Výročná výstava boxerov /

 Jahreesiegerzuchtschau

27.8. 2011 * Vranov nad Topžou

 

FOTOGALÉRIA 1

FOTOGALÉRIA 2

 

 

 Rozhodcovia / Bírók / Judge:

Oliver Erat (A) – Psi / Male

Miguel Torrents Codina (E) - Sučky /Female

 

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN, BEST BABY  - Ujvárosi Léh-Box YORK

nar. 8.3.2011, Met.Bo:9068/11

(Ujvárosi Léh-Box TITUSZ x Ujvárosi Léh -Box UNICUM)

chov. + maj. : Nagy László 2700 Cegléd Béla 12 , HU

 

VN  - YORICK Indiánsky brloh

nar. 27.3.2011, SPKP 3905

(LLANTO de Guezman x NURICE Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Ing. Dezider a Ing. Terézia Tisovčíkovci, Ulička 9, Michalová, SK

 

VN  - AREZZO Herkimer

nar. 18.6.2011, PKR

(Ch. ISPOLIN Nordom x Ch. NADJA Optima Grata)

chov. + maj. : Dorota Gieron, ul. Sw. Rocha 12, Rzeszów, PL

 

Psi zlatí /  Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeništ / Puppy class

 

VN  - DERICK Juniperus Garden

nar. 26.2.2011, SPKP 3898

(Örhalmi KRIS x HAPPY Ratnovská zátoka)

chov. : Jaroslav Kučerík

maj. : Viliam Mrázik, ul. Fatranská, Teplička nad Váhom, SK

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Víaz roka mladých /Jahresjugendsieger 2011

BRAZIL Optima Grata

nar. 5.6.2010, CMKU/BOX/12901/10

(DIEGO des Jardins de Passiflore x VENEZIA z Kaštýlku)

chov. : Václav Novotný

maj. : Petr a Radka Kosařovi, Řešetova Lhota 73, ČR

 

V2, Junior Slovak boxer 2011 – WILLOW z Lutily

nar. 26.8.2010, SPKP 3786

(QUIJOTE d´Esglai x RAMIRA z Lutily)

chov. : Kamil Paal

maj. : Peter Morihladko, Čajáka 6, Spišská Nová Ves, SK

 

V3 – Starboard TRISTAN

nar. 25.4.2010, Met.Bo. 8230/10

(ATIBOX W. IPPOLITO del Colle dell´Infinito x Wé-box Pacuha IZOLDA)

chov. + maj. : Ilniczky József és Mónika, Székely B.u. 104, Szada, HU

 

V4 – Starboard OZIRIS

nar. 24.4.2010, Met.Bo. 8231/10

(IPPOLITO del Colle dell´Infinito x Wé-Box Pacuha IZOLDA)

chov. : Monika Ilniczky

maj. : Klára Hromádková, Námestie Sihoti 1154/1, Dožný Kubín, SK

 

V – Örhalmi DOMINIK

nar. 20.7.2010, SPKP 3885

(Örhalmi OTTO x Örhalmi EVELYN)

chov. : Árpád Pittner

maj. : MUDr. Milan Kurák, Komenského 2777, Trebišov, SK

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta/ Open class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víaz roka /Jahressieger 2011

BENTLEY Bijou Box

nar. 12.1.2010, SPKP 3904/11, CMKU/BOX/12619/10

(HANNIBAL Optima Grata x IDYLLE Jisuko)

chov. : Vlasta Šulcová

maj. : Manik źuboš, Demjata 264, Tulčík, SK

 

V2, R. CAC

ISPOLIN Nordom

nar. 28.4.2009, PKR II-101885

(GLADIATOR di Casa Vernice x VICTORYA)

chov. : Tatyana Belorus

maj. : Dariusz Pietruszczak, Ul. Okulickiego 6/25, Stalowa Wola, PL

 

V3 -  BEKO Masterbox Radulovic

nar. 8.8.2007, Jr 77113 Nb

(HARD del Roxius x NORA)

chov. : Milos Radulovic

maj. : Masterbox Radulovic – FCI 4583, Milutina Milankovica 22, Mladenovac, SRB

 

V4 – Ujvárosi Léh-Box TITUSZ

nar. 31.3.2009, Met.Bo. 7678/09

(HANNIBAL Optima Grata x Grand Box UGANDA)

chov. + maj. : Nagy László 2700 Cegléd Béla 12 , HU

 

V – Ch. QUORE del Colle dell´Infinito

nar. 26.1.2008, LOI

(NECS de Albor Nos x ERBAVIVA del Colle dell´Infinito)

chov. : Alessandro Tanoni

maj. : Dušan Hladík, Zahoracka 52, Malacky, SK

 

VD – YANOS za III Mostami

nar. 25.7.2009, SPKP 3591

(CAPTAIN Fender Edda x SIAKTI Excalibur)

chov. : Gabriel Tlčina

maj. : Ladislav Hencovský, Sídl. I 971, Vranov nad Topžou, SK

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ, Slovak boxer 2011

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

28. 08. 2007, SPKP 3331

(CARLINO Fender Edda x K´CARMELA FLOYD Fender Edda)

Chov.: Jozef + Jana Šuster

Maj.: Jozef Šuster + JUDr. Mária Vrtochová, Matejovec 452, Krajné, Slovensko

 

V2, R. CAC, Gladiátor 2011

DUNCAN von Fausto

nar. 5.10.2007, Zb-Nr 229751

(GAIO von Monsalvat x CELESTE van het Pastdal)

chov. : Torsten Lemmer

maj. : Kennel POSSIDENTES, Budimska 35, Belgrade, SRB

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda čestná / Honor osztály / Klasa honorowa / Honour class

 

V – GRIM Mir-Fiš

Nar. 25.12. 2004, SPKP 2725

(ZOCKER v. Elisabeth Brunnen x IREEN vom Elsavatal)

Chov. : MVDr. Fišman Miroslav

Maj.: MVDr. Fišman Miroslav, Čakžov 528, Slovensko

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN  -  HARWEY II Boxrelay

nar. 26.5.2011, SPKP              

(PRIMO del Colle dell´Infinito x FANNY Boxrelay)

chov. + maj. : Bc. Lubomír Perniš, Lesná 335/9, Kanianka, SK

 

VN  -  FORMO v.d. SonnenAufgang

nar. 8.4.2011, Met.Bo              

(YALE v.d. SonnenAufgang x RAVENNA v.d. SonnenAufgang)

chov. + maj. : V.d. SonnenAufgang boxer kennel, HU

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeništ /  Puppy class

 

VN, BEST PUPPY  -  CASSANOVA Man-Box

nar. 21.12.2010, SPKP

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

chov. : Manik źuboš

maj. : MikulᚠBundzak, Sídl. 1. Maja 60/39, Vranov nad Topžou, SK

 

VN  - ERIDON v. St. Bunko

nar. 8.2.2011, Cor A 3454-11/144

(IN PATTO INSOLITO della Cadormare x ZSA-ZSA v. st. Bunko)

chov. + maj. : Kiss Csaba, Satu-Mare, str. L. Rebreanu nr. 7/2, RO

 

VN  -  XAWAN Indiánsky brloh

nar. 24.12.2010, SPKP 3870

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, Vranov nad Topžou, SK

 

VN  -  XAPIAN Indiánsky brloh

nar. 24.12.2010, SPKP 3869

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, Teplička nad Váhom, SK

 

VN  -  CESARE Man-Box

nar. 21.12.2010, SPKP 3851

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

chov. : Manik źuboš

maj. : MVDr. Juraj Michrina, Zámocká 16, Stropkov, SK

 

VN  -  TEENAGE TEEDY Ewabo

nar. 28.12.2010, SPKP 3876

(BACARDI od Stříbrňáku x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)

chov. + maj. : Eva Bělková, Lipovany 16, Rapovce, SK

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży /Junior class

 

V1, CAJC, Víaz roka mladých /Jahresjugendsieger 2011

BALROG z Ringu

nar. 9.6.2010, CMKU/BOX/12867/10

(PERICO du Val d´Europe x WILD WILD WEST z Ringu)

chov. + maj. : Robert Fagoš, Ke Školce 200, Strančice, ČR

 

V2 -  ASTERIX Perla Roztocza

nar. 9.8.2010, PKR II-105246

(DIAMANT Nordom x ITALIA Maumbua)

chov. : Marlena Misiarz

maj. : Fabiszewski Dariusz, Miodowa 78, Bielsko-Biala, PL

 

V3, Junior Slovak boxer 2011 -  AXEL za III Mostami

Nar. 07.10. 2009, PKR.II – 101476

(XOFRON v. Alkaios x JULKA Evenement)

Chov: Iwona Magdziarska

Maj: Iwona Magdziarska, Wroclaw, Poland

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

YALE v.d. SonnenAufgang

nar. 19.12.2009, Met.Bo. 8508/10

(PRIMO del Colle dell´Infinito x ZIOLA v.d. SonnenAufgang)

chov. + maj. : v.d. SonnenAufgang boxer kennel, HU

 

V2, R. CAC

Vipera Box TANONI

nar. 1.5.2009, Jr. 84326 Nb

(RUGANTINO della Cadormare x URSULA Kamenicka)

chov. + maj. : Vipera Box, Palih Boraca 14, Vrbas, SRB

 

V3, Slovak boxer 2011 – MOOS Mir-Fiš

Nar. 21.07.2008, Met.Bo. 7626/09

(DENVER v. d. Sonnenaufgang x ASHLEY v. d. Sonnenaufgang)

Chov: Kennel Sonnenaufgang

Maj: Kennel Sonnenaufgang, Hungary

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ

WIZARD del Cuore Grande

nar. 1.4.2009, JR 77638 Nb

(NAVARO del Cuore Grande x QUENN del Cuore Grande)

chov. + maj. : Mica Joksic, Sarajevska 96, Vršac, SRB

 

VD2- KAS van Wordanis

nar. 8.12.2007, JR 78145 Nb

(ESAU fan Optica-State x PANDORA v. Wordanis)

chov. : H. Fick

maj. : Kennel POSSIDENTES, Budimska 35, Belgrade, SRB

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów / Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víaz roka /Jahressieger 2011

NAVARO del Cuore Grande

nar. : 1.6.2007, JR 76908 Nb

(YUGO della Cadormare x JESSICA del Cuore Grande)

chov. + maj. : Mica Joksic, Sarajevska 96, Vršac, SRB

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN – ERATÓ Fortuna Viva

nar. 3.3.2011, CMKU/BOX/13178/11

(PERCY Optima Grata x CAETO Fortuna Viva)

chov. : Kosařová Radka

maj. : Svoboda Pavel, Holého 36, Žilina, SK

 

VN – SARAH Mir-Fiš

nar. 26.3.2011, SPKP 3914

(FLOP Mir-Fiš x MOLLY Mir-Fiš)

chov. + maj. : MVDr. Miroslav Fišman, Čaklov 528, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeništ / Puppy class

 

VN  - DORIN Juniperus Garden

nar. 26.2.2011, SPKP 3903

(Örhalmi KRIS x HAPPY Ratnovská zátoka)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, Teplička nad Váhom, SK

 

VN – BARBIE Unique box

nar. 14.2.2011, SPKP 3884

(WOWO Vr-Box x Universum YOKO)

chov. : Matúš Vencež

maj. : Juraj Karburak, SK

 

VN  - DIWA Juniperus Garden

nar. 26.2.2011, SPKP 3902

(Örhalmi KRIS x HAPPY Ratnovská zátoka)

chov. : Jaroslav Kučerík

maj. : Mohamed Megahid, Sečovce, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Víaz roka mladých /Jahresjugendsieger 2011

Sósrét-Menti CINDY

nar. 25.3.2010, Met.Bo. 8405/10

(Vanbox ELLOU x Sósrét-Menti ZOE)

chov. + maj. : Bíró Imre, Füzesabony, HU

 

V2, Junior Slovak boxer 2011 – COLA Juniperus Garden

nar. 16.8.2010, SPKP 3781

(Örhalmi KRIS x ELIZABETH Ansgarius)

chov. : Jaroslav Kučerík

maj. : Ing. Daniel Soóš, Chotčanská 187/91, Stropkov, SK

 

V3 – ANGEL Unique box

nar. 30.10.2010, SPKP 3825

(XENO Vr-Box x Universum VANILLA)

chov. + maj. : Matúš Vencež, Vranov nad Topžou, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

LAURA di Villa Giulia

nar. 5.12.2009, LOI 10/31738

(ULDAR de Royal Avalon x HERMIONE GRANGER di Villa Giulia)

chov. : R. Fantechi e C. Venuti

maj. : All. di Villa Giulia, Via di Nuova 49, Calenzano, I

 

V2, R. CAC, Slovak boxer 2011

AIDA Goldbox

nar. 26.1.2006, SPKP 3001

(VICONT Optima Grata x KORIN Karmapa)

chov. + maj. : Martin Chovan, Kvačany 114, SK

 

V3 – ZERACHIEL z Ringu

nar. 21.6.2009, CMKU/BOX/12348/09

(DEE DEE RAMONE de Cuervonegro x GENNY z Ringu)

chov. + maj. : Robert Fagoš, Ke Školce 200, Strančice, ČR

 

V4 – VIGARA Indiánsky brloh

nar. 15.12.2009, SPKP 3663

(PERCY Optima Grata x DOV-DOV Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Iveta Sopková, Košice, SK

 

V – OMEGA Mir-Fiš

nar. 29.8.2009, SPKP 3607

(GRIMM Mir-Fiš x JESY Mir-Fiš)

chov. + maj. : MVDr. Miroslav Fišman, Čaklov 528, SK

 

V – ALISA Juniperus Garden

nar. 3.12.2009, SPKP 3655

(ENZO ELLEGANCE Ewabo x NOTE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, Teplička nad Váhom, SK

 

V – NATHALIA NEDDA Ewabo

nar. 1.10.2009, SPKP 3634

(YPSILON della Cadormare x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)

chov. + maj. : Bělková Eva, Lipovany 16, Rapovce, SK

 

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ

ZOAR del Cuore Grande

nar. 27.1.2010, JR 77976

(IPPOLITO del Colle dell´Infinito x IKONA del Cuore Grande)

chov. + maj. : Kennel del Cuore Grande, Sarajevska 96, Vršac, SRB

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów / Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víaz roka /Jahresieger 2011, BOB

IKONA del Cuore Grande

nar. 16.8.2005, JR 76177Nb

(YPSILON della Cadormare x CONTESSA del Cuore Grande)

chov. : Kennel del Cuore Grande

maj. : Kennel POSSIDENTES, Budimska 35, Belgrade, SRB

 

V2, R. CAC 

Ich. Starboard MITZI

nar. 18.7.2008, Met. Bo. 7405/08

(Ch. CARLINO Fender Edda x Wé-box Pacuha IZOLDA)

chov. + maj. : Ilniczky József és Mónika, Székely B.u. 104, Szada, HU

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN - ELEKTRA Juniperus Garden

nar. 11.4.2011, SPKP 3921

(SASU Indiánsky brloh x NOTE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, Teplička nad Váhom, SK

 

VN  - ERBA Juniperus Garden

nar. 11.4.2011, SPKP 3922

(SASU Indiánsky brloh x NOTE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, Teplička nad Váhom, SK

 

VN  - ARVIKA Hekimer            

nar. 18.6.2011, PKR

(Ch. ISPOLIN Nordom x Ch. NADJA Optima Grata)

chov. + maj. : Dorota Gieron, ul. Sw. Rocha 12, Rzeszow, PL

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda dorastu / Kölyök osztály/ Klasa szczeništ / Puppy class

 

VN  - MAXIM Masterbox Radulovic

nar. 15.1.2011, 688050000568247

(YPSILON della Cadormare x BONEA Masterbox Radulovic)

chov. : Milos Radulovic

maj. : Masterbox Radulovic, Milutina Milankovica 22, Mladenovac, SRB

 

VN  - CASSANDRA Man-Box

nar. 21.12.2010, SPKP 3853

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

chov. : źuboš Manik

maj. : Rastislav Tomko, Uzovce 181, SK

 

VN  - CHANEL Man-Box

nar. 21.12.2010, SPKP 3852

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

chov. : źuboš Manik

maj. : Peter Sichula, Sandal 106, Stropkov, SK

 

VN - XOAR Indiánsky brloh

nar. 24.12.2010, SPKP 3872

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. + maj.: Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, Vranov nad Topžou, SK

 

 Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane /Brindle females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Víaz roka mladých /Jahresjugendsieger 2011

Leéh Box KARINA

Nar. 08.07.2009, SPKP 3585

(NAVARO del Cuore Grande x RAFALE Indiánsky brloh)

Chov. : Ladislav Kužma

Maj.: Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, Vranov nad Topžou, Slovensko 

 

V2, Junior Slovak boxer – DURGA Karmapa

nar. 3.6.2010, SPKP 3726

(QUEROS del Cavalieri dei Monferato x FANTASY Karmapa)

chov. + maj. : I. + V. Tomáščik, Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves, SK

 

V3 – Grand Box LEGADÉMA

nar. 11.9.2010, Met.Bo. 8549/11

(Kis Bics HUGÓ x Grnad Box VEGA)

chov. + maj. : Grand Box Kennel, 2740 Abony Szemere B.26, HU

 

V4, Gladiátor Junior 2011 -  XENA Signum Laudis

nar. 10.7.2010, SPKP 3769

(LLANTO de Guezman x UMBRIA Signum Laudis)

chov. : Dušan Hladík

maj. : Bc. Lubomír Perniš, Lesna 335/9, Kanianka, SK

 

V – KRETA Capa Negra

nar. 7.11.2010, SPKP 3832

(QUIJOTE d´Esglai x CHELSEA Capa Negra)

chov. + maj. : Bartolomej Vencež, Hencovce 1894, Vranov nad Topžou, SK

 

V – WASABI Indiánsky brloh

nar. 20.7.2010, SPKP 3762

(Örhalmi KRIS x NURICE Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Lea Maliňáková, Jarková 521/10, Sečovská Polianka, SK

 

V – GOPALA Karmapa

nar. 11.8.2010, SPKP

(QUIJOTE d´Esglai x VIKTORIA Karmapa)

chov. : I. + V. Tomáščik

maj. : Martin Bigoš, Šarišská 9, Spišská Nová Ves, SK

 

V – ARIELLE Perla Roztocza

nar. 9.8.2010, PKR II-105247

(DIAMANT Nordom x ITALIA Maumbua)

chov. + maj. : Marlena Misiarz, Deszkowice Drugie 77a, Sulów, PL

 

V – HANNA Leéh-Box

nar. 28.2.2010, 25793/VII/10

(DELUXE vom Linderhof x ELLY Leéh-Box)

chov. : Peter Leéh

maj. : Maria GwóŸdŸ, ul. Orzechowa 93/2, Wroclaw, PL

 

V – BESTIA z Ringu

nar. 9.6.2010, CMKU/BOX/12868/10

(PERICO du Val d´Europe x WILD WILD WEST z Ringu)

chov. + maj. : Robert Fagoš, Ke Školce 200, Strančice, ČR

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ, Slovak Boxer 2011

TRÓJA II. Indiánsky brloh

nar. 8.7.2009, SPKP 3585

(NAVARO del Cuore Grande x RAFALE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, Vranov nad Topžou, SK

 

V2, R. CAC

OLIVERA Moravia Box

nar. 30.5.2009, CMKU/BOX/12265/09

(DA VINCI Moravia Box x GABRIELA Moravia Box)

chov. + maj. : Alena a Arnošt Žarski, Rychvald 364, ČR

 

V3 -  ZSA-ZSA v. St. Bunko

14.9.2008, COR A 3262-09/144

(Black-Joy WOLF x AMANDA)

chov. + maj. : Kiss Csaba, Satu-Mare, str. L. Rebreanu nr. 7/2, RO

 

V4 – NURICE Indiánsky brloh

nar. 5.4.2008, SPKP

(KUDA Indiánsky brloh x DOV-DOV Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, Vranov nad Topžou, SK

 

V – SÁBA Indiánsky brloh

nar. 12.6.2009, SPKP 3576

(KINO de Villa Astur x KYLIE Indiánsky brloh)

chov. + maj. Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, Vranov nad Topžou, SK

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ

FANNY Boxrelay

nar. 12.10.2008, SPKP 3516

(LUKAS z Dybohůrky x ELLIE Boxrelay)

chov. : źubomír Perniš

maj. : Marek Sopko, ČSA 15, Tlmače, SK

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víaz roka /Jahressieger 2011

EIMI Pěčínská růže

nar. 10.1.2008, CMKU/BOX/11493/08

(BRAHMS van Sapho´s Hoeve x CASIA Fender Edda)

chov. : Jiří Keprta

maj. : Iveta Keprtová, Pěčín 269, ČR

 

V2, R. CAC, Gladiátor 2011

ELLIE Boxrelay

nar. 8.8.2005, SPKP 2899

(HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay)

chov. : Perniš źubomír

maj. : Igor Litvák, Nová 83, Šúrovce, SK

 

V3 -  FELISSIA BLACK di Villa Giulia

nar. 27.6.2007, LOI 08/94085

(Ch. YUGO della Cadormare x ASIA)

chov. : C. Venuti & R. Fantechi

maj. : All. di Villa Giulia, Via Nuova 49, Calenzano, I

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 

V1, BEST VETERAN, Gladiátor veterán 2011

GENNY z Ringu

nar. 10.3.2001, CMKU/BOX/7849/01/03

(IDOL Armida x ORKA FLOYD Fender Edda)

chov. + maj. : Robert Fagoš, Ke Školce 200, Strančice, ČR

 

V – MAUD Indiánsky brloh

nar. 2.11.2001, SPKP 1702

(UGOLINO van de Hazenberg x DAČA Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, Vranov nad Topžou, SK

 

V – RAFALE Indiánsky brloh

nar. 28.08.2003, SPKP 2418

(DAVE dels Segadors x MAUD Indiánsky brloh)

Chov.: Ladislav Kužma

Maj.: Pavol Štefanko, Duklianských hrdinov, Vranov nad Topžou, SK

 

 

 

CENTRALEUROPEAN  BOXER SHOW

>>> 19. 6. 2011 * Požný Kesov <<<

 

 

 

Klubová výstava boxerov

18.6. 2011 * Požný Kesov

 FOTOGALÉRIA

 

 

Rozhodcovia / Bírók / Judge:

 

Bánkúti József (H) – Sučky pásikavé

Andreja Čučnik (SLO) – Psi zlatí

Ana Peréz (E) – Sučky zlaté

MVDr. Jaromír Špicera (CZ) – Psi pásikaví

  

Psi zlatí /  Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeništ / Puppy class

 

VN 1 - ALDO za III. Mostami

Nar. 15.10.2010, SPKO 3814

(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)

Chov: Gabriel Tlčina

Maj: Gabriel Tlčina, Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky, Slovensko

 

VN 2 - ALBERTO za III. Mostami

Nar. 15.10.2010, SPKO 3813

(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)

Chov: Gabriel Tlčina

Maj: Gabriel Tlčina + Štefan Pšenák, Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky, Slovensko

 

VN 3 - HIRAM Do Vale De Sta

Nar. 4. 11. 2010, LOP 443200

(Ch. Otto de casa los x Bianca do Vale De Sta)

Chov: Rogerio I Sonia

Maj: Tamás Mogyoródi (Bull-Box Classic Kennel), 2424 Előszállás, Magyarország

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Klubový víaz mladých

Starboard OZIRIS

Nar. 25.4. 2010, Met. Bo 8231/10

(IPPOLITO del Colle Dell´Infinito x Wé-Box PACUHA Izolda)

Chov: Ilniczky Mónika

Maj: Klára Hromádková, Námestie Slobody 1271/6, 026 01 Dolný Kubín, Slovensko

 

V2 - GELSO del Colle dell Infinito

Nar. 20.8.2010, LOI 10/196790

(Ulm del Colle dell Infinito x Bellabionda del Colle dell Infinito)

Chov: A.Tanoni

Maj: Ivana Ilić, Maksima Gorkog 8, Novi Sad, Serbia

 

V3 - BENTLEY Bijou Box

Nar. 12.1. 2010, ČMKU 12619/10

(HANNIBAL Optima Grata x IDYLLE Jisuko)

Chov: Vlasta Šulcová

Maj: źuboš Manik, Demjata 264, 082 13 Tulčík, Slovensko

 

V4 - Örhalmi DOMINIK

Nar. 20.7.2010, SPKP 3885,

(Örhalmi OTTO x Örhalmi EVELYN)

Chov. Pittner Arpád

maj. Dr. Milan Kurák, Komenského 2777, Trebišov, Slovensko

 

V - Őrhalmi Byron

Nar. 11. 6. 2010, MET Bo. 8330/10

(G.Box Lennon x Őrhalmi Evita)

Chov. Pittner Arpád

Maj: Szántó Csilla, 7624 Pécs Jurisics M. u. 32, Magyarország

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta/ Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

Grand Box VALUJEV                                                    

21.2.  2008, Met.Bo:7083/08

(Hannibal Optima Grata x Grand Box Nurca)

Chov. + maj: Grand Box Boxer Kennel, 2740 Abony Szemere B.26, Magyarország 

 

V2, R. CAC

IN VIVO Schiwa´S Imperium

Nar. 10.5. 2009, SLR NB 002644

(MAGIC-BOY von Santana x FAA Schiwa´S Imperium)

Chov: Sabina & Mitja Heric

Maj: Mitja Heric, Počehova 82, 2211 Pesnica pri Mariboru, Slovenia

 

V3 -  OROBIANCO Del Colle Dell Infinito  

Nar. 2.12.2009, LOI 1056709

(Herakles Optima Grata x Armenia  Del Colle Dell Infinito)

Chov. + maj: Tanoni Alessandro, Addolorata 64, Recanati, Italia

 

V4 - Sósrét- Menti ZOZÓ

Nar.: 18.2.2008, Met. Bo. 7095/08

( MI-VI-SI CARO x SÓSRÉT- MENTI NELLI)

Chov. + Maj.: Bíró Imre, Füzesabony, Szentkorona u 20/a, Magyarország

 

V - IPSILON Nordom

Nar: 28.4. 2009, PKR II.-101885, NR Rej 7352/XIV/09

(GLADIATOR di Casa Vernice x VICTORYA)

Chov: Tatyana Belorus

Maj: Dariusz Pietruszczak, 37-450 Stalowa Wola, ul.Okulickiego 6/25, Polska

 

V - Leéh-Box GERARD

Nar. 15.12.2009, Met. Bo: 8293/R/10

(MAX vom Duhlendorf x Leéh-Box BLANDIN)

Chov: Leéh Péter

Maj: Nagy Józsf, 3240 Parád, Széchényi u 15/B, Magyarország

 

VD - ULK za III. Mostami

Nar. 24.12.2006, SPKP 3177

(CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs)

Chov: Gabriel Tlčina

Maj: Jana Kóšová, Nové Zámky, Slovensko

 

VD - URAN za III. Mostami

Nar. 24.12.2006, SPKP 3178

(CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs)

Chov: Gabriel Tlčina

Maj: Gabriel Tlčina + JUDr. Darina Katonova, PhD, Osada 1235, 941 01 Bánov, Slovensko

 

VD -  YANOS za III. Mostami,

Nar. 25.07.2009, SPKP. 3591,

(CAPTAIN Fender Edda x  SIAKTI Excalibur)
Chov + maj: Gabriel Tlčina, Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky, Slovensko

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víaz

Grand Box SAMTOS

5. 7. 2007, Met.Bo:6658/07

(Grand Box Lorenzo x Grand Box Imola)

Chov. + maj: Grand Box Boxer Kennel, 2740 Abony Szemere B.26, Magyarország 

 

V2, R. CAC -  DUNCAN von Fausto

Nar. 05.10.2007, Microchip: 276098102369198

(GAIO von Monsalvat x CELESTE van het Patsdal)

Chov:  Torsten Lemmer

Maj: Becirovic Milos,  Budimska 35,  Belgrade, Serbia

 

V3 -  FURORE Sanvita

Nar. 15.8. 2008, UKU 13964

(HANIBAL Optima Grata x BELLISIMA Navita)

Chov. + maj: V. P. Pohodina, Kulparkovskaya 133/8, Lvov, Ukraine

 

V4 -  BARBAROSSA vom Schloss Münchhausen

Nar. 24.7. 2008, SLRNB-002599

(ISMO vom Hause Romeo x DAWNE von der Sorsumer Mühle)

Chov: Manfred Gottwald

Maj: Aleksandra Čuk Dobič, Pod Ostrim Vrhom 43, 1420 Trbovlje, Slovenia

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN 1 -  THEENAGE TEDDY Ewabo

Nar. 28. 2. 2010, SPKP 3876

(BACARDI od Stíibrňáku x K"JAKUZA FLOYD Fender Edda)

Chov . + maj: Eva Belkova, Lipovany 16, 985 31 Rapovce, Slovensko

 

VN2 - XAWAN Indiánsky brloh

nar. 24.12.2010,, SPKP 3870

(RusLa Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA),

Chov. + maj: Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topžou, Slovensko

 

VN 3 - APIAN Indiánsky brloh

Nar. 24.12.2010, SPKP 3869

(Rus La Fler Eternal Flame x Sikili ULIA)

Chov: LadislavKužma

Maj: Kučerík Jaroslav, Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom, Slovensko

 

VN 4 -  Elastic CONGO

Nar. 9.3. 2011, Met. Bo 9226/11

(Elastic ROY x Elastic QUORA)

Chov: Erdélyi Gyula

Maj: Gémes Antos és Rutkay Laura, Dohány u 47, 1074 Budapest, Magyarország

  

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeništ /  Puppy class

 

VN 1, BEST PUPPY

YOU ARE THE LEGEND di Casa Vernice

Nar. 1. 12. 2010, ROI 11/27269

(IPPOLITO del Colle Dell’Infinito x FLASH of the Night)

Chov. + maj: DI CASA VERNICE, Via Giustiniana, 959 ROMA, Italia

 

VN 2 -  HERKULES Pěčínská růže

Nar. 28.10.2010, PK a číslo zápisu: vo vybavovaní

(Quijote d'Esglai x EIMI Pěčínská růže)

Chov: Jiří Keprta

Maj: źuboslav Šimon, Bélu Bartóka 16, 903 01 Senec, Slovensko

 

VN 3 -  AXEL za III. Mostami

Nar. 15.10.2010, SPKO 3815

(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)

Chov: Gabriel Tlčina

Maj: Gabriel Tlčina, Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky, Slovensko

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży /Junior class

 

V1, CAJC, Klubový víaz mladých

Leéh-Box HARRY

Nar. 28.02.2010, Met. Bo: 8163/R/10

(DELUXE vom Linderhof x Leéh-Box ELLY)

Chov: Leéh Péter

Maj: Perlinger Tibor, Füzes u. 49, 4400 Nyíregyháza, Magyaroszág

 

V2 -  ZINEDINE V. D. Sonnenaufgang                                                

Nar. 02. 06. 2010, Met.Bo:8524/11

(Denver V. D. Sonnenaufgang  x  Eshleey  V. D. Sonnenaufgang)

Chov: V. D. Sonnenaufgang boxer kennel

Maj: Grand Box Boxer Kennel, 2740 Abony Szemere B.26, Magyarország 

 

V3 -  ASTERIX Perla Roztocza

Nar. 9. 8. 2010, PKR.II – 105246 Nr. 11015/V/10

(DIAMANT Nordom x ITALIA Maumbua)

Chov: Marlena Misiarz

Maj: Dariusz Fabiszewski, ul. Miodowa 78, 43-300 Bielsko-Biala, Polska

 

V4 - Marzonara LILITH

Nar. 20.12.2009, Met.Bo 8090/10

(IPPOLITO del Colle dell´Infinito x EVELIN del Colle Dell´Infinito)

Chov: Sávoltné Neményi Szilvia

Maj: Kárpáti Zsolt, 55/A/45 Lörinczi st. Vecsés, Magyarorság

 

VD - Shadowbox  ADONIS

Nar. 18.8. 2010, MET.BO.8398/10

(Elastic  WOODOO x Roy Rogers DIAMOND)

Chov: SHADOWBOX

Maj: Lévai Zsuzsana, 9154 Mosonszentmiklós, Festö út 5, Magyarország

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

FALCO od Ivety

Nar. 27.07.2008, CMKU /BOX/11859/08

(Boreas di Casa Diocletiano x Helly z Dybohůrky)

Chov: Josef Morávek

Maj: Miroslav Řípa, Příční 680, 683 52 Křenovice , Česká republika

 

V2, R. CAC

TEO DEUM Suum Cuique

Nar. 28.3. 2009, SLRNB 002609

(DA VINCI DE AARON del Tajo xKIA „Numero Uno“)

Chov: SUUM Cuique

Maj: Denis Stojko, Ptujska cesta 27, 2204 Miklauž, Slovenija

 

V3 - WIZARD Optima grata

Nar. 05.08.2009, CMKU/BOX/12441/09

(Nathan Optima grata x Venizia z Kaštýlku)

Chov: Václav Novotný

Maj: Ing. Stanislav Rudolf, Nový Hrozenkov 793, 756 04 Nový Hrozenkov, Česká republika

 

V4 - SASU Indiánsky brloh

Nar. 12.6.2009, SPKP 3573,

(KINO de Villa Astur x KYLIE Indiánsky brloh),

Chov: Ladislav Kužma

Maj: Ivan Kullman, A. Bernoláka 43, 010 01 Žilina, Slovensko

 

V -  Elastic  WOODOO

Nar. 10.10. 2008, Met. Bo 7504/09

(HIRAM Otpima Grata x ELASTIC QUORA)

Chovatež: ELASTIC

Maj: Maj: Lévai Zsuzsana, 9154 Mosonszentmiklós, Festö út 5, Magyarország

 

V -  FRYDERIK Ewenement

Nar. 7.10. 20009, PKR-II-101476

(XOFRON v. Alkaios x JULKA Ewenement)

Chov. + maj: Iwona Magdziarska, al. Wišzowa 46, 53-119 Wroclaw, Polska

 

V - Via Aveling I GO ON

Nar. 03. 12. 2009, RKF 2685351

(FERRARY de las Arillas x Via Aveling DRAGONDA)

Chov: VIA AVELING

Maj: Tasspni Gabriele - DI CASA VERNICE, Via Giustiniana, 959 ROMA, Italia

 

V -  XANTO Czech Ja-Ka

Nar. 11.11. 2009, SPKP 3673, tetovacie číslo: 9498

(Warwick v.d. Momarter Eiche x Phönix Czech Ja-Ka)

Chov: Jana Auterská

Maj: Mgr. Maroš Svitač, Hanulova 4, Nitra, Slovensko

 

VD – BOHUS Shaunie Mijabar

Nar. 30.12.2005, SPKP2975/08

(Atrei Shaunie Mijabar x Ivica Imer-Box)

Chov. a maj: Miroslava Bártová, Vežké Uherce, Slovensko

 

VD - YARO za III. Mostami,

Nar. 25.07.2009, SPKP 3593

(CAPTAIN Fender Edda x  SIAKTI Excalibur)
Chov: Gabriel Tlčina

Maj: JUDr. źudovít Mráz, Bajzova 4, 821 08 Bratislava, Slovensko

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víaz,  Mr. BOXER, BOB

PRIMO Del Colle Dell Infinito

Nar. 8.1. 2008, LOI- 08136400

(Ego de Joanxichcan x Daiana Del Colle Dell Infinito)

Chov. + maj: Tanoni Alessandro, Addolorata 64, Recanati, Italia

 

V2, R. CAC

NAVARO del Cuore Grande

Nar. 01.06.2007, JR 76908 Nb

(YUGO della Cadormare x JESSICA del Cuore Grande)

Chov: DEL CUORE GRANDE

Maj: Jože Vizler, Velika vas 19, Krško, Slovenija

 

V3 - WHAN di noi Vincere

Nar. 11. 6. 2008, Met.Bo 7471/H/08

(Posseidon di noi Vincere x Winona di noi Vincere)

Chov: S.M. Bongers-V/D Mee

Maj: Péterfy Dóra, 9700. Szombathely, külső pozsonyi u. 35, Magyarország

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów / Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ

BACARDI od Stříbňáku

Nar. 25.9. 2007, CMKU/BOX 11413/07

(CAOS vom Schwanenschloss x EUROPE Six-Er)

Chov: Miloslava Fialová

Maj: František Kokna, Jírovcova 57, 623 00 Brno, Česká republika

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda čestná / Honor osztály / Klasa honorowa / Honourary class

 

URAM Signum Laudis

Nar. 30.10. 2008, SPKP 3519

(Axel Mose x Sicilia Signum Laudis)

Chov. + maj: Dušan Hladík, Záhoracka 52, 90101 Malacky, Slovensko

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 

V1, BEST VETERAN

Ch. YPSILON della Cadormare

05.12.2001,  JR75355Nb

(Caos dei Cavalier dell Monferrto x Soraya della Cadormare)

Chov Dino de Agostini

Maj:  Danijel Boros Djevi, Brace Radic 52, Subotica, Serbia

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN1 - Bull-Box Classik LOLA

Nar. 4. 2. 2011, MET  Bo. 8627/11

(Bull-Box Classik Kibo  x Bull-Box Classik Izabella)

Chov: Mogyoródi Tamás

Maj: Pittner Árpád, 8000 Székesfehérvár Határ u. 58, Magyarország

 

VN 2 - DORIN Juniperus garden

nar. 26.2.2011, SPKP 3903

(Örhalmi KRIS x HAPPY Ratnovská zátoka)

chov.+ maj. Kučerík Jaroslav, Placová 56/1078, Teplička nad Váhom, Slovensko

 

VN 3 - Leéh-Box LOLA

Nar. 22.12.2010, Met. Bo: 8542/11

(HANIBAL Optima Grata x Leéh-Box BEAUTY)

Chov: Leéh Péter

Maj: Perlinger Tibor, Füzes u. 49, 4400 Nyíregyháza, Magyaroszág

 

VN 4 -  ULI UTOPIA Ewabo

Nar. 07.02.2011, SPKP 3887

(Enzo Ellegance Ewabo x Aria Fortuna Print)

Chov . + maj: Eva Belkova, Lipovany 16, 985 31 Rapovce, Slovensko

 

N - Vörös Kígyó GINA

Nar. 3.12. 2011, MET.BO.8618/11

(Elastic CHICO x Vörös Kígyó ARIANE)

Chov: Vörös Kígyó

Maj: Lévai Zsuzsana, 9154 Mosonszentmiklós, Festö út 5, Magyarország

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeništ / Puppy class

 

VN 1 - DIAMANTE Kierske Ustronie

Nar. 4.11. 2010, PKR II – 105077

(GEO Boxer del Euro x FIORELLA de sa Vinya Vella)

Chov: KIerske Ustronie

Maj: Denis Stojko, Ptujska cesta 27, 2204 Miklauž, Slovenija

 

VN2 - Jedna na Milion Wenecja

Nar. 2.11.2010

(Jedna na Milion JANTAR x Jedna na Milion MERCEDES)

Chov. + maj: Adam Zawistowski, ul. Cmentarna 46A/1 18-100 Łapy, Polska

 

VN 3 - Atinez Box IZU

Nar. 2010.11.05.Bo.8593/11
(Zervan Nordom x Atinez Box Beba)

Chov. + Maj: Gál Attila,ATINEZ BOX KENNEL, 9011 Győr. Magyarország

 

VN 4 - Ar-Gi Box GRACE

Nar. 18.11. 2010, Met. Bo  8529/11.

(Mirco de Rincomar x Hexima Gerda)

Chov + maj: Péterfy Dóra, 9700. Szombathely, külső pozsonyi u. 35, Magyarország

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, KVM, Miss BOXER

USTINA di Casa Vernice

Nar. 19.7. 2010, UKU10/112028

(FERRARI de Las Arillas x ANGEL di Casa Vernice)

Chov: David & Anna Vernice

Maj: V. P. Pohodina, Kulparkovskaya 133/8, Lvov, Ukraine

 

V2 - Alibi Boks MOULIN ROUGE

Nar. 19.01.2010, číslo: in registration

(Jedna na Milion MANOLO x Alibi Boks ASSEL)

Chov. + maj: Marina Sokolova, Shnitnikova 14/80, 603123 Niznij Novgorod, Rusia

 

V3 - ZOAR del Cuore Grande

Nar. 27.01.2010, JR 77976 Nb

(IPPOLITO del Colle dell‘ Infinito x IKONA del Cuore Grande)

Chov: DEL CUORE GRANDE

Maj: Miča Joksić, Sarajevska 96, Serbia

 

V4 - Sóskert-Menti CINDY

Nar. 25.3.2010, Met.Bo 8405/10

(Vanboks ELLOU x Sóskert-Menti ZOE)

Chov. + maj: Bíró Imre, Szentkorona út 20/A, 3390 Füzesabony, Magyarország

 

V - DARMA Ginabox

Nar. 17.7. 2010, CMKU/BOX/12938/10

(MAYK jisuko x CZARODEJKA Ginabox)

Chov: Kamila Mokrášová

Maj: Peter Glatzner, Chrasova 37, 831 01 Bratislava, Slovensko

 

V - Jedna na Milion JANTAR

Nar. 24.2. 2010, PKR II 104876

(Jedna na Milion JANTAR x Jedna na Milion FAMA)

Chov. + maj: Adam Zawistowski, ul. Cmentarna 46A/1 18-100 Łapy, Polska

 

V - NATALIA Arga Lúč

Nar.: 24. 6. 2010, SPKP 3751

( IMPERO Arga Lúč x UMMA Arga Lúč)

Chov. + Maj. : Gabriel Aranyossy, Vežká 24, Lúč na Ostrove, Slovensko

 

V -  VALLONA dei Centurioni

Nar. 1.6.2010, JR 78031 Nb

(NAVAJO x ULLA del Tolkeyen)

Chov: Gerardi Corrado

Maj: Ivana Ilić, Maksima Gorkog 8, Novi Sad, Serbia

 

VD - MONA Ratnovská zátoka

Nar. 23.04.2010, SPKP  3718

(PICASO z Metaboxu x VENDY Boxerlay)

Chov: Vladimír Hromádka

Maj: Adam Kováčik, Hviezdoslavova  269, 956 15 Kovarce, Slovensko

 

VD - OTILIA Arga Lúč

Nar.: 18. 7. 2010, SPKP: 3754

( IMPERO Arga Lúč x  Fanni Arga Lúč)

Chov.: Gabriel Aranyossy

Maj: Pavol Bíró & Tóth Alfréd, Čsl. Armády 111,  925 72 Selice, Slovensko

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

Ujvárosi Lhé-Box UNICA                                                          

Nar. 14. 03. 2009, Met.Bo: 7685/09                                        

(Ferrary De Las Arillas x Ujvárosi Lhé-Box Ono)

Chov: Nagy László

Maj: Grand Box Boxer Kennel, 2740 Abony Szemere B.26, Magyarország 

  

V2, R. CAC

Via Aveling IT’S MY DREAM

Nar. 3. 12. 2009, RKF 2685355

(FERRARY de Las Arillas x  Via Aveling DRAGONDA)

Chov: VIA AVELING

Maj: Tasspni Gabriele - DI CASA VERNICE, Via Giustiniana, 959 Roma, Italia

 

V3 - ALISA Juniperus garden

Nar. 3.12.2009,   SPKP 3655

(Enzo Ellegance Ewabo x Note Indiánsky brloh)

Chov. + maj: Kučerík Jaroslav, Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom, Slovensko

 

V4 - NATHALIA NEDDA Ewabo

Nar. 01. 10.  2009, SPKP 3634

(Ypsilon della Cadormare x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)

Chov . + maj: Eva Belkova, Lipovany 16, 985 31 Rapovce, Slovensko

 

V -  HEDVIG von Gross Kampfer

Nar. 6.12.2009, Met. Bo: 8030/10

(Wé-Box Pacuha ISKARIOT x THESA Fender Edda)

Chov: Rimaszombati Zsolt

Maj: Kárpáti Zsolt, 55/A/45 Lörinczi st. Vecsés, Magyarorság

 

V -  JORDAN Fender Edda

Nar. 18. 3. 2009, SPKP 3550

(Carlino Fender Edda x Connie Gilovam Fender Edda)

Chov. J. +J. Šuster

Maj: Matej a Martina Paulenka, Obchoditá 905, 962 23 Očová, Slovensko

 

VD - KARLA Arga Lúč

Nar. 22.5. 2009, SPKP 3570

(OTHO Jisuko x ULRIKA Arga Lúč)

Chov: Gabriel Aranyossy

Maj: Ivan źupták, Hlavná 501, 951 16 Svätoplukovo, Slovensko

  

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubová víazka

PANDORA von Zogobox

Nar. 25.10.2006, JR 76659 Nb

(MEGAN v.d. Burg Singidunum x EVETTE von Zogobox)

Chov: Goran Ljubinkovic

Maj: Zoran Curcic, v.d. Burg. Singidunum, Deliblatska 1/2, 11178 Novi Beograd, Serbia

 

V2, R. CAC

AIDA Seli dog

Nar: 30.5.2005, SPKP 2819

(CHESTER Tiann x GOLDEN ANANAS HANNA)

Chov.: Pavol Bíró

Maj.: Cseman Kázmér, Ipolyszög, Halász utca 6, Magyarország

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów / Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ

DANCING QUEEN Sanvita

Nar. 20.5. 2009, UKU 00374461

(GEO BOXER del Euro x GOLDEN GIRL From Bassarab)

Chov: V. P.Pohodina

Maj: A.I. 7 I. K. Filipenkov, Gorodotskaya 276/15, Lvov, Ukraine

 

V2, R. CAC - Thelma Louis od Djevija

Nar. 13.12.2009.  JR84507Nb

(Primo del Colle dell Infinito x Hexima Ginerva)

Chov. + maj: Danijel Boros Djevi, Brace Radic 52, Subotica, Serbia

 

V3 - ELLEN ELISA ELA Ewabo
nar. 19.12.2007, SPKP 3387
(CARLINO Fender Edda x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)

Ch: Bělková Eva, Lipovany 16,985 31 Rapovce, Slovakia
Maj: Lesko Eduard, Dr.Clementisa 9, 979 01, Rimavská Sobota, Slovakia

 

V4 - Starboard MITZI

Nar. 18.7. 2008, Met.Bo 7405/08

(CARLINO Fender Edda x Wé-Box Pacuha IZOLDA)

Chov . + maj: Ilniczky Mónika, 2111 Szada, Székely B. 104, Magyarország

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 

V1, BEST OF VETERÁN

GOLDEN ANANAS HANNA

Nar.: 25,05,2003, Met, Bo: 2523/03

(OTHELO FLOYD Fender Edda x GOLDEN ANANAS ATHENA)

Chov.: Cseman Kázmér

Maj.: Pavol Bíró, Čsl. Armády 111,  925 72 Selice, Slovensko

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN 1, BEST BABY

ZIVA Glogosia

nar. 16.1. 2011, PKR.II-97760

(Ch. BO-RUDY von Jahwe x PIOTRUSIA Glogosia)

Chov + maj: Malgorzata  Pawlak, 62-030 Lubon, ul.Chopina 2, Polska

 

VN 2 - CASSANDRA Man-Box

Nar. 21.12.2010, SPKP 3853

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

Chov: źuboš Manik

Maj: Rastislav Tomko, č. 181, 082 13 Uzovce, Slovensko

 

VN 3 - XOAR Indiánsky brloh

nar. 24.12.2010,, SPKP 3872

(RusLa Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA),

Chov. + maj: Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topžou, Slovensko

 

VN 4 - Sangreal Box CHARIS

Nar. 9.1. 2011, Met.Bo 8577/11

(CARLO von Joy x Sangreal Box BARSONY)

Chov + maj: Csia Gabriela Katalin, Széchényi u 61, 2132 Göd, Magyarország

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda dorastu / Kölyök osztály/ Klasa szczeništ / Puppy class

 

VN 1 - Leéh-Box KARINA

Nar. 05.11.2010, Met. Bo: 8489/10

(HANIBAL Optima Grata x Leéh-Box ELLI)

Chov: Leéh Péter

Maj: Kiss Henriet, 2000 Szentendre Tisztás u 8, Magyarország

 

VN 2 - JIN-JANG  Schiwa´S Imperium

Nar. 20.9. 2010, SLR NB 002746

(IPOLITO del Cole Dell´Infinito x GLORIJA Schiwa´S Imperium)

Chov: Sabina & Mitja Heric

Maj: Mojca Tkalec, Pekrska 40, 2000 Maribor, Slovenia

 

VN 3 - Atinez Box INCA

Nar. 2010.11.05.Bo.8592/11
(Zervan Nordom x Atinez Box Beba)

Chov. + Maj: Gál Attila,ATINEZ BOX KENNEL, 9011 Győr. Magyarország

 

VN 4 -  Leéh-Box KISSY

Nar. 05.11.2010, Met. Bo: 8490/10

(HANIBAL Optima Grata x Leéh-Box ELLI)

Chov: Leéh Péter

Maj: Béczy Bernadett, 5126 Jászfényszadu, Árpád u 23, Magyarország

 

N - Fitt-Box LUMY

Nar. 26.11. 2010, Met.Bo 8645/11

(ORRY z Ringu  x Dark Stripte Vicy)

Chov. + maj: Acsai Henriette, Várpalota, Zrinyi út 4, Magyarország

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane /Brindle females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Klubová víazka mladých

Grand Box LEGADÉMIA

Nar. 2010.08.11, Met.Bo:8549/11

(Kis Bics Hugó x Grand Box Vega)

Chov. + maj: Grand Box Boxer Kennel, 2740 Abony Szemere B.26, Magyarország 

 

V2 - TWINKLY FLASH di Casa Vernice

Nar. 19. 4 2010, ROI 11/112001

(IPPOLITO del Colle Dell’Infinito x FLASH of the Night)

Chov. + maj: DI CASA VERNICE, Via Giustiniana, 959 ROMA, Italia

 

V3 - Hexima KÁLI

Nar. 18. 7. 2010,  Met. Bo  8384/10

(Wham di noi Vincere x Hexima  Elishabet)

Chov: Hortobágyi Ferenc

Maj: Sípos Sándor & Hexima kennel, Budapest, István u. 27/b., Magyarország

 

V4 -  BESTIA z Ringu

Nar. 9.6.2010, CMKU / Box 12868/10

(PERICO du Val d´Europe x WILD WILD WEST z Ringu)

Chov. + maj: Robert Fagoš, Ke Školce 200, 251 63 Strančice, Česká republika

 

V - ATLANTA James Box

Nar. 26.12.2009, CMKU/BOX 12770/10

(CARLINO Fender Edda x GINA Ratnovská Zátoka)

Chov: P. Kusý

Maj: Veronika Lacmanová, Horní 4721, 468 04 Jablonec nad Nisou, Česká republika

 

V -  DURGA Karmapa

Nar. 3.6. 2010, SPKP 3726

(QUEROS dei Cavalieri del Monferratto x FANTASY Karmapa)

Chov. + maj: I. + V. Tomaščík, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves, Slovensko

 

V - EXPLOSION od Stříbrňáku
Nar. 10.7.2010, CMKU/BOX/12970/10
(Ch.Bacardi od Stříbrňáku -  Bo – Derek)
Chovatel: Míla Fialová
Majitel: František Kokna, Jirovcova 57, CZ-62300 Brno, Česká republika

 

V - GEORGINA od Ivetky Vel – Om

Nar. 21.4.2010, CMKU/ BOX/ 12791/ 10

(Bacardi od Stříbrňáku x Yvet od Ivetky Vel-Om)

Chov: Kunclová Iveta

Maj: Eva a František Menšíkovi, Dlážděná 1424, Liberec 30, 46311, Česká republika

 

V - GOPALA Karmapa

Nar. 11.8. 2010, SPKP 3784

(QUIJOT d´ Esglai x VIKTÓRIA Karmapa)

Chov. + maj: I. + V. Tomaščík, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves, Slovensko

 

V - SINGAPUR od Morového Sloupu

Nar. 9.7.2010, CMKU/Box/ 129 22/10

(CASTELO Live Jazz x COKIE Maximus Deus)

Chov. + maj: Vladimír Žáček, Hrnčířská 3006, 580 01 Havlíčkuv Brod, Česká republika

 

V - WINNIE Signum Laudis

Nar. 17.5. 2010, SPKP 3750

(Ippolito del Colle dell Infinito x Baronesa Regat Fender Edda)

Chov: Dušan Hladík

Maj: Ivan Lechner, Vajnorska 11, 831 01 Bratislava, Slovensko

 

V - XENA Signum Laudis

Nar. 10.7. 2010, SPKP 3769

(LLanto de Guezman x Umbria Signum Laudis)

Chov: Dušan Hladík

Maj: Lubomír Perniš, Lesná, Kanianka, Slovensko

 

VD - ARWEN Havrania skala

Nar.15.6.2010, SPKP 3740

(FABRIZIO FLOYD Fender Edda x SANDRA Fadyla)

Chov. + maj: Žanet Dóková , Smolenice, Smolenice

 

VD - Karpati-Box ARIZONA

Nar. 15.4. 2010, Met. Bo 8273/10

(Wé-Box Pacuha JOLLY-JOKKER x Wé-Box Pacuha MONCSI-CSI)

Chov. + maj: Kárpáti Zsolt, 55/A/45 Lörinczi st. Vecsés, Magyarország

 

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

ARIADNA

Nar. 8.08.2009, PKR II 104376,

(VANBOX EURO x ZHENEVA)

Chov: ZH.N.Rukavishilkova

Maj: Barbara Lech, Bialystok   Ul. Biebrzanska  1A, Polska

 

V2, R. CAC

TROJA II. Indiánsky brloh

Nar. 8.7.2009, SPKP 3585

(NAVARO del Cuore Grande x RAFALE Indiánsky brloh),

Chov. + maj: Ladislav Kužma, Budovatežská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topžou, Slovensko

 

V3 -  ASIA James box

Nar. 26.12.2009, SPKP 3659

(Ch. CARLINO Fender Edda x GINA Ratnovská zátoka)

Chov. + maj: Peter Kusý, Piešanská 67/67, 922 31 Sokolovce, Slovensko

 

V4 - ALEXA Juniperus Garden

Nar: 3.12. 2009, SPKP 3654

(ENZO ELEGANCE Ewabo x NOTE Indiánsky brloh)

Chov: Jaroslav Kučerík

Maj: Martin Tomášik, 920 56 Dvorníky 145, Slovensko

 

V -  AKIRA Kuningas von Kishko

 Nar. 23.12. 2008, JR 77561

(KUBLAI KHAN del Cuore Grande x NELLY von Zogobox)

Chov: Kuningas von Kishkom, Anela Simic

Maj: Ana Stamatovic, Olge Djurovic 53, Uzice, Serbia

 

V - CASSIDY z Halexu
Nar. 05.02.2010, CMKU/BOX/12698/10
(Lukas z Dybohurky x Oresta od Stříibrňaku)
Chov: Vladimíra Lexova

Maj: František Kokna, Jirovcova 57,  CZ-62300 Brno, Česká republika

 

V - FRANIA Ewenement

Nar. 7.10. 20009, PKR-II-101477

(XOFRON v. Alkaios x JULKA Ewenement)

Chov. + maj: Iwona Magdziarska, al. Wišzowa 46, 53-119 Wroclaw, Polska

 

VD - SARDEGNA Signum Laudis

Nar. 7.5. 2007, SPKP 3243

(AGO del Colle Dell´ Infinito x BARONESA REGAT Fender Edda)

Chov: Dušan Hladík

Maj: Gabriel Tlčina, Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky, Slovensko

 

VD -  SYBILA Glogosia

nar. 10.09. 2008, PKR.II-97760

(Ch. GRAPPA  Glogosia x VIRGINIA  Optima  Grata)

Chov + maj: Malgorzata  Pawlak, 62-030 Lubon, ul.Chopina 2, Polska

 

VD - SANDRA Fadyla

Nar.26.7.2008, SPKP 3481/10

(ORDON z Jankovho sadu x  MISSY Fadyla)

Chov: Miloš Butyka

Maj: Žanet Dóková , Smolenice, Smolenice

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubová víazka

TORTILLA  SWEET  Glogosia

nar. 14.06.2005, PKR.II-85918

(Ch. GRAPPA  Glogosia x VIRGINIA  Optima  Grata)

Chov + maj: Malgorzata  Pawlak, 62-030 Lubon, ul.Chopina 2, Polska

 

V2, R. CAC

ZOMBIE od Stříbňáku

Nar. 4.6. 2007, CMKU/BOX 11264/07

(CAOS vom Schwanenschloss x CHERRY BEE od Stříbňáku)

Chov: Miloslava Fialová

Maj: František Kokna, Jírovcova 57, 623 00 Brno, Česká republika

 

V3 - Golden Ananas MISSY- ELIOT

Nar.: 13,04,2008, Met.Bo. 7350/08

(Denver von der SonnenAufgang x AIDA Seli dog)

Chov. + maj. Cseman Kázmér, Ipolyszög, Halász u 6, Magyarország

 

V4 - BARBORA Shaunie Mijabar

Nar. 30.12.2005, SPKP2365/06

(Atrei Shaunie Mijabar x Ivica Imer-Box)

Chov. a maj: Miroslava Bártová, Vežké Uherce, Slovensko

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ

PIOTRUSIA Glogosia

nar. 06.04. 2006, PKR.II-88109

(Ch. GRAPPA  Glogosia x VIRGINIA  Optima  Grata)

Chov + maj: Malgorzata  Pawlak, 62-030 Lubon, ul.Chopina 2, Polska