Winner Show Dudince 29. 9. 2013

 

Rozhodca / Bírók / Judge: 

Danijel Boros Djevi (SRB) - psy

Jozef Šuster(SK)  - sučky

Video (autor Andrej Dudáš)

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN

ZACK MIR-FIŠ, SPKP 4317, 16.03.2013

O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

Ch: FIŠMAN  MIROSLAV , maj: FIŠMAN  MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 V1/4

FRANTO IMER-BOX, SPKP 4270, 12.10.2012

O: BENTLEY BIJOU BOX M: DEBORA IMER-BOX

Ch: HLAVINKA IMRICH , maj: LACOVÁ KRISTÍNA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1/1, ČKŠ, VA, Vítaz Winner Show, BOB

 

BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP/4074, 06.12.2011

O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

Ch: HLADÍK DUŠAN , maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

V2/3, VA, 2. Vice vítaz Winner Show

 

VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

O: GRIM MIR-FIŠ M: RACHEL MIR-FIŠ

Ch: FIŠMAN  MIROSLAV , maj: FIŠMAN  MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

 V1/9, ČKŠ

HARWEY II BOXRELAY, SPKP /3949, 25.05.2011

O: PRIMO DELL COLE DELL INFINITO M: FANNY BOXRELAY

Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR , maj: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 V1/5, ČKŠ, VA

BUGATTI SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

Ch: HLADÍK DUŠAN , maj: HLADÍK DUŠAN

 

V

2/11

XANTO CZECH JA-KA, SPKP 3673, 11.11.2009

O: WARWICK V.D. MOMARTER EICHE M: PHONIX CZECH JA-KA

Ch: AUTERSKÁ JANA , maj: SVITAČOVÁ DENISA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1/6, ČKŠ

URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008

O: AXEL MOSE M: SICILIA SIGNUM LAUDIS

Ch: HLADÍK DUŠAN , maj: HLADÍK DUŠAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

 VN

BELLA VITA DE SALGO´S, SPKP 4364, 26.05.2013

O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

Ch: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA , maj: ĽUPTÁK IVAN

 

 VN

BERNADETA FENDER EDDA, 4369, 01.06.2013

O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: CARMEN JAMES BOX

Ch: SUSTER JOZEF , maj: KUSÝ PETER

 

 VN 

IMMA BOXRELAY, SPKP/4334, 09.06.2013

O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR , maj: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

 VN 

KENYA DI SOLARO GRECO, RKF, 14.02.2013

O: MARISCAL DE VILLACECILIA´S M: JINGA DARA DA QUINTA DA BRUMA

Ch: VICTORIANO PATRIC , maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

 

BEST PUPPY

 VN

SPIRIT OF EXTASY DI VILLA HUNNICUM, 9369/13, 25.02.2013

O: VIRGILIO DEL COLLE DELL' INFINITO M: SHARA OD DJEVIJA

Ch: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA , maj: KÁPLÁR ZSÓFIA

 

 VN

XANTIPA KARMAPA, SPKP 4308, 18.02.2013

O: DANTE LAKRONEBOX M: WHISKY KARMAPA

Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR , maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + LAURO RADOVAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1/1, JVA, Víťazka mladých Winner Show, BOS

         URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

         O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

        Ch: TOMAŠČÍK I+V , maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 V

1/9,

ČKŠ

GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

Ch: KÁZMÉR CSEMAN , maj: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1/2, ČKŠ, VA, 1. Vice víťazka Winner Show

 

APRIIA GAMBAR, SPKP 4022, 28.03.2011

O: URAM SIGNUM LAUDIS M: DEBORAH SIEGER BOHEMIA

Ch: CHALOUPKOVÁ JANA , maj: HLADÍK DUŠAN

 

 V2/5

CASSANDRA MAN-BOX, 3853, 21.12.2010

O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: AFRODITA MAN-BOX

Ch: MANIK ĽUBOŠ , maj: TOMKO RASTISLAV

 

V3/6

HELLA BOXRELAY, SPKP 3955, 25.05.2011

O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO M: FANNY BOXRELAY

Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR , maj: ŠUŇAL IGOR

 

V4/8 

TAURA MIR-FIŠ, SPKP 3916, 07.04.2011

O: BACARDI OD STŘÍBRŇÁKU M: KESY MIR-FIŠ

Ch: FIŠMAN  MIROSLAV , maj: FIŠMAN  MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 V2/7

FANNY BOXRELAY, SPKP/3516, 12.10.2008

O: LUKAS Z DYBOHÚRKY M: ELLIE BOXRELAY

Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR , maj: SOPKO MAREK

 

V1/4, VA, ČKŠ

GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT, Bo.7350/08, 13.04.2008

O: DENVER VON DEN SONNENAUFGANG M: AIDA SELIDOG

Ch: CSEMAN KÁZMÉR , maj: CSEMAN KÁZMÉR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1/1, VA, Víťazka Winner Show

 

DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR , maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

 

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1/3, JVA, 2. Vice vítaz mladých Winner Show

 

UNKAS KARMAPA, SPKP 4262, 06.10.2012

O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

Ch: TOMAŠČÍK I+V , maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1/1, JVA, Vítaz mladých Winner Show

 

MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

Ch: MANIK ĽUBOŠ , maj: ING. GAZÍKOVÁ DAGMAR + MANIK ĽUBOŠ

 

V2/2, JVA, 1. Vice Vítaz Winter Show

 

YAZZO MIR-FIŠ, SPKP 4205, 03.06.2012

O: ZHIROFF DEL ROLANUS M: KESSY MIR-FIŠ

Ch: FIŠMAN  MIROSLAV , maj: FIŠMAN  MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1/7, ČKŠ

 

STARBOARD PARSIFAL-PANCHO, 9051/12, 10.02.2012

O: LLANTO DE GUEZMAN M: STARBOARD MITZI

Ch: ILNICZKY MONIKA , maj: ILNICZKY MONIKA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

 V

4/10

ALBERTO ZA III. MOSTAMI, 3813, 15.10.2010

O: KINO DE VILLA ASTUR M: SARDEGNA SIGNUM LAUDIS

Ch: GABRIEL TLČINA GABRIEL TLČINA , maj: TLČINA GABRIEL

 

V1/2, ČKŠ, VA, 1. Vice Vítaz Winner Show

 

KÁZSÉ-BOX FANATIC, 8697/11, 01.06.2011

O: KIS-BICS HUGO M: KÁZSÉ-BOX DOLCE VITA

Ch: KÁPLÁR ZSÓFIA , maj: KÁPLÁR ZSÓFIA

 

 V

2/4, VA

ODINVILLE TASTE OF HONEY, UKU 0071909, 16.07.2010

O: IPOLBOX EY LATINOS LOVER M: AINE VORTI'S EBBIROAD FROM ODENVILLE

Ch: ODININTSEV JURY , maj: VANŽA SERGEJ + ODININTSEV JURY

 

V3/8 

WILLOW Z LUTILY, SPKP 3786 , 26.08.2010

O: QUIJOT D ESGLAI M: RAMIRA Z LUTILY

Ch: PÁAL KAMIL , maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + MORIHLADKO PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, Best Veteran

 

GRIM MIR-FIŠ, SPKP 2725, 25.12.2004

O: ZOCKER V. ELISABETH BRUNNEN M: IREEN VON ELSAVATAL

Ch: FIŠMAN  MIROSLAV , maj: FIŠMAN  MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN, BEST MINOR PUPPY

  

STARBOARD QURIOSUM- MANTZI, Bo. 9484/13, 31.05.2013

O: RUS LA FLEUR ETERNAL FLAME M: STARBOARD MITZI

Ch: ILNICZKY MONIKA , maj: ILNICZKY MONIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN

ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

Ch: FIŠMAN  MIROSLAV , maj: FIŠMAN  MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V2/3, 2. Vice víťazka mladých Winner Show

 

CSERHÁT-MENTI HARCOS FIONA, Met.Bo 9257/13, 01.08.2012

O: MOBOX DOGS ADONISZ M: SÓLYOMKÖZI HILDA

Ch: MALOVECZ BALÁZS , maj: MALOVECZ BALÁZS

 

V1/2, JVA, 1. Vice víťazka mladých Winner Show

 

YESSICA MIR-FIŠ, SPKP 4208 , 03.06.2012

O: ZHIROFF DEL ROLANUS M: KESY MIR-FIŠ

Ch: FIŠMAN MIROSLAV , maj: DEBNÁR JAROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1/3, ČKŠ, VA, 2. Vice víťazka Winner Show

 

AMANDA DE SALGO'S, SPKP 4098, 11.02.2012

O: PICASO Z METABOXU M: KARLA ARGA LUČ

Ch: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA , maj: ĽUPTÁK IVAN

 

 V 2/10

 

GOLDEN ANANAS OXANA, Bo.9062/12, 11.06.2012

O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

Ch: CSEMAN KÁZMÉR , maj: CSEMAN KÁZMÉR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V

1/11, ČKŠ 

POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 3767, 08.07.2010

O: WONDER FENDER EDDA M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA

Ch: ŠUSTER JOZEF A JANA , maj: BÍRÓ PAVOL

 

 

CELKOVÉ PORADIE

DOSPELÍ  PSI:

VA 1 - BIG BOSS SIGNUM LAUDIS

VA 2 - KÁZSÉ-BOX FANATIC

VA 3 - VALDO MIR-FIŠ

VA 4 - ODINVILLE TASTE OF HONEY

VA 5 - BUGATTI SIGNUM LAUDIS

V 6 - URAM SIGNUM LAUDIS

V 7 - STARBOARD PARSIFAL-PANCHO

V 8 - WILLOW Z LUTILY

V 9 - HARWEY II BOXRELAY

V 10 - ALBERTO ZA III. MOSTAMI

V 11 - XANTO CZECH JA-KA

 

MLADÍ PSI:

JVA 1 - MAN-BOX EXCALIBUR

JVA 2 - YAZZO MIR-FIŠ

JVA 3 - UNKAS KARMAPA

V4 - FRANTO IMER-BOX

 

DOSPELÉ SUČKY:

VA 1 - DURGA KARMAPA

VA 2 - APRIIA GAMBAR

VA 3 - AMANDA DE SALGO'S

VA 4 - GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

V 5 - CASSANDRA MAN-BOX

V 6 - HELLA BOXRELAY

V 7 - FANNY BOXRELAY

V 8 - TAURA MIR-FIŠ

V 9 - GOLDEN ANANAS OXY

V 10 - GOLDEN ANANAS OXANA

V 11 - POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA

 

MLADÉ SUČKY:

JVA 1 - URTICA KARMAPA

JVA 2 - YESSICA MIR-FIŠ

V 3 - CSERHÁT-MENTI HARCOS FIONA

 

Test povahy úspešne splnili:

ALBERTO ZA III. MOSTAMI

APRIIA GAMBAR

BIG BOSS SIGNUM LAUDIS

BUGATTI SIGNUM LAUDIS

GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

GOLDEN ANANAS OXANA

HARWEY II BOXRELAY

URAM SIGNUM LAUDIS

XANTO CZECH JA-KA

 

 

 

Úspechy členov Slovenského boxer klubu

na Stredoeuróspkej výstave boxerov v Opole 8.9. 2013

 

 

V1, VICE-STREDOEURÓPSKY VÍŤAZ MLADÝCH

UNKAS Karmapa, chov a maj: Vladimír Tomaščík

 

V1 - URTICA Karmapa, chov a maj: Vladimír Tomaščík

 

V1, HOPE OF OUR FUTURE TROPHY WINNER

BIG BOSS Signum Laudis,

chov: Dušan Hladík, maj: Ľubomír Perniš

 

V1, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY WINNER

URIEL Fender Edda, chov: Jana a Jozef Šuster, maj: Jozef Šuster a Peter Kusý

 

V2 - ARON z Metaboxu, chov. a maj: Petr Bratko

 

V3 - FANY Boxrelay, chov: Ľubomír Perniš, maj: Marek Sopko

 

 

Výročná výstava boxerov

1.9.2013 * Vranov nad Topľou

 

Rozhodca / Bírók / Judge: 

Radványi Tamás (HU)

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

VN  - IMPRIUS DEL CUORE GRANDE

nar. 15.3.2013,

(XENO di Casa Vernice x NORMA del Cuore Grande)

chov. : del Cuore Grande

maj. : Mica Joksic, Vrsac, SRB

 

VN, BEST BABY  - GLADIATOR UNIQUE BOX

nar. 31.5.2013,

(G´M de Bellemanie x Universum WENDY)

chov. + maj. : Matúš Venceľ, Vranov nad Topľou

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2013

UJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO

nar. 26.3.2012

(Sósrét Menti BRUTUS x Pacuha TEAM)

chov. : Nagy László

maj. : Tóth Csaba, Eger, HU

 

V2 – DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO

nar. 16.3.2012

(Laurin´ s Boxer ALIM x AISHA Kuningas von Kishko)

chov. : Kuningas von Kishko

maj. : Mica Joksic, Vrsac, SRB

 

V3 – MAN-BOX EXCALIBUR

nar. 8.8.2012

(BENTLEY Bijou Box x Man-Box CHANEL)

chov. : Ľuboš Manik

maj. : Manik Ľuboš + Gaziková Dagmar, Svit

 

V4 – UNKAS KARMAPA

nar. 6.10.2012

(DANTE Lakronebox x HEKET Karmapa)

chov. + maj. : Tomaščík Vladimír, Spišská Nová Ves

 

V – YAZZO MIR-FIŠ

nar. 3.6.2012

(ZHIROFF del Rolanus x KESY Mir-Fiš)

chov. + maj. : . Miroslav Fišman, Čaklov

 

V – MAN-BOX DELAWARE

nar. 10.4.2012

(BENTLEY Bijou Box x Man-Box AFRODITA)

chov. : Manik Ľuboš

maj. : Pincak Richard, Košice

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda stredná / Nyílt novendek / Klasa stredna/ Intermediate class

V1, CAC, ČKŠ

FOCUS JUNIPERUS GARDEN

nar. 30.10.2011

(QUORE del Colle dell´Infinito x ALISA Juniperus Garden)

chov.: Jaroslav Kučerík

maj. : Ľubomír Bollo, Teplička nad Váhom

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta/ Open class

 V1, CAC, ČKŠ

DERICK JUNIPERUS GARDEN

nar. 26.2.2011

(Orhalmi KRIS x HAPPY Ratnovská zátoka)

chov. : Jaroslav Kučerík

maj. : Viliam Mrázik, Teplička nad Váhom

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2013, Gladiátor 2013, BOB

RUS LA FLER ETERNAL FLAME

nar. 18.10.2009

(GRECO de Rincomar x Rus La Fler BRAVO BRAVA)

chov. : Liudmila Adrianova

maj. : Boros Djevi Danijel, Subotica, SRB

 

V2, R. CAC

MARDY Z NĚMEČANKY

nar. 29.8.2011

(WODAN Vavonabox x ANABELLE della Rocca Constanza)

chov. + maj. : Mgr. Milan Nohel, Lichnov, CZ

 

V3 – ZUCCHERO NOSTRUM

nar. 6.4.2009

(DIAMANT Nostrum x SUGARBUSH Nostrum)

chov. : A. Bogucka

maj. : J. Teisseyre, Sochocin, PL

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 V1, CAC, ČKŠ

ELASTIC MARCO

nar. 10.12.2007

(BERLINGO Marzonara x Elastic QUAN)

chov. : Erdélyi Gyula

maj. : Valdera Peréz Mário + Šuster Jozef, Matejovec

 

Psi zlatí / Sárga kanok / Psy żółte / Fawn males

Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 V1, BEST VETERAN

GRIM MIR-FIŠ

nar. 25.12.2004

(ZOCKER v. Elisabeth Brunnen x IREEN vom Elsavatal)

chov. + maj. : . Miroslav Fišman, Čaklov

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 VN  -  ZACK MIR-FIŠ

nar. 16.3.2013

(GRIM Mir-Fiš x TAURA Mir-Fiš)

chov. + maj. : . Miroslav Fišman, Čaklov

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane / Brindle males

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży /Junior class

 V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2013

MACRO TOP WEINSTADT

nar. 18.6.2012

(NAVARO del Cuore Grande x KLITA Top Weinstadt)

chov. : Top Weinstadt

maj. : Mica Joksic, Vrsac, SRB

 

V2 -  CAR PERLA ROZTOCZA

nar. 3.3.2012

(ZAR de Guezman x ITALIA Maumbua)

chov. + maj. : Marlena Misiarz, Sulow, PL

 

V3-  YPSEL MIR-FIŠ

nar. 3.6.2012

(ZHIROFF del Rolanus x KESY Mir-Fiš)

Chov. : Miroslav Fišman

Maj. : MUDr. František Farkaš, Michalovce

 

V4 -  GASS JUNIPERUS GARDEN

nar. 5.6.2012

(SASU Indiánsky brloh x ALISA Juniperus Garden)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Teplička nad Váhom

 

V -  DALLAS INDIÁNSKY BRLOH

nar. 8.7.2012

(XAWAN Indiánsky brloh x SÁBA Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Vladimír Spevák, Sečovská Polianka

 

V -  RASTY KARMAPA

nar. 20.5.2012

(BENTLEY Bijou Box x FANTASY Karmapa)

chov. : Vladimír Tomaščík

maj. : Imling Anton + Tomaščík Vladimír, Spišská Nová Ves

 

V -  FOBEER INDIÁNSKY BRLOH

nar. 14.10.2012

(RADYO dei Roeri x WASABI Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Vranov nad Topľou

 

 Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda stredná / novendek osztály / Klasa stredna / Intermediate class

 V1, CAC, ČKŠ

METHADONE VON JESS BOX

nar. 8.9.2013

(LOTUS de Rincomar x ANAVA MARIHUANA Box Star)

chov. : Malgorzata Brzezinska

maj. : Arkadiusz Kowalik, Gliwice, PL

 

V2, R. CAC

BIG BOSS SIGNUM LAUDIS

nar. 6.12.2011

(HASHISH von Jess Box x UMRIA Signum Laudis)

chov. : Dušan Hladík

maj. : Ľubomír Perniš, Kanianka

 

V3 – VALDO MIR-FIŠ

nar. 18.2.2012

(GRIM Mir-Fiš x RÁCHEL Mir-Fiš)

chov. + maj. : . Miroslav Fišman, Čaklov

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda otvorená / Nyílt osztály / Klasa otwarta / Open class

 V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2013

URIEL FENDER EDDA

nar. 24.12.2011

(FABRIZIO FLOYD Fender Edda x ORNELA Fender Edda)

chov. : Jozef a Jana Šuster

maj. : Jozef Šuster a Peter Kusý, Matejovec

 

V2, R. CAC

XAWAN INDIÁNSKY BRLOH

nar. 24.12.2010

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Vranov nad Topľou

 

V3 – XAPIAN INDIÁNSKY BRLOH

nar. 24.12.2010

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Jaroslav Kučerík, Teplička nad Váhom

 

V4 – HARWEY II. BOXRELAY

nar. 25.5.2011

(PRIMO del Colle dell´Infinito x FANNY Boxrelay)

chov. : Ľubomír Perniš

maj. : Ľubomír Perniš + Ladislav Hencovský, Vranov nad Topľou

 

V – MARBLETON TOUCH THE STARS

nar. 17.12.2010

(Marbleton STAR CHASER x Marbleton DREAM A WHILE for Buckstorm)

chov. : M. A. Hambleton

maj. : MUDr. Pavol Vaškovič, Prešov

  

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 V1, CAC, ČKŠ

LAZZARO DEL COLLE DELL´INFINITO

nar. 22.7.2011

(PRIMO del Colle dell´Infinito x ORSABIANCA del Colle dell´Infinito)

chov. : Alessandro Tanoni

maj. : Boros Djevi Danijel, Subotica, SRB

 

V2, R. CAC

EXTREME DEL CUORE GRANDE

nar. 4.7.2011

(YPSILON della Cadormare x TALIA del Cuore Grande)

chov. : del Cuore Grande

maj. : Mica Joksic, Vrsac, SRB

 

Psi pásikaví / Csíkos kanok / Psy pręgowane /Brindle males

Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 V1 – BAKY INDIÁNSKY BRLOH

nar. 17.6.2005

(ODIN Indiánsky brloh x RATSEL Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Anton Kulman, Vranov nad Topľou

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda dorastu / Kölyök osztály / Klasa szczeniąt / Puppy class

 VN, Best puppy  - OFÉLIA CAPA NEGRA

nar. 7.1.2013

(BRAZIL Optima Grata x LUNA LUIZA Capa Negra)

chov. + maj. : Bartolomej Venceľ, Hencovce

 

N – YORDEN FENDER EDDA

nar. 2.2.2013

(BALROG z Ringu x JORDAN Fender Edda)

chov. : Šuster Jozef

maj. : Šuster Jozef + Šusterová Dominika, Matejovec

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2013

NERTHUS Z NĚMEČANKY

nar. 13.4.2012

(BRAZIL Optima Grata x SASKIA Optima Grata)

chov. + maj. : Mgr. Milan Nohel, Lichnov, CZ

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda stredná / novendek osztály/ Klasa stredna / Intermediate class

 V1, CAC, ČKŠ

AMANDA DE SALGO´S

nar. 11.2.2012

(PICASSO z Metaboxu x KARLA Arga Lúč)

chov. + maj. : Ľupták Iva, Svatoplukovo

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 V1, CAC, ČKŠ

ALISA JUNIPERUS GARDEN

nar. 3.12.2009

(ENZO ELLEGANCE Ewabo x NOTE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Jaroslav Kučerík, Teplička nad Váhom

 

V2, R. CAC - ANGEL UNIQUE BOX

nar. 30.10.2010

(XENO Vr-Box x Universum VANILLA)

chov. + maj. : Matúš Venceľ, Vranov nad Topľou

 

V3 – VIGARA INDIÁNSKY BRLOH

nar. 15.12.2009

(PERCY Optima Grata x DOV-DOV Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Iveta Sopková, Košice, SK

 

V4 – POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA

nar. 8.7.2010

(WONDER Fender Edda x K´CARMELA FLOYD Fender Edda)

chov. : Jozef Šuster

maj. : Pavol Biró, Selice

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte / Fawn females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2013, BOS

THELMA LOUIS OD DJEVIJA

nar. 13.12.2009

(PRIMO del Colle dell´Infinito x Hexima GINEVRA)

chov. + maj. : Boros Djevi Danijel, Subotica, SRB

 

Sučky zlaté / Sárga szukák / Suki żółte /Fawn females

Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 V1 – IntCh IKONA DEL CUORE GRANDE

nar. 16.8.2005

(YPSILON della Cadormare x CONTESSA del Cuore Grande)

chov. : del Cuore Grande

maj. : Mica Joksic, Vrsac, SRB

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda „baby“ / Bébi osztály / Klasa baby / Baby class

 VN  - DOLORES PERLA ROZTOCZA

nar. 19.5.2013

(ORLANDO v. Omerta x ARIELLE Perla Roztocza)

chov. + maj. : Marlena Misiarz, Sulow, PL

 

VN  - BELLA VITA DE SALGO´S

nar. 26.5.2013

(URIEL Fender Edda x KARLA Arga Lúč)

chov. + maj. : Ľupták Ivan, Statoplukovo

 

VN  - ZOEY MIR-FIŠ

nar. 16.3.2013

(GRIM Mir-Fiš x TAURA Mir-Fiš)

chov. + maj. : . Miroslav Fišman, Čaklov

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane /Brindle females

Trieda mladých / Fiatal osztály / Klasa młodzieży / Junior class

 V1, CAJC, Víťaz roka mladých 2013

URTICA KARMAPA

Nar. 6.10.2012

(DANTE Lakronebox x HEKET Karmapa)

chov. + Maj.: Vladimír Tomaščík, Spišská Nová Ves

 

V2 – GOLDEN ANANAS OXY

nar. 11.6.2012

(MAGIC-BOY von Santana x Golden Ananas MISSY ELIOT)

chov. : Kázmér Cseman

maj. : Biró Pavol + Biróová Agneša, Selice

 

V3 – GIOIA DEL CUORE GRANDE

nar. 27.5.2012

(NAVARO del Cuore Grande x PRICESS del Cuore Grande)

chov. : del Cuore Grande

maj. : Mica Joksic, Vrsac, SRB

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda stredná / Novendek osztály/ Klasa stredna / Intermediate class

V1, CAC, ČKŠ

KLOWSBERRY AWEA AT INDIÁNSKY BRLOH

nar. 21.9.2011

(Ch. Linncam STORYMAKER at Taranut x Zenmaxkay YOKO)

chov. : Vanessa Calvo

maj. : Ladislav Kužma, Vranov nad Topľou

 

V2, R. CAC - AGUA INDIÁNSKY BRLOH

nar. 8.9.2011

(VEITH von Altenburg x Sikili ULIA)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Vranov nad Topľou

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda otvorená / Nyílt osztály/ Klasa otwarta / Open class

 V1, CAC, ČKŠ

TAURA MIR-FIŠ

nar. 7.4.2011

(BACARDI od Stříbrňáku x KESY Mir-Fiš)

chov. + maj. : . Miroslav Fišman, Čaklov

 

V2, R. CAC - NIGHTSHADE DO VALE DO LETHES

nar. 7.8.2011

(Ch. NOBEL do Sul x KATIA do Vale do Lethes)

chov. : Carlos Filipe Cruz

maj. : Ladislav Kužma, Vranov nad Topľou

 

V3 -  WASABI Indiánsky brloh

nar. 20.7.2010, SPKP 3762

(Örhalmi KRIS x NURICE Indiánsky brloh)

chov.: Ladislav Kužma

maj. : Lea Maliňáková, Jarkova 521/10, Sečovská Polianka

 

V4 – SÁBA INDIÁNSKY BRLOH

nar. 12.6.2009

(KINO de Villa Astur x KYLIE Indiánsky brloh)

chov. + maj. : Ladislav Kužma, Vranov nad Topľou

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda pracovná / Munka osztály / Klasa użytkowa / Working class

 V1, CAC, ČKŠ

FANNY BOXRELAY

nar. 12.10.2008

(LUKAS z Dybohůrky x ELLIE Boxrelay)

chov. : Ľubomír Perniš

maj. : Marek Sopko, Tlmače

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females

Trieda šampiónov / Champion osztály / Klasa championów /Champions class

 V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka 2013

ARIELLE PERLA ROZTOCZA

nar. 9.8.2010. PKR.II-105247

(Int. Ch. DIAMANT Nordom x ITALIA Maumbua)

chov. + maj. : Marlena Misiarz, Sulów, PL

 

V2, R. CAC - DURGA KARMAPA

nar. 3.6.2010. SPKP 3726

(QUEROS dei Cavalieri del Monferrato x FANTASY Karmapa)

chov. : I. + V. Tomaščik

maj. : Martin Bigoš, Šarišská 22, 052 01 Spišská Nová Ves, SK

 

Sučky pásikavé / Csíkos szukák / Suki pręgowane / Brindle females Trieda veteránov / Veterán osztály / Klasa weteranów / Veterans class

 V – RAFALE INDIÁNSKY BRLOH

nar. 28.8.2003

(DAVE dels Segadors x MAUD Indiánsky brloh)

chov. : Ladislav Kužma

maj. : Pavol Štefanko, Vranov nad Topľou

 

V, Gladiátor veterán 2013 – ELLIE BOXRELAY

nar. 8.8.2005

(HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay)

chov. : Ľubomír Perniš

maj. : Sopko Marek, Tlmače

 

 

Klubová výstava * Poľný Kesov * 15. 6. 2013

Fotogaléria

Fot( Gosia &  Pawlak

 

Rozhodcovia

Alena Žarská (CZ) - sučky

Vladimír Javorčík (SK) - psy

Rozhodcovia boli do kruhov losovaní verejne, tesne pred začatím výstavy

 

Najlepšia chovateľská skupin: Signum Laudis

Najkrajší pár psov: UNKAS Karmapa a URTICA Karmapa

Predvedená odchovná skupina dvoch generácií potomkov spolu so sučkou AIDA Seli dog

 

 PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

(6 - 9 m. /  von 6 bis 9 Monate / 6 - 9 months)

 

VN, BEST PUPPY- UNKAS Karmapa

Nar.6.10.2012, SKPK 4262

(DANTE Lakronebox  x  HEKET Karmapa)

Chov: I. + V. Tomaščík

maj: I. + V, Tomaščík, Chrapčiakova 4,052 01 Spišská Nová Ves 

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

V1, CAJC, Klubový víťz mladých  Man-Box EXKALIBUR

Nar. 8.8. 2012, SPKP 4223

(BENLEY Bijou –Box x Man Box CHANEL)

Chov: Maník Ľuboš

maj: Dagmar Gazíková, Štúrova 292/55, 059 21 Svit

 

V2 - VASCO FLOYD Fender Edda

Nar. 27.12. 2012, SPKP 4120

(Mobox Dogs ADONISZ x ISTRIA FLOYD Fender Edda)

ch: Šuster Jozef a Jana

maj: JUDr. Jozef Petráš, 29. augusta 13, 038 52 Sučany

 

V3 - AKIM Pálava Box

Nar. 23.3. 2012,  SPKP 4238

(BRAZIL Optima Grata x JESSI Heny Box)

Chov: Čestmíra Prokešová

maj: Stanislav Lieskovský, 951 22 Alekšince č. 91

 

V4 - ALAN Edi Box

Nar. 9.8. 2012, SPKP 4227

(NORWAY v.d.Sonnen Aufgang x ELLEN ELISA ELA Ewabo)

Ch. + maj: Lesko Eduard, Teriakovce 118, 98051 Veľké Teriakovce

 

 PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz - Kázsé-box FANATIC

Nar. 01. 06. 2011, Met. Bo 8697/11

(Kis-Bics HUGO x Kászé – Box DOLCE VITA)

Ch. + maj: Káplár Zsófia,  2112 VeR. egyház, Dévér utca 52, Hungary

 

V2, R. CAC -  ALBERTO za III. Mostami

nar. 15.10.2010, SPKP 3813,
(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)
ch: Gabriel Tlčina, Nové Zámky

maj: Gabriel Tlčina,  Nový Svet 24, 940 67 Nové Zámky

 

V3 - ALDO za Tromi mostami

Nar. 15.10. 2010, SPKP 3814

(KINO Villa Astur x SARDENA Signum Laudis)

Chov: Gabriel Tlčina

maj: Vladimír Hagara, K. Kráľa 36, 972 26 Nitrianske Rudno

 

V4 - VINCENT J.A.L.Sandow

Nar. 20.máj 2011, CMKU/Box/13367/11 :SPKP4026/2011

(Da Vinci Moravia Box x Tina J.A.L.Sandow)

ch: J. a A. Lysákovi

maj: Ján Komjáthy, Švermova 27, Šaľa 

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Pracovná /  Gebrauchshundklasse / Working Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ  - Rus La Fler ETERNAL FLAME

Nar. 18.10.2009, LOE 1955145)

(GRECO de Rincomar x Rus La Fler BRAVO BRAVA),

chov: Rus La Fler

maj: Danijel Boros Djevi, Brace Radic 52, 24000 Subotica, Srbia

 

PSI ZLATÍ / GELBE RÜDE / MALES FAWN

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ - Elastic MARCO

Nar. 10. 12. 2007, LOE1955179

(BERLINGO Marzonara x Elastic QUAN)

Chov: Erdélyi  Gyula

maj: Mário Valdera Peréz + Jozef Šuster, Matejovec 452, 916 16 Krajné

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

(3 - 6 m. /  von 3 bis 6 Monate / 3 - 6 months)


VN  - PIERRE Capa Negra

nar. 1.4.2013, SPKP 4330,
(XAWAN Indiánsky brloh x KRETA Capa Negra)
ch.:Bartolomej Venceľ
m.: CHS Indiánsky brloh
 

VN, BEST BABY - XERXES Karmapa

Nar. 18.2.2013, SPKP 4307

(DANTE Lakronebox  x  WHISKY Karmapa),

Chov. + maj: I + V. Tomaščik, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves 

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

(6 - 9 m. /  von 6 bis 9 Monate / 6 - 9 months)

 

VN - FRANTO Imer-Box

Nar. 12.10.2012, SPKP 4270

(BENTLEY Bijou Box x DEBORA Imer-Box)

Chov: Imrich Hlavinka

maj: Krstína Lacová, č. 183, 935 84 Hokovce

 

VN - PAQUIAO di Villa Hunnicum

Nar. 18.10.2012,  Met. Bo Bo 9237/13

(Virgillio del Colle del Infinito x  Ecstasy di Villa Hunnicum)

Chov:  Lődiné Gombkötő Edina

maj: Béczy Bernadett és Szentgyörgyi Zsolt,  Árpád út 23,  Jászfényszaru,  Magyarország

 

VN - ROCK ´N ROLL di Casa Vernice

Nar. 29.11.2012,  LOI 1324774

(Finito de Tierra de Boxers  x Queen´s Diamond di Casa Vernice)

Ch. Anya & David Vernice, di Casa Vernice

maj: Adriana Aulik & Zoltan Nagy, Matija Gubec 2/a, 24406 Gornji Breg, Srbsko

 

VN - Thiberius Box DIAVOLO

Nar.  1. 11. 2012, MET.Bo. 9271/13

(Firano vom Kaiserfelsen X Thiberius Box Berta)

Chov. + maj:  Tóth Tibor , Hungary - 2118 Dány, Zrínyi utca 1/A

 

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

V1 CAJC, Klubový víťaz mladých, Mr. BOXER, BOB

URIEL Fender Edda

Nar. 24.12. 2011, SPKP 4118

(FABRIZIO FLOYD Fender Edda x ORNELA Fender Edda)

Chov: Šuster Jozef a Jana

maj: Šuster Jozef a Peter Kusý, Matejovec 452, 916 16 Krajné

 

V2 - UMAMBEL Fender Edda

Nar. 24.12.2011, SPKP 4119

(FABRIZIO FLOYD Fender Edda x ORNELLA Fender Edda)

Chov: Šuster Jozef a Jana

maj: Šuster Jozef a Vladimír Hromádka, Matejovec 452, 916 16 Krajné

 

V3 -  GASS Juniperus garden  

Nar. 5.6.2012, SPKP 4172

(Sasu Indiánsky brloh x Alisa Juniperus garden)

Chov. + maj: Jaroslav Kučerík,  Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMTE RÜDE / MALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1,  CAC,  ČKŠ, Klubový víťaz, - Pacuha UDÓ

Nar. 28.12.2010, Met. Bo 8642/11

(Wé-Box Pacuha JOLLY JOKKER x Wé-Box Pacuha MEGÉRA)

Ch. + maj: Sleisz Lajos, Veregsyház út 9, 2146 Mogyoród, Magyarosrzág

 

V2, R. CAC - BIG BOSS Signum Laudis

Nar. 6.12.2011,  SPKP 4074

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)

Chov: Dušan Hladík

maj: Bc. Ľubomír Perniš, Lesná 335/9, 97217 Kanianka

 

V3 - AXEL za III. Mostami

nar. 15.10.2010, SPKP 3814,
(KINO de Villa Astur x SARDEGNA Signum Laudis)
ch: Gabriel Tlčina, Nové Zámky

maj: Gabriel Tlčina + Ladislav Hencovský, Vranov nad Topľou

 

V4 -  XAPIAN Indiánsky brloh

Nar. 24.12. 2010, SPKP 3869

(Rus La Fler ETERNAL FLAME x Sikili ULIA)

ch: Ladislav Kužma

maj: Jaroslav Kučerík, Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom

 

V -  BUGATTI Signum Laudis

Nar. 6.12.2011,  SPKP 4075

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)

Chov. a maj: : Dušan Hladík, Záhoracka 52, 90101 Malacky

 

V - Technicolorboxers GEROLD

Nar. 10 .10 2011, Met. Bo. 8960/12

(YALE Sonnenaufgang  x Elastic IKEA)

Ch. + maj: maj: Kónya Csaba, Maďarsko

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Pracovná / Gebrauchshundklasse / Working Class  

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1,  CAC, ČKŠ - BALROG z Ringu 

Nar. 9.6.2010, CMKU / Box 12867/10

(PERICO du Val d´Europe x WILD WILD WEST z Ringu)

Chov. + maj: Robert  Fagoš, Ke Školce 200, 251 63 Strančice, Česká republika

 

PSI PÁSIKAVÍ / GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Šampiónov / Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1 CAC ČKŠ -  OLIVER Kariera

Nar. 11.10.2009, PKR II-102117

(JEFFERSON Moravia Box x ELEGIA Lider)

ch: Beata Niemiec-Kubak

maj: Wieslaw Idziorek, Baltycka16, 63-200 Jarocin, Poľsko

 

PSI PÁSIKAVÍ /  GESTROMT RÜDE / MALES BRINDLE

Trieda čestná / Ehrenklasse      

 

V1 - URAM Signum Laudis

Nar. 30.10. 2008, SPKP 3519

(Axel Mose x Sicilia Signum Laudis)

Chov. + maj: Dušan Hladík, Záhoracka 52, 90101 Malacky

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

(3 - 6 m. /  von 3 bis 6 Monate / 3 - 6 months)

 

VN  -  HERMONA HELLA Ewabo

Nar. 20.3.2013, SPKP 4335

(DA VINCI Moravia Box x NATHALIA NEDDA Ewabo)

Chov. + maj: Eva Bělková, Lipovany 16, 985 31 Rapovce

 

VN  - YORDEN Fender Edda

Nar. 2.2. 2013, SPKP 4296

(BALROG u Ringu x JORDAN z Ringu)

ch: Jana a Jozef Šuster

maj: Dominika Šusterová, Matejovec 452, 916 16 Krajné

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

(6 - 9 m. /  von 6 bis 9 Monate / 6 - 9 months)

 

VN -  BEILY Pálava Box

Nar. 8.12. 2012, SPKP 4315

(BRAZIL Optima Grata x JESSI Heny Box)

Chov: Čestmíra Prokešová, CZ

maj: Ing. Vojtech Binder, Radničné námestie 5612/19, 929 01 Dunajská Streda

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - AMANDA de Salgo´s

Nar. 11.02.2012, SPKP 4098

(Picaso z Metaboxu x Karla Arga Lúč)

Ch. + maj: Ľupták Ivan a Marcela, Hlavná 501, 951 16 Svätoplukovo

 

V2 -  WERONA Fender Edda

Nar. 1.6.2012, SHPK 4179

(FABRIZIO FLOYD Fender Edda x FRENY George´S Park)

ch: Šuster Jozerf a Jana

maj: Marcel Mužík, Na Kopci 22, 811 02 Bratislava

 

V3 -  TROJA Arga Lúč

Nar. 28.05.2012, SPKP 4165

(URAM Signum Laudis x KITTI Arga Lúč)

Ch. + maj: Gabriel Aranyossi, Veľká 24, 903 01 Lúč na Ostrove

 

 SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Otvorená / Offene Klasse / Open Class 

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ  - REGA Arga Lúč

Nar. 25.05.2011, SPKP 3966

(Sósrét menti ZOZÓ x Barna Arga Lúč)

Ch. + maj: Gabriel Aranyossi, Veľká 24, 903 01 Lúč na Ostrove

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Pracovná / Pracovní / Gebrauchshundklasse / Working Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz  

AZRA von der Burg Singidunum

Nar. 26.1. 2011, DB 19269

(DENVER de Kukuarri x PANDORA von Zogobox)

Chov: Zoran Čurčič

maj: Zoltán Héder, Walchegg 42.,  A - 4575 Vordestoder, Austria

 

SUČKY ZLATÉ /  GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ - CAYRRO Hébé Box

Nar. 30.7. 2011, CMKU Box 13504/11

(Ch. EGO della Maga x J.Ch. BOCCA Hébé Box)

ch: Mgr. Adriana Habertová

maj: Hana Ryantová, U naděje 415, 370 06 Srubec, Česká republika

 

V2,  R. CAC - NATHALIA NEDDA Ewabo

Nar. 1.10. 2009, SPKP 3634

(YPSILON della Cadormare x K´JAUZA FLOYD Fender Edda)

Chov. + maj: Eva Bělková, Lipovany 16, 985 31 Rapovce

 

SUČKY ZLATÉ / GELBE HÜNDINEN / FEMALES FAWN

Veteránov /  Veteranenklasse / Veteran Class

(od 7 rokov /  von 7 Jahre / from 7 years)

 

V1 -  AIDA Seli dog

Nar: 30.5.2005, SPKP 2819

( CHESTER Tiann x GOLDEN ANANAS HANNA)

Chov.: Pavol Bíró

Maj.: Cseman Kázmér, Ipolyszög, Halász utca 6, Magyarország

 

SUČKY PÁSIKAVÉ /  GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Baby /  Baby Klasse / Baby Class

(3 - 6 m. /  von 3 bis 6 Monate / 3 - 6 months)

 

VN  - XANTIPA Karmapa

Nar. 18.2.2013, SPKP 4308

(DANTE Lakronebox  x  WHISKY Karmapa),

Chov: I + V. Tomaščik,

maj: Radovan Lauro, Jesenského  2, Senec

 

VN  - HATQUAR Juniperus garden

Nar. 16.3.2013, SPKP 4332

(Xapian Indiánsky brloh x Alisa Juniperus garden)

Chov. + maj: Jaroslav Kučerík,  Placová 1078/56, 013 01 Teplička nad Váhom

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Dorastu /  Jüngstenklasse / Puppy Class

(6 - 9 m. /  von 6 bis 9 Monate / 6 - 9 months)

 

VN  - TEQUILA Karmapa

Nar. 21.9.2012, SPKP 4259

(CASTELO Live Jazz x  GOPALA Karmapa)

Chov: I.+ V.Tomaščik

maj: Iveta Bagitová,Turnianska 104, Senec

 

VN -  URTICA Karmapa

Nar.6.10.2012, SKPK 4264

(DANTE Lakronebox  x  HEKET Karmapa)

Chov: I. + V. Tomaščík

maj: I. + V.  Tomaščík, Chrapčiakova 4, 052 01 Spišská Nová Ves 

 

VN - XIARA FLOYD Fender Edda

Nar. 8.11.2013, SPKP 4284

(BALROG z Ringu x N´CARLA FLOYD Fender Edda)

ch: Šuster Jozef a Jana

maj: Jozef Šuster a Vladimír Hromádka, Matejovec 452, 916 16 Krajné

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Mladých / Jugendklasse / Youth Class

(9 - 18 m. /  von 9 bis 18 Monate / 9 - 18 months)

 

V1, CAJC, Klubový vítaz mladých MAXIMA de villa Hunnicum

Nar. 23.04. 2012, Met.Bo 9139/12

(Virgilio del colle Dell´ Infinito x Ecstasy de Villa Hunnicum)

ch: Lödiné Gömbkötö Anita

maj: Kónya Csaba, Maďarsko

 

V2-  LA NUIT NOIRE No Akacisa

Nar. 13.7. 2012, PKR II-112235

(THE SHOW MUST GO ON DI Casa Vernice x  ECOUTE SEULEMENT MOI No Akacisa)

ch: I. Pablaka

maj: Wieslaw Idziorek, Baltycka16, 63-200 Jarocin, Poľsko

 

V3 -  Elastic SHADOW

Nar. 27.7.2012, Met. Bo .92621

(Elastic SONY x Elastic ETNA)

ch: Erdély Gyula

maj: Magyar István, Mendei út 9, 2234 Maglód, Magyarosszág

 

V4 - Sósrét-Menti HAVANNA 

Nar. 9.6.2012,  Met.Bo Bo. 9221/12

(Sósrét-Menti Brutus X Sósrét-Menti Zoe)

Ch. + maj: Bíró Imre, 3390 Füzesabony Szentkorona út 20/a, Hungary

 

V -  BERNADETA z Kedarky

Nar. 31.3.2012, CMKU-Box 13786/12

(DA VINCI Moravia Box x INDIRA Moravia Box)

Chov: Renata Příhodová

maj: Vladimír Hagara, K. Kráľa 36, 972 26 Nitrianske Rudno

 

V  - Golden Ananas OXY

Nar. 11. 06. 2012, SPKP 4290

(MAGIC-BOY von Santana x Golden Ananas MISSY-ELIOT)

ch: Cseman Kázmér

maj: Pavol Bíró,  Čsľ. armády 111, 925 72 Selice

 

V -  Golden Ananas OSSY

Nar. 11. 06. 2012, Met.Bo  9065/12

(MAGIC-BOY von Santana x Golden Ananas MISSY-ELIOT)

ch: Cseman Kázmér

maj: Pavol Bíró & Katarína Muchová,  Čsľ. armády 111, 925 72 Selice

 

 SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Otvorená / Offene Klasse / Open Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ - Technicolorboxers GERDA 

Nar. 10 .10 2011, Met. Bo. 8961/12

(YALE Sonnenaufgang  x Elastic IKEA)

Ch. + maj: maj: Kónya Csaba, Maďarsko

 

V2, R. CAC - BAVARIA Signum Laudis

nar. 06.12.2011, SPKP 4079

(HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis)
ch: Dušan Hladík , Malacky
maj:  Gabriel Tlčina + Klaudia Štrbová, Nové Zámky

 

V3 - KLOWSBERRY AWEA at Indiánsky brloh

Nar. 21. 9. 2012, IKC Z18553

(Linncam STORYMAKER at Taranut x Zenmaxkay YOKO)

Ch. + maj: Ladislav Kužma, Budovateľská 1707/56, Vranov nad Topľou

 

V4 -  HENEA Boxrelay

Nar. 25.5. 2011, SPKP 3956

(PRIMO del Colle Dell´Infinito x FANNY Boxerlay)

Chov:  Ľubomír Perniš

maj: Marek Hudáček, Rudohorská 30, Banská Bystrica

 

V -   ZOJA za III. Mostami

Nar. 22.10. 2009, SPKP 3644

(CAPTAIN Fender Edda x ASTA Baja Dogs)

ch: Gabriel Tlčina

maj: Ing.Jaroslav Bako, Pod Kostolom 428/81, 951 48 Jarok

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Pracovná / Gebrauchshundklasse / Working Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months)

 

V1, CAC, ČKŠ -  FANNY  Boxrelay

Nar. 12.10.2008, SPKP 3516, SVV1

(ICh. Lukas z Dybohurky x CH.Ellie  Boxrelay)

ch: Ľubomír Perniš

maj: Bc. Marek Sopko, ČSA 15, 935 21 Tlmače

 

V2, R. CAC -  Golden Ananas MISSY-ELIOT

Nar. 13.04.2008,  Met.Bo. 7350/08

(DENVER von der Sonnenaufgang x AIDA Seli dog)

Ch. + maj: Cseman Kázmér,  Halász utca 6, Ipolyszög, Maďarsko

                                            

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Šampiónov /  Championklasse / Champion Class

(od 15 m. /  von 15  Monate / from 15 months

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítaz - DURGA Karmapa

Nar. 3.6.2010, SPKP-3726

(QUEROS dei Cavalieri del Monferratto x FANTASY Karmapa)

Chov: I. + V. Tomaščík

maj: Martin Bigoš, Šarišská 6, 052 01 Spišská Nová Ves 

 

V2,  R. CAC - EIMI Pěčínská růže

Nar. 10.1.2008, CMKU/BOX 11493/08

(BRAHMS van Saphos Hoeve x CASIA Fender Edda)

Chov: Jiří Keprta

maj: Jiří Keprta, 517 57 Pěčín 269, Česká republika

 

SUČKY PÁSIKAVÉ / GESTROMT HÜNDINEN / FEMALES BRINDLE

Veteránov /  Veteranenklasse / Veteran Class

(od 7 rokov /  von 7 Jahre / from 7 years)

 

V1, BEST VETERAN,  Miss BOXER,  BOS

64. TORTILLA  SWEET  Glogosia

nar. 14.06.2005, PKR.II-85918

(Ch. GRAPPA  Glogosia x VIRGINIA  Optima  Grata)

Chov + maj: Kennel Glogosia,  62-030 Lubon, ul.Chopina 2, Polska

 

CACIB * DERBY WINNER * Nitra * 2.6. 2013

Rozhodca: Jozef Šuster

 

 Psi zlatí

Tr. mladých: V1, CAJC, GRAND PRIX JUNIOR WINNER - AKIM Pálava Box (BRAZIL Optima Grata x JESSI Heni Box), ch: Č. Prokešová, maj: S. Lieskovský * V2 – VASCO FLOYD Fender Edda  (Mobox Dogs ADONISZ x ISTRIA FLOYD Fender Edda), ch: J.+ J. Šuster, maj: J. Petráš

Tr. stredná:  V1, CAC – MARDY z Němečanky (WODAN Vavonabox x ANABELLE della Rocca Costanza) * V2, R. CAC - PRESLEY Karmapa (LLANTO de Guezman x COPALA Karmapa), ch. + maj: I. + V. Tomaščík

Tr. otvorená:  BEN REXOB z Výsluní (HANIBAL Optma Grata x ATHEA REXOB z Výsluní), ch: M. Štencl x maj: J. Bittner * V2, R. CAC – WILOW z Lutily (QUIJOT d´ Esglai x RAMIRA z Lutily), ch: K. Paál, maj: I.+ V . Tomaščík.

Tr. šampiónov:  V1, CAC, R. CACIB – JUDAS Maximus Deus (Jedna na Milon JANTAR x BARACUDA Maximus Deus), ch: T. Klásek, maj: I. Bukovanská

 

Sučky zlaté

 Tr. mladých: V1, CAJC, Derby Winner – ULRIKA Moravia Box (ZERVAN Nordom x GABRIELA Moravia Box) * WERONA Fender Edda (FABRIZIO FLOYD Fender Edda x FRENNY George´S Park), ch: J. +. J. Šuster, maj: M. Mužík * V3 - ANDRA Pálava Box (BRAZIL Optima Grata x JESSI Heni Box), ch: Č. Prokešová, maj: J. Kostelecký * V4 - Karpáti Box CHARIZMA (HANNIBAL Optima Grata x We-Box Pachha MONCSI-CSI), ch. + maj: Karpáti Zsolt * V – TROJA Arga Lúč (URAM Signum Laudis x KITTI Arga Lúč, ch. + maj: G. Aranyossi

Tr. šampiónov:  V1, CAC, – CAYRRO Hébé Box (EGO della maga x BOCCA Hébé Box), ch: A. Habertová, maj: H. Ryantová * V2, R.CAC – USTINELA z Ungeltu (AFRIM Gold Tequila x ALOTRIE Fenomén Giordimanie), ch: J. Blašková, maj: Z. Flajšingerová

 

Psi pásikaví

Tr.dorastu: VN 1 – FRANTO Imer-Box (BENTLEY Bijou Box x DEBORAH Imer-Box), ch: I. Hlavinka, maj: K. Lacová

Tr. stredná:  V1, CAC, CACIB , BOS - – BIG BOSS Signum Laudis (HASHIS von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis), ch: D. Hladík, maj: Ľ. Perniš

Tr. otvorená:  V1, CAC, – CLAY REXOB z Výsluní (CASTELO Live Jazz x ATHEA Rexob z Výsluní), ch. + maj: M.Štencl * V2, R. CAC -  HUGO Boxrelay  (PRIMO del Colle Dell´ Infinito x FANNY Boxrelay), ch: Ľ Perniš, maj: N. Godály

 

Sučky pásikavé

Tr. mladých: V1, CAJC– TEQUILA Szczyty Szczytów (PAGANINI Nstrum x GULIETTA von Schreck) ch. + maj: J. Niestroj

Tr. stredná:  V1, CAC – AURORA z Metaboxu (KARLOS de Vale do LLethes x ELLA CHARLOTE ze Zrubštejna), ch: P. Bratko, maj: M. Šindeář + Neumannová

Tr. otvorená:  : V1, CAC, R. CACIB  - DURGA Karmapa (QUEROS dei cavalieri del onferato x FANTASSY Karmpa), c. + maj: I. + V.Tomaščík * V2, R.CAC – TEODORA Moravia Box (YPSYLOn della Cadormare x OLIVERA Moravia Box), ch. + maj: A. Žarská

Tr. pracovná:  V1, CAC – OLIVERA Moravia Box (DA VINCI Moravia Box x GABRIELA Moravia Box), c. + maj: A. Žarská

Tr. šampiónov: V1, CAC, CACIB, BOB – ZIVA Glogosia (BO-RUDY v. Jaanwe x PIOTRUSIA Glogosia), ch: M. Pawlak, maj: I. Bukovanská

 

CACIB * GRAND PRIX SLOVAKIA * Nitra * 1.6. 2013

Rozhodca: Vladimír Javorčík

 

Psi zlatí

Tr. mladých: V1, CAJC, GRAND PRIX JUNIOR WINNER - AKIM Pálava Box (BRAZIL Optima Grata x JESSI Heni Box), ch: Č. Prokešová, maj: S. Lieskovský * V2 – Man-Box Excalibur (BENTLEY Bijou Box x Man-Box CHANEL), ch: Ľ. Maník, maj: D. Gazíková

Tr. stredná:  V1, CAC- PRESLEY Karmapa (LLANTO de Guezman x COPALA Karmapa), ch. + maj: I. + V. Tomaščík

Tr. otvorená:  V1, CAC – DANTE Lakronebox (POISON vom Schutzenrain x CIRCE Fortuna Viva), ch: P. Kartarík, maj: I. + V. Tomaščík * V2, R. CAC - BEN REXOB z Výsluní (HANIBAL Optma Grata x ATHEA REXOB z Výsluní), ch: M. Štencl x maj: J. Bittner

Tr. šampiónov:  V1, CAC – JUDAS Maximus Deus (Jedna na Milon JANTAR x BARACUDA Maximus Deus), ch: T. Klásek, maj: I. Bukovanská

 

Sučky zlaté

Tr. mladých:  V1, CAJC, GRAND PRIX JUNIOR WINNER - ANDRA Pálava Box (BRAZIL Optima Grata x JESSI Heni Box), ch: Č. Prokešová, maj: J. Kostelecký * V2 – WERONA Fender Edda (FABRIZIO FLOYD Fender Edda x FRENNY George´S Park), ch: J. +. J. Šuster, maj: M. Mužík * V3- Karpáti Box CHARIZMA (HANNIBAL Optima Grata x We-Box Pachha MONCSI-CSI), ch. + maj: Karpáti Zsolt

Tr. šampiónov:  V1, CAC, R.CACIB – CAYRRO Hébé Box (EGO della maga x BOCCA Hébé Box), ch: A. Habertová, maj: H. Ryantová * V2, R.CAC – USTINELA z Ungeltu (AFRIM Gold Tequila x ALOTRIE Fenomén Giordimanie), ch: J. Blašková, maj: Z. Flajšingerová

 

Psi pásikaví

Tr. mladých:  V1, CAC, GRAND PRIX JUNIOR WINNER, JUNIOR BOB – BIG BOSS Signum Laudis (HASHIS von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis), ch: D. Hladík, maj: Ľ. Perniš

Tr. stredná:  V1, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER,  BOS – URIEL Fender Edda (FABRIZIO FLOYD Fender Edda x ORNELLA Fender Edda), ch: J.+J. Šuster, maj: P. Kusý

Tr. otvorená:   V1, CAC, R.CACIB – CLAY REXOB z Výsluní (CASTELO Live Jazz x ATHEA Rexob z Výsluní), ch. + maj: M.Štencl * V2, R. CAC -  HUGO Boxrelay  (PRIMO del Colle Dell´ Infinito x FANNY Boxrelay), ch: Ľ Perniš, maj: N. Godály.  

 

 Sučky pásikavé

Tr. mladých:  V1, CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER – TEQUILA Szczyty Szczytów (PAGANINI Nstrum x GULIETTA von Schreck) ch. + maj: J. Niestroj

Tr. stredná: V1, CAC - DURGA Karmapa (QUEROS dei cavalieri del onferato x FANTASSY Karmpa), c. + maj: I. + V.Tomaščík

Tr. šampiónov:  V1, CAC, CACIB, GRAND PRIX WINNER, BOB – ZIVA Glogosia (BO-RUDY v. Jaanwe x PIOTRUSIA Glogosia), ch: M. Pawlak, maj: I. Bukovanská

 

 

18. - 19.  mája 2013 – Felsőlajos, Maďarsko

 

 

Titul víťaz ATIBOX 2013 získali:

ATIBOX Winner, Best Female, BOB: Ustina Di Casa Vernice
ATIBOX Winner, Best Male: Rus La Fler Kalashnikov
ATIBOX Winner: The Show Must Go On Di Casa Vernice
ATIBOX Winner: Kenya De Tierra De Boxer

ATIBOX Junior Champion, Best Junior: Uriel Fender Edda
ATIBOX Junior Winner: Sat'Elit Van Helsing
ATIBOX Junior Winner: Gema De Kilates
ATIBOX Junior Winner: Almadinaks Yarky Stil

Umiestnení jedinci vo vlastníctve členov Slovenského boxer klubu
 

Zlatí psi

Trieda veteránov
Exc.2, Res.CAC Grim Mir-Fiš, chov.+ maj: . Miroslav Fišman

Pásikaví psi

Trieda mladých psov 
Exc.1, HPJ, ATIBOX Jun. Winner., Best Of Day

Uriel Fender Edda, chov: Šuster Jozef a Jana, maj. Šuster Jozef a Kusý Peter
 

Trieda stredná 
Exc.4 Aron z Metaboxu, chov a maj: P. Bratko

Sučky pásikavé
Trieda dorastu
VN2 -  Urtica Karmapa, chov.+ maj: Vladimír Tomaščík

 

Známku výborná obdržali:

- Golden Ananas Oxy, maj: Pavol Bíró

- Klowsberry Awea At Indiansky Brloh, maj: Ladislav Kužma

- Big Boss Signum Laudis, chov: Dušan Hladík, maj: Ľubomír Perniš

- Valdo Mir-Fiš, chov.+ maj: . Miroslav Fišman
 

 

Známku veľmi nádejná obdržal:

- Unkas Karmapa chov.+ maj: Vladimír Tomaščík