenger M.+ Mandáková M. * VD – K´JAKUZA FLOYD Fender Edda (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: Bělková Eva
Tr. stredná: V1, CAC – QUATRO Karmapa (VICONT Optima Grata x ASCANA Optima Grata), maj: Kováč Vladimír Ing.
 

CAC Banská Bystrica 6. 5 .2007

Rozhodca: Dr. Kertesi Károly (H)

 Psi zlatí

 Tr. mladých: V1, CAJC - ADIÁN GOLD BOX, (Vicomt Optima Grata - Korin Karmata), m: Mikušiak * V2 -  GIORDEN ARBALDO, (Lucky-Luciano de Cinco Rosas - Elisse Arbaldo), m: Komžík Ján * VD - LEO FLOYD FENDER EDDA (Carlino fender Edda - Olimpia Floyd Fender Edda) , m: Jakabšic Ľubomír * VD -  UREX KARMAPA, (Jordan karmapa - Fantaghiro Karmapa),  m: Zluky Miroslav

Tr. stredná:  V1, CAC -  GAIUS OPTIMA GRATA, (Xpsilon della Codormare - Katrin Optima grata), m: Tomaščík I. + V.

Tr. šampiónov:  V1, CAC - FRODO KARMAPA,  (Floyd z Ringu - Ascana Optima Grata), m: Húšťava Stanislav

 

Sučky zlaté

Tr. mladých:

V1, CAJC -  AIDA GOLD BOX, (Vicomt Optima Grata - Korin Karmata), m: Chovan Martin * V2-  GIULLI ARBALDO, (Lucky-Luciano de Cinco Rosas - Elisse Arbaldo), m: Čenger Miroslav * VD - K´JAKUZA FLOYD FENDER EDDA, (Lucky-Luciano de Cinco Rosas - Jakuza z Ringu), m: Bělková Eva

Tr. otvorená:  V1 - HENY ZE ZLATUŠKY, (Grando Optima Grata - Ailin Rexob Gold), m: Kaňáková Věra

Tr. šampiónov: V1, CAC, BOB - DAMIANA MORAVIA BOX, (Benito del Lolle dell´Infinito  - Urtica Moravia Box), m: Žarská Alena

 

Psi pásikaví

Tr. otvorená:  V1, CAC - O´NIL VR-BOX, (Pazo vom Elsavatal - Hyby VR-Box), m: Debnár Jaroslav

Tr. šampiónov: V1, CAC - . DA VINCI MORAVIA BOX, (Benito del Lolle dell´Infinito - Urtica Moravia Box), m: Žarská Alena

Tr. veteránov:  V1 - EMÍR ZICO SK, (Othelo Floyd Fender Edda - Iňa Parečan), m: Prílepková Hana

 

Sučky pásikavé

 

Tr.dorastu:

Tr. mladých: V1, CAJC - GINA ARBALDO, (Lucky-Luciano de Cinco Rosas - Elisse Arbaldo), m: Komžík Ján * V2 -  WIDONYS BLACK EWABO, (Simon Indiánsky brloh - Aria Fortuna Print),  m: Bělková Eva * V3 - YUCCA KARMAPA, (Carlino Fedder Edda - Kaisy Karmama), m: Tomaščík Vladimír

Tr. stredná:  V1, CAC -  ELLIE BOXRELAY,  (Hugo Boss Fender Edda - Ynga Boxrealay), m: Litvák Igor

Spracovala: Ing. Miroslava Záchenská

 

Boxeri na MVP Bratislava 13.5.2007
Rozhodca: Jozef Šuster
 
Psi zlatí
Tr. mladých: V1, CAJC – BATISTA (ELIO x CRIOS), maj: Federico Bezzi, I
Tr. stredná: V1, CAC – GIORDEN Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISE Arbaldo), maj: J. Komžík * V2, R.CAC – GAIUS Optima Grata (YPSILON della Cadormare x KATHRIN Optima Grata), maj: V. Tomaščík * V3 – ZAGO Arga Lúč (PANCSER We-Box Pacuha x LOREDANA Arga Lúč)
Tr. otvorená: V1, CAC – WONDER Fender Edda (NILO de Las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka * V2, R.CAC – RONALDO Debyró (ALDO Antyny x NASTASA Debyró), m: K. Kopecká
Tr. pracovná: V1, CAC – IMPERI z Ringu (VASKO v.d. Hazenberg x ORKA FLOYD Fender Edda), maj: J.+ R. Fagoš
 
Sučky zlaté
Tr. mladých: V1, CAC – BARNA Arga Lúč (FAUSTO Arga Lúč x JOLA Arga Lúč), maj: G. Aranyossy * V2 – GIULLI Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISE Arbaldo), maj: M. Cenger
Tr. otvorená: V1, CAC, CACIB – Szent Radványi GINA (CARLO del Antico Squero x Kiss Box GIZI), maj: Radványi T. * V2, R.CAC, R.CACIB – JULIA Jisuko (YUGO della Cadormare x DUNJA Jisuko), maj: Z. Dvořáčková * V3 – UMMA Arga Lúč (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr. pracovná: V1, CAC – ASSET Hébé Box (BALU v. Hause Romeo x HÉBÉ Ibra), maj: Mgr. A. Habertová
Tr. čestná: V1 – CATTY Bohemia Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda x AILIN Miramar Box), maj: M. Rendlová + M. Přibáňová
 
Psi pásikaví
Tr. stredná: V1, CAC – KIM Orion Chov (YGY Boxrelay x HOLLY Orion Chov), maj: J. + Z. Bučkoví
Tr. pracovná: V1, CAC, CACIB – ORRY z Ringu (PERICO du Val d Europe x KORIDA z Ringu), maj: J. + R. Fagoš * V2, R.CAC – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský
Tr. šampiónov: V1, CAC, R.CACIB – SHAKESPAERE Nostrum (CLASS de Aikhal x FEMME FATALE Nostrum), maj: J. Teisseyre
 
Sučky pásikavé
Tr. mladých: V1, CAJC, BOB – RICHELIE z Ringu (CROM dei Centurioni x GENNY z Ringu), maj: J. + R. Fagoš * V2 – YUCCA Karmapa (CARLINO Fender Edda x KAISY Karmapa), maj: V. Tomaščík * V3 – IRIS Mir-Fiš (PAZO v. Elsavatal x ZANA Mir-Fiš), maj: J. Jurášová
Tr. stredná: V1, CAC – ELLIE Boxrelay (HUGO OSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), maj: I. Litvák
 
 
Celoštátna výstava psov – CAC Senec 1.6.2007
Rozhodca: MVDr. Gabriela Ridarčíková, SK
 
Sučky pásikavé
Tr. mladých: V1, CAJC – PEGGY Fender Edda (CARLINO Fender Edda x TINKA Fender Edda), maj: J. + J. Šuster
 
Psi zlatí
Tr. otvorená:  V1, CAC – EUS REGAT Fender Edda (GREG v. Zielbox x FIBISA REGAT Fender Edda), maj: J. Šuster a O. Fialka
Tr. pracovná:  V1, CAC, BOB – CARLINO Fender Edda (NILLO de Las Arillas x ENYA FENDER v. Zilebox), maj: J. + J. Šuster
 
Sučky zlaté
Tr. otvorená:  V1, CAC – HENY ze Zlatušky (Grando Optima grata - Ailin Rexob Gold), maj: V. Kaňáková
Tr. šampiónov: V1, CAC – CARIN Pěčinská ruže (UGOLINO v.d. Hazberg x CASIA Fender Edda), maj: J. Keprta
 
Medzinárodná výstava psov - CACIB, 3. 6.2007 Nitra
Rozhodca: Jozef Šuster, SK
 
Psi pásikaví
Tr. mladých:  V1, CAJC - GASTON Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: J. Cecková
Tr. stredná: V1, CAC – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGBOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský
 
Sučky pásikavé
Tr. mladých: V1, CAJC – YUCCA Karmapa (CARLINO Fender Edda KAISY Karmapa), maj: V. Tomaščík * V2 – ALE del Colle dell Infinito (CLETO del Colle dell Infinito x CILENA del Colle dell Infinito), maj: J. Orlitová
Tr. stredná:  V1, CAC – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxeraly), maj: I. Litvák
Tr. šampiónov:  V1, CAC – BALI Elendir (GRAPA Glogosia x Alshtadt Bokserberg Jasmine), maj: K. Urbaniak
 
Psi zlatí
Tr. baby: VN – ULK za III. Mostami (CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs), maj: K. Kósa
Tr. stredná:  V1, CAC, R.CACIB – GAIUS Optima Grata (YPSILON della Cadormare x KAHRIN Optima Grata), maj: V. Tomaščík * V2, R.CAC – QUEROS Tiann (CHESTER Tiann x JESSICA Tiann), maj: Plandora + Hrončeková
Tr. otvorená:  V1, CAC – OLIVER z Ringu (PERICO du Val d Europe x KORIDA z Ringu), maj: L. Matulová * V2 – OZZY OSBOURNE Signum Laudis (YGY Boxrelay x HOLYADY Boxerlay), maj: J. Hanko
Tr. pracovná:  V1, CAC, CACIB – IMPERIO z Ringu (VASKO v.d. Hazenberg x ORKA FLOYD Fender Edda), maj: I. Fojtíková
 
Sučky zlaté
Tr. mladých: V1, CAJC – GIULLI Arbaldo (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: M. Čenger * V2 – AIDA Gold Box (VICONT Optima Grata x KORIN Karmapa), maj: V. Tomaščík
Tr. stredná:  V1,CAC – K´JAKUZA FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: E. Belková
Tr. otvorená:  V1, CAC. R.CACIB – DAPHNE Optima Grata (YEKÉ van Saphos Hoeve x JASMIN Optima Grata), maj: J. Otawová * V2, R.CAC – QUATRO Karmapa (VICONT Optima Grata x ASCANA Optima Grata), maj: V. Tomaščík
Tr. šampiónov:  V1, CAC, CACIB, BOB – CARIN Pěčinská ruže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), maj: J. Keprta
Tr. veteránov: V1 – CATTY Bhemia Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda x AILIN Miramar Box), maj: M. Rendlová + M. Přibáňová
 
Celoštátna výstava psov Košice 15.7.2007
Rozhodca: Otakar Vondrouš, CZ
 
Sučky pásikavé
Tr. mladých:  V1, CAJC – YUCCA Karmapa (CARLINO Fender Edda x KAISY Karmapa), maj: V. Tomaščík
 
Psi zlatí:
Tr. otvorená:  V1, CAC, BOB – EUS REGAT Fender Edda (GREG v. Zielbox x FIBISA REGAT Fender Edda), maj: J. Šuster a O. Fialka
 
Klubová výstava Vranov n/T. 24.6.2007
Rozhodcovia: Bánkúti József (H) - psy a Vidák Lajos (H) – sučky

 

FOTOGALÉRIA

Psi zlatí

Tr. baby:   VN – SAGVAN Imer - Box (Luis Imer–Box x Nikol Karmapa), maj: Ľuboš Maniak  
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - BATISTA (ELIO x CRIOS), maj: Federico Bezzi * V2 - GIORDEN Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: J. Komžík * V3 - URBAN Karmapa (JORDAN Karmapa x FANTAGHIRO Karmapa), maj: R. Zimmermann * V4 - IVOR Indiánsky Brloh (GOR od Žlutého Kríže x RAFALE Indiánsky Brloh), maj: P. Sedlák
Tr. otvorená:  V1 CAC, ČKŠ - GEO Boxer del Euro (EBANO Boxer del Euro x ALLURE Boxer del Euro), maj: H. Gryegoryewicz * V2, R.CAC - EUS REGAT Fender Edda (GREG v. Zielbox x FIBISA REGAT Fender Edda), maj: Jozef a Jana Šuster * V3 - GAIUS Optima Grata (YPSILON della Cadormare x KATRIN Optima Grata), maj: V. Tomaščík * V 4 - TRISTAN Indiánsky Brloh (NILO de las Arillas x Kleopatra Indiánsky Brloh), maj: I. Borošová
Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ - CENTO dei Principi di Piemonte (APOLL x BLUBELL dei Principi di Piemonte), maj: Gianni Lollegni * V2, R. CAC - GOR od Žlutého Kríže (GUNO z Lysolají x DIXIE z Karlického údolí), maj: MUDr. M. Kurák * V3 - ORFEUS Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay), maj: D. Hladík
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz - CARLINO Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER v. Zielbox), maj: J. +. J. Šuster * V2, R. CAC - FRODO Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava
 
Sučky zlaté
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - GOLDIE Jedna na Milion (VALENTINO Optima Grata x BELLA Donna Josza), maj: Dariusz Pietruszczak * V2 – AIDA Goldbox (VICONT Optima Grata x H)KORIM Karmapa), maj: M. Chovan * VD- K´JAKUZA FLOYD Fender Edda (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: E. Bělková
Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ - DIADORA detta Dida (MAGNUM di Massumatico x CRIOS), maj: Massimo Beretta
Tr. šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, Miss Boxer 2007 - CARIN Pečínska ruže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASSIA Fender Edda), maj: J. Keprta
 
Psi pásikaví
Tr. baby: VN, Najlepšie „baby“ - SANTAFE Elmonte´s (JACINTO D´Jandilla x ANAIS-ANAIS Elmonte´s). maj: Jessyca Brezinski * VN – ALEX Fender Edda (CARLINO Fender Edda x XENA Fender Edda), maj: J. + J. Šuster
Tr. mladých:  V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - ATAKKA Maximus Deus (YUGO della Cadormare x UNITY des Jardins de Passiflore), maj: L. Kužma  a L. Kurák * V2 – KUDA Indinánsky brloh (LAJOŠ Indinánsky brloh x VALERIA Optima Grata), maj: L. Kužma * V3 – GASTON Arbaldo (Ch.Luky – Luciano de Cinco Rosas x ELLISE Arbaldo), maj: J. Cecková * V4 – JERU Indiánsky brloh (GOR od Žlutého kříže x VANESSA Indiánsky brloh), maj: L. Kužma
Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský * V2, R.CAC - LAJOŠ Indiánsky Brloh (ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf), maj: P. Štefanko * V3 – BAKY Indiánsky Brloh (ODIN Indiánsky Brloh x RATSEL Indiánsky Brloh), maj: A. Kulman * V4 - ZULUS Koniec Klopotow (ART Punkt Widzenia x VIAGRA Koniec Klopotow), maj: Jacek Lis * V - ODIN Indiánsky Brloh (LAJOŠ Indiánsky Brloh x MEDVEDIA RIEKA Indiánsky Brloh), maj: M. Hlavatý
Tr. šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, Mr.BOXER 2007, BOB - YPSILON delle Cadormare (CAOS dei Cavalieri del Monferrato x SORAYA della Cadormare), maj: D.D. Boroš
 
Sučky pásikavé
Tr.dorastu: VN, Najlepší dorast - DARA Pečínska ruže (JOSHUA z Ringu x CASSIA Fender Edda), maj: Miroslav Hilse * VN - JESSY Madison´s (CALVADOS Box-Star x GABI Madison´s ), maj: Jessyca Brzezinski
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - ANGELINA Maximus Deus (YUGO della Cadormare x UNITY des Jardins de Passiflore), maj: Anna Kpeč * V2- GINA Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: J. Komžík * V3 - WIDORYS BLACK Ewabo (SIMON Indiánsky Brloh x ARIA Fortuna Print), maj: M. Sheranka * V4 - YUCCA Karmapa (CARLINO Fender Edda x KAISY Karmapa), maj: V. Tomaščík * V - KYLIE Indiánsky Brloh (LAJOŠ Indiánsky Brloh  x VALERIA Optima Grata), maj: MUDr. M. Kurák
Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz - ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni x CHAMPAGNE Box-Star), maj: Y. Brzezinski * V2, R.CAC - BOO Indiánsky Brloh (ODIN Indiánsky Brloh x RATSEL Indiánsky Brloh), maj: M. Hlavatý * V3 - CASSIA Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda), maj: J. Keprta * V4 - DRAGANA Indiánsky Brloh (TRISTAN Indiánsky Brloh x JAKOBA Gryf), maj: M. Vaško * V - VANESSA Indiánsky Brloh (LAJOŠ Indiánsky Brloh x ITHAKA Gryf), maj: I. Depešová * V - BOCCA Exuperantia Extima (Arthur z Vranovska x SIAKTI Exkalibur), maj: P. Macíková * V - POLA Indiánsky Brloh (NIKO del Piovese x LUCA Indiánsky Brloh), maj A. Kulman -* RAFALE Indiánsky Brloh ( DAVE dels Segadors x MAUD Indiánsky Brloh), maj: P.Štefanko * V - MAUD Val-Bella-Dog (FELIX Bodvicai-Vitéz x KESSI Valbella), maj: Iveta Sopková
Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ - DEMONIA Inferno (IMBIR Benignus x TAMII Eskurial), maj: A. Kwoczak
 
Medzinárodná výstava psov Bratislava 18.8.2007
Rozhodca: Tibor Havelka, SK
 
Psi zlatí
Tr.dorastu: VN – ULK za III mostami (CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs), maj: K. Kósa
Tr. otvorená:  V1, CAC – DARK della Baridola (AGO del Colle dell Infinito x ESPANIA del Tajo), S. Agosinelli * V2, R.CAC – EUS REGAT Fender Edda (GREG v. Zielbox x FIBISA REGAT Fender Edda), maj: J. Šuster
Tr. šampiónov: V1, CAC, CACIB, BOB – CARLINO Fender Edda (NILO de las Arillas x ENYA FENDER v. Zielbox), maj: J. Šuster
 
Sučky zlaté
Tr. mladých:  V1, CAJC – BARNA Arga Lúč (FAUSTO Arga Lúč x JOLA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr. otvorená:  V1, CAC – HENY ze Zlatušky (Grando Optima grata - Ailin Rexob Gold), maj: V. Kaňáková
Tr. pracovná:  V1, CAC – MIKOL di Campusmaior (CARUSO di Campusmaior x ERIKA dei Dakarone), maj: S. Agostinelli
 
Psi pásikaví
Tr. otvorená:  V1 – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský
Tr. pracovná:  V1, CAC – NEPAL di Campusmaior (PALMIRO di Soragna x ASIA), maj: S. Agostinelli
Tr. šampiónov:  V1, CAC, R.CACIB – KONO Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENNIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A. Kučerová
 
Sučky pásikavé
Tr. stredná:  VD1 – PELLUNEK Aquamarine (DIAMOND Orion chov x Pellunek LA PALOMA BLANCA), maj: Dr. B. Warner
Tr. otvorená:  V1, CAC, CACIB – Sikili IRIS (EGO Joanxichcan x Sikili FIAMA), maj: S. Agostineli
Tr. šampiónov:  V1, CAC, R.CACIB – EX OF SPACE Kett Box (BALU v. Hause Romeo x BLAZE OF GLORY Kett Box), maj: A. Váchová
 
Medzinárodná výstava psov Bratislava 19.8.2007
Rozhodca: Kenneth Edh, S
 
Psi zlatí
Tr.dorastu: VN – ULK za III mostami (CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs), maj: K. Kósa
Tr. stredná: V1, CAC, CACIB – TWINKLE STAR v. Eurozone (ARKAN de Villa-Nika x Koloni CHIARA), maj: Eurozone
Tr. otvorená:  V1, CAC, R.CACIB – DARK della Baridola (AGO del Colle dell Infinito x ESPANIA del Tajo), S. Agosinelli
 
Sučky zlaté
Tr. mladých:  VD – BARNA Arga Lúč (FAUSTO Arga Lúč x JOLA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr. stredná:  VD – GIULLI Arbaldo (LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: M. Čenger
Tr. otvorená:  V1, CAC, R.CACIB  – HENY ze Zlatušky (Grando Optima grata - Ailin Rexob Gold), maj: V. Kaňáková
 
Psi pásikaví
Tr. stredná:  VD – GASTON Arbaldo (LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: J. Cecková
Tr. otvorená:  V1 – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský
Tr. šampiónov: V1, CAC – KONO Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENNIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A. Kučerová
 
Sučky pásikavé
Tr. stredná:  VD1 – PELLUNEK Aquamarine (DIAMOND Orion chov x Pellunek LA PALOMA BLANCA), maj: Dr. B. Warner
Tr. otvorená:  V1, CAC, CACIB, BOB – Sikili IRIS (EGO Joanxichcan x Sikili FIAMA), maj: S. Agostineli
 
Výročná výstava Bojnice 25.8.2007
Posudzovali: Alena Žarská – psov a Ing. Radim Fiala – sučky
Psi zlatí
Tr.dorastu:  VN – SAGRAN Imer- Box (Luis Imer Box x Nikol Karmapa), maj: Ľ. Manik * VN – URAN za Tromi mostami (CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs), maj: G. Tlčina
Tr. mladých:  V1, CAJC, Víťaz roka mladých – HANIBAL Optima Grata (EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata), maj: V. Bartoň * V2 - HERAKLES Optima Grata(EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata), maj: A. Rama * V3 – QUIDO J.A.L. Sandow (ZAGAL de las Arillas x EUGENIE Moravia Box), maj: V. Lénová * V4 – UGIR z Kaštýlku (MATOUŠ z Šenku x Ann Ifrit, maj: J. Chmela * VD - KARLÍNO od Claudia Slovakia (CHESTER Tiann x INGE od Claudia Slovakia), maj: V. Slezák
Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ – BERLINGO Marzonara (MARZIANO del Colle Dell Infinito x ELASTIC Samba), maj: Sávoltné Neményi Szilvia * V2, R.CAC - GIORDEN Arbaldo (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x ELISE Arbaldo), maj: J. Komžík * V3 – K´SOPRANO FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: K. Zolkiewicz * V 4 – HEROS Mir-Fiš (PAZO vom Elsavatal), maj: I. Fedorová * V - CIKLON Champion (ŽAN JAAK Ficbetinska x ZOYA ZINIA Ficbetinska), maj: I. Gajič, Slovenia * VD – CITUS Mir-Fiš (PAZO v. Elsavatal x IREEN v. Elsavatal), maj: F. Ceselčík * VD – ADIAN Goldbox (VICONT Optima Grata x KORIN Karmapa), maj: Z. Mikušiak * D – OZZY OSBOURNE Signum Laudis (YGY Boxrelay x HOLLYDAY Boxrelay), maj: J. Hanko
Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ – ORFEUS Boxrelay (BARON-ROJO de Villalba x EYMA Boxrelay), maj: D. Hladík
Tr. šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, BOB – DAKOTA (KABIR dei Centurioni x INDIRA del Antico Squero), maj: Balben Cristina * V2, R.CAC SLOVAK BOXER 2007 GRIM Mir-Fiš (ZOCKER v. Elisabeth Brunnen x IREEN v. Elsavatal), maj: MVDr. M. Fišman
Tr. veteránov:  V1 – FLOYD z Ringu (TERZO del Colle Dell Infinito x ORKA FLOYD Fender Edda), maj: Ing. M. Paulenka
 
Sučky zlaté
Tr.dorastu:  VN – CORLEAONA Maximus Deus FERARRY de Las Arillas x VICTORIA des Jardius de Passiflore), maj: E. Bělková
Tr. mladých:  V1, CAJC, Víťaz roka mladýchSEDUNDA del Colle dell Infinito (UKS du Monts des Alizés x ERBAVIA del Colle dell Infiito), maj: A. Tanoni * V2 – BELLAMOCA Congo Nigrans (AGO del Colle dell Infinito x LUCIA z Ringu), maj: M. Hirešová * V3 – GOLDIE Jedna na Milion (VALENTINO Optima Grata x BELLA DONNA Josza), maj: D. Pietruszczak * VD 4 – MARIELA LUCIANO Fender Edda (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x MEMPHIS Fender Edda), maj: Ing. R. Kuba * VD - XANTEA od Ivetky Vel-Om (ODWET Exkalibur x NENCY od Ivetky Vel-Om), maj: I. Kunclová
Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka – Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata x Jedna na Milion Alliyah), maj: A. Zawitowski * V2, RAC, SLOVAK BOXER 2007 – AIDA Seli Dog (CHESTER Tiann x GOLDEN Ananas Hanna), maj: Cseman Kázmér * V3 – Szent-Radványi GINA (CARLO del Antico Squero x Kiss Box GIZI), maj: T. Radványi * V4 – K´NAPOLI FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: I. Tomková * V – AIDA Goldbox (VICONT Optima Grata x KORIN Karmapa), maj: M. Chovan * V – GIULLI Arbaldo (LUCKY-LUCIANO del Cinco Rosas x ELISE Arbaldo), maj: M. Čenger * V – ASTA Baja Dogs (FLOYD z Ringu x VIKA Mir-Fiš), maj: G. Tlčina * VD – K´JAKUZA FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: E. Bělková * VD – IZA z Lutily (JONATAN x FERGIE Imer Box), maj: K. Paál 
Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ – NORA di Soragna (DAKOTA x LISA di Monte Gesso), maj: Agricola del Ducato * V2, R.CAC – LUCIA z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENY z Ringu), maj: M. Hirešová
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – CARIN Pěčínská ruže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), ch. + maj: J. Keprta
Tr. veteránov:V1, Najlepší veterán – CHRISTINE Miramar Box (GRANDO de La Couronne du Noyer x ANUŠKA Miramar Box), maj: Dr. L. Hirešová
 
Psi pásikaví
Tr. mladých: V1, CAJC – Víťaz roka mladých – RANDY del Ducato di Parma (LUDOVICO von Bispus x POLYMNIA del Roxius), maj: Agricola del Ducato * V2 – BILLY JO del Colle dell´Infinito (AGO del Colle del Infinito x ROMEA del Colle del Infinito), maj: Savio Di Benedetto * V3 – HIRAM Optima Grata (EGO de Joanxinchcan x ANTHEA Optima Grata), maj: A. Pastýřková * VD 4 – WINDY Ewabo (SIMON Indiánsky brloh x ARIA Fortuna Print), maj: E. Bělková
Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ – LERRY FLINT od Morového Sloupu (JOSHUA z Ringu x HAPPY od Morového Sloupu), maj: V. Žáček * V2, R.CAC – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský * V 3 – LUIS Imer Box (VICONT Optima Grata x FANNY Imer- Box), maj: I. Hlavinka * V4 – Golden Ananas KO-KO (Goldnen Ananas CHICO x Golden Ananas DANA), maj: K. Cseman * VD – DANTES Ratnovská zátoka (JONATAN x ATTA Ratnovská zátoka), maj: V. Hromádka
D – DOM REAM v. Zoyck (FUTURE v. Geman Dream x YOYA ZINIA Filbetinska), maj: L. Gajič
Tr. pracovná:  V1, CAC, ČKŠ – QUIJOTE d Esglai (EGO de Joaxin x Morgana d Esglai), maj: Ana Perez * V2, R.CAC SLOVAK BOXER 2007 – CAPTAIN Fender Edda (NILO de las Arillas x ENYA FENDER v. Zielbox), maj: G. Tlčina
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ Víťaz roka – LANDO de Rocca Costanza (EGO de Joanxinchcan x CARLINA della Rocca Costanza), maj: Ghizzi Agostino
 
Sučky pásikavé
Tr. baby: VN, BEST BABY- VENEZIA v. German Dream (POSEIDON di noi Vincere x LA-OLA vn German Dream), maj: L. Gajič * VN –ANITA Fender Edda (CARLINO Fender Edda x XENA Fender Edda), maj: Ing. L. Rulfová * VN – DAIQURI Maxumus Deus (QUEROS dei cavalieri del Monferato x VIRGINIA dei Cavalieri del Monferato), maj: K. Zolkiewicz * VN – SICILIA Signum Laudis (AGO dell Colle dell Infinito x BARONESA REGAT Fender Edda), maj: D. Hladík.
Tr. dorastu:  VN, najlepší dorast – NORDIA del Colle dell Infinito (AGO del Colle dell Infinito x QUINTA del Colle dell Infinito), maj: J. +. R. Fagošovi
Tr. mladých: V 1, CAJC, Víťaz roka mladých – Sikili MAGA (Nuvolari GIO x Sikili GINEVRA), maj: Agricola del Ducato * V 2 – ALCAPONA Maximum Deus (YUGO della Cadormare x ENITY des Jardins de Passiflore), maj: K. Zolkiewicz * V 3 – HELLY z Dybohurky (EXCALIBUR od Stříbřnáku x FERGI z Dybohurky), maj: J. Morávek * V 4 - FAIR PLAY Kett-Box (ARROW dell Euroboxer x COCO CHANEL Kett Box), maj: R. Wrobel * V JUNIOR SLOVAK BOXER – RITA Imer Box (YGY Boxrelay x FANNY Imer Box), maj: I. Hlavinka * VD - – WINDORYS BLACK Ewabo (SIMON Indiánsky brloh x ARIA Fortuna Print), maj E. Bělková
Tr. otvorená:  V1, CAC, ČKŠ – ERIKA de Covalna (DISMO di Soragna x ARA de la Virreyna), maj: L. Gonzales Gomez * V2, R.CAC SLOVAK BOXER 2007 – CASIA Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda), maj: J. Keprta * V3 – DEBORA Mir-Fiš (PAZO vom Elsavatal x TIFFANY Mir Fiš), maj: MVDr. M. Fišman * V4 – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), maj: I. Litvák * V – GINA Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISE Arbaldo), maj: J. Komžík * V – BRITANY Ratnovská zátoka (VADIM delle Acque Salate x CLEA Vr-Box), maj: V. Hromadka * VD – KIMBERLY Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: E. Bělková
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ Víťaz roka – EX OF SPACE Kett Box (BALU v. Hause Romeo x BLAZE of Glory Kett Box), maj: A. + V . Váchovi * V2, R.CAC – MARGOT Benignus (IMBIR Benignus x Francois Benigus), maj: K. Kusmierska
Tr. veteránov: V – SINDY Fender Edda (SAGVAN Fender Edda x JESSY od Anity), maj: Ing. Lenka Ralbovská

 

 

Výsledky Majstrovstiev Slovenska vo výkone boxerov 

Nitra - 27.10.2007

 

FOTOGALÉRIA MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA 2007

 

 

Majster Slovenska 2007 - IPO 3

Robert Fagoš - JOSHUA z Ringu - 258 b. (80 + 87 + 91)

 

Vicemajster Slovenska 2007 - IPO 3

Lucia Komárová - GENNY z Ringu - 250 b (80 + 80 + 90)

 

1. miesto SVV 1

Lenka Marešová - ARGOS Baja Dogs

 

1- miesto IPO 1

Ing. Jaroslav Bako - VIKA Mir-Fiš

 

Najlepšia poslušnosť

Robert Fagoš - JOSHUA z Ringu (87 b.)

 

Najlepšia stopa a obrana

Lenka Marešová - ARGOS Baja Dogs  (82b. a 97b.)

 

Medzinárodná výstava Nitracanis - 4.11. 2007

Rozhodca: Imrich Sopko, SK

 

 Psi zlatí

 Tr. mladých: V1, CAJC – HANIBAL Optima Grata (EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata), maj: V. Bartoň * V2, KARLÍNO od Claudia Slovakia (CHESTER Tiann x INGE od Claudia Slovakia), maj: V. Slezák * VD 3 – ULK za III. Mostami (CAPTAIN Fender EDda x ASTA Baja Dogs), maj: K.Kósa, ml.

Tr. stredná:  V1, CAC, R. CACIB – EGOIST v.d. Boxburch (ZEUS van Sapho´s Hoeve x QUINTESS di noi Vincere), maj: Sm Bongers v.d. Mee * V2, R.CAC – GIORDEN Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: J. Komžík

Tr. otvorená:  V1, CAC – GAYUS Optima Grata (YPSILON de la Cadormare x KATRIN Optima Grata), maj: V. Tomaščík

Tr. pracovná:  V1, CAC – EUS REGAT Fender Edda (GREG v. Zielbox x FIBISA REGAT Fender Edda), maj: J. Šuster + O. Fialka

Tr. šampiónov:  V1, CAC, CACIB, BOB – CARLINO Fender Edda (NILO de las Arillas x ENYA FENDER v. Zielbox), maj: J. +. J. Šuster

                       

Sučky zlaté

 Tr. mladých: V1, CAJC – BARNA Arga Lúč (FAUSTO Arga Lúč x JOLA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi

Tr. stredná:  V1, CAC, CACIB – K´NAPOLI FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO del CINCO Rosas x JAKUZA z Ringu, maj: I. Tomková * VD 2 – GIULLI Arbaldo (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x ELLISE Arbaldo), maj: M. Čenger

Tr. otvorená:  V1, CAC, R.CACIB – QUATRO Karmapa (VICONT Optima Grata x ASCANA Optima Grata), maj: V. Tomaščík * V 2, R. CAC – CLOE z Nemečanky (UGOLINO v.d. Hazenberg x ELL Orion Chov), maj: J. Beneš

 

Psi pásikaví

Tr. stredná:  V1, CAC – BORIS Shaunie Mijabár (ATREI Shaunie Mijabár x IVICA Imer Box), maj: M. Vrábel

Tr. otvorená:  V1, CAC – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský

Tr. pracovná:  V1, CAC – IDEAL di noi Vincere (BOREAS di Casa Diocletianox KIRBY di Noi Vincere), maj: Sm Bongers v.d. Mee

Tr. šampiónov:  V1, CAC – KONO Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj:  Ing. A. Kučerová

 

Sučky pásikavé

Tr. Baby: VN- ANNALISE Benji Box (DA VINCI Moravia Box x CLOE z Němečanky), maj: J. Beneš

Tr. otvorená:  V1, CAC – FAITH di noi Vincere (GARIBALDI Nostrum x GOLDEN EYES di Noi Vincere), maj: Sm Bongers v.d. Mee