Výročná výstava boxerov

2.9.2012 * Vranov nad Topľou

 

 

 Rozhodcovia / Bírók / Judge:

MVDr. Miroslav Fišman (SK) – psi

Mica Joksic (SRB) - sučky

 

 Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN  - ÖRHALMI OMÁR

nar. 26.4.2012, Met.Bo. 9034/12

(Elastic SONY x G.box LUCA)

chov. : Arpád Pittner

maj. : Kata Kovács, 9900 Körmend, Ötház u. 1, HU

 

Psi zlatí /  Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeniąt / Puppy class

 

VN  - VASCO FLOYD FENDER EDDA

nar. 27.12.2011, SPKP 4120

(MoBox Dogs ADONISZ x ISTRIA FLOYD Fender Edda)

chov. : Šuster Jozef a Jana

maj. : JUDr. Jozef Petráš, CSc., 29. Augusta 13, 038 52 Sučany, SK

 

N  - MEKSES CAPA NEGRA

nar. 15.1.2012, SPKP 4092

(WIZARD del Cuore Grande x CHELSEA Capa Negra)

chov. : Bartolomej Venceľ

maj. : Richard Krankota, Kvakovce 32, SK

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2012

MARDY Z NĚMEČANKY

nar. 29.8.2011, CMKU/BOX/13527/11

(WODAN Vavonabox x ANABELLE della Rocca Constanza)

chov. + maj. : Mgr. Milan Nohel, 742 75 Lichnov 259, CZ

 

V2 – KÁZSÉ-BOX FANATIC

nar. 1.6.2011, Met.bo. 8697/11

(Kis-bics HUGO x Kázsé.box DOLCE VITA)

chov. + maj. : Zsófia Káplár, Dévér utca 52, 2112 Veresegyház, HU

 

V3 – LEVI FAN OPTICA STATE

nar. 5.5.2011, 2838668

(Multi Ch. ESAU Fan Optica State x LUCE del Colle dell´Infinito)

chov. + maj. : Onno Peter van der Veen, Schoolstraat 26, 9251 EC Bergum, NL

 

V4, Junior Slovak boxer 2012 – ZEUS VR-BOX

nar. 14.6.2011, SPKP 3960

(BENTLEY Bijou-box x SARA Vr-Box)

chov. : Vladimír Račok

maj. : Anna Čerasová, Gen. Svobodu 337, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V – ÖRHALMI BENDEGÚZ

nar. 4.6.2010, Met.bo. 8725/11

(Örhalmi AURÉL x Örhalmi ZÉNA)

chov. : Arpád Pittner

maj. : Kata Kovács, 9900 Körmend, Ötház u. 1, HU

 

V – HERNANDO DEL IUS NATURA

nar. 2.10.2011, 2070741

(Ch. PERCY Optima Grata x NORA el Tomex)

chov. + maj. : Rafa Hernandez-Ius Natura, Rambla Nova 69, 430 03 Tarragona, E

 

V – FOCUS JUNIPERUS GARDEN

nar. 30.10.2011, SPKP 4052

(QUORE del Colle dell´Infinito x ALISA Juniperus Garden)

chov. : Jaroslav Kučerík

maj. : Ľubomír Bollo, Školská ul., 013 01 Teplička nad Váhom, SK

 

VD – YORICK INDIÁNSKY BRLOH

nar. 27.3.2011, SPKP 3905

(LLANTO de Guezman x NURICE Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Ing. Dezider a Ing. Terézia Tisovčíkovi, Ulička 9, 976 57 Michalová, SK

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda stredná / Nyílt novendek / Klasa stredna/ Intermediate class

 

V1, CAC, ČKŠ

JEDNA NA MILION UNCLE SAM

nar. 5.9.2010, PKR.II-106806

(Jedna na Milion MANOLO x Jedna na Milion DELFINA)

chov. + maj. : Adam Zawistowski, Wyszynskiego 6a/2, 15-888 Bialystok, PL

 

V2, R. CAC

DANTE LAKRONEBOX

nar. 5.1.2011, SPKP 4082/11

(POISON vom Schützenrain x CIRCE Fortuna Viva)

chov. : Peter Kartarik

maj. : I. + V. Tomaščik, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves, SK

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta/ Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

OSCAR DE LOS SEIS CAMINOS

nar. 1.5.2010, LOE 1974888

(MIRLO del Cabezo la Jara x IBON de los Seis Caminos)

chov. + maj. : Ruben y Jose M° Fernandez, Francesc Macia 163, 088 00 Vilanova i la Geltrú, Barcelona, E

 

V2, R. CAC, Slovak boxer 2012

WILLOW Z LUTILY

nar. 26.8.2010, SPKP 3786

(QUIJOTE d´Esglai x RAMIRA z Lutily)

chov. : Kamil Paál

maj. : Peter Morihlatko, Čajaka 6, Spišská Nová Ves, SK

 

V3 -  YANOS ZA III MOSTAMI

nar. 25.7.2009, SPKP 3591

(CAPTAIN Fender Edda x SIAKTI Excalibur)

chov. : Gabriel Tlčina

maj. : Ladislav Hencovský + Gabriel Tlčina, Sídl. I 971, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ

X VON POPTIME

nar. 25.10.2007, 232021

(UTHOR von Poptime x BISCAYA von der Münzenburg)

chov. : Irma Halter

maj. : Wolfgang Spelter, Katterforst str. 15, 501 69 Kerpen, D

 

V2, R. CAC

CH. DUQUE DE LOERMO

nar. 15.1.2009, LOE 1874849

(MIRLO del Cabezo la Jara x CALMA de Loermo)

chov. : Ernesto Molins

maj. : Eduardo Saenz Bazo, Circunvalacion 11 B1, 088 40 Viladecans, Barcelona, E

 

V3 – FURORE SANVITA

nar. 15.7.2010, UKU.0013964

(HANNIBAL Optima Grata x BELISSIMA Sanvita)

chov. : Pogodina V.

maj. : Rymar Yu, L. Tolstogo 5 ap7, 790 00 Lviv, UA

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2012

RUS LA FLER ETERNAL FLAME

nar. 18.10.2009, LOE 11121057

(GRECO de Rincomar x Rus La Fler BRAVO BRAVA)

chov. : Rus La Fler

maj. : Di Casa Vernice & Sixto Gonzales, Via di Casalotti 295, Roma, I

 

V2, R. CAC

BENTLEY BIJOU-BOX

nar. 12.1.2010, SPKP 3904/11

(HANNIBAL Optima Grata x IDYLLE Jisuko)

chov. : Vlasta Šulcová

maj. : Ľuboš Manik, Demjata 264, SK

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN  -  GASS JUNIPERUS GARDEN

nar. 5.6.2012, SPKP 4172

(SASU Indiánsky brloh x ALISA Juniperus Garden)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom, SK

 

VN  -  CAR PERLA ROZSTOCZA

nar. 3.3.2012, PKR.II-110081

(Ch. ZAR de Guezman x ITALIA Maumbua)

chov. + maj. : Marlena Misiarz, Deszkowice Drugie 77a, 22-448 Sulów, PL

 

VN  -  NEROBIANCO CAPA NEGRA

nar. 30.5.2012, SPKP 4166

(OROBIANCO del Colle dell´Infinito x KRETA Capa Negra)

chov. + maj. : Bartolomej Venceľ, Hencovce 1894, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeniąt /  Puppy class

 

VN, BEST PUPPY  - BIG BOS SIGNUM LAUDIS

nar. 6.12.2010, SPKP 4074

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)

chov. : Dušan Hladík

maj. : Ľubomír Perniš, Lesná 335/9, Kanianka, SK

 

VN  -  CLASS UNIQUEBOX

nar. 3.12.2011, SPKP 4071

(WIZARD del Cuore Grande x Universum YOKO)

chov. + maj. : Matúš Venceľ, Ul. 1. Mája 1225/7, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży /Junior class

 

V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2012

LEVATOR FAN OPTICA STATE

nar. 5.5.2011, 2838667

(Multi Ch. ESAU Fan Optica State x LUCE del Colle dell´Infinito)

chov. + maj. : Onno Peter van der Veen, Schoolstraat 26, 9251 EC Bergum, NL

 

V2 -  CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE

nar. 1.4.2011, LOI 11/77679

(IPPOLITO del Colle dell´Infinito x FORZA ROMA)

chov. : Di Casa Vernice

maj. : Di Casa Vernice & Pogodina V., Roma, I

 

V3-  JIR-PIA PHOENIX

nar. 7.6.2011, 2054083

(Ch. MITO do Val do Lethes x KADALEE v. Inspee)

chov. + maj. : A. + P. Boada (Boxers de Jir-Pia), C/Santiago Rusinol S/N°, E-17854 Sant Jaume de Llierca, E

 

V4, Junior Slovak boxer 2012, Junior Gladiátor 2012-  HARWEY II. BOXRELAY

nar. 25.5.2011, SPKP 3948

(Ch. PRIMO del Colle dell´Infinito x Ch. FANNY Boxrelay)

chov. + maj. : Ľubomír Perniš, Lesná 335/9, Kanianka, SK

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda stredná / novendek osztály / Klasa stredna / Intermediate class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2012

UGO OD DJEVIJA

nar. 22.7.2011, JR84754Nb

(YPSILON della Cadormare x RAINBOW od Djevija)

chov. + maj. : Danijel Boros Djevi, Brace radic 52, Subotica, SRB

 

V2, R. CAC

BUGATTI DE RHIABOX

nar. 30.1.2011, COR A 3435-11/144

(FIORANNO vom Kaiserfelsen x BABY vom Kaiserfelsen)

chov. + maj. : Andrea Csatari, str. T. Speranta nr. 28, Satu Mare, RO

 

V3, Slovak boxer 2012 – XAWAN INDIÁNSKY BRLOH

nar. 24.12.2010, SPKP 3870

(Ch. Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V4 – MARBLETON TOUCH THE STARS

nar. 17.12.2010, SPKP 4129

(Ch. Marbleton STAR CHASER x Marbleton DREAM A WHILE for Buckstorm)

chov. : Mrs. M. A. Hambleton

maj. : MUDr. Pavol Vaškovič, Stavbárska 1, 080 01 Prešov, SK

 

V – CESARE MAN-BOX

nar. 21.12.2010, SPKP 3851

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

chov. : Ľuboš Manik

maj. : MVDr. Juraj Michrina, Zámocká 16,  093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V – ERIDON V. ST. BUNKO

nar. 8.2.2011, COR A 3454-11/144

(IN PATTO INSOLITO della Cadormare x ZSAZSA von St. Bunko)

chov. + maj. : Kiss Csaba, Str. L. Rebreanu nr. 7/2, Satu Mare, RO

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

YOU ARE THE LEGEND DI CASA VERNICE

nar. 1.12.2010, LOI 11/27269

(IPPOLITO del Colle dell´Infinito x FLASH OF THE NIGHT di Casa Vernice)

chov. : Vernice A. & D.

maj. : Arkady Notik, Rostov na Done, RU

 

V2, R. CAC

AXEL ZA III MOSTAMI

nar. 15.10.2010, SPKP 3815

(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)

chov. : Gabriel Tlčina

maj. : Ladislav Hencovský + Gabriel Tlčina, Sídl. I 971, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V3 – XAPIAN INDIÁNSKY BRLOH

nar. 24.12.2010, SPKP 3869

(Ch. Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom, SK

 

V4 – ALFRED OF EVERLAST-BOX

nar. 20.9.2009, Met.Bo. 8035/10

(ATHOS von Pellefeld x Németházi BABA)

chov. + maj. : Henriett Harmati, Csajkovszkij Utca 52, 3518 Miskolc, HU

 

V – IPPOLITO CAPA NEGRA

nar. 27.11.2009, SPKP 3648

(CASTELO Live Jazz x HALLE BERRY Capa Negra)

chov. + maj. : Bartolomej Venceľ, Hencovce 1894, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V, Gladiátor 2012 – HERKULES PĚČÍNSKÁ RŮŽE

nar. 28.10.2010, SPKP 3947

(QUIJOTE d´Esglai x EIMI Pěčínská růže)

chov. : Jiří Keprta

maj. : Ľuboslav Šimon, Bélu Bartóka 16, 903 01 Senec, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 

VN, BEST BABY – ELASTIC QUDIRA

nar. 12.3.2012, Met.Bo. 9071/12

(Elastic SONY x Elastic TECLA)

chov. + maj. : Soha József, 2310 Szigetszetnmiklós Szölö köz 11.B, HU

 

VN – CHIARA OF STILLWELL

nar. 5.5.2012, Met.bo.

(Grand-box VALUJEV x Bestfang-box CATTANA)

chov. + maj. : Béczy Bernadett, HU

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeniąt / Puppy class

 

VN  - AMANDA DE SALGO´S

nar. 11.2.2012, SPKP 4098

(PICASO z Metaboxu x KARLA Arga Lúč)

chov. + maj. : Ivan a Marcela Ľuptákovi, Hlavná 501, 951 16 Svätoplukovo, SK

 

VN – PRADA IN RED DI CASA VERNICE

nar. 11.2.2012, LOI 1248875

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x INDIA dei Centurioni)

chov. : Di Casa Vernice

maj. : Girone Malafronte Andrea, Scafati, I

 

VN  - EYA IMER-BOX

nar. 20.2.2012, SPKP 4104

(BENTLEY Bijou-Box x DEBORA Imer-box)

chov. + maj. : Imrich Hlavinka, Vyšný Kručov 40, 086 45 Marhaň, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2012

COPLA DE AIRES DEL NORTE

nar. 6.5.2011, LOE 2034522

(Ch. TINTO degli Scrovegni x YELKA de Aires del Norte)

chov. : Aires del Norte

maj. : Moisés Santos Gonzales, C/Pozo de la Granda – Miranda 126, 33410 Aviles, Asturias, E

 

V2 – MISS UNIVERSO DI CASA VERNICE

nar. 22.10.2011, ROI 11/167420

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x FLY OVER THE RAINBOW di Casa Vernice)

chov. + maj. : Di Casa Vernice, Via di Casalotti 295, Roma, I

 

V3 – SÓSRÉT-MENTI FANNI

nar. 3.5.2011, Met.Bo. 8969/12

(Újvárosi Léh-Box TITUSZ x Sósrét-Menti BODZA)

chov. + maj. : Bíró Imre, Szentkorona út 20/A, H-3390 Füzesabony, HU

 

V4, Junior Slovak boxer 2012 – PÁRVATI KARMAPA

nar. 16.11.2011, SPKP 4068

(LLANTO de Guezman x GOPALA Karmapa)

chov. + maj. : I. + V. Tomaščik, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda stredná / novendek osztály/ Klasa stredna / Intermediate class

 

V1, CAC, ČKŠ

CORONA DEI CAVALIERI DEL MONFERRATO

nar. 7.12.2010, 237028

(POISON vom Schützenrain x NIZZA della Braidola)

chov. : Sonia Lupano

maj. : Hans und Marita Dirzinskas, Diebsweg 22, 418 36 Hückelhoven, D

 

V2, r. CAC

LAIKA OFF THE MUDDY DITCH

nar. 15.4.2011, SPKP 4128

(DEJE ZANGO v. d. Matenhof x BLUE LADY LUNA off the Muddy Ditch)

chov. : J. Otten

maj. : MUDr. Pavol Vaškovič, Stavbárska 1, 080 01 Prešov, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ

JEDNA NA MILION RAHELA

nar. 24.2.2010, PKR.II-104876

(Jedna na Milion JANTAR x Jedna na Milion FAMA)

chov. + maj. : Adam Zawistowski, Wyszynskiego 6a/2, 15-888 Bialystok, PL

 

V2, R. CAC, Slovak boxer 2012

ALISA JUNIPERUS GARDEN

nar. 3.12.2009, SPKP 3655

(ENZO ELLEGANCE Ewabo x NOTE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom, SK

 

V3 – VANBOX BUBAMARA

nar. 26.12.2010, RKF 3004911

(NECS de Albor-Nos x Vanbox EL-MARIONA)

chov. + maj. : Vanza S. & Verreva J., Moskva, RU

 

V4 – COLA JUNIPERUS GARDEN

nar. 16.8.2010, SPKP 3781

(Örhalmi KRIS x ELIZABETH Ansgarius)

chov. : Jaroslav Kučerík

maj. : Ing. Daniel Soóš, Chotčanská 187/91, 091 01 Stropkov, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2012

FIOLA VON DEN CHATOS

nar. 10.9.2009, 233025

chov. : Vincenzo Piroso

maj. : Wolfgang Spelter, Katterforst str. 15, 501 69 Kerpen, D

 

V2, r. CAC

VIGARA INDIÁNSKY BRLOH

nar. 15.12.2009, SPKP 3663

(PERCY Optima Grata x DOV-DOV Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Iveta Sopková, Košice, SK

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów / Champions class

 

V1, CAC, ČKŠ

USTINA DI CASA VERNICE

nar. 20.4.2010, UKU 0092728

(Multi Ch. FERRARY de Las Arillas x Ch. ANGEL di Casa Vernice)

chov. : Di Casa Vernice

maj. : Pogodina V. & Podgaetskyy L., Kulparkovskaja 133-8, 790 71 Lviv, UA

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 

V1, BEST VETERAN

VANBOX EL-MARIONA

nar. 2.12.2003, RKF 1590390

(AGO del Colle dell´Infinito x Vanbox LA-PRIMAVERA)

chov. + maj. : Vanza S., Moskva, RU

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda dorastu / Kölyök osztály/ Klasa szczeniąt / Puppy class

 

VN  - FLAMENCA OPTIMA GRATA

nar. 25.12.2011, 236812

(DIEGO des Jardins de Passiflore x VENIZIA z Kaštýlku)

chov. : Václav Novotný

maj. : Hans und Maria Dirzinskas, Diesweg 22, 418 36 Hückelhoven, D

 

VN  - BORA BORA SIGNUM LAUDIS

nar. 6.12.2011, SPKP 4081

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)

chov. : Dušan Hladík

maj. : Gabriela Maselková + Gabriel Tlčina, Slnečná 451, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

VN  - SANGREAL BOX GWENLIAN

nar. 5.2.2012, Met.Bo. 9057/12

(Elastic LEROY x Marzonara DEVIA)

chov. + maj. : Gabriella Csia, 2132 Göd Széchenyi u. 61, HU

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane /Brindle females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 

V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2012

GRAND BOX SYARA

Nar. 5.10.2011, 8926/11

(YALE v. d. Sonnen Aufgang x Újvárosi Léh-box UNICA)

chov. + Maj.: Szebeni Csaba, Abony Szemere b. 26, HU

 

V2 – YSARA DE CABEZO LA JARA

nar. 28.8.2011, 2045767

(Ch. DUQUE de Loermo x JARA dels Segadors)

chov. : Pedro Garcia

maj. : Eduardo Saenz Bazo, Circunvalacion 11 B1, Viladecans, 088 40 Barcelona, E

 

V3 – WAIKIKI OD DJEVIJA

nar. 28.6.2011, JR84762Nb

(JUCAR del Cabezo de la Jara x OCEAN BLUE od Djevija)

chov. + maj. : Danijel Boros Djevi, Brace Radic 52, Subotica, SRB

 

V4 -  KLOWSBERRY AWEA AT INDIÁNSKY BRLOH

nar. 21.9.2011, IKC Z18553

(Ch. Linncam STORYMAKER at Taranut x Zenmaxkay YOKO)

chov. : Vanessa Calvo

maj. : Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V – NIGHTSHADE DO VALE DO LETHES

nar. 7.8.2011, LOP 456169

(Ch. NOBEL do Sul x KATIA do Vale do Lethes)

chov. : Carlos Filipe Cruz

maj. : Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V , Junior Slovak boxer 2012 – MORGANA KARMAPA

nar. 24.9.2011, SPKP 4032

(YPSILON della Cadormare x YUCCA Karmapa)

chov. : Vladimír Tomaščik

maj. : Ivana Fedoríková, Spišský Hrušov 59, 053 63, SK

 

V – SPECIALITY FOR YOU SANVITA

nar. 7.7.2011, UKU.0104220

(IPPOLITO del Colle dell´Infinito x ENEA von Schreck)

chov. : Pogodina V.

maj. : Rymar Yu, Kulparkovskaja 133-8, 790 00, Lviv, UA

 

V – LUNA LUIZA CAPA NEGRA

nar. 9.7.2011, SPKP 3983

(LLANTO de Guezman x CHELSEA Capa Negra)

chov. + maj. : Bartolomej Venceľ, Hencovce 1894, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

VD – AGUA INDIÁNSKY BRLOH

nar. 8.9.2011, SPKP

(VEITH von Altenburg x Sikili ULIA)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda stredná / Novendek osztály/ Klasa stredna / Intermediate class

 

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2012, BOB

KENYA DE TIERRA DE BOXER

nar. 29.10.2010, LOE 2009334

(ZANCO de Fofocan x INES de Tierra de Boxer)

chov. : De Tierra de Boxer

maj. : Di Casa Vernice, Via di Casalotti 295, Roma, I

 

V2, r. CAC

HEKET KARMAPA

nar. 4.9.2010, SPKP 3793

(QUIJOTE d´Esglai x NANCI Karmapa)

chov. + maj. : I. + V. Tomaščik, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves, SK

 

V3 – XOAR INDIÁNSKY BRLOH

24.12.2010, SPKP 3871

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, 093 01 Vranov nad Topľou, SK

 

V4 – LARA VOM KAISERFELSEN

nar. 28.11.2010. COR A 3470-11/144

(R&H Ch. ALFA ROMEO vom Kaiserfelsen x PERALNERA del Colle dell´Infinito)

chov. : Stoboran Florin

maj. : Stoboran Florin & Salajan Vasile, Str. Tineretului nr. 18/10, Turda, RO

 

V – PLATINIUM-BOX INSOMNIA

nar. 1.2.2010, COR A 3528.12.144

(STORMATIC v. d. Sonnen Aufgang x TIARRA v. Kaiserfelsen)

chov. + maj. : Pop Florin (Platinium.box), Str Andron Ionita nr 17, Satu Mare, RO

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 

V1, CAC, ČKŠ, Slovak Boxer 2012

TRÓJA II. Indiánsky brloh

nar. 8.7.2009, SPKP 3585

(NAVARO del Cuore Grande x RAFALE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, Vranov nad Topľou, SK

 

V2, R. CAC

DURGA KARMAPA

nar. 3.6.2010. SPKP 3726

(QUEROS dei Cavalieri del Monferrato x FANTASY Karmapa)

chov. : I. + V. Tomaščik

maj. : Martin Bigoš, Šarišská 22, 052 01 Spišská Nová Ves, SK

 

V3 -  Jch. PL ARIELLE PERLA ROZTOCZA

nar. 9.8.2010. PKR.II-105247

(Int. Ch. DIAMANT Nordom x ITALIA Maumbua)

chov. + maj. : Marlena Misiarz, Deszkowice Drugie 77a, 22-448 Sulów, PL

 

V4, Gladiátor 2012 – XENA SIGNUM LAUDIS

nar. 10.7.2010. SPKP 3769

(LLANTO de Guezman x UMBRIA Signum Laudis)

chov. : Dušan Hladík

maj. : Ľubomír Perniš, Lesná 335/9, Kanianka, SK

 

V – WASABI Indiánsky brloh

nar. 20.7.2010, SPKP 3762

(Örhalmi KRIS x NURICE Indiánsky brloh)

chov.: Ladislav Kužma

maj. : Lea Maliňáková, Jarkova 521/10, Sečovská Polianka

 

V – CASSANDRA MAN-BOX

nar. 21.12.2010. SPKP 3853

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

chov. : Ľuboš Manik

maj. : Rastislav Tomko, Uzovce 181, 082 66 Uzovce, SK

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 

V1, CAC, ČKŠ

TWINKLY FLASH DI CASA VERNICE

nar. 19.4.2010, LOI 10/112001

(IPPOLITO del Colle dell´Infinito x FLASH OF THE NIGHT)

chov. + maj. : Di Casa Vernice, Via di Casalotti 295, Roma, I

 

V2, r. CAC

Ch. HARLEY-JOYCE V. INSPEE

nar. 7.2.2009, LOE 1873668

(Ch. ROQUE SANT CRUZ v. German Dream x BADRIYA v. Inspee)

chov. : Petra Car

maj. : A. + P. Boada (Boxers de Jir-Pia), C/Santiago Rusinol S/N°,E

 

V3 – FANNY BOXRELAY

nar. 12.10.2008, SPKP 3516

(LUKAS z Dybohůrky x ELLIE Boxrelay)

chov. : Ľubomír Perniš

maj. : Marek Sopko, ČSA 15, Tlmače, SK

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 V1, CAC, ČKŠ

IRIS FAN OPTICA STATE

nar. 18.1.2010, 2779787

(WODAN Vavonabox x Multi Ch. EYE´S Fan Optica State)

chov. + maj. : Onno Peter van der Veen, Schoolstraat 26, 9251 EC Bergum, NL

 

V2, R. CAC

ARIADNA

nar. 8.8.2009, PKR.II-104376

(Vanbox EURO x ZHENEVA)

chov. : Zh.N.Ruka Vishnikova

maj. : Barbara Lech Biebrzanskaia, 15-161 Bialystok, PL

 

V3 -  BESSY VON PELLEFELD

nar. 11.8.2008, Met. Bo. 7423/08

(YPSILON della Cadormare x Krekk Bodyguard VIKTORIA)

chov. : Pelle Zsolt

maj. : Henriett Harmati, Csajkovszkij utca 52, 3518 Miskolc, HU

 

 

Medzinárodná výstava psov Veľká Ida 22. 7. 2012

Rozhodca: MVDr. Miroslav Fišman (SK)

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

V1, CAJC - YORICK Indiánsky brloh (LLANTO de Guezman x NURICE Indinánsky bloh), ch: L. Kuzma, maj: D.+T. Tisovčíkovi

 

Stredná / Mittelklasse / Intermedia Class

 V1, CAC, R. CACIB -  DANTE Lakronbox, (POISON vom Schützenrain x CIRCE Fortuna viva), Ch: Petr Kartarík, Maj: I.+V. Tomaščík

 

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

V1, CAC - Starboard OZIRIS, (IPPOLITO del Colle dell Infinito x We-Box Pacuha IZOLDA), ch: Ilniczky Mónika, maj: K. Hromádková

 

Pracovná /  Gebrauchshundklasse / Working Class

V1, CAC, CACIB  - BENTLEY Bijou Box, (HANIBAL Optima Grata x YDELLE Jisuko), ch: Vlasta Šulcová, maj: Ľuboš Maník

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

V1, CAJC - Sósrét-Menti FANNI, (Újvárosi Lhé-Box TITUSZ x Sósrét- Menti BODZA), Ch. + maj: Bíró Imre

 

Stredná / Mittelklasse / Intermedia Class

V1, CAC - LAIKA off the Muddy Ditch, (DEJE ZANGO v.d. Matenhof x BLUE LADY LUNA off The Muddy Dich), ch: J. Otten, maj:  P. Vaškovič

 

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

V1, CAC - COLA Juniperus Garden, (Orhalmi KRIS x ELIZABETH Ansgarius), ch: J. Kučerík, maj: D. Soóš

V2 - PARIS Mir-Fiš, (GRIMM Mir-Fiš x JOTTI Mir-Fiš), ch: M. Fišman, maj: M. Čuchran

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

VN - CAR Perla Roztocza (ZAR de Guezman x ITALIA Maumbua), ch. + maj: M. Misiarz

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

V1, CAJC, BOB  - SPECIALITY FOR YPU Santiva, (IPPOLITO del Colle dell Infinito x ENEA von Schreck), ch: V.P. Pogodina, maj: YV.YA Rimar

V2,  - MORGANA Karmapa, (YPSILON della Cadarmare x YUCCA Karmapa), ch. + maj: I.+V. Tomaščík,

 

Stredná / Mittelklasse / Intermedia Class

V1, CAC, R. CACIB - ARIELLE Perla Roztocza, (DIAMANT Nordom x ITALIA Maumbia), ch. + maj: M. Misarz

V2 - TRACY Mir-Fiš (BACARDI od Stříbrňáku x KESY Mir-Fiš), ch. M. Fišman, maj: Ľ. Lichvár

 

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

V1, CAC, CACIB -  HEKET Karmapa, (QUIJOT d´Esglai x NANCI Karmapa), ch. + maj: I.+V. Tomaščík

 

 

 

Jubilejná výstava * Veľká Ida * 21.7. 2012

 

Rozhodca:

Danijel Boroš Djevi (SRB)

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

 

 VN1 -  Man-Box DELAWERE

Nar. 10.4. 2012,  SPKP 4149

(BENTLEY Bijou Box x Man-Box AFRODITA)

Ch. + maj: Ľuboš Maník, Demjata 264

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

V1, Jubilejný víťaz mladých, BOB - Kázsé-box FANATIC

Nar. 01. 06. 2011, Met. Bo 8697/11

(Kis-Bics HUGO x Kászé – Box DOLCE VITA)

Ch. + maj: Káplár Zsófia, Kincsem út 3, 2120 Dunakeszi, Magyarország

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

 

V1, ČKŠ - DANTE Lakronbox

Nar. 5.1. 2011, SPKP 4082

(POISON vom Schützenrain x CIRCE Fortuna viva)

Ch: Petr Kartarík

Maj: I.+V. Tomaščík, Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves

 

V2 - WILOW z Lutily

Nar. 26.8. 2010, SPKP 3786

(QUIJOT d´Esglai x RAMIRA z Lutily)

Ch. Kamil Páal

Maj: Peter Morihladko, P. Čajaka, 052 01 Sp. Nová Ves

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Pracovná /  Gebrauchshundklasse / Working Class

 

V1, ČKŠ, Jubilejný víťaz - BENTLEY Bijou Box

Nar. 12. 1. 2010, SPKP 3904/11, IPO 1

(HANIBAL Optima Grata x YDELLE Jisuko)

Ch: Vlasta Šulcová

Maj: Ľuboš Maník, Demjata 264

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

 

VN 1, Najlepší dorast

CLASS Uniquebox

Nar. 3.12. 2011, SPKP 4071

(WIZARD del Cuore grande x Universum YOKO)

Ch. + maj: Matúš Venceľ, ul. 1 mája 1225/7, Vranov n/T.

 

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

V1, Jubilejný víťaz mladých -  Eridon v. St. Bunko

Nar. 8. 2. 2011, COR A 3454-11/144

(in-patto insolito della cadormare x zsazsa v.st.bunko)

Ch + maj:  Kiss Csaba,  str.L.rebreanu nr 7, Rumunsko

 

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

 

V1, ČKŠ, Jubilejný víťaz mladých  -  AXEL za III. Mostami

nar. 15.10.2010, SPKP 3814,
(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)
Ch: Gabriel Tlčina, Nové Zámky

Maj: Gabriel Tlčina + Ladislav Hencovský, Nový Svet 24, Nové Zámky

 

V2 -  IPPOLITO Capa Negra

Nar. 27.11. 2009, SPKP 3648

(CASTELLO Live Jazz x HALLE BERRY Capa Negra)

Ch. + maj: Bartolomej Venceľ, Hencovce, 1894

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

 

VN1, Najlepšie šteňa  -  EYA Imer-Box

Nar. 20.2. 2012, SPKP 4104

(BENTLEY Bijou – Box x DEBORA Imer-Box)

Ch. + maj: Imrich Hlavinka, Vyšný Kručov 40, 086 45 Marhaň

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

V1, Jubilejný víťaz mladých - Sósrét-Menti FANNI

Nar. 3.5. 2011, , Met. Bo 8969/12

(Újvárosi Lhé-Box TITUSZ x Sósrét- Menti BODZA)

Ch. + maj: Bíró Imre, Szentkorona út 20/A, H-3390 Füzesabony, Maďarsko

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

 

V1, ČKŠ, Jubilejný víťaz - NATALIA NEDDA Ewabo

Nar. 1.10. 2003, SPKP 3634

(YPSILON della Cadormare x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)

Ch. + maj: Eva Bělková, Lipovany 16, 985 31 Rapovce

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

 V1, Jubilejný víťaz mladých - LUNA LUIZA Capa Negra

Nar. 9.7.2011,  SPKP 3983

(LLANTO De Guezman x CHELSEA Capa Negra)

Ch. + maj: Bartolomej Venceľ, Hencovce, 1894

 

V2 - MORGANA Karmapa

Nar. 24.9. 2011, SPKP 4032

(YPSILON della Cadarmare x YUCCA Karmapa)

Ch. + maj: I.+V. Tomaščík, Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves

 

V3 -  Platinium-Box INSOMNIA

Nar. 1. 2. 2011, COR A 3528.12.144

(STORMATICV.D.SONNEN AUFGANG x TIARRA V. KAISERFELSEN)

Ch. + maj: POP FLORIN , PLATINIUM-BOX, STR ANDRON IONITA NR 17, SATU MARE, Rumunsko

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

 

V1, ČKŠ, Jubilejný víťazˇ-  HEKET Karmapa

Nar. 4.9. 2010, SPKP 3793

(QUIJOT d´Esglai x NANCI Karmapa)

Ch. + maj: I.+V. Tomaščík, Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves

 

V2 -  PLATINIUM-BOX GERONA

Nar. 1. 2. 2010, COR A 3409.10.144

(PACO DEL COLLE DELL INFINITO x TIARRA V. KAISERFELSEN)

Ch. + maj: POP FLORIN , PLATINIUM-BOX, STR ANDRON IONITA NR 17, SATU MARE, Rumunsko

 

 

 

Národná výstava psov Veľká Ida 20. 7. 2012

Rozhodca: Viktoriya Pogodina (UA)

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

VN1 -  Man-Box DELAWERE, (BENTLEY Bijou Box x Man-Box AFRODITA), Ch: Ľuboš Maník, maj: R. Pinčák.

 

Stredná / Mittelklasse / Intermedia Class

V1, CAC -  DANTE Lakronbox, (POISON vom Schützenrain x CIRCE Fortuna viva), Ch: Petr Kartarík, Maj: I.+V. Tomaščík

 

Pracovná /  Gebrauchshundklasse / Working Class

V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB - BENTLEY Bijou Box, (HANIBAL Optima Grata x YDELLE Jisuko), ch: Vlasta Šulcová, maj: Ľuboš Maník

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Stredná / Mittelklasse / Intermedia Class

V1, CAC - LAIKA off the Muddy Ditch, (DEJE ZANGO v.d. Matenhof x BLUE LADY LUNA off The Muddy Dich), ch: J. Otten, maj:  P. Vaškovič

 

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

V1, CAC - COLA Juniperus Garden, (Orhalmi KRIS x ELIZABETH Ansgarius), ch: J. Kučerík, maj: D. Soóš

VD - PARIS Mir-Fiš, (GRIMM Mir-Fiš x JOTTI Mir-Fiš), ch: M. Fišman, maj: M. Čuchran

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

VN 1 - CLASS Uniquebox, (WIZARD del Cuore grande x Universum YOKO), Ch. + maj: Matúš Venceľ

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých - SPECIALITY FOR YPU Santiva, (IPPOLITO del Colle dell Infinito x ENEA von Schreck), ch: V.P. Pogodina, maj: YV.YA Rimar

V2 - MORGANA Karmapa, (YPSILON della Cadarmare x YUCCA Karmapa), ch. + maj: I.+V. Tomaščík,

 

Stredná / Mittelklasse / Intermedia Class

V1, CAC, Víťaz Slovenska -  HEKET Karmapa, (QUIJOT d´Esglai x NANCI Karmapa), ch. + maj: I.+V. Tomaščík

V2 - TRACY Mir-Fiš (BACARDI od Stříbrňáku x KESY Mir-Fiš), ch. M. Fišman, maj: Ľ. Lichvár

 

 

 

BOXER NIGHT GALA SHOW

Poľný Kesov 16. 6. 2012 

 

Porotcovia Boxer Night Gala Show:

 

Leéh Péter (H)

Robert Fagoš (CZ)

Ladislav Kužma (SK)

 

>>> INFO <<<

 

 

 

Klubová výstava boxerov * Poľný Kesov * 16.6. 2012

Fotogaléria (K. Szalkai)

 

Rozhodcovia klubovej výstavy boxerov:

Glázer György (H) – PSY       

Lubomír Perniš (SK) – SUČKY

 

PSI ZLATÍ GELBE RÜDE / MALES FAWN

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

 

VN

ASSANTHOS de Salgo´s

Nar. 11.02.2012, SPKP 4097

(Picaso z Metaboxu x Karla Arga Lúč)

Ch.: Ľupták Ivan a Marcela

 Maj: Ján Radošovský, Zákostolná 249/4, 922 07 Veľké Kostoľany

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

 

VN, BEST PUPPY Running Box Aramisz

Nar. 1. 11. 2011,  Met:Bo

(Grand Box Samtos x Metál Ánizs)

Chov. + maj: Majorán Robert, Dunavarsány, Magyarország

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

V1  CAJC - Kázsé-box FANATIC

Nar. 01. 06. 2011, Met. Bo 8697/11

(Kis-Bics HUGO x Kászé – Box DOLCE VITA)

Ch. + maj: Káplár Zsófia, Kincsem út 3, 2120 Dunakeszi, Magyarország

 

V2 - CARAVAGGIO Optima Grata

Nar. 23.3. 2011, Bo. 8897/H/12

(DUQUE De Loermo x VENIZIA z Kaštýlku)

Ch: Václav Novotný

Maj: Alasz Norbert, H-9330 Kapuvár, Szabadság utca 73, Magyarország

 

V3 -  DANTE Lakronbox

Nar. 5.1. 2011, SPKP 4082

(POISON vom Schützenrain x CIRCE Fortuna viva)

Ch: Petr Kartarík

Maj: I.+V. Tomaščík, Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves

 

V4 - Őrhalmi BENDEGÚZ

Nar. 4. 6. 2011, Met.Bo 8725/11

(Őrhalmi AURÉL x Őrhalmi ZÉNA)

Ch: Pitner Árpád

Maj: Kovács Kata, 9900 Körmend, Ötház u.1, Magyarország

 

VD - VINCENT J.A.L Sandow

Nar. 20.5. 2011, SPKP 4026/2011

(DA VINCI Moravia Box x TINA J.A.L Sandow)

Ch. Jaroslav a Alena Lysákovi

Maj: Ján Komjáthy, Švermova 1138/27, Šaľa

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

 

V1, CAC, ČKŠ - Sósrét- Menti ZOZÓ

Nar.: 18.2.2008, Met. Bo. 7095/08

(MI-VI-SI CARO x SÓSRÉT- MENTI NELLI)

Chov: Bíró Imre

Maj: Gabriel Aranyossy, Veľká 24, Lúč na Ostrove, Slovensko

 

V2,  R. CAC - ALDO za III. Mostami

nar. 15.10.2010, SPKP 3814,
(KINO de Villa Astur x  SARDEGNA Signum Laudis)
Ch: Gabriel Tlčina, Nové Zámky

Maj: Gabriel Tlčina + Vladimír Hagara, J. Kráľa 36, Nitrianske Rudno

 

V3 -  ALBERTO za III. Mostami

nar. 15.10.2010, SPKP 3813,
(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)
Ch: Gabriel Tlčina, Nové Zámky

Maj: Gabriel Tlčina,  Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky

 

V4 - Starboard OZIRIS

Nar. 25. 4. 2010, Met. Bo 8231/10

(IPPOLIT odel Colle Dell´Infinito x Wé-Box Pacuha IZOLDA)

Ch: Mónika Ilniczky

Maj: Klára Hromádková, Na Sihoti 1154/8, 026 01 Dolný Kubín

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Pracovná /  Gebrauchshundklasse / Working Class

 

V1, CAC, ČKŠ -  BENTLEY Bijou Box

Nar. 12. 1. 2010, SPKP 3904/11, IPO 1

(HANIBAL Optima Grata x YDELLE Jisuko)

Ch: Vlasta Šulcová

Maj: Ľuboš Maník, Demjata 264

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz -  DUNCAN von Fausto

Nar. 05.10.2007, Microchip: 276098102369198

(GAIO von Monsalvat x CELESTE van het Patsdal)

Chov:  Torsten Lemmer

Maj: Becirovic Milos,  Budimska 35,  Belgrade, Serbia

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

 

VN -  PASCAL II. Karmapa

Nar. 16. 11. 2011, SPKP 4062

(LLANTO de Guezman x GOPALA Karmapa)

Chov: Vladimír Tomaščík

Maj: M. Marík, Mons.Bartosiewitza, Nitrianske Hrnčiarovce

 

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých -  XAVAN Indiánsky brloh

Nar. 24.12. 2010, SPKP 3870

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

Ch. + maj: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, Vranov nad Topľou

 

V2 - XAPIAN Indiánsky brloh

Nar. 24.12. 2010, SPKP 3869

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

Ch: Ladislav Kužma

Maj: Jaroslav Kučerík Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom

 

V3 - Slobi’s Corrado Optima

Nar. 16.06.2011,  JR78395Nb

(Diego des Jardins de Passiflore x Winnie Optima Grata)

Ch: Joncic Slobodan

Maj: Ines Luginbühl, Vörösmarty utca 14, 2737 Ceglédbercel, Magyarország

 

V4 - HUGO Boxrelay

Nar. 25. 5. 2011, SPKP 3951

(PRIMO del Colle Dell´Infinito x FANNY Boxrelay)

Chov: Ľubomír Perniš

Maj: Ing. Norbert Godály, č. 452, 925 55 Vinohrady nad Váhom

 

V -  YEARN FOR LARS z Dybohúrky

Nar. 27.5. 2011, SPKP 3994

(BACARDI od Stříbrňáku x NICOL z Dybohúrky)

Chov: A. Karban

Maj: Mgr. Ivona Bartošová, Na Hlinách 26, 917 01 Trnava

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMTE RÜDE / MALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

 

V1 CAC, ČKŠ, Klubový víťaz,  Mr. Boxer -  BALROG z Ringu

Nar. 9.6.2010, CMKU / Box 12867/10

(PERICO du Val d´Europe x WILD WILD WEST z Ringu)

Chov. + maj: Robert  Fagoš, Ke Školce 200, 251 63 Strančice, Česká republika

 

V2, R. CAC -  SEBASTIAN Moravia Box

Nar. 13. 1 2011, CMKU/Box 13115/11

(HANIBAL Optima Grata x GABRIELA Moravia Box)

Chov: Alena Žarská

Maj: Sandra Majová, Beskydská 1034, 743 01 Bílovec, Česká republika

 

V3 -  HERKULES Pěčínská ruže

Nar. 28.10.2010, SPKP 3947

(QUIJOTE d´Esglai x EIMI Pěčínská ruže)

Ch: Jiří Keprta

Maj. Ľuboslav Šimon, B. Bartoška 16, 903 01 Senec

 

V4 -  AXEL za III. Mostami

nar. 15.10.2010, SPKP 3814,
(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)
Ch: Gabriel Tlčina, Nové Zámky

Maj: Gabriel Tlčina + Ladislav Hencovský, Vranov nad Topľou

 

  PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Šampiónov / Championklasse / Champion Class

 

V1, CAC, ČKŠ -  URAM Signum Laudis

Nar. 30.10. 2008, SPKP 3519

(Axel Mose x Sicilia Signum Laudis)

Chov. + maj: Dušan Hladík, Záhoracka 52, 90101 Malacky

 

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Veteránov /  Veteranenklasse / Veteran Class

 

V1 -  DA VINCI Moravia Box

Nar. 10.10 2003, ČMKU 9284/03

(BENITO del Colle Dell´ Infinito x URTICA Moravia Box)

Ch. + maj: Alena a Arnosšt Žarski, č. 364, 735 32 Rychvald, Česká republika

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

 

VN, BEST BABY -  AMANDA de Salgo´s,

Nar. 11.02.2012, SPKP 4098

(Picaso z Metaboxu x Karla Arga Lúč)

Ch. + maj: Ľupták Ivan a Marcela, Hlavná 501, 951 16 Svätoplukovo

 

VN -  Karpati-Box Big Red

Nar. 5. 3. 2012, Met. Bo 8990/12.

(Lancelot De Los Morritos x Hedvig Von Gross Kampfer)

Ch: Kárpáti Zsolt

Maj: Karpati-Box Kennel, Magyarország 2220 Vecsés, Lőrinci u. 55/A/45

VN - ULRIKA Moravia Box

Nar. 4.3. 2012, CMKU

(ZERVAN Nordom x GABRIELA Moravia Box)

Ch. Alena Žarská

Maj: Blanka Syřínková, Ve Finských 571, 735 41 Petřvald, Česká republika

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - Wilow-Box BERRY

Nar. 11.06.2012,  BO8746/11

(Hannibal Optima Grata x Léeh-Box Blandin)

Ch. + maj: Ines Luginbühl, Vörösmarty utca 14, 2737 Ceglédbercel, Magyarország

 

V2 -  CAYRRO Hébé Box

Nar. 30.7. 2011, CMKU Box 13504/11

(Ch. EGO della Maga x J.Ch. BOCCA Hébé Box)

Ch: Mgr. Adriana Habertová

Maj: Hana Ryantová, U naděje 415, 370 06 Srubec, Česká republika

 

VD -  DAISY Marlo z Malej Vsi

Nar. 3.1. 2011, SPKP 3863

(FREDY Ewabo x WENDY Vr-Box)

Ch: A. Hanesová Kisantalová

Maj: Eduard Nágel, 9. mája 106, 925 22 Galanta

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Otvorená / Offene Klasse / Open Class 

 

V1, CAC, ČKŠ -  VIVIEN z Lutily

Nar. 14.4. 2010, SPKP 3710/11

(DIEGO des Jardinis de Passiflore x LOTA z Lutily)

Ch. + maj: Kamil Paál, Gazdovská 18, 966 22 Lutila

 

V2, R. CAC -  HEDVIG von Gross Kampfer

Nar. 6. 12. 2009, MET Bo. 8030/10

(Wé-Box Pacuha Iskariot x Thesa Fender Edda)

Ch: Rimaszombati Zoltán

Maj: Karpati-Box Kennel, Magyarország 2220 Vecsés, Lőrinci u. 55/A/45

 

V3 -  GLORIA Boxrelay

Nar. 21.1.2010, SPKP 3672

(Ch. Otho Jisuko x Ch. Ellie Boxrelay)

Ch: Ľubomír Perniš

Maj: Igor Litvák, Nová 83, Šúrovce

 

V4 -  NATALIA Arga Lúč

Nar.: 24. 6. 2010, SPKP 3751

( IMPERO Arga Lúč x UMMA Arga Lúč)

Chov. + Maj. : Gabriel Aranyossy, Veľká 24, Lúč na Ostrove, Slovensko

 

V -  KALRA Arga Lúč

Nar. 22.5. 2009, SPKP 3570/12

(OTHO Jisuka x ULRIKA Arga Lúč)

Ch:. Gabriel Aranyossy

Maj: Ivan Ľupták, Hlavná 501, 951 16 Svätoplukovo

 

 SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Pracovná / Pracovní / Gebrauchshundklasse / Working Class

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítat -  THELMA LOUSE od Djevija,

Nar. 13.12.2009.  JR84507Nb

(Primo del Colle dell Infinito x Hexima Ginerva)

Chov. + maj: Danijel Boros Djevi, Brace Radic 52, Subotica, Serbia

 

V2, R. CAC - CARIN  Pěčínská  růže

Nar. 06.01.2005, CMKU/BOX/9874/05, SVV 1

(UGOLINO van de Hazenberg x CASIA Fender Edda)

Chov: Jiří Keprta

Maj: Dana Keprtová, 517 57 Pěčín 269, Česká republika

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

 

V1, CAC, ČKŠ -  NATALIA NEDDA Ewabo

Nar. 1.10. 2003, SPKP 3634

(YPSILON della Cadormare x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda)

Ch. + maj: Eva Bělková, Lipovany 16, 985 31 Rapovce

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Veteránov /  Veteranenklasse / Veteran Class

 

V1, BEST VETERAN  - DAMIANA  Moravia Box

Nar. 10.10 2003, ČMKU 9287/03

(BENITO del Colle Dell´ Infinito x URTICA Moravia Box)

Ch. + maj: Alena a Arnosšt Žarski, č. 364, 735 32 Rychvald, Česká republika

 

V2 - AIDA Seli dog

Nar: 30.5.2005, SPKP 2819

( CHESTER Tiann x GOLDEN ANANAS HANNA)

Chov.: Pavol Bíró

Maj.: Cseman Kázmér, Ipolyszög, Halász utca 6, Magyarország

 

V3 -  GOLDEN ANANAS HANNA

Nar.: 25,05,2003, Met, Bo: 2523/03

(OTHELO FLOYD Fender Edda x GOLDEN ANANAS ATHENA)

Chov.: Cseman Kázmér

Maj.: Pavol Bíró,  Čsl. Armády 111,  925 72 Selice, Slovensko

 

SUČKY PÁSIKAVÉ /  GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

 

VN -  DOROTKA Ewenement

Nar. 08.03.2012, Nr.Rej.27010/VII/2012

(IGNACY Ewenement x FRANIA Ewenement)

Chov. + maj: Iwona Magdziarska, al. Wiązowa 46, 53-119 Wroclaw, Polska

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

 

VN -  BAVARIA Signum Laudis

nar. 06.12.2011, SPKP 4079

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)
Ch: Dušan Hladík , Malacky
Maj:  Gabriel Tlčina + Klaudia Štrbová, Nové Zámky

 

VN -  KLOWSBERRY AWEA at Indiánsky brloh

Nar. 21. 9. 2012, IKC Z18553

(Linncam STORYMAKER at Taranut x Zenmaxkay YOKO)

Ch. + maj: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, Vranov nad Topľou

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

 

V1, CAJC, Klubová víťazka mladých -  XOAR Indiánsky brloh

Nar. 24.12. 2010, SPKP 3872

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

Ch. + maj: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, Vranov nad Topľou

 

V2 - APRILIA Gambar

Nar. 28.3.2011,  SPKP 4022

(URAM Signum Laudis x DEBORAH Sieger Bohemia)

Ch: Jana Chaloupková

Maj: Dušan Hladík, Záhoracka 52, 90101 Malacky

 

V3 -  WAIKIKI od Djevija

Nar. 28.06.2011, No:JR84762Nb

(JUCAR CABESO DE LA JARA x OCEAN BLUE OD DJEVIJA)

Ch. + maj: Boros Djevi, Brace Radic 52, 24000 Subotica, Serbia

 

V4 -  CASSANDRA Man-Box

Nar. 21.12.2010, SPKP 3853

(HANNIBAL Optima Grata x AFRODITA Man-Box)

Ch: Ľuboš Manik

Maj: Rastislav Tomko, 082 66 Uzovce 181

 

V -  HENEA Boxrelay

Nar. 25. 5. 2011, SPKP 3956

(PRIMO del Colle Dell´Infinito x FANNY Boxrelay)

Chov: Ľubomír Perniš

Maj: Mgr.Marek Hudáček PhD, Rudohorská 30, 97590 Banská Bystrica

 

V -  NIGHTSHADE do Vale do Lethes

7.8.2011, LOP 456169

(NOBEL do Sul x KATIA do Vale do Lethes)

Ch: Carlos Filipe Cruz

Maj: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, Vranov nad Topľou

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

 

V1, CAC, ČKŠ -  HEKET Karmapa

Nar. 4.9. 2010, SPKP 3793

(QUIJOT d´Esglai x NANCI Karmapa)

Ch. + maj: I.+V. Tomaščík, Chrapčiakova 4, Spišská Nová Ves

 

V2, R. CAC -  Grand Box Legadéma

Nar. 11,.8. 2010, Met. Bo

(Kis Bics Hugó x  Grand Box Vega)

Ch: Szebeni Csaba

Maj. Majorán Robert, Dunavarsány, Magyarország

 

V3 - Leéh-Box HANNA

Nar. 28.2. 2010, PKR II-104 375

(DELUXE vom Linderhof  x Leéh-Box ELLY)

Ch: Leéh Péter

Maj: Maria Gwóźdź, Orzechowa 33/2, 50-540 Wroclaw, Polska

 

V4 -  CARRY James box

nar. 18.9. 2010,  SPKP 3801

(KINO de Villa Astur x GINA Ratnovská zátoka)

Ch.: Peter Kusý

Maj: Vladimír Hromádka, 922 31 Ratnovce 253

 

V - CARMEN  James box

nar. 18.9. 2010,  SPKP 3800

(KINO de Villa Astur x GINA Ratnovská zátoka)

Ch. + maj: Peter Kusý, Piešťanská 67/67, 922 31 Sokolovce

 

V -  WASABI Indiánsky brloh

Nar. 20.7.2010, SPKP 3762

(Orhalmi KRIS x NURICE Indiánsky brloh)

Ch. Ladislav Kužma

Maj: Vladimír Spevák, Jarková 521/10, Sečovská Polianka

 

V -  N´ CARLA FLOYD Fender Edda

03.12.2009, SPKP 3671

(Ypsilon Della Cadormare x K Carmela Floydf Fender Edda)

Chov: Šuster Jozef a Jana

Maj: Šuster Jozef + Jana, Matejovec 452, 916 16 Krajné

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Pracovná / Gebrauchshundklasse / Working Class

                                                           

V1, CAC, ČKŠ, Klubová víťazka, Miss Boxer 2012, BOB -  Leéh-Box KARINA

Nar. 5. 11. 2010, Met. Bo: 8489/10, IPO 1

(Hannibal Optima Grata x Leéh-Box Elly)

Chov. + maj:  Kuna Péter  2013 Pomáz Százszorszép u. 17, Magyarország

 

V2, R. CAC - Ch. FANNY  Boxrelay

Nar. 12.10.2008, SPKP 3516, SVV1

(ICh. Lukas z Dybohurky x CH.Ellie  Boxrelay)

Ch: Ľubomír Perniš

Maj: Marek Sopko, ČSA 15, Tlmače

 

V3 -  OLIVERA Moravia Box

Nar. 30. 5. 2009, ČMKU/Box 12265/ 09

(DA VINCI Moravia Box x GABRIELA Moravia Box)

Ch. + maj: Alena a Arnosšt Žarski, č. 364, 735 32 Rychvald, Česká republika

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

 

V1, CAC, ČKŠ -  FRANIA Ewenement

Nar. 7.10. 20009, PKR-II-101477

(XOFRON v. Alkaios x JULKA Ewenement)

Chov. + maj: Iwona Magdziarska, al. Wiązowa 46, 53-119 Wroclaw, Polska

 

V2, R. CAC -  EIMI Pěčínská růže

Nar. 10.1.2008, CMKU/BOX 11493/08

(BRAHMS van Saphos Hoeve x CASIA Fender Edda)

Chov: Jiří Keprta

Maj: Iveta Keprtová, 517 57 Pěčín 269, Česká republika

 

V3 -  ELLIE  Boxrelay

Nar. 8.8.2012, SPKP 2899

(HUGO BOSS Fende Edda. x YNGA Boxrelay)

Ch: Ľubomír Perniš

Maj: Igor Litvák, Nová 83, Šúrovce

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Trieda čestná / Ehrenklasse

 

V1 -  JULKA Ewenement

Nar. 03.07.2005, PKR.II-86027

(UGOLINO v.d. Hazenberg x TOLA Ewenement)

Chov. + maj: Iwona Magdziarska, al. Wiązowa 46, 53-119 Wroclaw, Polska

 

Najkrajší pár psov /  Best couple

XAPIAN Indiánsky bloh + Klowsberry AWEA at Indiánsky brloh 

 

 

 

DERBY WINNER SHOW - CACIB 10. 6. 2012

Rozhodca: Jozef Šuster, SK

 BOXER ZLATÝ / DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE  - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE

V1, CAC - DANTE Lakronebox, (POISON VOM SCHUTZENRAIN  x CIRCE FORTUNA VIVA), ch: KARTARIK PETR  maj: TOMAŠČÍK I.& V.

PSY/MALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC - WILLOW z Lutily, (QUIJOT d´Esglai x RAMIRA z Lutily), ch: K. Paál, maj: V. Tomaščík

PSY/MALE  - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE

V1, CAC - BOLT Hébé Box, (YUGO della Cadormare x ASSET Hébé Box), ch. + maj: A. Habertová

PSY/MALE  - RIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC, R. CACIB - BENTLEY Bijou Box, (HANNIBAL Optima Grata x IDYLLE Jisuko), ch: V. Šulcová, maj: L. Maník

V2 - SIR DAGONET Box-Star, (VALENTINO Optima Grata x CHABLIS Box-Star), ch: E. Dolindo-Dolindowska, maj: T. Kiszkurno

SUKY/FEMALE  - TRIEDA ŠTENIAT/ BABYKLASSE

VN - AMANDA de Salgo´S, (PICASO z Metaboxu x KARLA Arga Lúč), ch: I. + M. Ľupták

SUKY/FEMALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC - RITA Arga Lúč ,(Zozó Sóspet-Menti x BARNA Arga Lúč), ch. + maj: G. Aranyossi

V2 - USTINELLA z Ungeltu, (AFRIM Dold Tequila x ALOTRIE Fenomén Giordimánie), ch: J. Blašková, maj: Z. Flajšingerová.

SUKY/FEMALE  - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE

V1, CAC - DARMA Ginabox, (MAYK Jisuko x CZARODEJKA Ginabox), ch: K. Mokrášová, maj: P. Glatzner

V2, R.CAC - PAVLA Arga Lúč (HANNIBAL Optima Grata x KITTI Arga Lúč), ch. + maj: G. Aranyossy

SUKY/FEMALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC - NATHALIA NEDDA Ewabo, (YPSILON della Cadormare x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda) ch. + maj: E. Bělková

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC - BEXX Hébé Box (YUGO della adormare x ASSET Hébo Box), ch. + maj: A. Habertová

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERÁNKLASSE

V1 - ASSET Hébé Box (BALU v. Hause Romeo x HÉBÉ Ibra), Ch. + maj: A. Habertová

 

BOXER PÁSIKAVÝ / DEUTSCHER BOXER GESTROMT

PSY/MALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1 - HUGO Boxrelay (PRIMO del Colle Dell´ Infinito x FANY Boxrelay), ch: Ľ. Perniš, maj: N. Godály

V2 - YEARN FOR LARS z Dybohurky (BACARDI od Stříbrňáku x NICOL z Dybohúrky), ch: A. Karban, maj: I. Bartošová

PSY/MALE  - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE

V1, CAC, CACIB - PIPPO vom Igneshof (HUCKLEBARRY vom Igneshof x DIVA), ch. + maj: I. Bubalo

PSY/MALE  - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC - ENRIQUE ze Zubštejna, (ENEA del Roxius x SORAYA z Metaboxu), ch: A. Vlhová, maj: J. Vlha

SUKY/FEMALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC, Derby víťaz, BOB - APRILIA Gambar, (URAM signum Laudis x DEBORAH Sieger Bohemia), ch: J. Chaloupková, maj: D. Hladík

V2 - HELLA Boxrelay (PRIMO del Colle Dell´ Infinito x FANY Boxrelay), ch: Ľ. Perniš, maj: I. Šuňal

SUKY/FEMALE  - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE

V1, CAC, CACIB - HEKET Karmapa, (QUIJOT d´Esglai x NANCI Karmapa), ch. + maj: V. + I. Tomaščík

SUKY/FEMALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC, R. CACIB - CRISTAL NOIR Congo Nigrans (CROM dei Centurioni x LUCIA z Ringu), ch: L. Hirešová, maj: M. Hirešová

 

 

 

GRAND PRIX SLOVAKIA - CACIB  9. 6. 2012

Rozhodca: Ľubomír Perniš, SK

 BOXER ZLATÝ / DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE  - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE

V1, CAC, R. CACIB - BOLT Hébé Box, (YUGO della Cadormare x ASSET Hébé Box), ch. + maj: A. Habertová

PSY/MALE  - RIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC,  CACIB, Grand Prix Slovakia Winner - BENTLEY Bijou Box, (HANNIBAL Optima Grata x IDYLLE Jisuko), ch: V. Šulcová, maj: L. Maník

V2 - SIR DAGONET Box-Star, (VALENTINO Optima Grata x CHABLIS Box-Star), ch: E. Dolindo-Dolindowska, maj: T. Kiszkurno

SUKY/FEMALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC, Grand Prix Junior Winner - USTINELLA z Ungeltu, (AFRIM Dold Tequila x ALOTRIE Fenomén Giordimánie), ch: J. Blašková, maj: Z. Flajšingerová.

SUKY/FEMALE  - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE

V1, CAC - DARMA Ginabox, (MAYK Jisuko x CZARODEJKA Ginabox), ch: K. Mokrášová, maj: P. Glatzner

SUKY/FEMALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC, R. CACIB - NATHALIA NEDDA Ewabo, (YPSILON della Cadormare x K´JAKUZA FLOYD Fender Edda) ch. + maj: E. Bělková

VD - NEFFERTITI z Ringu (JOSHUA z Ringu x ORKA FLOYD Fender Edda), ch: R. Fagoš, maj: Z. Steinfelder

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC - BEXX Hébé Box (YUGO della adormare x ASSET Hébo Box), ch. + maj: A. Habertová

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERÁNKLASSE

V1 - DAMIANA Moravia Box, (BENITO del Colle Dell´Infinito x URTICA Moravia Box), ch. + maj: A. Žarská

V2 - ASSET Hébé Box (BALU v. Hause Romeo x HÉBÉ Ibra), Ch. + maj: A. Habertová

 

BOXER PÁSIKAVÝ / DEUTSCHER BOXER GESTROMT

PSY/MALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER - SEBASTIAN Moravia Box (HANNIBAL Optima Grata x GABRIELA Moravia Box), ch. + maj: A. Žarská

V2 - HUGO Boxrelay (PRIMO del Colle Dell´ Infinito x FANY Boxrelay), ch: Ľ. Perniš, maj: N. Godály

VD3 - YEARN FOR LARS z Dybohurky (BACARDI od Stříbrňáku x NICOL z Dybohúrky), ch: A. Karban, maj: I. Bartošová

PSY/MALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC - ENRIQUE ze Zubštejna, (ENEA del Roxius x SORAYA z Metaboxu), ch: A. Vlhová, maj: J. Vlha

PSY/MALE  - TRIEDA VETERÁNOV / VETERÁNKLASSE

DA VINCI Moravia Box, (BENITO del Colle Dell´Infinito x URTICA Moravia Box), ch. + maj: A. Žarská

SUKY/FEMALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner - APRILIA Gambar, (URAM signum Laudis x DEBORAH Sieger Bohemia), ch: J. Chaloupková, maj: D. Hladík

SUKY/FEMALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC, R. CACIB - CRISTAL NOIR Congo Nigrans (CROM dei Centurioni x LUCIA z Ringu), ch: L. Hirešová, maj: M. Hirešová

 

 

 

NITRADOG - CACIB 24. 3. 2012

Rozhodca:  VIDÁK LAJOS, H 

 

BOXER ZLATÝ / DEUTSCHER BOXER GELB

PSY/MALE  - TRIEDA DORASTU/JÜNGSTENKLASSE

VN - FAUST JAMES BOX, SPKP 3974, 15.07.2011 (EUS REGAT FENDER EDDA  x: MEGGI MIR-FIS)), ch: KUSÝ PETER  maj: BRÁZDOVIČOVÁ SILVIA

PSY/MALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC - ALBERTO ZA III MOSTAMI, SPKP 3813, 15.10.2010, (KINO DE VILLA ASTUR   x  SARDEGNA SIGNUM LAUDIS), ), ch: TLČINA GABRIEL  maj: TLČINA & PŠENÁK

V2, R.CAC -  BEN REXOB Z VÝSLUNÍ, CMKU 12731, 10.03.2011, (HANNIBAL OPTIMA GRATA   x  ATHEA REXOB Z VYSLUNI), ), ch: ŠTENCL MILAN  maj: BITTNER JOSEF 

PSY/MALE  - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE

V1, CAC - CAYMAN BASKERVILL NEXT OF KIN, CMKU 12378, 30.07.2009, (BASKERVILL BUDDHA TAJPAN   x  BEA LE DEMAR), ), ch: HRUBEŠOVÁ JITKA  maj: MARTINŮ MICHAELA

PSY/MALE  - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC - FURORE SANVITA, UKU 0013964, 15.08.2008, (HANNIBAL OPTIMA GRATA   x  BELLISIMA SANVITA),), ch: POGODINA V.  maj: RYMAR YU.     

SUKY/FEMALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC - REGA ARGA LÚČ, SPKP 3966, 25.05.2011, (SOSRET-MENTI ZOZO   x  BARNA ARGA-LUC), ch+maj: ARANYOSSY GABRIEL           

V2 - USTINELLA Z UNGELTU, CMKU 13350, 03.06.2011, (AFRIM GOLD TEQUILA   x  ALOTRIE FENOMEN GIORDIMANIE),), ch: BLAŠKOVÁ JANA  maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA   

SUKY/FEMALE  - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE

V1, CAC, CAIB  USTINA DI CASA VERNICE, LOI 112028, 20.04.2010, (FERRARY DE LAS ARILLAS   x  ANGEL DI CASA VERNISE),), ch: DI CASA VERNICE  maj: POGODINA V.        

V2 - COLA JUNIPERUS GARDEN, SPKP 3781, 16.08.2010, (ORHALMI KRIS   x  ELIZABETH ANSGARIUS ),), ch: KUČERÍK JAROSLAV  maj: SOÓŠ DANIEL

V3 - ANGEL UNIQUE BOX, SPKP 3825, 30.10.2010, (XENO VR-BOX   x  UNIVERSUM VANILLA), ch+maj: VENCEĽ MATÚŠ        

SUKY/FEMALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

 V1, CAC, R. CACIB -  ERMANA DEL COLLE DELL INFINITO, LOI 163958, 20.11.2008, (TUCO DEL COLLE DELL INFINITO   x  ORSABIANCA DELL COLLE DELL INFINITO), ch +maj: TANONI ALESSANDRO

V2, R.CAC-  VIKTÓRIA QUEEN KARMAPA, SPKP 3603, 18.07.2009, (HANNIBAL OPTIMA GRATA   x  QUATRO KARMAPA), ch + maj: TOMAŠČÍK I.& V.        

V3 - BOCCA HÉBÉ BOX, CMKU 11932, 05.08.2008, (YUGO DELLA CADORMARE   x  ASSET HEBE BOX),), ch: HABERTOVÁ ADRIANA  maj: RYANTOVÁ HANA

SUKY/FEMALE  - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE

V1, CAC BAIRA BENJI BOX, CMKU 12093, 12.01.2009, (GEO BOXER DEL EURO   x  CLOE Z NEMECANKY),), ch: BENEŠ JIŘÍ  maj: BENEŠOVÁ IVA   

SUKY/FEMALE  - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC - DANCING QUEEN SANVITA, UKU 37461, 20.05.2009, (GEO BOXER DEL EURO   x  GOLDEN GIRL FROM BASSARAB),), ch: POGODINA V.P.  maj: FILIPENKO I.K.          

 

BOXER PÁSIKAVÝ / DEUTSCHER BOXER GESTROMT

PSY/MALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC - HUGO BOXRELAY, SPKP 3951, 25.05.2011, (PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO   x  FANNY BOXRELAY ),), ch: PERNIŠ LUBOMÍR  maj: GODALY NORBERT

V2 - YEARN FOR LARS Z DYBOHŮRKY, SPKP 3994, 27.05.2011, (BACARDI OD STRIBRNAKU   x  NICOL Z DYBOHURKY),), ch: KARBAN ANTONÍN  maj: BARTOŠOVÁ IVONA           

PSY/MALE  - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE

V1, CAC, CACIB, BOB -  BALROG Z RINGU, CMKU 12867, 09.06.2010, (PERICO DU VAL D EUROPE   x  WILD WILD WEST Z RINGU), ), ch: FAGOŠ ROBERT  maj: FAGOŠOVI J.& R.     

V2, R. CAC -  CAGE BENJI BOX, CMKU 12971, 11.08.2010, (PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO   x  ANNALISE BENJI BOX), ), ch: BENEŠ JIŘÍ  maj: NĚMEC BEDŘICH

PSY/MALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC - ULM DEL COLLE DELL INFINITO, LOI 48241, 10.06.2009, (ROMEO VOM KAISERFELSEN   x  DAIANA DEL COLLE DELL INFINITO), ch + maj: TANONI ALESSANDRO

V2, R. CAC -  WIZARD DEL CUORE GRANDE, JR 77638, 01.04.2009, (NAVARO DEL CUORE GRANDE   x  QUEEN DEL CUORE GRANDE), ), ch: MICA JOKSIC  maj: VENCEĽ MATÚŠ

V3 -  XANTO CZECH JA-KA, SPKP 3673, 11.11.2009, (WARWICK V.D.MOMARTER EICHE   x  PHONIX CZECH JA-KA ),), ch: AUTERSKÁ JANA  maj: SVITAČ MAROŠ      

PSY/MALE  - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE

V1- CAC CARPE DIEM OD STRIBRNAKU, CMKU 11505, 10.01.2008 (CAOS VOM SCHWANENSCHLOSS   x  DIANA GODOLFIN BARB), ), ch: FIALOVÁ MILOSLAVA  maj: ŠLAUFOVÁ LENKA        

PSY/MALE  - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC, R. CACIB -  BACARDI OD STŘÍBRŇÁKU, CMKU 11413, 25.09.2007, (CAOS VOM SCHWANENSCHLOSS   x  EUROPE SIX-ER), ), ch: FIALOVÁ MILOSLAVA  maj: KOKNA FRANTIŠEK   

V2, R. CAC, - URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008, (AXEL MOSE  x SICILIA SIGNUM LAUDIS), ch. + maj: HLADÍK DUŠAN    

SUKY/FEMALE  - TRIEDA MLADÝCH/JUGENDKLASSE

V1, CAJC - APRILIA GAMBAR, SPKP 4022, 28.03.2011, (URAM SIGNUM LAUDIS  x DEBORAH SIEGER BOHEMIA), ch: CHALOUPKOVÁ JANA  maj: HLADÍK DUŠAN          

V2 - CASSANDRA MAN-BOX, SPKP 3853, 21.12.2010, (HANNIBAL OPTIMA GRATA  x AFRODITA MAN-BOX) ch: MANIK ĽUBOŠ  maj: TOMKO RASTISLAV

V3 - ADACTA BORECKÝ RYBNÍK, CMKU 13303, 25.04.2011, (HARVEY PESMAR x BEE BEE OD STRIBRNAKU), ch: PŘÍBKOVÁ RENATA,   maj: MAKOVSKÁ KATEŘINA 

SUKY/FEMALE  - TRIEDA STREDNÁ/MITTELKLASSE

V1, CAC - CHARLOTA ZLATÁ HEMA, CMKU 13037, 26.09.2010

(ORRY Z RINGU  x FANY ZLATA HEMA) ch: MALBOHAN ALEXEJ  maj: NOVOTNÝ DAVID

V2, R. CAC - CARMEN JAMES BOX, SPKP 3800, 18.09.2010, (KINO DE VILLA ASTUR  x GINA RATNOVSKÁ ZÁTOKA), ch + maj: KUSÝ PETER           

V3 - EXPLOSION OD STŘÍBRŇÁKU, CMKU 12970, 10.07.2010, (BACARDI OD STRIBRNAKU  x BO DEREK Z EV-PA), ch: FIALOVÁ MILOSLAVA  maj: KOKNA FRANTIŠEK    

V4 - KARPATI-BOX ARIZONA, MEOE 8273, 15.04.2010, (WE-BOX PACUHA JOLLY-JOKER  x WE-BOX PACUHA MONCSI-CSI), ch. +maj: KÁRPÁTI ZSOLT       

SUKY/FEMALE  - TRIEDA OTVORENÁ/OFFENE KLASSE

V1, CAC - XENA SIGNUM LAUDIS, SPKP 3769, 10.07.2010, (LLANTO DE GUEZMA  x UMBRIA SIGNUM LAUDIS), ch: HLADÍK DUŠAN  maj: PERNIŠ LUBOMÍR

V2, R. CAC - ALEXA JUNIPERUS GARDEN, SPKP 3654, 03.12.2009, (ENZO ELLEGANCE EWABO  x NOTE INDIANSKY BRLOH), ch: KUČERÍK JAROSLAV  maj: TOMÁŠIK MARTIN

SUKY/FEMALE  - TRIEDA PRACOVNÁ/GEBRAUCHSKLASSE

V1, CAC - ZOMBIE OD STŘÍBRŇÁKU, CMKU 11264, 04.06.2007, (CAOS VOM SCHWANENSCHLOSS  x CHERRY BEE OD STŘÍBRŇÁKU), ch: FIALOVÁ MILOSLAVA,   maj: KOKNA FRANTIŠEK    

SUKY/FEMALE  - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPIONKLASSE

V1, CAC - CASSIDY Z HALEXU, CMKU 12698, 05.02.2010, (LUKAS Z DYBOHURKY  x ORESTA OD STRIBRNAKU), ch: LEXOVÁ VLADIMÍRA  maj: KOKNA FRANTIŠEK