Medzinárodná výstava Nitra 30. 11. 2014

Rozhodca/Judge: MVDr. Gabriela Ridarčíková

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

CAJC     O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V2           SANGREAL BOX KYRILL, MET Bo.9565/13, 30.07.2013

                O: VARANO DELLA ROCCA COSTANZA, M: SANGREAL BOX CHARIS

                CH: CSIA  GABRIELLA MAJ: CSIA GABRIELLA + GYŐRFI-KALMÁR JÚLIA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                AMIR MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14400/13, 22.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          BRUTUS PERŁA ROZTOCZA, PKR.II-107692, 04.06.2011

                O: DIAMANT NORDOM, M: ITALIA MAUMBUA

                CH: MISIARZ MARLENA MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

VD 2       EASY RIDER NOSTRUM, PKR.II-109618, 24.08.2011

                O: SIMMO VON DER BURG SINGIDUNUM, M: SUGARBUSH NOSTRUM

                CH: ANNA BOGUCKA JOANNA TEISSEYRE MAJ: ROGOWSKA KINGA

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

VD 1       AARON MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14399/13, 22.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V 1, Honours Class Best In Show

                URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

                O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

CAJC     O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

CAC        O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          EREMIEL FENDER EDDA, SPKP 4511, 19.09.2013

CAJC     O: ELASTIC MARCO, M: JORDEN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF MAJ: KUSÝ PETER + PANÁČKOVÁ MARTINA, ZÁBOJNÍK TOMÁŠ

V 2          SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

CAC        O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS

                ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          EMMANUELA FENDER EDDA, SPKP 4512, 19.09.2013

CAJC     O: ELASTIC MARCO, M: JORDAN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          RUBIN GYMNEMA SYLVESTRE, HR 12882 NB, 11.08.2013

CAC        O: SEGUNDO DEL COLLE DELL´ INFINITO, M: DAGMAR FELIX CANIS

                CH: GORŠIĆ  MARGARETA MAJ: GORŠIĆ MARGARETA + VILHELM JAN

V 2          DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013

R. CAC   O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

                O: ARAGON PORTA TRSATICA, M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V 2          DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4426, 12.08.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: PANDORRA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER + KUSENDA DALIBOR

VD 3       YESSICA MIR-FIŠ, SPKP 4208 , 03.06.2012

                O: ZHIROFF DEL ROLANUS , M: KESY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: DEBNÁR JAROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB

                EVETTE OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/13439/11, 25.07.2011

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: UGILIA OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          GIOCONDA NOSTRUM, PKR.II-111706, 29.05.2012

R.CAC    O: GRECO DE RINCOMAR, M: LAVAZZA NOSTRUM

                CH: TEISSEYRE, BOGUCKA, ORSZULAK    MAJ: TEISSEYRE JOANNA

 

Medzinárodná výstava Nitra 29. 11. 2014

Rozhodca/Judge: Ligita Zake

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

CAJC     O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 2          CRONY Z LUTEBOXU, CMKU/BOX/14362/13, 16.07.2013

                O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: DANIELE CONGO NIGRANS

                CH: URBAN PETR MAJ: BORÁKOVÁ RADOMÍRA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          SANGREAL BOX KYRILL, MET Bo.9565/13, 30.07.2013

CAC        O: VARANO DELLA ROCCA COSTANZA, M: SANGREAL BOX CHARIS

                CH: CSIA  GABRIELLA MAJ: CSIA GABRIELLA + GYŐRFI-KALMÁR JÚLIA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          EASY RIDER NOSTRUM, PKR.II-109618, 24.08.2011

CAC        O: SIMMO VON DER BURG SINGIDUNUM, M: SUGARBUSH NOSTRUM

                CH: ANNA BOGUCKA JOANNA TEISSEYRE MAJ: ROGOWSKA KINGA

V 2          BRUTUS PERŁA ROZTOCZA, PKR.II-107692, 04.06.2011

R.CAC    O: DIAMANT NORDOM, M: ITALIA MAUMBUA

                CH: MISIARZ MARLENA MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V 1          URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

                O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          BORGIA KARMAPA, SPKP 4555, 03.11.2013 (D1)

CAJC     O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: WHISKY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: POLAKOVA SILVIA

VD 2       CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014 (D1 + D2)

                O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013 (D1 + D2)

CAC        O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          TEODORA MORAVIA BOX, ČMKU/BOX/13601/11, 27.10.2011 (D1)

CAC        O: YPSILON DELLA CADORMARE, M: OLIVERA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013 (D1 + D2)

CAJC     O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

V 2          VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014 (D1)

                O: G´M DE BELLEMANIE, M: EVETTE OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                SZENT-RADVÁRI OVERDOSE, 9290/13, 08.02.2013 (D1)

                O: GUEZMAN DELLA ANDASI, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA

                CH: RADVÁNYI TAMÁS MAJ: RADVÁNYI TAMÁS

VD 2       ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013 (D1 + D2)

                O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          CASSIUS REXOB Z VÝSLUNÍ, CMKU/BOX/13372/11, 21.06.2011 (D1)

                O: CASTELLO LIVE JAZZ, M: ATHEA REXOB Z VÝSLUNÍ

                CH: ŠTENCL MILAN MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB

                ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012 (D1 + D2)

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       LUWA EMMA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 4702, 18.06.2014 (D1)

                O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: XOAR INDIÁNSKYBRLOH

                CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: STAŠÍKOVÁ BLAŽENA

VN 2       SANGREAL BOX METÁ D'ORO, MET Bo.221/14, 25.07.2014 (D1)

                O: OROBIANCO DEL COLLE DELL'INFINITO, M: SANGREAL BOX FLOW

                CH: CSIA GABRIELLA MAJ: CSIA GABRIELLA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       DEBORA II. MIR-FIŠ, SPKP 4602, 01.03.2014 (D1)

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: POLAKOVA SILVIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

VD 1       DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4426, 12.08.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: PANDORRA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER + KUSENDA DALIBOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                RUBIN GYMNEMA SYLVESTRE, HR 12882 NB, 11.08.2013 (D1 + D2)

                O: SEGUNDO DEL COLLE DELL´ INFINITO, M: DAGMAR FELIX CANIS

                CH: GORŠIĆ  MARGARETA MAJ: GORŠIĆ MARGARETA + VILHELM JAN

V 2          DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013 (D1 + D2)

R.CAC    O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          ULRIKA MORAVIA BOX, ČMKU//BOX/13732/12, 04.03.2012 (D1)

                O: ZERVAN NOR DOM, M: GABRIELA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA  + SYŘÍNKOVÁ BLANKA

VD 2       CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013 (D1 + D2)

                O: ARAGON PORTA TRSATICA, M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012 (D1 + D2)

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS

                EVETTE OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/13439/11, 25.07.2011 (D1 + D2)

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: UGILIA OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          GIOCONDA NOSTRUM, PKR.II-111706, 29.05.2012 (D1 + D2)

R.CAC    O: GRECO DE RINCOMAR, M: LAVAZZA NOSTRUM

                CH: TEISSEYRE, BOGUCKA, ORSZULAK    MAJ: TEISSEYRE JOANNA

 

Medzinárodná výstava Bratislava 5. 10. 2014

Rozhodca/Judge: Jozef Šuster, SK

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013

CAJC     O: MITO DO VALE DO LETHES M: KINTA DELS SEGADORS

                CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

V 2          CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

                O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V 3          ARIEN SEMPER OPTIMUS, 4408, 05.07.2013

                O: G´M BELLEMANIE M: WASABI INDIANSKY BRLOH

                CH: SPEVÁK VLADIMÍR MAJ: PASTRNAK LUBOS + DOMCEKOVA LENKA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

CAC        O: ZOFF PORTA TRSATICA M: GRATIA GRACE KELLY

                CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

CAC        O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS

                BALROG Z RINGU, CMKU/BOX/12867/10, 09.06.2010

                O: PERICO DU VAL DU EUROPE M: WILD WILD WEST Z RINGU

                CH: FAGOŠ ROBERT MAJ: FAGOŠ ROBERT

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

CAJC     O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V 2          CALAMITY JANE OD DJEVIJA, JR 79382 Nb, 03.12.2013

                O: FINITO DE TIERRA DE BOXER M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ - DJEVI DANIJEL MAJ: PROKAJOVÁ KATARÍNA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

CAC        O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB

                VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012

                O: IPOLLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: ONTARIA JISUKO

                CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

V 2          GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

R.CAC    O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          BESTIA Z RINGU, CMKU/BOX/12868/10, 09.06.2010

CAC        O: PERICO DU VAL DU EUROPE M: WILD WILD WEST Z RINGU

                CH: FAGOŠ ROBERT MAJ: FAGOŠ ROBERT

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R.CACIB

                DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

                O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V 2          ONTARIA JISUKO, CMKU/BOX/11389/07, 23.09.2007

R.CAC    O: PERICO DU VAL D´EUROPE M: FIXE JISUKO

                CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

CAJC     O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V 2          SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

CAC        O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011

                O: GEO BOXER DEL EURO M: PRADA BENIGNUS

                CH: KUŚMIERSCY A.K. MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4426, 12.08.2013

CAJC     O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: PANDORRA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER + KUSENDA DALIBOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 3767, 08.07.2010

CAC        O: WONDER FENDER EDDA M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: BÍRÓ PAVOL

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          AZRA VON DER BURG SINGIDUNUM, ÖHZB DB 19269, 26.01.2011

CAC        O: DENVER DE KUKUARRI M: PANDORA VON ZOGOBOX

                CH: CURCIC ZORAN MAJ: HEDER ZOLTAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          EVETTE OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/13439/11, 25.07.2011

CAC        O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: UGILIA OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

Medzinárodná výstava Bratislava 4. 10. 2014

Rozhodca/Judge: MVDr. Gabriela Ridarčíková, SK

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1     IVANHOE SIGNUM LAUDIS, SPKP 4670, 15.05.2014

            O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

VN 2     IBRAHIM SIGNUM LAUDIS, SPKP 4669, 15.05.2014

            O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1     CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

            O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1       MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013

CAJC   O: MITO DO VALE DO LETHES M: KINTA DELS SEGADORS

             CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1       GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

CAC     O: ZOFF PORTA TRSATICA M: GRATIA GRACE KELLY

             CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1       ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

CAC     O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

             CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG

            URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

            O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1       BORGIA KARMAPA, SPKP 4555, 03.11.2013

CAJC  O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: WHISKY KARMAPA

             CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: POLAKOVA SILVIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1       VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012

CAC     O: IPOLLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: ONTARIA JISUKO

             CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1       DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

CAC     O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

             CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V 2       ONTARIA JISUKO, CMKU/BOX/11389/07, 23.09.2007

R.CAC  O: PERICO DU VAL D´EUROPE M: FIXE JISUKO

             CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1       EREMIEL FENDER EDDA, SPKP 4511, 19.09.2013

CAJC   O: ELASTIC MARCO M: JORDEN FENDER EDDA

             CH: ŠUSTER  JOZEF MAJ: KUSÝ PETER + PANÁČKOVÁ MARTINA, ZÁBOJNÍK TOMÁŠ

V 2       ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

            O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV M: PÁRVATI KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, R.CACIB

            MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

            O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

            CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1       GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011

CAC     O: GEO BOXER DEL EURO M: PRADA BENIGNUS

             CH: KUŚMIERSCY A.K. MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1    DEBORA II. MIR-FIŠ, SPKP 4602, 01.03.2014

            O: GRIM MIR-FIŠ M: TESSA MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: POLAKOVA SILVIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1       EMMANUELA FENDER EDDA, SPKP 4512, 19.09.2013

CAJC   O: ELASTIC MARCO M: JORDAN FENDER EDDA

             CH: ŠUSTER  JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1       BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

CAC     O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

             CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS

            PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

            O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V 2, R. CAC, R. CACIB

            EVETTE OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/13439/11, 25.07.2011

            O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: UGILIA OPTIMA GRATA

            CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

Medzinárodná výstava Lučenec 14. 9. 2014

 Rozhodca/Judge: BOROŠ DJEVI DANIJEL, Serbia

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          LSD VON JESSBOX, PKR.II-117101, 01.12.2013

CAJC     O: NOISEMAKER DO VAL DE LETHES M: HEROINE VON JESSBOX

                CH: MAŁGORZATA BRZEZINSKI MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA

V 2          ROGER CAPA NEGRA, SPKP 4564, 01.12.2013

                O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

                CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: SOROČINA ŠIMON

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          AARON MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14399/13, 22.03.2013

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          AMIR MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14400/13, 22.03.2013

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB, BOG, BIS

                URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

                O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

CAJC     O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V 2          ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

V 3          YANKA KARMAPA, SPKP 4373, 29.05.2013

                O: DANTE LAKRONEBOX M: MORGANA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍKOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

CAC        O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

CAC        O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

CAC        O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

CAJC     O: ELASTIC MARCO  M: JORDAN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF + JANA MAJ: SOHA JÓZSEF

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, R. CACIB            

MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       DOMINIKA KARMAPA, SPKP 4632, 21.03.2014

                O: DANTE LAKRONEBOX M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + NEMČOK IGOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013

CAJC     O: URIEL FENDER EDDA M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS

                BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 3767, 08.07.2010

CAC        O: WONDER FENDER EDDA M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: BÍRÓ PAVOL

V 2          YESSICA MIR-FIŠ, SPKP 4208 , 03.06.2012

R. CAC   O: ZHIROFF DEL ROLANUS  M: KESY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: DEBNÁR JAROSLAV

V 3          VIGARA INDIANSKY BRLOCH, SPKP 3663, 15.12.2009

                O: PERCY OPTIMA GRATA M: DOV DOV INDIANSKY BRLOCH

                CH: KUZMA LADISLAV MAJ: SOPKOVA IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                EVETTE OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/13439/11, 25.07.2011

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: UGILIA OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

Celoštátna výstava Lučenec 13. 9. 2014

 Rozhodca/Judge: VANŽA SERGEJ, SK

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1,         LSD VON JESSBOX, PKR.II-117101, 01.12.2013

CAJC     O: NOISEMAKER DO VAL DE LETHES M: HEROINE VON JESSBOX

                CH: MAŁGORZATA BRZEZINSKI MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA

V 2          ROGER CAPA NEGRA, SPKP 4564, 01.12.2013

                O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

                CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: SOROČINA ŠIMON

V 3          JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN VLADIMIR

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          ARMSTRONG ARMIDA, CMKU/BOX/14152/13, 27.09.2012

CAC        O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: MONTANA ARMIDA

                CH: GUZINSKA BARBARA MAJ: RUDOLF STANISLAV

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

CAC        O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

BOB       CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

CAJC     O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

CAC        O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

CAC        O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

CAC        O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

BOS       CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 3767, 08.07.2010

CAC        O: WONDER FENDER EDDA M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: BÍRÓ PAVOL

V 2          YESSICA MIR-FIŠ, SPKP 4208 , 03.06.2012

R.CAC    O: ZHIROFF DEL ROLANUS  M: KESY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: DEBNÁR JAROSLAV

V 3          VIGARA INDIANSKY BRLOCH, SPKP 3663, 15.12.2009

                O: PERCY OPTIMA GRATA M: DOV DOV INDIANSKY BRLOCH

                CH: KUZMA LADISLAV MAJ: SOPKOVA IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          EVETTE OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/13439/11, 25.07.2011

CAC        O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: UGILIA OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

 

Rozhodcovia / Judges:

Ľubomír Perniš (SK) - Psy / Males

Sergej Vanža (SK) - Sučky - Females

 

MLADÍ PSI / JUNIOR MALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER - SÓSRÉT-MENTI IGOR
JVA 2, JUNIOR II. VICE WINNER - JESUS BOXRELAY
JVA 3, JUNIOR II. VICE WINNER - EREMIEL FENDER EDDA
JVA 4 - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA
JVA 5 - ARNOLD DEL CUORE GRANDE
V 6 - ELASTIC MARCO FENDER EDDA
V 7 - ROGER CAPA NEGRA
V 8 - JEREMIASH BOXRELAY
V 9 - SIRIUS SPÁLENICE

 

MLADÉ SUČKY / JUNIOR FEMALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER -  BLODY MERRY OD DJEVIJA

JVA 2, JUNIOR I. VICE WINNER - LAMYA JAMES BOX

JVA 3, JUNIOR II. VICE WINNER- ZOEY MIR-FIŠ

V 4 - CALAMITY JANE OD DJEVIJA

V 5 - JENEFRY Z LUTILI

V 6 - JUDITH BOXRELAY

 

DOSPELÍ PSI / ADULT MALES:

VA 1. WINNER SHOW WINNER, BEST MALE, BOB - UGO OD DJEVIJA

VA 2, I. VICE WINNER - URIEL FENDER EDDA

VA 3, II. VICE WINNER -DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO

VA 4 - EXTREME DEL CUORE GRANDE

VA 5 - URAM SIGNUM LAUDIS

VA 6 - MAN-BOX EXCALIBUR

VA 7 - ASTERIX PERLA ROZTOCZA

V 8 - HARWEY II. BOXRELAY

V 9 -HERROS RATNOVSKÁ ZÁTOKA
V 10 - GRATIA TUAREG
V 11 - DAN DU CLOS DE MATISAR

V - BUGATTI  SIGNUM LAUDIS

 

DOSPELÉ SUČKY / ADULT FEMALES:

VA 1, WINNER SHOW WINNER - GIOIA DEL CUORE GRANDE

VA 2, I. VICE WINNER - DURGA KARMAPA

VA 3, II. VICE WINNER - HENEA BOXRELAY

VA 4 - IMPRESSA DEL CUORE GRANDE

VA 5 - FASHION FLAME DE VERSALE GRANDIOSE

VA 6 - AMANDA DE SALGO'S

VA 7 - BACCARA DE SALGO`S

VA 8 - HELLA BOXRELAY

VA 9 - FANNY BOXRELAY

VA 10 - ACTION LADY PAULLA GANG

V 11 - CHANEL MAT-BOX

V 12 - GOLDEN ANANAS OXY

V 13 - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE

V 14 - JACARTA JAMES BOX

V 15 - EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

V 16 - RABIES SPÁLENICE

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1         KAHLU DEL CUORE GRANDE, Jr 79440 Nb, 05.04.2014

BEST        O: EXTREME DEL CUORE GRANDE M: PRINCESS DEL CUORE GRANDE

BABY       CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

VN 2        LENNY BOXRELAY, 4657, 14.05.2014

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

VN 3        IBRAHIM SIGNUM LAUDIS, SPKP 4669, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

VN 4        IVANHOE SIGNUM LAUDIS, SPKP 4670, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1/1, JVA, JUNIOR WINNER

                SÓSRÉT-MENTI IGOR, Met. Bo. 18/14, 21.03.2013

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI CINDY

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V 2/2, JVA, I. JUNIOR VICE WINNER

                JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 3/4       CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

JVA         O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V 4/5       ARNOLD DEL CUORE GRANDE, Jr 79364 Nb, 07.12.2013

JVA         O: NAVARO DEL CUORE GRANDE M: IKONA DEL CUORE GRANDE

                 CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA + TODOROVIC SASA

V 5/7        ROGER CAPA NEGRA, SPKP 4564, 01.12.2013

                 O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

                 CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: SOROČINA ŠIMON

V 6/8       JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1/10      GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

ČKŠ         O: ZOFF PORTA TRSATICA M: GRATIA GRACE KELLY

                 CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/8        HARWEY II. BOXRELAY, SPKP 3949, 25.05.2011

ČKŠ         O: PRIMO DEL COLLE DELL´INFINITO M: FUNNY BOXRELAY

                 CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HENCOVSKY LADISLAV

V 2/9       HERROS RATNOVSKÁ ZÁTOKA, 3534, 12.01.2009

                O: CARLINO FENDER EDDA M: DEBORA RATNOVSKÁ ZÁTOKA

                CH: JANKOVSKÝ JAKUB MAJ: JANKOVSKÝ JAKUB

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1/1. ČKŠ, VA. WINNER SHOW WINNER, BEST MALE, BOB

                UGO OD DJEVIJA, JR84754Nb, 14.02.2011

                O: YPSILON DELLA CADORMARE M: RAINBOW OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V 2/7        ASTERIX PERLA ROZTOCZA, PKR.II-105246, 09.08.2010

VA            O: DIAMANT NORDOM M: ITALIA MAUMBUA

                 CH: MISIARZ MARLENA MAJ: FABISZEWSKI DARIUSZ

V              BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1 /2, ČKŠ, VA , I. VICE WINNER

                URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

                O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

V 2/4       EXTREME DEL CUORE GRANDE, Jr 78400 Nb, 04.07.2011

VA           O: YPSILON DELLA CADORMARE M: TALIA DEL CUORE GRANDE

                CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V 3/5       URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008

VA           O: AXEL MOSE M: SICILIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1        ITALIA BELLA SIGNUM LAUDIS, SPKP 4672, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1        GIUSEPPINA GARBEIN SIGNUM LAUDIS, SPKP 4563, 14.12.2013

BEST       O: ORLANDO VON OMERTA M: APRILIA GAMBAR

PUPPY    CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1/1, JVA, JUNIOR WINNER

                BLODY MERRY OD DJEVIJA, JR79379Nb, 05.08.2013

                O: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE M: OCEAN BLUE OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V 2/2, JVA, JUNIOR I. VICE WINNER

                LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V 3/3, JVA, JUNIOR II. VICE WINNER

                ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

V 4/4       CALAMITY JANE OD DJEVIJA, JR 79382 Nb, 03.12.2013

                O: FINITO DE TIERRA DE BOXER M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ - DJEVI DANIJEL MAJ: PROKAJOVÁ KATARÍNA

V 5/5       JENEFRY Z LUTILI, SPKP 4488, 18.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: VICTORIA Z LUTILI

                CH: PAÁL KAMIL MAJ: SOPKO MAREK

V 6/6        JUDITH BOXRELAY, SPKP/4498, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1/4        IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, Jr 79080 Nb, 15.03.2013

ČKŠ         O: XENO DI CASA VERNICE M: NORMA DEL CUORE GRANNDE

VA            CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V 2/7        BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

VA            O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V 3/13     ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013

                O: MAYK JISUKO M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

                CH: JIŘÍ  KEPRTA MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE

V 4/14     JACARTA JAMES BOX, SPKP 4311, 01.03.2013

                O: CARLINO FENDER EDDA M: GINA RATNOVSKÁ ZÁTOKA

                CH: KUSÝ PETER MAJ: FICEK PAVEL

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/3, VA, II. VICE VÍŤAZ

                HENEA BOXRELAY, 3956, 25.05.2011

                O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO M: FANNY BOXRELAY

                CH: ĽUBOMÍR PERNIŠ MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 2/8      HELLA BOXRELAY, SPKP 3955, 25.05.2011

VA          O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO M: FANNY BOXRELAY

               CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

V 3/12     GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

                O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

V 4/16     RABIES SPÁLENICE, 4255, 09.10.2012

                O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUEROVÁ KLÁRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1/1, ČKŠ, VA, WINNER SHOW WINNER

                GIOIA DEL CUORE GRANDE, Jr 78810 Nb, 27.05.2012

                O: NAVARO DEL CUORE GRANDE M: PRINCESS DEL CUORE GRANDE

                CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V 2/9        FANNY BOXRELAY, SPKP/3516, 12.10.2008

VA            O: LUKAS Z DYBOHÚRKY M: ELLIE BOXRELAY

                 CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1/ 2 , ČKŠ, VA, I. VICE WINNER

                DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

                O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V 2/15     EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/11493/08/10, 10.01.2008

                O: BRAHMS VAN SAPHO´S HOEVE M: CASIA FENDER EDDA

                CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KEPRTA JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V 1           ELLIE BOXRELAY, SPKP/2899, 08.08.2005

                O: HUGO BOSS FENDER EDDA M: YNGA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1/3, JVA, II. JUNIOR VICE WINNER

                EREMIEL FENDER EDDA, SPKP 4511, 19.09.2013

                O: ELASTIC MARCO M: JORDEN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF MAJ: KUSÝ PETER + PANÁČKOVÁ MARTINA, ZÁBOJNÍK TOMÁŠ

V 2/6       ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

                O: ELASTIC MARCO  M: JORDAN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF + JANA MAJ: SOHA JÓZSEF

V 3/9       SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/6        MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

ČKŠ         O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

VA            CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1/3, ČKŠ, VA, II. VICE WINNER

                DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO, Jr 78652 Nb, 16.03.2012

                O: LAURIN'S BOXER ALIM M: AISHA KUNINGAS VON KISHKO

                CH: SIMIC ANELA  MAJ: JOKSIC MICA + JOKSIC MICA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1/11      DAN DU CLOS DE MATISAR, UKU 0080740, 12.08.2008

ČKŠ         O: TYSON DU CLOS DE MATISAR M: TEOU DU CHEMIN DE BOXTROTS

                 CH: GAMBONNET JEAN-FILIPPE MAJ: ABRAHAMOVSKA OXANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1        GINGER URSATOBOX, Jr 79361 Nb, 28.01.2014

                O: DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO M: CHIKITA URSATOBOX

                CH: TODOROVIC SASA MAJ: JOKSIC MICA + JOKSIC MICA

VN 2        DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV, MVDR. MAJ: MLYNKOVÁ LENKA, MGR.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1/7        ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013

                 O: URIEL FENDER EDDA M: GOPALA KARMAPA

                 CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1/11      CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

ČKŠ         O: ARAGON PORTA TRSATICA M: GRATIA KALHANA

                 CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/5        FASHION FLAME DE VERSALE GRANDIOSE, UKU 0129308, 05.02.2012

ČKŠ         O: SALVADOR M: BOLIVIA DE VERSAL GRANDIOSE

VA            CH: L. DMITRIEVA MAJ: ABRAHAMOVSKA OXANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1/10      ACTION LADY PAULLA GANG, CMKU/BOX/13135/11/13, 15.01.2011

ČKŠ         O: OTHELLO KIERSKIE USTRONIE M: NATALI ORION CHOV

VA           CH: ZŮBKOVÁ PAVLA MAJ: ZŮBKOVÁ PAVLA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1/6        AMANDA DE SALGO'S, SPKP 4098, 11.02.2012

ČKŠ         O: PICASO Z METABOXU M: KARLA ARGA LUČ

VA            CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BEST VETERÁN, BEST FEMALE, BOS

                 IKONA DEL CUORE GRANDE, Jr 76177 Nb, 16.08.2005

                O: YPSILON DELLA CADORMARE M: CONTESSA DEL CUORE GRANNDE

                CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V 2           K NAPOLI FLOYD FENDER EDDA, CMKU/BOX/10908-06/06, 16.01.2006

                O: LUCKY LUCIANO DE CINCO ROSAS M: JAKUZA Z RINGU

                CH: ŠUSTER J+J MAJ: ZŮBKOVÁ PAVLA + TOMKOVÁ IVANA

 

Najkrajší pár:  FASHION FLAME DE VERSALE GRANDIOSE - DAN DU CLOS DE MATISAR

Najlepšia chovateľská stanica: Del Cuore Grande

 

 

VIDEO GLADIÁTOR

Autor: Andrej Dudáš

Rozhodcovia / Judges:

Sergej Vanža (SK) - Psy / Males

Jozef Šuster (SK) - Sučky / Females

 

VÍŤAZI ROKA MLADÝCH /ANNUAL JUNIOR WINNERS:

SÓSRÉT-MENTI IGOR

ANKARA DE MURAVALLE

ULEA LJUBBOX

ÑOQUI SANTA CRUZ DEL LUS NATURA

 

VÍŤAZI MLADÝCH /ANNUAL WINNERS:

ARON Z METABOXU

BIG BOSS SIGNUM LAUDIS

VINCERE DE DAVE

G´M DE BELLEMANIE

URTICA KARMAPA

ZIVA GLOGOSIA,

ULRIKA MORAVIA BOX

AZRA VON DER BURG SINGIDUNUM

 

JUNIOR GLADIATOR:

JOLLY JOKER BOXRELAY

JUDITH BOXRELAY

 

GLADIATOR 2014:

UGO OD DJEVIJA

APRILA GAMBAR

 

VETERÁN GLADIÁTOR

ELLIE BOXRELAY

 

BOB:

URTICA KARMAPA

BOS:

SÓSRÉT-MENTI IGOR

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       KAHLU DEL CUORE GRANDE, Jr 79440 Nb, 05.04.2014

BEST      O: EXTREME DEL CUORE GRANDE M: PRINCESS DEL CUORE GRANDE

BABY     CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

VN 2       IBRAHIM SIGNUM LAUDIS, SPKP 4669, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

VN 3       LUCKY BOXRELAY, SPKP/4655, 14.05.2014

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ LUBOMÍR MAJ: MIKUŠIAK ZDENO

VN 4       LENNY BOXRELAY, 4657, 14.05.2014

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

VN          IVANHOE SIGNUM LAUDIS, SPKP 4670, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

VN          LION BOXLERAY, SPKP 4656, 14.05.2014

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: NAGY ZOLTÁN

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

VN 2       CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

VN 3       ARNOLD DEL CUORE GRANDE, Jr 79364 Nb, 07.12.2013

                O: NAVARO DEL CUORE GRANDE M: IKONA DEL CUORE GRANDE

                CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA + TODOROVIC SASA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner, Best male, BOS

                SÓSRÉT-MENTI IGOR, Met. Bo. 18/14, 21.03.2013

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI CINDY

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V2           JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V3           ROGER CAPA NEGRA, SPKP 4564, 01.12.2013

                O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

                CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: SOROČINA ŠIMON

V4           CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

                O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V, JUNIOR GLADIATOR

                JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN VLADIMIR

V             AERO KARMAPA, SPKP 4514, 14.08.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KASAN DUŠAN

V             ARAGORN HONOR MARSA, PKR.II-115695, 22.09.2013

                O: SAT'ELIT GLADIATOR M: HONORATA INWAZJA MOCY

                CH: WLAŹLAK ROBERT MAJ: WLAŹLAK ROBERT + STABIŃSKA MARTA

V             MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: KINTA DELS SEGADORS

                CH: ALEJANDRO  FREIRE DOPICO MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

VD          JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1           MITO PANTOJA, FCM J0613-A, 02.02.2013

CAC        O: RICO DEI ROERI M: PASSIONE PANTOHA

ČKŠ        CH: PANTOJA SALINAS FRANCISKO MAJ: HERNANDO RAFA HERNÁNDEZ

V2,          GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

R.CAC    O: ZOFF PORTA TRSATICA M: GRATIA GRACE KELLY

                CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner

                ARON Z METABOXU, ČMKU/BOX/13486/11, 29.07.2011

                O: KARLOS DO VALE DO LETHES M: ELLA CHARLOTTE ZE ZUBŠTEJNA

                CH: PETR  BRATKO A LACBOX - MAJ: BRATKO PETR

V2,          JIR-PIA PHOENIX, CMKU/BOX/14710/14, 07.06.2011

R. CAC   O: MITO DU VALE DE LETHES M: KADALEE V. INSPEE

                CH: PERE BOADA   ANNA PICART / ES MAJ: FIALOVÁ MONIKA + ŠLAUFOVI L. + P.

V3           HARWEY II. BOXRELAY, SPKP 3949, 25.05.2011

                O: PRIMO DEL COLLE DELL´INFINITO M: FUNNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HENCOVSKY LADISLAV

V4           HERROS RATNOVSKÁ ZÁTOKA, 3534, 12.01.2009

                O: CARLINO FENDER EDDA M: DEBORA RATNOVSKÁ ZÁTOKA

                CH: HROMÁDKA VLADIMÍR MAJ: JANKOVSKÝ JAKUB

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC SAT'ELIT GLADIATOR, RKF 3216756, 12.03.2012

ČKŠ        O: DELLA MONTE KLIO ZADHAR M: SAT'ELIT SENSACIA

                CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: WLAŹLAK ROBERT + VINYARSKAYA TATIANA

V2,          BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

R.CAC    O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner

                BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2,          EXTREME DEL CUORE GRANDE, Jr 78400 Nb, 04.07.2011

R.CAC    O: YPSILON DELLA CADORMARE M: TALIA DEL CUORE GRANDE

                CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V3           URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008

                O: AXEL MOSE M: SICILIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V 1, GLADIATOR 2014

                UGO OD DJEVIJA, JR84754Nb, 14.02.2011

                O: YPSILON DELLA CADORMARE M: RAINBOW OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       ITALIA BELLA SIGNUM LAUDIS, SPKP 4672, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

VN 2       DELLA MONTE KLIO PIACENZA, 1694/XLIX/14, RKF 3846728, 22.03.2014

                O: SAT'ELIT GALDIATOR M: DELLA MONTE KLIO SHAKIRA

                CH: KLIMENKOVA OLGA MAJ: WLAŹLAK ROBERT + VINYARSKAYA TATIANA

VN 3       LINDA II BOXRELAY, SPKP/4659, 14.05.2014

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK + ŠIPEKI LADISLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

VN 2       ANGEL BOXER VOM HEDERBERG, ÖHZB-Nr.: DB 19379, 14.02.2014

                O: CASARO DE LA FOZANDANZA M: AZRA VON DER BURG SINGIDUNUM

                CH: HEDER ZOLTAN MAJ: HEDER ZOLTAN

VN 3       GIUSEPPINA GARBEIN SIGNUM LAUDIS, SPKP 4563, 14.12.2013

                O: ORLANDO VON OMERTA M: APRILIA GAMBAR

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner

                ANKARA DE MURAVALLE, LOE 2176964, 26.08.2013

                O: MÁXIMO DE BELLATERRA M: CELIA CRUZ DEL LUCERO DE EUROPA

                CH: AITOR  ÁLVAREZ MAJ: HERNANDO RAFA HERNÁNDEZ + ÁLVAREZ AITOR

V2           BLODY MERRY OD DJEVIJA, JR79379Nb, 05.08.2013

                O: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE M: OCEAN BLUE OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V 3          IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

                O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V4           DORINA PORTA TRSATICA, ÖHZB-Nr.: DB 19347, 01.07.2013

                O: LAURIN'S BOXER ALIM M: UGANDA DEL COLLE DELL'INFINITO

                CH: JAIC-KAUZLARIC  KSENIJA MAJ: HEDER ZOLTAN

V, JUNIOR GLADÁTOR     

JUDITH BOXRELAY, SPKP/4498, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V             BACARDI KARMAPA, SPKP 4553, 03.11.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: WHISKY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍKOVÁ DOMINIKA

V             CALAMITY JANE OD DJEVIJA, JR 79382 Nb, 03.12.2013

                O: FINITO DE TIERRA DE BOXER M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ - DJEVI DANIJEL MAJ: PROKAJOVÁ KATARÍNA

V             JENEFRY Z LUTILI, SPKP 4488, 18.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: VICTORIA Z LUTILI

                CH: PAÁL KAMIL MAJ: SOPKO MAREK

V             LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V             MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

                CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

V             ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, Jr 79080 Nb, 15.03.2013

CAC        O: XENO DI CASA VERNICE M: NORMA DEL CUORE GRANNDE

ČKŠ        CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V 2          JACARTA JAMES BOX, SPKP 4311, 01.03.2013

R.CAC    O: CARLINO FENDER EDDA M: GINA RATNOVSKÁ ZÁTOKA

                CH: KUSÝ PETER MAJ: FICEK PAVEL

V 3          BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V 4          ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013

                O: MAYK JISUKO M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

                CH: JIŘÍ  KEPRTA MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner, BEST FEMALE, BOB

                URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

                O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V 2, R.CAC, GLADIÁTOR 2014

APRIIA GAMBAR, SPKP 4022, 28.03.2011

                O: URAM SIGNUM LAUDIS M: DEBORAH SIEGER BOHEMIA

                CH: CHALOUPKOVÁ JANA MAJ: HLADÍK DUŠAN

V 3          HENEA BOXRELAY, 3956, 25.05.2011

                O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO M: FANNY BOXRELAY

                CH: ĽUBOMÍR PERNIŠ MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 4          GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

                O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

V             HELLA BOXRELAY, SPKP 3955, 25.05.2011

                O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          GIOIA DEL CUORE GRANDE, Jr 78810 Nb, 27.05.2012

CAC        O: NAVARO DEL CUORE GRANDE M: PRINCESS DEL CUORE GRANDE

                CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V 2          FANNY BOXRELAY, SPKP/3516, 12.10.2008

R.CAC    O: LUKAS Z DYBOHÚRKY M: ELLIE BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner

                ZIVA GLOGOSIA, PKR.II-106103, 16.01.2011

                O: BO-RUDY V. JAHWE M: PIOTRUSIA GLOGOSIA

                CH: PAWLAK MALGORZATA  MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V 2          DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

R. CAC   O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V 3          XENA SIGNUM LAUDIS, SPKP/3769, 10.07.2010

                O: LLANTO DE GUEZMA M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V 4          EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/11493/08/10, 10.01.2008

                O: BRAHMS VAN SAPHO´S HOEVE M: CASIA FENDER EDDA

                CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KEPRTA JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, VETERÁN GLADIÁTOR

ELLIE BOXRELAY, SPKP/2899, 08.08.2005

                O: HUGO BOSS FENDER EDDA M: YNGA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014

                O: REBEL KARMAPA M: VIVIEN Z LUTILY

                CH: PAAL KAMIL MAJ: PAÁL KAMIL

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       SIEGFRIED DE CRISTOBALITO, JR 85010 Nb, 07.12.2013

BEST      O: GELSO DEL COLLE DELL INFINITO M: MANUELA DI CASA VERNICE

PUPPY   CH: LUČIĆ ALEKSANDAR MAJ: ILIC IVANA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner

ÑOQUI SANTA CRUZ DEL LUS NATURA, LOE 2169057, 25.07.2013

                O: ROQUE SANTA CRUZ VON GERMAN DREAM M: FABULA DEL LUS NATURA

                CH: HERNANDEZ HERNANDO RAFAEL MAJ: HERNANDO RAFA HERNÁNDEZ

V2           ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

                O: ELASTIC MARCO  M: JORDAN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF + JANA MAJ: SOHA JÓZSEF

V3           UNDO LJUBBOX, HR12866NB, 01.07.2013

                O: THOR DE BORELCAN M: HAYTA LJUBBOX

                CH: GORJANAC LJUBOMIR MAJ: GORJANAC LJUBOMIR

V4           ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

                O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V             SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

VD          SIMBA SPÁLENICE, 4492, 30.08.2013

                O: SÓSRÉT-MENTI ZOZO  M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: HERIBAN MAREK + HERIBANOVÁ NATALIA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner

                VINCERE DE DAVE, LOE 2120349, 17.09.2012

                O: HERNANDO DEL LUIS NATURA M: TRANCY DE DAVE

                CH: DIAZ BERNARDO DAVID MAJ: HERNANDO RAFA HERNÁNDEZ

V2           KILIANO DE VILLACHARRA, PKR.II-116070, 30.10.2012

R.CAC    O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: JOYA

                CH: VICTOR CAMARZANA LOPEZ MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC BIS MARK IZ DOMA SVAROGA, RKF 3656273, 23.03.2013

ČKŠ        O: VIA AVELING IT'S MY TIME M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE

                CH: P.V. VORONOV MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

V2,          UGO EL TOMEX, HR12768, 31.10.2012

R.CAC    O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: FORTEA DEL IUS NATURA

                CH: KATIĆ TOMISLAV MAJ: GORJANAC LJUBOMIR

V3           MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

V4           REBEL KARMAPA, SPKP 4159, 20.05.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: DURGA KARMAPA

                CH: TOMAŠČIK VLADIMIR MAJ: PAÁL KAMIL

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner

                G´M DE BELLEMANIE, L.O.E. 2112856, 01.07.2011

                O: FALCO DE LA VILLE D´HIVER M: E´T´M DE BELLEMANIE

                CH: PASCAL TRIFILIEFF MAJ: FIALOVÁ MONIKA + NOVOTNÝ BOADA

V2,           ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

R.CAC     O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

V3           DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO, Jr 78652 Nb, 16.03.2012

                O: LAURIN'S BOXER ALIM M: AISHA KUNINGAS VON KISHKO

                CH: SIMIC ANELA  MAJ: JOKSIC MICA + JOKSIC MICA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V3           DAN DU CLOS DE MATISAR, UKU 0080740, 12.08.2008

                O: TYSON DU CLOS DE MATISAR M: TEOU DU CHEMIN DE BOXTROTS

                CH: GAMBONNET JEAN-FILIPPE MAJ: ABRAHAMOVSKA OXANA

V1, CAC GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011

ČKŠ        O: GEO BOXER DEL EURO M: PRADA BENIGNUS

                CH: A.K.KUŚMIERSCY BENIGNUS MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

V2           JUDAS MAXIMUS DEUS, CMKU/BOX/13318/11/12, 20.05.2011

R.CAC    O: JEDNA NA MILION JANTAR M: BARACUDA MAXIMUS DEUS

                CH: KLÁSEK TOMÁŠ MAJ: BUKOVANSKÁ IVANA + ZAWISTOWSKI ADAM

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       LULU SUUM CUIQUE, SLRNB - 003019, 03.01.2014

                O: LAURIN`S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

VN 2       GINGER URSATOBOX, Jr 79361 Nb, 28.01.2014

                O: DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO M: CHIKITA URSATOBOX

                CH: TODOROVIC SASA MAJ: JOKSIC MICA + JOKSIC MICA

VN 3       DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV, MVDR. MAJ: MLYNKOVÁ LENKA, MGR.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner

                ULEA LJUBBOX, HR12869NB, 01.07.2013

                O: THOR DE BORELCAN M: HAYTA LJUBBOX

                CH: GORJANAC LJUBOMIR MAJ: GORJANAC LJUBOMIR

V 2          OFELIA OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14190/13  , 23.03.2013

                O: G´M DE BELLEMANIA M: ZOE OPTIMA GRATA

                CH: VÁCLAV NOVOTNÝ MAJ: FIALOVÁ MONIKA + K.JÍLKOVÁ S.KOKOŠKA

V 3          OLGA DEL LUS NATURA, LOE 2169059, 15.06.2013

                O: ROQUE SANTA CRUZ VON GERMAN DREAM M: QUEREME DE DAVE

                CH: HERNANDEZ HERNANDO RAFAEL MAJ: HERNANDO RAFA HERNÁNDEZ

V 4          DORINA MARSOWA MINA, 5695/XXXVI/13, 18.08.2013

                O: BRUNY Z METABOXU M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V             CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

                O: ARAGON PORTA TRSATICA M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V             JACQUELIN FERRARI BOX, PKR.II-114286 , 03.04.2013

                O: HANNIBAL DU VAL D  EUROPE M: JEDNA NA MILION WIWA

                CH: JOANNA KARPISZEN G.TOCZEK MAJ: ZAWISTOWSKI ADAM + ZAWISTOWSKI ADAM

V             MARÍA DEL LUS NATURA, LOE 2169060, 15.06.2013

                O: HERNANDO DEL LUIS NATURA M: FANNY DE CHATOS VANNDAS

                CH: HERNANDEZ HERNANDO RAFAEL MAJ: HERNANDO RAFA HERNÁNDEZ

V             ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner

                ULRIKA MORAVIA BOX, ČMKU//BOX/13732/12, 04.03.2012

                O: ZERVAN NOR DOM M: GABRIELA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA  + SYŘÍNKOVÁ BLANKA

V 2          FASHION FLAME DE VERSALE GRANDIOSE, UKU 0129308, 05.02.2012

R.CAC    O: SALVADOR M: BOLIVIA DE VERSAL GRANDIOSE

                CH: L. DMITRIEVA MAJ: ABRAHAMOVSKA OXANA

V 3          HOSSA FERRARI BOX, pkr II 110245, 11.02.2012

                O: DIAMANT NORDOM M: JEDNA NA MILION MERCEDES

                CH: KARPISZEN JOANNA  MAJ: ZAWISTOWSKI ADAM

V 4          ACTION LADY PAULLA GANG, CMKU/BOX/13135/11/13, 15.01.2011

                O: OTHELLO KIERSKIE USTRONIE M: NATALI ORION CHOV

                CH: ZŮBKOVÁ PAVLA MAJ: ZŮBKOVÁ PAVLA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka  / Annual  Winner

                AZRA VON DER BURG SINGIDUNUM, ÖHZB - Nr.: DB 19269, 26.01.2011

                O: DENVER DE KUKUARRI M: PANDORA VON ZOGOBOX

                CH: CURCIC ZORAN MAJ: HEDER ZOLTAN

V 2          PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

R. CAC   O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V 3          AMANDA DE SALGO'S, SPKP 4098, 11.02.2012

                O: PICASO Z METABOXU M: KARLA ARGA LUČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V 1,  BEST VETERÁN     

               IKONA DEL CUORE GRANDE, Jr 76177 Nb, 16.08.2005

              O: YPSILON DELLA CADORMARE M: CONTESSA DEL CUORE GRANNDE

              CH: JOKSIC MICA MAJ: JOKSIC MICA

V2          K NAPOLI FLOYD FENDER EDDA, CMKU/BOX/10908-06/06, 16.01.2006

               O: LUCKY LUCIANO DE CINCO ROSAS M: JAKUZA Z RINGU

               CH: ŠUSTER J+J MAJ: ZŮBKOVÁ PAVLA + TOMKOVÁ IVANA

 

Najkrajší pár: SAT’ELIT GLADIATOR + DELLA MONTE KLIO PIACENZA

Najlepšia chovateľská stanica: Boxrelay

Najlepší plemenník:  BIG BOSS SIGNUM LAUDIS

Účasť na preskúšaní povahy s výsledkom splnil:

JOLLY JOKER BOXRELAY

HARWEY II. BOXRELAY

BUGATTI SIGNUM LAUDIS

BIG BOSS SIGNUM LAUDIS

URAM SIGNUM LAUDIS

MAN-BOX EXCALIBUR

JUDAS MAXIMUS DEUS

JUDITH BOXRELAY

APRIIA GAMBAR

HELLA BOXRELAY

FANNY BOXRELAY

ELLIE BOXRELAY

 

Medzinárodná  výstava Veľká Ida  6. 7. 2014

 Rozhodca/Judge: VANZHA SERGEJ, SK

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1        CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1        LSD VON JESSBOX, PKR. 4156/XI/13, 01.12.2013

                O: NOISEMAKER DO VAL DE LETHES M: HEROINE VON JESSBOX

                CH: MAŁGORZATA BRZEZINSKI MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           SÓSRÉT-MENTI IGOR, Met. Bo. 18/14, 21.03.2013

CAJC     O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI CINDY

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V2           AARON MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14399/13, 22.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

V3           JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN VLADIMIR

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC  AMIR MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14400/13, 22.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC  BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011

CACIB    O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

BOS       CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2           VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

R. CAC   O: GRIM MIR-FIŠ M: RÁCHEL MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

V3           RASTY KARMAPA, SPKP 4158, 20.05.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + IMLING ANTON

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

CAJC     O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V2           MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

                CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

V3           BACCARA DE SALGO`S, SPK 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC  ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC  WHISKY KARMAPA, SPKP 3615, 18.09.2009

                O: GRAPPA GLOGOSIA M: NANCI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC  DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

                O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           AMADY SANVITA, UKU.0166081, 27.06.2013

CAJC     O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: DANCING QUEEN SANVITA

                CH: POGODINA VICTORIA MAJ: FILIPENKOV IGOR

V2           GLADIATOR UNIQUEBOX, SPKP 4385, 31.05.2013

                O: G´M DE BELLEMANIE M: UNIVERSUM WENDY

                CH: VENCEĽ MATÚŠ MAJ: VENCEĽ MATÚŠ

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC  MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

R.            O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

CACIB    CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013

CAJC     O: URIEL FENDER EDDA M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

V2           AUDREY, SPKP 4455, 23.05.2013

                O: DANTE LAKRONEBOX M: EYWA KARMAPA

                CH: RIHTARIČ RENA MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + CABALOVA KATARINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC  OFÉLIA CAPA NEGRA, SPKP 4286, 07.01.2013

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA  M: LUNA LUIZA CAPA NEGRA

                CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: VENCEĽ BARTOLOMEJ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC  PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

                O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2           VIGARA INDIANSKY BRLOCH, SPKP 3663, 15.12.2009

R. CAC   O: PERCY OPTIMA GRATA M: DOV DOV INDIANSKY BRLOCH

                CH: KUZMA LADISLAV MAJ: SOPKOVA IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC  USTINA DI CASA VERNICE, UKU 0092728     , 20.04.2010

CACIB    O: FERRARY DE LAS ARILLAS M: ANGEL DI CASA VERNICE

BOB       CH: VERNICE ANNA MAJ: POGODINA VICTORIA + PODHAETSKYY LEV

  

Celoštátna výstava Veľká Ida  5. 7. 2014

 

Rozhodca/Judge:  MAGDZIARSKA IWONA, PL

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       LSD VON JESSBOX, PKR. 4156/XI/13, 01.12.2013

                O: NOISEMAKER DO VAL DE LETHES M: HEROINE VON JESSBOX

                CH: MAŁGORZATA BRZEZINSKI MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           SÓSRÉT-MENTI IGOR, Met. Bo. 18/14, 21.03.2013

CAJC     O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI CINDY

BOS       CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V2           JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN VLADIMIR

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1           DALLAS INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 4214, 08.07.2012

                O: XAWAN INDIÁNSKY BRLOH M: SÁBA INDIÁNSKY BRLOH

                CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: SPEVÁK VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1           BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011

CAC        O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2           VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

R.CAC    O: GRIM MIR-FIŠ M: RÁCHEL MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

CAC        O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

                CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

VD 2       BACCARA DE SALGO`S, SPK 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1           ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1           DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

CAC        O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           AMADY SANVITA, UKU.0166081, 27.06.2013

CAJC     O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: DANCING QUEEN SANVITA

                CH: POGODINA VICTORIA MAJ: FILIPENKOV IGOR

V2           GLADIATOR UNIQUEBOX, SPKP 4385, 31.05.2013

                O: G´M DE BELLEMANIE M: UNIVERSUM WENDY

                CH: VENCEĽ MATÚŠ MAJ: VENCEĽ MATÚŠ

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1           FALCO IMER-BOX, SPKP 4269, 12.10.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: DEBORA IMER-BOX

                CH: HAVINKA IMRICH MAJ: ŠINAĽOVÁ LENKA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC  MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           AUDREY, SPKP 4455, 23.05.2013

                O: DANTE LAKRONEBOX M: EYWA KARMAPA

                CH: RIHTARIČ RENA MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + CABALOVA KATARINA

V2           GILDA II. IMER-BOX, SPKP 4438, 08.07.2013

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: DOLORES KARMAPA

                CH: HLAVINKA IMRICH MAJ: MANIK ĽUBOŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC  OFÉLIA CAPA NEGRA, SPKP 4286, 07.01.2013

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA  M: LUNA LUIZA CAPA NEGRA

                CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: VENCEĽ BARTOLOMEJ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC  PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

BOB       O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2           VIGARA INDIANSKY BRLOCH, SPKP 3663, 15.12.2009

                O: PERCY OPTIMA GRATA M: DOV DOV INDIANSKY BRLOCH

                CH: KUZMA LADISLAV MAJ: SOPKOVA IVETA

 

14.6. 2014 Poľný Kesov * Klubová výstava boxerov

so zadávaním titulov:  CAJC, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz mladých,  Klubový víťaz,  Mr. Boxer, Miss Boxer, BOS, BOB   

 

Rozhodcovia:

Anna Bogucka – psi zlatí

RNDr. Maria Müllerová, CSc. – sučky zlaté

Radványi Tamás – sučky pásikavé

Viktoria Pogodina – psi pásikaví

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

BEST     O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

BABY    CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

VN 2       KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 3958, 25.01.2014

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       BLADERUNNER DI VILLA HUNNICUM, Folyamutban, 08.11.2013

                O: VIRGILIO DI VILLA HUNNICUM M: KATANA DI VILLA HUNNICUM

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

VN2        CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

                O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1,

CAJC,    WILOW-BOX HAMILTON, Bo.9542/13, 02.07.2013

KVM       O: HIRAM OPTIMA GRATA M: LEÉH-BOX JAMIE-LEE

                CH: LUGINBÜHL INES MAJ: LUGINBÜHL INES

V2           JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V3           JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN VLADIMIR

V4           JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1           BLACK JACK KYNOS-LOGOS (FCI), PKR.II-114285, 03.06.2013

                O: ZUCCHERO NOSTRUM M: ALLEGRA PERŁA ROZTOCZA

                CH: IZABELA  WALL-ONUSZKIEWICZ MAJ: BOROWSKA DOMINIKA

V2           SÓSRÉT-MENTI IGOR, Met. Bo. 18/14, 21.03.2013

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI CINDY

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC CHE S.C. ATHENA'S DREAM, JR79266NB, 26.09.2012

ČKŠ       O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ANGEL ATHENA'S DREAM

                CH: ŠAKIĆ BRANISLAV MAJ: VESNA TERZIČ

V2           EGO D'ANTEKAN, UKU 138458, 26.06.2012

R.CAC   O: MITO DO VALE DO LETHES M: BAT D'ANTEKAN

                CH: FERNANDES PAOLO MAJ: TSILYNA IRYNA

V3           KARPATI-BOX CASSIOPEIA, 9233/13, 09.08.2012

                O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: WÉ-BOX PACUHA MONCSI-CSI

                CH: KÁRPÁTI ZSOLT MAJ: FODOR KRISZTINA

V4           ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

                O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

VD          RYCI SPÁLENICE, SPKP 4250, 09.10.2012

                O: WASHINGTON D.C.SIGNUM LAUDIS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: SLIMÁKOVÁ MICHAELA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC ATINEZ-BOX JOLLY JOKER, Bo.8917/12, 15.08.2011

ČKŠ       O: HIRAM OPTIMA GRATA M: ATINEZ-BOX APOLLÓNIA

                CH: ATTILA GÁL MAJ: MIKLÓS GALAVICS

V2           BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP/4074, 06.12.2011

R.CAC   O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V3           JETHRO GIBBS GLOGOSIA, PKR.II-11866, 13.07.2012

                O: DESPERADO VON HAUS GALACTIC M: PIOTRUSIA GLOGOSIA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V4           HARWEY II.  BOXRELAY, SPKP 3949, 25.05.2011

                O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HENCOVSKÝ LADISLAV

VD          AXEL ZA III. MOSTAMI, SPKP 3815, 15.10.2010

                O: KINO DE VILLA ASTUR M: SARDEGNA SIGNUM LAUDIS

                CH: TLČINA GABRIEL MAJ: TLČINA GABRIEL

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1 CAC ČKŠ, KV, Mr.Boxer, BOB

                UGO OD DJEVIJA, JR84754Nb, 14.02.2011

                O: YPSILON DELLA CADORMARE M: RAINBOW OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V2           BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

R CAC   O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

ČKŠ       O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1        NINA NAVARA SUUM CUIQUE, SLRNB 003022, 17.01.2014

                O: NAVARO DEL CUORE GRAND M: UMA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

VN2        CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1,       ROSE CAPA NEGRA, SPKP 4566, 01.12.2013

Best       O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

Puppy    CH: VENCEL' BARTOLOMEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

VN2        FORTEBOX CELESTE, MET.Bo.11/14, 21.09.2013

                O: BLACK KNIGHT OF KELLANEY M: AR-GI BOX GENNA

                CH: ANTAL ANDRÁS MAJ: PÉTERFY ATTILA

VN3        BOURJOIS DI VILLA HUNNICUM, Folyamatban, 08.11.2013

                O: VIRGILIO DI VILLA HUNNICUM M: KATANA DI VILLA HUNNICUM

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

VN4        ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013

                O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: AURORA Z METABOXU

                CH: BRATKO PETR & VLAĎKA MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

VN          BACARDI KARMAPA, SPKP 4553, 03.11.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: WHISKY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍKOVÁ DOMINIKA

VN          GIUSEPPINA GARBEIN SIGNUM LAUDIS, SPKP 4563, 14.12.2013

                O: ORLANDO VON OMERTA M: APRILIA GAMBAR

                CH: DUŠAN HLADÍK DUŠAN HLADÍK MAJ: HLADÍK DUŠAN

VN          HERMIONA GŁOGOSIA, 48735/VIII/13, 12.12.2013

                O: JUDAS MAXIMUS DEUS M: TORTILLA SWEET GŁOGOSIA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           ORAIA VAN QUANTIDE, DBZB Nr. 239436, 21.06.2013

                O: BOSS VAN QUANTIDE NL 2620603 M: LOTJE VAN QUANTIDE NL 2844089

                CH: OVERWEEL  JOHN MAJ: JODL BEATE

V2           BLODY MERRY OD DJEVIJA, JR79379Nb, 05.08.2013

                O: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE M: OCEAN BLUE OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V3           MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

                CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

V4           ADELINE CLAUDY & JA, SPKP 4551, 30.08.2013

                O: BALROG Z RINGU M: CLAUDIA LAKRONEBOX

                CH: JANÁČOVÁ JITKA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

V             JULIET BOXRELAY, SPKP 4501, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK + KRONOME BALÁZS

V             LAMYA JAMES BOX, 4464, 10.09.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1,          IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

CAJC,    O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

KVM       CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V2           BACCARA DE SALGO`S, SPK 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V3           KRZYSIA AGNE GLOGOSIA, 48031/VIII/13, 13.05.2013

                O: PIERWIOSNEK GLOGOSIA M: MOJITO MEGGI GLOGOSIA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V4           YVETA ARGA LÚČ, 4378, 21.05.2013

                O: SÓSRÉT-MENTI ZOZÓ M: MANNA ARGA LÚČ

                CH: ARANYOSSY GABRIEL MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V             BELLA VITA DE SALGO´S, SPKP 4364, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK  IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN

V             ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013

                O: MAYK JISUKO M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

                CH: JIŘÍ  KEPRTA MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE

V             JACARTA JAMES BOX, SPKP 4311, 01.03.2013

                O: CARLINO FENDER EDDA M: GINA RATNOVSKÁ ZÁTOKA

                CH: KUSÝ PETER MAJ: FICEK PAVEL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC REVOLUTION DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9330/13, 31.12.2012

ČKŠ       O: HIRAM OPTIMA GRATA M: TELMA DEL COLLE DELL'INFINITO

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA

V2           KENYA DI SOLARO GRECO, LOP 485892, 14.02.2013

R.CAC   O: MARISCAL DE VILLACECILIA´S M: JINGA DARA DA QUINTA DA BRUMA

                CH: VICTORIANO PATRIC MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, Met.Bo.9221/12, 09.06.2012

ČKŠ       O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI ZOE

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V2           URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

R.CAC   O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1 CAC GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT, Bo.7350/08, 13.04.2008

ČKŠ       O: DENVER VON DEN SONNENAUFGANG M: AIDA SELIDOG

                CH: CSEMAN KÁZMÉR MAJ: CSEMAN KÁZMÉR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

ČKŠ       O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, Best Veteran, BOS

                TORTILLA SWEET GLOGOSIA, PKR-II-85918, 14.06.2005

                O: GRAPPA GLOGOSIA  M: VIRGINIA OPTIMA GRATA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1        ALBERT ORION BOX, 4593, 12.02.2014

                O: ARES VON MANITOY M: DAMA GINABOX

                CH: GATZNEROVÁ OLGA MAJ: GLATZNEROVA OLGA + PIIL LAURSEN THERESA

VN2        ELLIOT DE VILLA TOGA, Puppy kard, 12.01.2014

                O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: HEIDI DE GUEZMAN

                CH: VILLA TOGA MAJ: TSILYNA IRYNA

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1        ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

                O: ELASTIC MARCO MET.BO. 7041 M: JORDAN FENDER EDDA SPKP 3550/16

                CH: SUSTER  JOZEF  MAJ: SOHA JÓZSEF

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           KARPATI-BOX EVIL, Met Bo. 9506/13, 16.07.2013

                O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GROSS KAMPFER

                CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

V2           SIRIUS SPÁLENICE, SPKP4493, 30.08.2013

                O: SOSRÉT-MENTI ZOZÓ M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: SLIMÁKOVÁ MICHAELA

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1           TOPGUN DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9412/13, 10.05.2013

CAJC     O: KLICHKO DI VILLA HUNNICUM M: GEMIELLE D'AMOUR DI VILLA HUNNICUM

KVM       CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA

V2           GLADIATOR UNIQUEBOX, 4385, 31.05.2013

                O: G´M DE BELLEMANIE M: UNIVERSUM WENDY

                CH: VENCEĽ MATÚŠ MAJ: VENCEĽ MATÚŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

ČKŠ       O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC KÁZSÉ-BOX FANATIC, Bo. 8697/11, 01.06.2011

ČKŠ       O: KIS-BICS HUGO M: KÁZSÉ-BOX DOLCE VITA

                CH: KÁPLÁR ZSÓFIA MAJ: BOTOS BRIGITTA + BOTOS BRIGITTA

V2           AKIM PÁLAVA BOX, SPKP 4238, 23.03.2012

RCAC    O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

V3           REBEL KARMAPA, SPKP 4159, 20.05.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: DURGA KARMAPA

                CH: TOMAŠČIK VLADIMIR MAJ: PAAL KAMIL

V4           VASCO FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4120, 27.12.2011

                O: MOBOX DOGS ADONISZ M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF A JANA MAJ: PETRÁŠ  JOZEF

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1 CAC ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

ČKŠ       O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

V2           ZUCCHERO NOSTRUM, PKR II-99788, 06.04.2009

RCAC    O: DIAMANT NORDOM M: SUGARBUSH NOSTRUM

                CH: BOGUCKA + TEISSEYRE +ORSZULAK A.+J.+.S. MAJ: ORSZULAK S, + W.

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC LAKIFAN GERALD O'GUIDO, EST-02311/10, 15.05.2010

ČKŠ       O: GUIDO DI CASA VERNICE M: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN

                CH: LAT

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1        ALENKA ORION BOX, 4598, 12.02.2014

                O: ARES VON MANITOY M: DARMA GINABOX

                CH: GLATZNEROVÁ  OĽGA MAJ: GLATZNEROVA OLGA + VERNIČKOVÁ KRISTÍNA

VN2        A'LILIANA ORION BOX, 4594, 12.02.2014

                O: ARES VON MANITOY M: DARMA GINABOX

                CH: GLATZNEROVÁ OĽGA MAJ: GLATZNEROVA OLGA

VN3        DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV, MVDR. MAJ:  MLYNKOVÁ LENKA, MGR.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           KARPATI-BOX ESSENTIAL, Met Bo. 9507/13, 16.07.2013

                O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GROSS KAMPFER

                CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1           ATINEZ BOX MONA LISA, Met.Bo.78/14, 13.06.2013

CAJC     O: YALE VON DER SONNEN AUFGANG M: ATINEZ BOX BEBA

KVM       CH: GÁL ATTILA MAJ: GÁL ATTILA

V2           JANAYA BRISART NORDOM, PKR-II-116829, 09.06.2013

                O: OROBIANCO DELL COLLE DELL'INFINITO M: ANTALIA NORDOM

                CH: BELORUS TATIANA MAJ: KIDA BARBARA

V3           LEÉH-BOX TINA, 9466/13, 30.04.2013

                O: G'M BELLEMANIE M: LEÉH-BOX KARINA

                CH: KUNA  PÉTER MAJ: SALLAI BORBÁLA + SALLAI GÁBOR

V4           AGA ARGA LÚČ, 4376, 29.05.2013

                O: IMPERO ARGA LÚČ M: PIZA ARGA LÚČ

                CH: ARANYOSSY GABRIEL MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V             CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

                O: ARAGON PORTA TRSATICA M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V3           KARPATI-BOX CHARISMA, Met Bo. 9234/13, 09.08.2012

                O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: WÉ-BOX PACUHA MONCSI-CSI

                CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

V2           LIRA OPTIMA GRATA, UKU 242414, 13.08.2012

RCAC    O: JACK HENY BOX M: SIBILL OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNY VACLAV MAJ: TSILYNA IRYNA

V1 CAC OFÉLIA CAPA NEGRA, SPKP 4286, 07.01.2013

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA  M: LUNA LUIZA CAPA NEGRA

                CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: VENCEĽ BARTOLOMEJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC ČKŠ KV Miss Boxer

                PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

                O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2           GIOCONDA NOSTRUM, PKR.II-111706, 29.05.2012

RCAC    O: GRECO DE RINCOMAR M: LAVAZZA NOSTRUM

                CH: TEISSEYRE, BOGUCKA, ORSZULAK    MAJ: TEISSNERYRE JOANNA

V3           ELASTIC QUADIRA - MOLLY, MET. Bo.9071/12, 12.03.2012

                O: ELASTIC SONY M: ELASTIC TECKLA

                CH: GYULA ERDÉLYI MAJ: SOHA JÓZSEF

V4           YESSICA MIR-FIŠ, SPKP 4208 , 03.06.2012

                O: ZHIROFF DEL ROLANUS  M: KESY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: DEBNÁR JAROSLAV

V             GOLDEN ANANAS OXANA, Bo.9062/12, 11.06.2012

                O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: CSEMAN KÁZMÉR MAJ: CSEMAN KÁZMÉR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1           EVA HANKA SUUM CUIQUE, SLRNB 002728, 06.06.2010

CAC       O: GEO BOXER DEL EURO M: ANASTASIA SUUM CUIQUE

ČKŠ       CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC UMA SUUM CUIQUE, SLRNB 002.816, 28.07.2011

ČKŠ       O: UROSCH VD BURG SINGIDUNUM M: ANASTASIA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

V2           AMANDA DE SALGO'S, SPKP 4098, 11.02.2012

RCAC    O: PICASO Z METABOXU M: KARLA ARGA LUČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN

 

 

15.6. 2014 CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 

so zadávaním titulov:

ČKŠ, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER, CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER,

HOPE OF OUR FUTURE WINNER, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY, PREZIDENT TROPHY, WINNER OF CHAMPION,

CENTRALEUROPEAN WINNER, CENTRALEUROPEAN VICEWINNER, BOB

 

Rozhodcovia:

Anna Bogucka – sučky pásikavé

RNDr. Maria Müllerová, CSc. -  psi pásikaví

Radványi Tamás – psi zlatí

Viktoria Pogodina – sučky zlaté

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1      KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 3958, 25.01.2014

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

VN2      CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

            O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1      BLADERUNNER DI VILLA HUNNICUM, Folyamutban, 08.11.2013

            O: VIRGILIO DI VILLA HUNNICUM M: KATANA DI VILLA HUNNICUM

            CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

VN2      CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

            O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

            CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

            JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V2        WILOW-BOX HAMILTON, Bo.9542/13, 02.07.2013

            O: HIRAM OPTIMA GRATA M: LEÉH-BOX JAMIE-LEE

            CH: LUGINBÜHL INES MAJ: LUGINBÜHL INES

V3        JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

            BLACK JACK KYNOS-LOGOS (FCI), PKR.II-114285, 03.06.2013

            O: ZUCCHERO NOSTRUM M: ALLEGRA PERŁA ROZTOCZA

            CH: IZABELA  WALL-ONUSZKIEWICZ MAJ: BOROWSKA DOMINIKA

V2        SÓSRÉT-MENTI IGOR, Met. Bo. 18/14, 21.03.2013

            O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI CINDY

            CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V3        BOX-EVEREST HISTORY, Bo. 9491/13., 27.12.2012

            O: INTERNATIONAL VD. SONNENAUFGANG M: BOX-EVEREST FRANCESCA

            CH: DR. KOVÁCS  PETRA MAJ: KOVÁCS PETRA, DR.

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

            CHE S.C. ATHENA'S DREAM, JR79266NB, 26.09.2012

            O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ANGEL ATHENA'S DREAM

            CH: ŠAKIĆ BRANISLAV MAJ: VESNA TERZIČ

V2        PAQUIAO DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9237/13, 18.10.2012

            O: VIRGILIO DEL COLLE DELL' IINFINITO M: ECSTASY DI VILLA HUNNICUM

            CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

V3        EGO D'ANTEKAN, UKU 138458, 26.06.2012

            O: MITO DO VALE DO LETHES M: BAT D'ANTEKAN

            CH: FERNANDES PAOLO MAJ: TSILYNA IRYNA

V4        KARPATI-BOX CASSIOPEIA, 9233/13, 09.08.2012

            O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: WÉ-BOX PACUHA MONCSI-CSI

            CH: KÁRPÁTI ZSOLT MAJ: FODOR KRISZTINA

V          ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

            O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V          RYCI SPÁLENICE, SPKP 4250, 09.10.2012

            O: WASHINGTON D.C.SIGNUM LAUDIS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: SLIMÁKOVÁ MICHAELA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

            BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP/4074, 06.12.2011

            O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2        ATINEZ-BOX JOLLY JOKER, Bo.8917/12, 15.08.2011

            O: HIRAM OPTIMA GRATA M: ATINEZ-BOX APOLLÓNIA

            CH: ATTILA GÁL MAJ: MIKLÓS GALAVICS

V3        JETHRO GIBBS GLOGOSIA, PKR.II-11866, 13.07.2012

            O: DESPERADO VON HAUS GALACTIC M: PIOTRUSIA GLOGOSIA

            CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V4        HARWEY II.  BOXRELAY, SPKP 3949, 25.05.2011

            O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO M: FANNY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HENCOVSKÝ LADISLAV

V          AXEL ZA III. MOSTAMI, SPKP 3815, 15.10.2010

            O: KINO DE VILLA ASTUR M: SARDEGNA SIGNUM LAUDIS

            CH: TLČINA GABRIEL MAJ: TLČINA GABRIEL

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER,

CENTRALEUROPEAN WINNER,  BOB

            UGO OD DJEVIJA, JR84754Nb, 14.02.2011

            O: YPSILON DELLA CADORMARE M: RAINBOW OD DJEVIJA

            CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL + BOROS DJEVI DANIJEL

V2        BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

            O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

            URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

            O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, Best Baby

            NINA NAVARA SUUM CUIQUE, SLRNB 003022, 17.01.2014

            O: NAVARO DEL CUORE GRAND M: UMA SUUM CUIQUE

            CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

VN2      CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

            O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY

            ROSE CAPA NEGRA, SPKP 4566, 01.12.2013

            O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

            CH: VENCEL' BARTOLOMEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

VN 2     ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013

            O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: AURORA Z METABOXU

            CH: BRATKO PETR & VLAĎKA MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

VN 3     GIUSEPPINA GARBEIN SIGNUM LAUDIS, SPKP 4563, 14.12.2013

            O: ORLANDO VON OMERTA M: APRILIA GAMBAR

            CH: DUŠAN HLADÍK DUŠAN HLADÍK MAJ: HLADÍK DUŠAN

VN 4     FORTEBOX CELESTE, MET.Bo.11/14, 21.09.2013

            O: BLACK KNIGHT OF KELLANEY M: AR-GI BOX GENNA

            CH: ANTAL ANDRÁS MAJ: PÉTERFY ATTILA

VN       HERMIONA GŁOGOSIA, 48735/VIII/13, 12.12.2013

            O: JUDAS MAXIMUS DEUS M: TORTILLA SWEET GŁOGOSIA

            CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

VN       BACARDI KARMAPA, SPKP 4553, 03.11.2013

            O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: WHISKY KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍKOVÁ DOMINIKA

VN       BOURJOIS DI VILLA HUNNICUM, Folyamatban, 08.11.2013

            O: VIRGILIO DI VILLA HUNNICUM M: KATANA DI VILLA HUNNICUM

            CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1        MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

            O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

            CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

V2        ORAIA VAN QUANTIDE, DBZB Nr. 239436, 21.06.2013

            O: BOSS VAN QUANTIDE NL 2620603 M: LOTJE VAN QUANTIDE NL 2844089

            CH: OVERWEEL  JOHN MAJ: JODL BEATE

V3        BLODY MERRY OD DJEVIJA, JR79379Nb, 05.08.2013

            O: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE M: OCEAN BLUE OD DJEVIJA

            CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V4        LAMYA JAMES BOX, 4464, 10.09.2013

            O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

            CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V          JULIET BOXRELAY, SPKP 4501, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK + KRONOME BALÁZS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

            SPIRIT OF EXTASY DI VILLA HUNNICUM, 9369/13, 25.02.2013

            O: VIRGILIO DEL COLLE DELL' INFINITO M: SHARA OD DJEVIJA

            CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: KÁPLÁR ZSÓFIA

V2 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

            IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

            O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V3        KRZYSIA AGNE GLOGOSIA, 48031/VIII/13, 13.05.2013

            O: PIERWIOSNEK GLOGOSIA M: MOJITO MEGGI GLOGOSIA

            CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V4        JACARTA JAMES BOX, SPKP 4311, 01.03.2013

            O: CARLINO FENDER EDDA M: GINA RATNOVSKÁ ZÁTOKA

            CH: KUSÝ PETER MAJ: FICEK PAVEL + FICEK PAVEL

V          ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013

            O: MAYK JISUKO M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

            CH: JIŘÍ  KEPRTA MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE ,

D          BACCARA DE SALGO`S, SPK 4360, 26.05.2013

            O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

            CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

CENTRALEUROPEAN WINNER

            REVOLUTION DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9330/13, 31.12.2012

            O: HIRAM OPTIMA GRATA M: TELMA DEL COLLE DELL'INFINITO

            CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

V2        KENYA DI SOLARO GRECO, LOP 485892, 14.02.2013

            O: MARISCAL DE VILLACECILIA´S M: JINGA DARA DA QUINTA DA BRUMA

            CH: VICTORIANO PATRIC MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

            URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

            O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2        SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, Met.Bo.9221/12, 09.06.2012

            O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI ZOE

            CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V3        BAVARIA SIGNUM LAUDIS, SPKP 4079, 06.12.2011

            O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: ŠTRBA MILOŠ + TLČINA GABRIEL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER

            GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT, Bo.7350/08, 13.04.2008

            O: DENVER VON DEN SONNENAUFGANG M: AIDA SELIDOG

            CH: CSEMAN KÁZMÉR MAJ: CSEMAN KÁZMÉR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

            O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 BEST VETERAN

            TORTILLA SWEET GLOGOSIA, PKR-II-85918, 14.06.2005

            O: GRAPPA GLOGOSIA  M: VIRGINIA OPTIMA GRATA

            CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1      ELLIOT DE VILLA TOGA, Puppy kard, 12.01.2014

            O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: HEIDI DE GUEZMAN

            CH: VILLA TOGA MAJ: TSILYNA IRYNA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1      ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

            O: ELASTIC MARCO MET.BO. 7041 M: JORDAN FENDER EDDA SPKP 3550/16

            CH: SUSTER  JOZEF  MAJ: SOHA JÓZSEF

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

            KARPATI-BOX EVIL, Met Bo. 9506/13, 16.07.2013

            O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GROSS KAMPFER

            CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

V2        SIRIUS SPÁLENICE, SPKP4493, 30.08.2013

            O: SOSRÉT-MENTI ZOZÓ M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: SLIMÁKOVÁ MICHAELA

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

            TOPGUN DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9412/13, 10.05.2013

            O: KLICHKO DI VILLA HUNNICUM M: GEMIELLE D'AMOUR DI VILLA HUNNICUM

            CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

V2        GLADIATOR UNIQUEBOX, 4385, 31.05.2013

            O: G´M DE BELLEMANIE M: UNIVERSUM WENDY

            CH: VENCEĽ MATÚŠ MAJ: VENCEĽ MATÚŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

            MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

            O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

            CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

67.       KÁZSÉ-BOX FANATIC, Bo. 8697/11, 01.06.2011

            O: KIS-BICS HUGO M: KÁZSÉ-BOX DOLCE VITA

            CH: KÁPLÁR ZSÓFIA MAJ: BOTOS BRIGITTA + BOTOS BRIGITTA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER

CENTRALEUROPEAN WINNER

            ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

            O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: PACUHA TEAM

            CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

            ZUCCHERO NOSTRUM, PKR II-99788, 06.04.2009

            O: DIAMANT NORDOM M: SUGARBUSH NOSTRUM

            CH: BOGUCKA + TEISSEYRE +ORSZULAK A.+J.+.S. MAJ: ORSZULAK SYLLJIA + WIESTAW

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

            LAKIFAN GERALD O'GUIDO, EST-02311/10, 15.05.2010

            O: GUIDO DI CASA VERNICE M: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN

            CH: LAT

V2        ODINVILLE TASTE OF HONEY, UKU 0071909, 16.07.2010

            O: IPOLBOX EY LATINOS LOVER M: AINE VORTI'S EBBIROAD FROM ODENVILLE

            CH: ODININTSEV JURY MAJ: VANŽA SERGEJ + ODININTSEV JURY

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1      LULU SUUM CUIQUE, SLRNB - 003019, 03.01.2014

            O: LAURIN`S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

            CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

VN2      DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

            O: GRIM MIR-FIŠ M: TESSA MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV, MVDR. MAJ:  MLYNKOVÁ LENKA, MGR.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

            DORINA MARSOWA MINA, 5695/XXXVI/13, 18.08.2013

            O: BRUNY Z METABOXU M: BORA MARSOWA MINA

            CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V2        KARPATI-BOX ESSENTIAL, Met Bo. 9507/13, 16.07.2013

            O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GROSS KAMPFER

            CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

            LEÉH-BOX TINA, 9466/13, 30.04.2013

            O: G'M BELLEMANIE M: LEÉH-BOX KARINA

            CH: KUNA  PÉTER MAJ: SALLAI BORBÁLA + SALLAI GÁBOR

V2        JANAYA BRISART NORDOM, PKR-II-116829, 09.06.2013

            O: OROBIANCO DELL COLLE DELL'INFINITO M: ANTALIA NORDOM

            CH: BELORUS TATIANA MAJ: KIDA BARBARA

V3        ATINEZ BOX MONA LISA, Met.Bo.78/14, 13.06.2013

            O: YALE VON DER SONNEN AUFGANG M: ATINEZ BOX BEBA

            CH: GÁL ATTILA MAJ: GÁL ATTILA

V4        CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

            O: ARAGON PORTA TRSATICA M: GRATIA KALHANA

            CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

            LIRA OPTIMA GRATA, UKU 242414, 13.08.2012

            O: JACK HENY BOX M: SIBILL OPTIMA GRATA

            CH: NOVOTNY VACLAV MAJ: TSILYNA IRYNA

V2        KARPATI-BOX CHARISMA, Met Bo. 9234/13, 09.08.2012

            O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: WÉ-BOX PACUHA MONCSI-CSI

            CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

V3        OFÉLIA CAPA NEGRA, SPKP 4286, 07.01.2013

            O: BRAZIL OPTIMA GRATA  M: LUNA LUIZA CAPA NEGRA

            CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: VENCEĽ BARTOLOMEJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

CENTRALEUROPEAN WINNER

            GIOCONDA NOSTRUM, PKR.II-111706, 29.05.2012

            O: GRECO DE RINCOMAR M: LAVAZZA NOSTRUM

            CH: TEISSEYRE, BOGUCKA, ORSZULAK    MAJ: TEISSNERYRE JOANNA

V2        PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

            O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V3        ELASTIC QUADIRA - MOLLY, MET. Bo.9071/12, 12.03.2012

            O: ELASTIC SONY M: ELASTIC TECKLA

            CH: GYULA ERDÉLYI MAJ: SOHA JÓZSEF

V4        YESSICA MIR-FIŠ, SPKP 4208 , 03.06.2012

            O: ZHIROFF DEL ROLANUS  M: KESY MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: DEBNÁR JAROSLAV

V          AMANDA DE SALGO'S, SPKP 4098, 11.02.2012

            O: PICASO Z METABOXU M: KARLA ARGA LUČ

            CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN

V          GOLDEN ANANAS OXANA, Bo.9062/12, 11.06.2012

            O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

            CH: CSEMAN KÁZMÉR MAJ: CSEMAN KÁZMÉR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER

            EVA HANKA SUUM CUIQUE, SLRNB 002728, 06.06.2010

            O: GEO BOXER DEL EURO M: ANASTASIA SUUM CUIQUE

            CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

            UMA SUUM CUIQUE, SLRNB 002.816, 28.07.2011

            O: UROSCH VD BURG SINGIDUNUM M: ANASTASIA SUUM CUIQUE

            CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

 

Národná výstava Senec  30.5.2014

Rozhodca: Jozef Šuster

 

BOXER ZLATÝ

Psy - trieda otvorená:  

V1, CAC - Man-Box EXCALIBUR (BENTLEY Bijou Box x Man-Box CHANEL), ch: Ľ. Maník, maj: D. Gazdíková 

V2 -  REBEL Karmapa (BENTLEY Bijou Box x DURGA Karmapa), chov: V.  Tomaščík, maj: K. Paál  

V3 - VINCENT J.A.L.Sandow (DA VINCI Moravia Box x TINA J.A.L. Sandow), c: J.+ A. Lysákovi, maj: J. Komjáthy

Psy - trieda šampiónov:

V1, CAC - BEN Rexob z Výsluní (HANIBAL Optima Grata x ATHEA Rexob z Výsluní), ch: M. Štencl, maj: J. Bittner

Suky - trieda stredná: V1, CAC - BELL Pálava Box (BRAZIL Optima Grata x JESSI Henny Box), ch: Č. Prokešová, maj: J. Kostelecký

Suky - trieda otvorená: 

V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOS - PARVÁTI Karmapa (LLANTO de Guezman x GOPALA Karmapa), ch. +maj: V. Tomaščík

V2, R.CAC - MOONLIGHT EXPRESS von Donnerschwee (MANUEL de los Morritos x FAY de sa Vinya Vella), ch. + maj: S. Lechner

V3 - YESSICA Mir-Fiš (ZHIROFF del Rolanus x KESSY Mir-Fiš), ch: M. Fišman, maj: J. Debnár

Suky - trieda šampiónov: V1, CAC - ANDRA Pálava Box (BRAZIL Optima Grata x JESSI Henny Box), ch: Č. Prokešová, maj: J. Kostelecký 

BOXER PÁSIKAVÝ

Psy - trieda mladší dorast: VN1 - CROWN OF ANGEL od Djevija (FINITO di Tierre de Boxers x HEXIMA Ginerva), ch: D.Boroš Djevi, maj: I. Ľupták + P. Kusý

Psy - trieda mladých: 

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých - CLAVE FLOYD Fender Edda (BARLOG z Ringu x ISTRIA FLOYD Fender Edda), ch: J.  Šuster, maj: M. + S. Vojtková

Psy - trieda stredná: 

V1, CAC - RYCI Spálenice (WASHINGTON D.C. Signum Laudis x CLEOPATRA ATREI Mijabár), ch. J. Reichbuer, maj: K. Vaňová

Psy - trieda otvorená: 

V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB - BIG BOSS Signum Laudis (HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis), ch: D. Hladík, maj: Ľ. Perniš

Psy - trieda pracovná:  

V1, CAC, - BUGATTI Signum Laudis (HASHISH von Jess Box x UMBRIA Signum Laudis), ch.+maj: D. Hladík

Psy - trieda šampiónov:

 V1, CAC - CLAY Rexob z Výsluní (CASTELLO Live Jazz x ATHEA Rexob z Výsluní), ch. + maj: M. Štencl

Suky - trieda dorastu: 

VN1 - LAMYA James Box (Rus La Fler ETERNAL FLAME x ASIA James Box), ch:. P. Kusý, maj: P. Straka

Suky - trieda mladých: 

V1, CAJC, Víťazka Slovenska mladých -IMAGE Boxrelay (BOREAS di Casa Diocletiano x XENA Signum Laudis), ch: Ľ. Perniš, maj: M. Sopko

V2 - ADELINE Claudy & Ja (BALROG z Ringu x CLAUDIA Lakronebox), ch: J. Janáčková, maj: S. Lieskovský

V3 - BACARA de Saglo 'S (URIEL Fender Edda x KARLA Lúč) ch: I. Ľupták, V. + I. Deák 

Suky - trieda stredná: 

V1, CAC - IDUN de Asta Regia (MITO do Vale Do Lethes x DANNA de Asta Regie), ch: Garcia Ganaza Maria, maj: S. Lechner

Suky - trieda stredná: 

V1, CAC - Golden Ananas OXY (MAGIC-BOY von Santana x Golden Ananas MISSY-ELIOT), ch: Cseman K, ch: P. Bíró

V2, R.CAC - TEQUILA Szczyty Szczytów (PAGANINI Nostrum x GULIETA von Schreck), ch. + maj: J. Niestrój 

Suky - trieda šampiónov: 

V1, CAC - DURGA Karmapa (QUEROS dei Cavlieri dell Monferrato x FANTASY Karmapa), ch: V. Tomaščík, maj: V. + I. Tomaščík + M. Bigoš

 

MVP Nitra CACIB 30. 3. 2014

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

Rozhodca/Judge: KORÓZS ANDRÁS, Hungary

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1     CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

            O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

            CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 3     CÉZAR BAJA DOGS, SPKP 4479, 28.07.2013

            O: XANTO CZECH JA-KA M: ZOJA ZA III MOSTAMI

            CH: BAKO JAROSLAV MAJ: BAKO JAROSLAV

VN 2     JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

VN 1     JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 2       ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

            O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V 1       WALT DISNEY SANVITA, UKU.0149408, 10.12.2012

CAJC   O: DEEP IMPACT DI CASA VERNICE M: DIADEMA SANVITA

            CH: POGODINA VICTORIA MAJ: POGODINA VICTORIA

V 3       ZEMUS LUCIANO FENDER EDDA, SPKP 4300, 03.02.2013

            O: REMUS REGAT FENDER EDDA M: MONICA LUCIANO FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JANA A JOZEF MAJ: KROŠLÁKOVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC

CACIB  BANDOLERO Z METABOXU, CMKU/BOX/13491/11, 03.08.2011

BOS     O: DIEGO DES JARDINS DE PASSIFLORE M: PHILAR Z METABOXU

            CH: BRATKO PETR MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

V 2       VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

R.CAC  O: GRIM MIR-FIŠ M: RÁCHEL MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1       ASTERIX PERLA ROZTOCZA, PKR.II-105246, 09.08.2010

CAC     O: DIAMANT NORDOM M: ITALIA MAUMBUA

            CH: MISIARZ MARLENA MAJ: FABISZEWSKI DARIUSZ

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1       CLAY REXOB Z VÝSLUNÍ, CMKU/BOX/13373/11, 21.06.2011

CAC     O: CASTELLO LIVE JAZZ M: ATHEA REXOB Z VÝSLUNÍ

            CH:   ŠTENCL MILAN MAJ: ŠTENCL MILAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 2     CEDRA BAJA DOGS, SPKP 4480, 28.07.2013

            O: XANTO CZECH JA-KA M: ZOJA ZA III MOSTAMI

            CH: BAKO JAROSLAV MAJ: BAKO JAROSLAV

VN 1     MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

            O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

            CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

VD 3     BACCARA DE SALGO`S, SPK 4360, 26.05.2013

            O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

            CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V 1       IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

CAJC   O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V 2       ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

            O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 3       HELLA BOXRELAY, SPKP 3955, 25.05.2011

            O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO M: FANNY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

V 2       TEQUILA SZCZYTY SZCZYTÓW, PKR.II-111489, 30.03.2012

R.CAC  O: PAGANINI NOSTRUM M: GULIETTA VON SCHRECK

            CH: NIESTRÓJ JUSTYNA MAJ: NIESTRÓJ JUSTYNA

V1, CAC

CACIB  URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

BOB     O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V 4       WINNIE SIGNUM LAUDIS, SPKP 3750, 17.06.2010

            O: IPPOLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: BARONESA REGAT FENDER EDDA

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1       DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

CAC     O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V 2       SPECIALITY FOR YOU SANVITA, UKU.0104220, 07.07.2011

R.CAC  O: IPPOLITO DEL COLLE DELL INFINITO M: ENEA VOM SCHRECK

            CH: POGODINA VIKTORIA MAJ: DITRIKH OLHA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1       MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

CAC,R.             O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

CACIB  CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

V 2       NABUCCO OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14076/12, 18.12.2012

R.CAC  O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: UGILIA OPTIMA GRATA

            CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1       AGA ARGA LÚČ, 4376, 29.05.2013

            O: IMPERO ARGA LÚČ M: PIZA ARGA LÚČ

            CH: ARANYOSSY GABRIEL MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V 2       BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

            O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

            CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1       BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

CAC     O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

            CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1       ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012

CAC, R O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

CACIB  CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

MVP Nitra CACIB 29. 3. 2014

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

Rozhodca/Judge: HÄRNMAN ANDERS, Sweden

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1     CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

            O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

            CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 3     CÉZAR BAJA DOGS, SPKP 4479, 28.07.2013

            O: XANTO CZECH JA-KA M: ZOJA ZA III MOSTAMI

            CH: BAKO JAROSLAV MAJ: BAKO JAROSLAV

VN 1     JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

VN 2     JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 2       ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

            O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V1,       WALT DISNEY SANVITA, UKU.0149408, 10.12.2012

CAJC   O: DEEP IMPACT DI CASA VERNICE M: DIADEMA SANVITA

            CH: POGODINA VICTORIA MAJ: POGODINA VICTORIA

D          ZEMUS LUCIANO FENDER EDDA, SPKP 4300, 03.02.2013

            O: REMUS REGAT FENDER EDDA M: MONICA LUCIANO FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JANA A JOZEF MAJ: KROŠLÁKOVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC,

CACIB  URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

BOB     O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

BOG     CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

V2,       VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

R.CAC  O: GRIM MIR-FIŠ M: RÁCHEL MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1,       BANDOLERO Z METABOXU, CMKU/BOX/13491/11, 03.08.2011

CAC     O: DIEGO DES JARDINS DE PASSIFLORE M: PHILAR Z METABOXU

            CH: BRATKO PETR MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1     ADELINE CLAUDY & JA, SPKP 4551, 30.08.2013

            O: BALROG Z RINGU M: CLAUDIA LAKRONEBOX

            CH: JANÁČOVÁ JITKA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

VN 4     CEDRA BAJA DOGS, SPKP 4480, 28.07.2013

            O: XANTO CZECH JA-KA M: ZOJA ZA III MOSTAMI

            CH: BAKO JAROSLAV MAJ: BAKO JAROSLAV

VN 2     JULIET BOXRELAY, SPKP 4501, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK + KRONOME BALÁZS

VN 3     MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

            O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

            CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 3       BELLA VITA DE SALGO´S, SPKP 4364, 26.05.2013

            O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

            CH: ĽUPTÁK  IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN

V 1       IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

CAJC   O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V 2       ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

            O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 2       TEQUILA SZCZYTY SZCZYTÓW, PKR.II-111489, 30.03.2012

R.CAC  O: PAGANINI NOSTRUM M: GULIETTA VON SCHRECK

            CH: NIESTRÓJ JUSTYNA MAJ: NIESTRÓJ JUSTYNA

V 1       URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

CAC     O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1       GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

CAC, R O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

CACIB  CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

D          WINNIE SIGNUM LAUDIS, SPKP 3750, 17.06.2010

            O: IPPOLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: BARONESA REGAT FENDER EDDA

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1       ENOLA GARBEIN, CMKU/BOX/13556/11, 25.08.2011

CAC     O: ZAR DE GUEZMAN M: VENUS DE GUEZMAN

            CH: VÁCHOVÁ ALENA MAJ: KOUT ONDŘEJ + KOUT LUCIE

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 3       DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

            O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V 2       SPECIALITY FOR YOU SANVITA, UKU.0104220, 07.07.2011

            O: IPPOLITO DEL COLLE DELL INFINITO M: ENEA VOM SCHRECK

            CH: POGODINA VIKTORIA MAJ: DITRIKH OLHA

V1, CAC

CACIB  ZIVA GLOGOSIA, PKR.II-106103, 16.01.2011

BOS     O: BO-RUDY V. JAHWE M: PIOTRUSIA GLOGOSIA

            CH: PAWLAK MALGORZATA  MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1       MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

CAC. R O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

CACIB  CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

V 2       NABUCCO OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14076/12, 18.12.2012

R.CAC  O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: UGILIA OPTIMA GRATA

            CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

D          AGA ARGA LÚČ, 4376, 29.05.2013

            O: IMPERO ARGA LÚČ M: PIZA ARGA LÚČ

            CH: ARANYOSSY GABRIEL MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

VD 1     BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

            O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

            CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1       BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

CAC     O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

            CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1       ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012

CAC     O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

            CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ


MVP Trenčín CACIB 19. 1. 2014

Rozhodca/Judge: BIERWOLF HANS, Austria

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC     VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

                O: GRIM MIR-FIŠ M: RÁCHEL MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

V2 R.CAC  UMBERTO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/13731/12, 04.03.2012

                O: ZERVAN NORDOM M: GABRIELA MORAVIA BOX

                CH: ŽÁRSKÁ ALENA MAJ: VOLF RUDOLF

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC     CLAY REXOB Z VÝSLUNÍ, CMKU/BOX/13373/11, 21.06.2011

R.CACIB   O: CASTELLO LIVE JAZZ M: ATHEA REXOB Z VÝSLUNÍ

                CH:   ŠTENCL MILAN MAJ: ŠTENCL MILAN

V2 R.CAC  BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP/4074, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1 CAC     BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

V2 R.CAC  ASTERIX PERLA ROZTOCZA, PKR.II-105246, 09.08.2010

                O: DIAMANT NORDOM M: ITALIA MAUMBUA

                CH: MISIARZ MARLENA MAJ: FABISZEWSKI DARIUSZ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1          MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

                CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1          BACCARA DE SALGO`S, SPK 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CAJC   KENYA DI SOLARO GRECO, LOP 485892, 14.02.2013

                O: MARISCAL DE VILLACECILIA´S M: JINGA DARA DA QUINTA DA BRUMA

                CH: VICTORIANO PATRIC MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

V2            ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC          URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

CACIB                O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

  BOS              CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC     WINNIE SIGNUM LAUDIS, SPKP 3750, 17.06.2010

                O: IPPOLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: BARONESA REGAT FENDER EDDA

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

V2 R.CAC  TEODORA MORAVIA BOX, ČMKU/BOX/13601/11, 27.10.2011

                O: YPSILON DELLA CADORMARE M: OLIVERA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA

V3            GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

                O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

VD1          ENOLA GARBEIN, CMKU/BOX/13556/11, 25.08.2011

                O: ZAR DE GUEZMAN M: VENUS DE GUEZMAN

                CH: VÁCHOVÁ ALENA MAJ: KOUT ONDŘEJ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC     DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

                O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1          MAN-BOX GENNARO, SPKP 4445, 20.07.2013

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

                CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CAJC   NABUCCO OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14076/12, 18.12.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: UGILIA OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KAČENOVÁ DAGMAR

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC     MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

V2 R.CAC  YAZZO MIR-FIŠ, SPKP 4205, 03.06.2012

                O: ZHIROFF DEL ROLANUS M: KESY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC     ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

 CACIB      O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: PACUHA TEAM

    BOB     CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

V2 R.CAC  VASCO FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4120, 27.12.2011

                O: MOBOX DOGS ADONISZ M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF A JANA MAJ: PETRÁŠ  JOZEF

VD3          CASSIUS REXOB Z VÝSLUNÍ, CMKU/BOX/13372/11, 21.06.2011

                O: CASTELLO LIVE JAZZ M: ATHEA REXOB Z VÝSLUNÍ

                CH: ŠTENCL MILAN MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1 CAC     MARDY Z NĚMEČANKY, CMKU/BOX/13527/11, 29.08.2011

                O: WODAN VAVONABOX M: ANABELLE DELLA ROCCA COSTANZA

                CH: NOHEL MILAN MAJ: NOHEL MILAN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC     BEN REXOB Z VÝSLUNÍ, CMKU/BOX/12731/10, 10.03.2010

                O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: ATHEA REXOB Z VÝSLUNÍ

                CH: ŠTENCL MILAN  MAJ: BITTNER JOSEF

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CAJC   BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2            BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC     ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012

  R.CACIB  O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC     AMANDA DE SALGO'S, SPKP 4098, 11.02.2012

                O: PICASO Z METABOXU M: KARLA ARGA LUČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN