CACIB Nitra 29. 11. 2015

 

Rozhodca/Judge: Papp Vasile-Carol (RO)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC -  GASPARD CONGO NIGRANS, O: XENO DI CASA VERNICE, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: MURLA BOHUMÍR

V 2 - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, R.CACIB - KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - SZENT-RADVÁRI PEGGY, O: RUNNING-BOX ARAMIS, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA, CH: RADVÁNYI TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + RADVÁNYI TAMÁS

V 2 - NITIKA FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

VD 3 - TIASHA SUUM CUIQUE,  O: CHE S.C. ATHENA`S DREAM, M: TIEN SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ: DUBOVÁ KATEŘINA

VD 4 - CELINE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA, CH: JOKSIĆ  MIĆA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC - IMAGE BOXRELAY, O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC - JARA VON DER CALENBERGER PFORTE, O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: VICHY VON PHOENIX, CH: MOHLE HELMUT, MAJ: KOPAC DANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 -  NEDWED DEL CUORE GRANDE, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - MELIOTH FENDER EDDA, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - LUCAS Z LUTILY, O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY, CH: PAAL KAMIL, MAJ: PAÁL KAMIL

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC - REBEL KARMAPA, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: DURGA KARMAPA, CH: TOMAŠČIK VLADIMIR, MAJ: PAÁL KAMIL

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC - SZENT-RADVÁRI OVERDOSE, O: GUEZMAN DELLA ANDASI, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA, CH: RADVÁNYI TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB. BOB -     ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM, CH: NAGY LÁSZLÓ, MAJ: TÓTH CSABA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - QEILA FENDER EDDA, O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA , MAJ: HOLECOVÁ DENISA

VN 2 -  ENJI PÁLAVA BOX, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, BOS - MAFIA SANVITA, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

Vylúčená - LENNA KRONEBOX, O: MARDY Z NEMEČANKY, M:  CASEA LAKRONEBOX, CH: NOVÁKOVA BLANKA, MAJ: KOHÚT MATÚŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, CACIB  - POPELKA OD IVETKY VEL-OM, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVA IVETA, MAJ: KUNCLOVA IVETA

V 2, R.CAC, R. CACIB  - FAARIA CONGO NIGRANS, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS, CH: HIRESOVA LENKA, MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VD 1 - DEUTSCH  MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC - RUBIN GYMNEMA SYLVESTRE, O: SEGUNDO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: DAGMAR FELIX CANIS, CH: GORŠIC MARGARETA, MAJ: VILHELM JAN + VILHELMOVÁ IVANA

 

 

CACIB Nitra 28. 11. 2015

 

Rozhodca/Judge: Mladenović Miča (SRB)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - ODOL KARMAPA, O: DANTE LAKRONEBOX, M: GOPALA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: JANČOVIČOVÁ TATIANA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - GASPARD CONGO NIGRANS, O: XENO DI CASA VERNICE, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: MURLA BOHUMÍR

V2 - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R.CACIB - KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - NITIKA FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V2 - CELINE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA,  CH: JOKSIĆ  MIĆA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

V3 - TIASHA SUUM CUIQUE, O: CHE S.C. ATHENA`S DREAM, M: TIEN SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ: DUBOVÁ KATEŘINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - KENYA DI SOLARO GRECO, O: MARISCAL DE VILLACECILIA´S, M: JINGA DARA DA QUINTA DA BRUMA, CH: VICTORIANO PATRIC, MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

V2, R. CAC - IMAGE BOXRELAY, O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - JARA VON DER CALENBERGER PFORTE, O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: VICHY VON PHOENIX, CH: MOHLE HELMUT, MAJ: KOPAC DANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - MELIOTH FENDER EDDA, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - BAKÍR PÁLAVA BOX, O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESS HENY BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 -     ENJI PÁLAVA BOX, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

VN 2 -     QEILA FENDER EDDA, O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA , MAJ: HOLECOVÁ DENISA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V2 - LENNA KRONEBOX, O: MARDY Z NEMEČANKY, M:  CASEA LAKRONEBOX, CH: NOVÁKOVA BLANKA, MAJ: KOHÚT MATÚŠ

V1, CAJC, BOB, BOG 2 -   MAFIA SANVITA, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R.CACIB -  FAARIA CONGO NIGRANS, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS, CH: HIRESOVA LENKA, MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

V2, R.CAC - POPELKA OD IVETKY VEL-OM, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVA IVETA, MAJ: KUNCLOVA IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - DEUTSCH  MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC -  RUBIN GYMNEMA SYLVESTRE,  O: SEGUNDO DEL COLLE DELL'INFINITO, M: DAGMAR FELIX CANIS, CH: GORŠIC MARGARETA, MAJ: VILHELM JAN + VILHELMOVÁ IVANA

 

 

DANUBEDUO CACIB  -  Bratislava 25.10.2015

 

Rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA, SK

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

 

PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 -  NEDWED DEL CUORE GRANDE, O: ACTION VOM KATTERFORST M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC -  ZOCO KARMAPA, O: KALASHNIKOV RUS LA FLER M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA + TOMAŠČÍK VLADIMÍR + IVETA

 

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V 1 -  FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, O: CARLINO FENDER EDDA  M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 – ENJI PÁLAVA BOX, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

VN 2 – MAN-BOX KARAMBA, O: KIS-BICS HUGO M: CASSANDRA MAN-BOX, CH: MANÍK ĽUBOŠ, MAJ: ŽÁKOVIČOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC – POPELKA OD IVETKY VEL-OM, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVÁ IVETA, MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

 

VD 2 – DIANA ARGA LÚČ, O: IMPERO ARGA LÚČ M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: HRAČKOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC – LULU SUUM CUIQUE, O: LAURIN´S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ: DYJOR JERZY

 

V 2, Res. CAC –TRAUMGEIST VON DONNERSCHWEE, O: RUS LA FLER KALASHNIKOV M: FAY DE SA VINYA VELLA, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: PEPERT VALENTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC, Res. CACIB – UNICA OPTIMA GRATA, O: OROBIANCO DEL COLLE DELL´INFINITO M: JESSI HENY BOX, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: MANÍK ĽUBOŠ

 

V 2, Res. CAC - DORINA MARSOWA MINA, O: BRUNY Z METABOXU M: BORA MARSOWA MINA, CH: DOLIŃSKI JANUSZ, MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA 

 

V 3 – JANAYA BRISART NORDOM, O: OROBIANCO DEL COLLE DELL´INFINITO M: ANTALIA NORDOM, CH: BELORUS TATIANA, MAJ: KIDA BARBARA 

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V 1, CAC – ANN-SHARIA HARA NEŽNÝ BARBAR, O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: RAMONA JISUKO, CH: DVOŘÁČKOVÁ ZUZANA, MAJ: FIALA FILIP

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC – VEGGIE JISUKO, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V 1 – JOLIEE MADISON´S, O: CALVADOS BOX-STAR M: GABI MADISON´S, CH: CELLARI MARIUSZ, MAJ: DYJOR JERZY

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

  

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

VD 1  -  IVANHOE SIGNUM LAUDIS, O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ: LECHNER IVAN

 

VD 2  -  JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF a JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC – KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS – CASPER VON DER BURG SIGNIDUNUM, O: LAURIN´S BOXER ALIM M: PANDORA VON ZOGOBOX, CH: ČURČIČ ZORAN, MAJ: BRÁZDOVÁ ANNA

 

V 2, Res. CAC, Res. CACIB – SAT´ELIT ENISEY, O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: BOROK´KO GRILIAZHE DLJA SAT´ELIT, CH: PRYAMILOVA ANNA, MAJ: LITVINOVÁ OLGA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, Junior BOB - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANDZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

 

V 2 - CELINE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREME DEL CUORE GRANDE M: IKONA, CH: JOKSIĆ MIČA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JÁN

 

V 3 -  ORPHEE JAMES BOX, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠ ROBERT, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC – IMAGE BOXRELAY, O: BOREAS DI CASA DIOCLETIANO M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB - VENEZIA JISUKO,  O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

DANUBEDUO CACIB  - Bratislava  24.10.2015

 

Rozhodca/Judge: SELIMOVIČ IGOR, CRO

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

PSY/MALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 -  NEDWED DEL CUORE GRANDE, O: ACTION VOM KATTERFORST M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC -  ZOCO KARMAPA, O: KALASHNIKOV RUS LA FLER M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA + TOMAŠČÍK VLADIMÍR + IVETA

 

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V 1, VETERAN BOB -  FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, O: CARLINO FENDER EDDA  M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 – ENJI PÁLAVA BOX, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, JUNIOR BOB – POPELKA OD IVETKY VEL-OM, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVÁ IVETA, MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC – LULU SUUM CUIQUE, O: LAURIN´S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ: DYJOR JERZY

 

V 2, Res. CAC –TRAUMGEIST VON DONNERSCHWEE, O: RUS LA FLER KALASHNIKOV M: FAY DE SA VINYA VELLA, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: PEPERT VALENTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC – JANAYA BRISART NORDOM, O: OROBIANCO DEL COLLE DELL´INFINITO M: ANTALIA NORDOM, CH: BELORUS TATIANA, MAJ: KIDA BARBARA 

 

V 2, Res. CAC – UNICA OPTIMA GRATA, O: OROBIANCO DEL COLLE DELL´INFINITO M: JESSI HENY BOX, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: MANÍK ĽUBOŠ

 

V 3 - DORINA MARSOWA MINA, O: BRUNY Z METABOXU M: BORA MARSOWA MINA, CH: DOLIŃSKI JANUSZ, MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA 

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC – VEGGIE JISUKO, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V 1 – JOLIEE MADISON´S, O: CALVADOS BOX-STAR M: GABI MADISON´S, CH: CELLARI MARIUSZ, MAJ: DYJOR JERZY

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC -  NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER

 

V 2 -  IVANHOE SIGNUM LAUDIS, O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ: LECHNER IVAN

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB – KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC, Res. CACIB – SAT´ELIT ENISEY, O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: BOROK´KO GRILIAZHE DLJA SAT´ELIT, CH: PRYAMILOVA ANNA, MAJ: LITVINOVÁ OLGA

 

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANDZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

 

V 2 -  ORPHEE JAMES BOX, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

 

V 3 - CELINE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREME DEL CUORE GRANDE M: IKONA, CH: JOKSIĆ MIČA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠ ROBERT, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC, Res. CACIB – IMAGE BOXRELAY, O: BOREAS DI CASA DIOCLETIANO M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS - VENEZIA JISUKO,  O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

 

"VA" WINNER SHOW

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BOXEROV

Bojnice 6.9. 2015

 

 

Rozhodcovia/Judges: 

Ing. Radim Fiala (CZ) - PSY  / MALES

Ľubomír Perniš (SK)  - SUČKY /  FEMALES

 

MLADÍ PSI / JUNIOR MALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER BERTONE IMPRESSIA-BOX

JVA 2 , I. JUNIOR VICE WINNER JAZAR FLOYD FENDER EDDA

JVA 3,  II. JUNIOR VICE WINNER LENNY BOXRELAY

VD 4 – LUIGI BOXERLAY

 

MLADÉ SUČKY / JUNIOR FEMALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER – IZZI Z RINGU

JVA 2, I. JUNIOR VICE WINNER  – TRADYCJA NOSTRIS CANIS

JVA 3, II.JUNIOR VICE WINNER – JALUHA FLOYD FENDER EDDA,

JVA 4 – TIASHA SUUM CUIQUE

V 5 – CELINE DEL CUORE GRANDE

 

DOSPELÍ PSI / ADULT MALES:

VA 1,  WINNER SHOW WINNERMAN-BOX EXCALIBUR

VA 2,  I. VICE WINNER -  JESUS BOXRELAY

VA 3, II. VICE WINNER – ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO

VA 4  – BAGRATION SANVITA

VA 5 –  CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA

VA 6 – ZOCO KARMAPA

VA 7 – TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKA

VA 8 – HARWEY II. BOXRELAY

VA 9 – SÓSRÉT-MENTI IGOR

V 10 – ARAGORN HONOR MARSA

V 11 – JOLLY JOKER BOXRELAY

V 12 – JEREMIASH BOXRELAY

V 13 – SIRIUS SPÁLENICE

V 14 – ADAM MIR-FIŠ

 

DOSPELÉ SUČKY / ADULT FEMALES:

VA 1, WINNER SHOW WINNERPÁRVATI KARMAPA

VA 2, I. VICE WINNERJARA VON DER CALENBERGER PFORTE

VA 3, II. VICE WINNERCAYA KARMAPA

VA 4 – NAOMI JAMES BOX

VA 5 – SÓSRÉT- MENTI HAVANNA

VA 6 –  ZOEY MIR-FIŠ

V 7 – FANNY BOXRELAY

V 8 -  EVITA Z METABOXU

V 9 – TEQUILA SZCZYTY SZCZYTÓW 

V 10 – JENEFRY Z LUTILI

V 11 – HELLA BOXRELAY

V 12 -  DEUTSCH  MIR-FIŠ

VD 13 – TRACY MIR-FIŠ

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 – NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V 1/1, JVA, JUNIOR WINNER BERTONE IMPRESSIA-BOX, O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: MIČÁNOVÁ MARTINA

V 2/2 JVA, I. JUNIOR VICE WINNER JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

V3, JVA, II. JUNIOR VICE WINNER LENNY BOXRELAY, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: ŠUŇAL IGOR

VD 4/5 – LUIGI BOXERLAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXERLAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: KLEMANOVÁ VANESA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1/5, VA, ČKŠ  – CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V 2/10 – ARAGORN HONOR MARSA, O: SAT'ELIT GLADIATOR, M: HONORATA INWAZJA MOCY, CH: WLAŹLAK ROBERT, MAJ: WLAŹLAK ROBERT + STABIŃSKA MARTA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/2, VA, ČKŠ, II. VICE WINNER - JESUS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 2/9, VA – SÓSRÉT-MENTI IGOR, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI CINDY, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V  3/11 – JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: GUBIEN VLADIMIR

V 4/12 – JEREMIASH BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 5/14 – ADAM MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: DAŠEK RÓBERT

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1/8, VA, ČKŠ – HARWEY II. BOX RELAY, O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO, M: FANNY BOX RELAY, CH: PERNIŠ LUBOMIR, MAJ: HENCOVSKY LADISLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1/7, VA, ČKŠ – TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKA, O: FIRE ENERGY UNO, M: CHERNAYA KOROLEVA IZ MIRA ANZHELIKI, CH: AKANTIEVA A.L., MAJ: WLAŹLAK ROBERT + AKANTIEVA A.L.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 – ORPHEE JAMES BOX, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

VN 2 – NITIKA FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

VN 3 – AINE VORT’IS TESSA, O: TESSEO DEI CENTURIONY, M: AINE VORT’IS NAITLY, CH: IVASHKIN KONSTANTIN, MAJ: IVASHKIN KONSTANTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V 1/1, JVA, JUNIOR WINNER – IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

V 2/2, JVA, I. JUNIOR VICE WINNER  – TRADYCJA NOSTRIS CANIS, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: AISCHA KIERSKIE USTRONIE, CH: CIECHULSKA MARZENA, MAJ: CIECHULSKI ANDRZEJ

V 3/3, JVA, II.JUNIOR VICE WINNER – JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

V 4/4, JVA  – TIASHA SUUM CUIQUE, O: CHE S.C. ATHENA`S DREAM, M: TIEN SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ: DUBOVÁ KATEŘINA

V 5/5 – CELINE DEL CUORE GRANDE,  O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA, CH: JOKSIĆ  MIĆA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1/3, VA, ČKŠ, II. VICE WINNER – CAYA KARMAPA, O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: RYANTOVÁ HANA

V 2/4, VA – NAOMI JAMES BOX, O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

V 3/8 -  EVITA Z METABOXU, O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU, CH: BRATKO PETR, MAJ: PUTOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/5, VA – SÓSRÉT- MENTI HAVANNA, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V 2/10 – JENEFRY Z LUTILI, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: VICTORIA Z LUTILI, CH: PAÁL KAMIL, MAJ: SOPKO MAREK

V 3/11 – HELLA BOXRELAY, O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: ŠUŇAL IGOR

VD 4/13 – TRACY MIR-FIŠ, O: BACARDI OD STŘÍBRŇÁKU, M: KESY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: LICHVÁR ĽUBOMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1/2, VA, ČKŠ, I. VICE WINNER – JARA VON DER CALENBERGER PFORTE, O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: VICHY VON PHOENIX, CH: MOHLE HELMUT, MAJ: KOPAC DANA

V 2/7 – FANNY BOXRELAY, O: LUKAS Z DYBOHÚRKY, M: ELLIE BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1/6, VA –  ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

V 2/9 – TEQUILA SZCZYTY SZCZYTÓW, O: PAGANINI NOSTRUM, M: GULIETTA VON SCHRECK, CH: NIESTRÓJ JUSTYNA, MAJ: NIESTRÓJ JUSTYNA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 – JOACHIM PEČÍNSKÁ RŮŽE, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: EIMI PEČÍNSKÁ RŮŽE,CH: KEPRTA JIŘÍ, MAJ: MORAVEC JAN

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V 1/4 – KILLROY VOM HOLLERMORGEN, O: NINOX VOM HAMMERSEE, M: GIOVANNA VOM HOLLERMORGEN, CH: WALKE MARION, MAJ: SZALONTAI ÁKOS

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1/4, VA  – BAGRATION SANVITA, O: DEEP IMPACT DI CASA VERNICE, M: F`SAMWARI SANVITA, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKIJ LEV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/6, VA, ČKŠ – ZOCO KARMAPA, O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V 2/13 – SIRIUS SPÁLENICE,  O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR, CH: REICHBAUER JÁN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1/3, VA, ČKŠ – ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM, CH: NAGY LÁSZLÓ, MAJ: TÓTH CSABA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1/1, VA,  ČKŠ,  WINNER SHOW WINNER, BEST MALE, BOS – MAN-BOX EXCALIBUR, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V – AINE VORT’IS VARVAR, O: EROS V.D.MEERPAAL , M: VERONE DU VAL D‘EUROPE, CH: IVASHKIN KONSTANTIN, MAJ: IVASHKIN KONSTANTIN + IVASHKINA SVETLANA

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V 1, BEST VETERAN –  FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, O: CARLINO FENDER EDDA, M: K´ CARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: ŠUSTER JOZEF + VRTOCHOVÁ MÁRIA, JUDR.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BEST BABY – PANCIA FENDER EDDA, O: URIEL FENDER EDDA, M: JORDAN FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BEST PUPPY – MAFIA SANVITA, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

VN 2 – LENNA KRONEBOX, O: MARDY Z NEMEČANKY, M:  CASEA LAKRONEBOX, CH: NOVÁKOVA BLANKA, MAJ: KOHÚT MATÚŠ, ING.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V 1/6 – CALLIOPE DE SALGO´S, O: SÓSRÉT-MENTI ZOZÓ, M: KARLA ARGA LÚČ, CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA, MAJ: LAUKO PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1/12, ČKŠ – DEUTSCH  MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1/1, VA,  ČKŠ,  WINNER SHOW WINNER, BEST FEMALE, BOB  – PÁRVATI KARMAPA,  O: LLANTO DE GUEZMAN, M: GOPALA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

 

ANNUAL BOXER SHOW

VÝROČNÁ VÝSTAVA BOXEROV

Bojnice 5.9. 2015

 

 

Rozhodcovia/Judges: 

Ing. Radim Fiala (CZ) - SUČKY FEMALES

Ľubomír Perniš (SK)  - PSY /MALES

 

BOB:  CASARO DE LA FORZANDANZA

BOS:  ELECTRA GLIDE Z METABOXU

 

Víťaz roka mladých / Jahresjugendsieger / Annual Junior Winner 

- KAHLU DEL CUORE GRANDE

- OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM

- ISLA DEL ROLANUS

- XANADA OPTIMA GRATA

 

Víťaz roka /  Jahressieger/ Annual Winner

- ACTION VOM KATTERFORST

- CASARO DE LA FORZANDANZA

- UNDO LJUB BOX

- NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA

- HIGH CLASS DI CASA VERNICE

- ELECTRA GLIDE Z METABOXU

- OLGA DEL IUS NATURA,

- PÁRVATI KARMAPA

 

GLADIÁTOR 2015

- BUGATTI  SIGNUM LAUDIS

- FANNY BOXRELAY

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - ZENOSTAR VOM KAISERFELSEN, O: ODINVILLE TASTE OF HONEY, M: UPSALA VOM KAISERFELSEN, CH: STOBORAN  FLORIN, MAJ: FLORIN STOBORAN

VN 2 - L-GRAPPA GŁOGOSIA, O: ORLANDO V. OMERTA, M: MOJITO MEGGI GŁOGOSIA, CH: PAWLAK MAŁGORZATA, MAJ: PAWLAK MALGORZATA

VN 3 - JELTZIN KARMAPA, O: ARON Z METABOXU, M: BACARDI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + PETKOVÁ MILA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1- NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

VN 2 - SIDDHARTA SUUM CUIQUE, O: CHE S.C. ATHENA'S DREAM, M: SIEN SUUM CUIQUE, CH: KENNEL SUUM CUIQUE  KENNEL SUUM CUIQUE , MAJ: VESNA TERZIČ

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, Víťaz roka mladých / Jahresjugendsieger / Annual Junior Winner  - KAHLU DEL CUORE GRANDE,  O: EXTREME DEL CUORE GRANDE, M: PRINCESS DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: RISTIC TIJANA

V2 - XANDER OPTIMA GRATA, O: KIS BICS HUGO, M: GALLIA GRATA DE YU-BOX, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: NOVOTNY VACLAV + RYŠAVÁ HANA

V3 - JAZAR FLOYD FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

V4 -  MAN-BOX JAX,  O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: MAN-BOX ELYSSE, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: BENOVIČ FILIP

V - LENNY BOXRELAY, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: ŠUŇAL IGOR

V - LUCKY BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXRELAY, CH: PERNIŠ LUBOMÍR, MAJ: MIKUŠIAK ZDENO

V-  BERTONE IMPRESSIA-BOX, O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: MIČÁNOVÁ MARTINA

VD - LUIGI BOXERLAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXERLAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: KLEMANOVÁ VANESA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - ALFIERO DEL COLLE DELL INFINITO, O: DEDALO DEL ESPINOSOLO, M: USSITA DEL COLLE DELL INFINITO, CH: TANONI ALESSANDRO, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + TANONI ALESSANDRO

V2, R.CAC - ARAGORN HONOR MARSA,O: SAT'ELIT GLADIATOR, M: HONORATA INWAZJA MOCY, CH: WLAŹLAK ROBERT, MAJ: WLAŹLAK ROBERT + STABIŃSKA MARTA

V3 - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /  Jahressieger/ Annual Winner - ACTION VOM KATTERFORST, O: APOLO DE VILLA ASTUR, M: FIOLA VON DER CHATOS, CH:  SPELTER -WOLFGANG , MAJ: HLADÍK DUŠAN  + JOKSIC MICA

V2, R.CAC - JESUS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: HUDÁČEK MAREK

V3 - SÓSRÉT-MENTI IGOR, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI CINDY, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V4 - CAPONE KARMAPA, O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V - ALVIN LEE V. ZOYCIK, O: IGOR V. POPTIME, M: CAPUCCINE VOM GERMAN DREAM, CH: GAJIČ IVO, MAJ: GAJIC IVO

V - JEREMIASH BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: HUDÁČEK MAREK

V - JOLLY JOKER BOXRELAY, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: GUBIEN VLADIMIR

V - MARLEY DA TOLERIA, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: KINTA DELS SEGADORS, CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO, MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

VD - ADAM MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: DAŠEK RÓBERT

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger / Annual Winner, BEST MALE,  BOB - CASARO DE LA FORZANDANZA, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: ALEXANDRA DE LA FORZANDANZA, CH: GUIMOYE FRIAS RICARDO, MAJ: SIGNORI PAULO

V2, R.CAC - CHE S.C. ATHENA'S DREAM, O: LAURIN'S BOXER ALIM, M: ANGEL ATHENA'S DREAM, CH: ŠAKIĆ BRANISLAV, MAJ: VESNA TERZIČ

V3, GLADIˇATOR 2015 - BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, O: HASHISH VON JESS BOX, M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ: HLADÍK DUŠAN

V4 - HARWEY II. BOXRELAY, O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO, M: FANNY BOX RELAY, CH: PERNIŠ LUBOMIR, MAJ: HENCOVSKY LADISLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ -  TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKA, O: FIRE ENERGY UNO, M: CHERNAYA KOROLEVA IZ MIRA ANZHELIKI, CH: AKANTIEVA A.L., MAJ: WLAŹLAK ROBERT + AKANTIEVA A.L.

V2, R.CAC - LAZZARO DEL COLLE DELL INFINITO, O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO, M: ORSABIANCA DEL COLLE DELL INFINITO, CH: TANONI ALESSANDRO, MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V3 -  GRATIA TUAREG, O: ZOFF PORTA TRSATICA, M: GRATIA GRACE KELLY, CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA, MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 -  ORPHEE JAMES BOX, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

VN2 - AINE VORT’IS TESSA, O: TESSEO DEI CENTURIONY, M: AINE VORT’IS NAITLY, CH: IVASHKIN KONSTANTIN, MAJ: IVASHKIN KONSTANTIN + IVASHKIN KONSTANTIN

VN3 - EMMA DEL COLLE DELL'INFINITO, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO, M: CONSTANZA DELL'ESPINOSOLO, CH: ALESSANDRO TANONI, MAJ: FLORIN STOBORAN

VN4 - NITIKA FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 -  UNIKA DEL TUTICUM, O: CONAN, M: FENDY DEL TUTICUM, CH: TANZA   MASSIMILIANO, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + TANZA  MASSIMILIANO

V2 - FRYDA KARMAPA, O: HANNIBAL OPTIMA GRATA, M: PALAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KUŠNIEROVÁ KATKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých / Jugendjahressieger / Annual Junior Winner - ISLA DEL ROLANUS,  O: PAKO BOXER CALDARELLI, M: EASY  DEL  ROLANUS, CH: CROSA  EDOARDO ROBERTO, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + CROSA  EDOARDO ROBERTO

V2 - UNFORGETTABLE DI CASA VERNICE, O: ULM DEL COLLE DELL INFINITO, M: QUENS DIAMOND DI CASA VERNICE, CH: VERNICE DAVID, MAJ: VERNICE DAVID

V3 - ABET IMPRESSIA BOX, O: BACARDI OD STŔÍBRŇÁKU, M: BERYL Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: BRATKO PETR + IMPRESSIA BOX

V4 - TIASHA SUUM CUIQUE,  O: CHE S.C. ATHENA`S DREAM, M: TIEN SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ: DUBOVÁ KATEŘINA

V- CELINE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA, CH: JOKSIĆ  MIĆA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

V - IZZI Z RINGU,  O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

V - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

V - SZENT-RADVÁRI PEGGY, O: RUNNING-BOX ARAMIS, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA, CH: RADVÁNYI TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + RADVÁNYI TAMÁS

V - TRADYCJA NOSTRIS CANIS, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: AISCHA KIERSKIE USTRONIE, CH: CIECHULSKA MARZENA, MAJ: CIECHULSKI ANDRZEJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - BEA, O: DON POLDO DEGLI SCARRONZONI, M: GAIA, CH: MATTOLI NOVELLA, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + MATTIOLI NOVELLA

V2, R.CAC - NINA NAVARA SUUM CUIQUE, O: NAVARO DEL CUORE GRANDE, M: UMA SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ: RISTIC TIJANA

V3 - CAYA KARMAPA, O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: RYANTOVÁ HANA

V4 - EVITA Z METABOXU, O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU, CH: BRATKO PETR, MAJ: PUTOVÁ LENKA

V - LINDA II BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK + ŠIPEKI LADISLAV

V - MASCHA ZOYCIK V.D.BURG SINGIDUNUM,  : UROSCH V. D. BURG SINGIDUNUM, M: VENECIA VOM GERMAN DREAM, CH: LJUBA & IVO GAJIČ, MAJ: GAJIC IVO

VD - NAOMI JAMES BOX, O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

 

 SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťazka roka / Jahressiegerin / Annual Winner - HIGH CLASS DI CASA VERNICE, O: ULM DEL COLLE DELL INFINITO, M: YOU MY SUNSHINE DI CASA VERNICE, CH: VERNICE DAVID, MAJ: VERNICE DAVID

V2, R.CAC - DORINA PORTA TRSATICA, O: LAURIN'S BOXER ALIM, M: UGANDA DEL COLLE DELL' INFINITO, CH: JAIC-KAUZLARIC KSENIJA, MAJ: HEDER ZOLTAN

V3 - ETNA DE DIOSA DE LA AURORA, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO, M: AURORA DI CATTARO, CH: MARKO PRESIC TOMASZ MAREK, MAJ: MAREK TOMASZ

V4 - SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V - AIDA DEL MASCHIO ANGIOINO,  O: LAURIN BOXER ALIM, M: HALLEY DEL MASCHIO ANGIOINO, CH: COPPOLA GIUSEPPE, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + COPPOLA GIUSEPPE

V -  HELLA BOXRELAY,  O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: ŠUŇAL IGOR

V - JENEFRY Z LUTILI, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: VICTORIA Z LUTILI, CH: PAÁL KAMIL, MAJ: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - JARA VON DER CALENBERGER PFORTE, O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: VICHY VON PHOENIX, CH: MOHLE HELMUT, MAJ: KOPAC DANA

V2, R.CAC - BLODY MERRY OD DJEVIJA, O: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE, M: OCEAN BLUE OD DJEVIJA, CH: BOROS DJEVI DANIJEL, MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V3, GLADIÁTOR 2015 - FANNY BOXRELAY, O: LUKAS Z DYBOHÚRKY, M: ELLIE BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressiegerin / Annual Winner, BOS - ELECTRA GLIDE Z METABOXU, O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU, CH: BRATKO PETR & VLAĎKA, MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

V2, R.CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

V3 - KRZYSIA AGNE GLOGOSIA, O: PIERWIOSNEK GLOGOSIA, M: MOJITO MEGGI GLOGOSIA, CH: PAWLAK MALGORZATA, MAJ: PAWLAK MALGORZATA + PAWLAK PIOTR

V4 - TEQUILA SZCZYTY SZCZYTÓW, O: PAGANINI NOSTRUM, M: GULIETTA VON SCHRECK, CH: NIESTRÓJ JUSTYNA, MAJ: NIESTRÓJ JUSTYNA

VD - BACCARA DE SALGO`S,  O: URIEL FENDER EDDA, M: KARLA ARGA LÚČ, CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA, MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - ZIVA GLOGOSIA FCI, O: BO RUDY VON JAHWE, M: PIOTRUSIA GLOGOSIA, CH: PAWLAK MAŁGORZATA, MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 - PIOTRUSIA GLOGOSIA FCI, O: GRAPPA GLOGOSIA FCI, M: VIRGINIA OPTIMA GRATA, CH: MALGORZATA  PAWLAK, MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - GARCIA DEL COLLE DELL'INFINITO, O: DEDALO DELL'ESPINOSOLO, M: BANDORA DEL COLLE DELL'INFINITO, CH: ALESSANDRO TANONI, MAJ: FLORIN STOBORAN

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - JOACHIM PEČÍNSKÁ RŮŽE, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: EIMI PEČÍNSKÁ RŮŽE, CH: KEPRTA JIŘÍ, MAJ: MORAVEC JAN

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých, Jahrsesjugendsieger / Annual Junior Winner - OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: ALLEGRA DELLA ULTIMA ARGILA, CH: CURCIC ZORAN, MAJ: CURCIC VESNA

V2 - UWE DEL IUS NATURA, O: LARRY SEGADORS, M: YUHE DEL CABEZO LAJARA, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V3 - ESAU' DEL MASCHIO ANGIOINO,  O: SETTIMO DEL COLLE DELL'INFINITO, M: -INES DEL MASCHIO ANGIOINO, CH: COPPOLA  GIUSEPPE, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + COPPOLA GIUSEPPE

V4 - CONTE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREME DEL CUORE GRANDE, M: IKONA, CH: JOKSIC MICA, MAJ: RISTIC TIJANA

V - KILLROY VOM HOLLERMORGEN, O: NINOX VOM HAMMERSEE, M: GIOVANNA VOM HOLLERMORGEN, CH: WALKE MARION, MAJ: SZALONTAI ÁKOS

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - BAGRATION SANVITA,  O: DEEP IMPACT DI CASA VERNICE, M: F`SAMWARI SANVITA, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger / Junior Winner -  UNDO LJUB BOX,  O: THOR DE BORELCAN, M: HAYTA LJUB BOX, CH: GORJANAC LJUBOMIR, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + GORJANAC LJUBOMIR

V2, R.CAC - BIS MARK IZ DOMA SVAROGA, O: VIA AVELING IT'S MY TIME, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: P.V. VORONOV, MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

V3 - BEN- HUR, O: MIKIMIME, M: SOFIALOREN, CH: GALLUCCIO  FELICE , MAJ: HLADÍK DUŠAN  + SATTA   GIANFRANCO

V4 - ZOCO KARMAPA, O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V - BOMBER V. ZOYCIK, O: ORGON VON FAUSTO, M: CAPUCCINE VOM GERMAN DREAM, CH: GAJIČ LJUBICA AND IVO, MAJ: SOKOLIĆ TOMO

V - REBEL KARMAPA, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: DURGA KARMAPA, CH: TOMAŠČIK VLADIMIR, MAJ: PAÁL KAMIL

V - SIRIUS SPÁLENICE, O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR, CH: REICHBAUER JÁN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

V - SZENT-RADVÁRI OVERDOSE, O: GUEZMAN DELLA ANDASI, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA

CH: RADVÁNYI TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, O: ROQUE SANTA CRUZ VOM GERMAN DREAM, M: FABULA DEL IUS NATURA, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V2. R.CAC - ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM, CH: NAGY LÁSZLÓ, MAJ: TÓTH CSABA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger/Annual Winner - DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO, O: LAURIN'S BOXER ALIM, M: AISHA KUNINGAS VON KISHKO,  CH: SIMIC ANELA, MAJ: RISTIC TIJANA + JOKSIC MICA

V2, R. CAC - MAN-BOX EXCALIBUR, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

V3 - ARES VON MANITOY,  O: ORGON VON FAUSO, M: JAIPUR VON DER FLACHSWIESE, CH: MAREK TOMASZ MAREK TOMASZ, MAJ: MAREK TOMASZ + MAREK TOMASZ

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - AINE VORT’IS VARVAR,  O: EROS V.D.MEERPAAL , M: VERONE DU VAL D‘EUROPE,  CH: IVASHKIN KONSTANTIN, MAJ: IVASHKIN KONSTANTIN + IVASHKINA SVETLANA

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BEST VETERAN - JEDNA NA MILION JANTAR, O: DAKOTA, M: JEDNA NA MILION DELFINA, CH: ADAM ZAWISTOWSKI JEDNA NA MILION, MAJ: SKOWROŃSKA MARIA + ZAWISTOWSKI ADAM

V2 - FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, O: CARLINO FENDER EDDA, M: K´ CARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: ŠUSTER JOZEF + VRTOCHOVÁ MÁRIA, JUDR.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST BABY - BILLIE OPTIMA GRATA, O: HANNIBAL OPTIMA GRATA, M: RWBLA DELS SEGADORS, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: HUSÁKOVÁ IVA

VN2 - LIVIA DEL COLLE DELL'INFINITO, O: MAYK DE GUEZMAN, M: BIWA DEL COLLE DELL'INFINITO, CH: ALESSANDRO TANONI, MAJ: FLORIN STOBORAN

VN3 - PANCIA FENDER EDDA, O: URIEL FENDER EDDA, M: JORDAN FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BEST PUPPY - MAFIA SANVITA, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

VN 2 - MERAVIGLIOSA SANVITA, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA, MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

VN3 -  LENNA KRONEBOX, O: MARDY Z NEMEČANKY, M:  CASEA LAKRONEBOX, CH: NOVÁKOVA BLANKA, MAJ: ING. MATÚŠ KOHÚT

VN4 - FARGO V. ZOYCIK, O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO, M: CAPUCINE VOM GERMAN DREAM, CH: LJUBA & IVO GAJIČ, MAJ: GAJIC IVO

VN -  JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CH: KEPRTA JIŘÍ, MAJ: KEPRTA JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladdých / Jahresjugendsiegerin / Annual Junior Winner - XANADA OPTIMA GRATA, O: KIS-BICS HUGO, M: GALLIA GRATA DE YU-BOX, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: NOVOTNY VACLAV + LAI-YU MICKAEL

V2 - BRISEIDE DI CASA ALE, O: QUERO DEL CAMPO DEI MIRACOLI, M: CLARYSSA, CH: FRIGO ALESSANDRO, MAJ: FRIGO ALESSANDRO

V3 - CLOE  DEL  RIO  SANGUINARIO,  O: JIR-PIA WATTS, M: ANKARA DEL RIO SANGUINARIO, CH:  DARI URBANO, MAJ: HLADÍK DUŠAN  +  CAROLI ELISA

V4 - DANETTE ADUR BOX, O: YASON OPTIMA GRATA, M: AILIN ADUR BOX, CH: ČÍŽEK RUDOLF, MAJ: HUSÁKOVÁ IVA

V - BURA DEL CUORE GRANDE, O: IMPERIUS DEL CUORE GRANDE, M: MEXITA TOP WEINSTADT, CH: JOKSIC MICA, MAJ: RISTIC TIJANA

V - CALLIOPE DE SALGO´S, O: SÓSRÉT-MENTI ZOZÓ, M: KARLA ARGA LÚČ, CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA, MAJ: LAUKO PETER

V -  HOLIDAY DEL COLLE DELL INFINITO, O: DEDALO DELL ESPINOSOLO, M: YAROSLAVNA IZ ZAMKA OLGI, CH: TANONI  ALESSANDRO, MAJ: HLADÍK DUŠAN

V -  SÓSRÉT-MENTI JULCSI, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V -  UNICA DEL IUS NATURA, O: LARRY SEGADORS, M: YUHE DEL CABEZO LAJARA, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - LULU SUUM CUIQUE, O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ: DYJOR JERZY

V2, R.CAC - FAARIA CONGO NIGRANS, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS, CH: HIRESOVA LENKA, MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

V3 - GINGER URSATOBOX, O: DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO, M: CHIKITA URSATOBOX, CH: TODOROVIC SASA, MAJ: RISTIC TIJANA

V4 - LOREN Z LUTILY, O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY, CH: PAAL KAMIL, MAJ: PAÁL KAMIL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - DORINA MARSOWA MINA, O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA, CH: DOLIŃSKI JANUSZ, MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V2, R.CAC - JEDNA NA MILION ISADORA,  O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: PASZKO MARCIN

V 3 - DEUTSCH  MIR-FIŠ,  O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressiegerin / Annual  Winner- OLGA DEL IUS NATURA,  O: ROQUE SANTA CRUZ VOM GERMAN DREAM, M: QUIEREME DE DAVE, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V2, R.CAC - UMA SUUM CUIQUE, O: UROSCH VD BURG SINGIDUNUM, M: ANASTASIA SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ: VESNA TERZIČ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressiegerin / Annual  Winner- - PÁRVATI KARMAPA, O: LLANTO DE GUEZMAN, M: GOPALA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2, R.CAC - JEDNA NA MILION ISKRA, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA

V3 - CHANEL MAT-BOX,  O: ARAGON PORTA TRSATICA, M: GRATIA KALHANA, CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ, MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V - JOLIEE MADISON`S,  O: CALVADOS BOX-STAR, M: GABI MADISON`S, CH: CELLARI MARIUSZ, MAJ: DYJOR JERZY

 

CACIB  Bratislava  -  23. 8. 2015

 

 

Rozhodca/Judge: VLADIMÍR JAVORČÍK, SK

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - FLORAN MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV MVDR., MAJ: KOLENIČ MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC - FAUNO D`ALAN BOX, O: MITO DO VALE DO LETHES M: DUNA DEL SEXTO SENTIDO, CH: CRUZ ALBERTO, MAJ: JESSENITSCHNIG CORNELIA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R.CACIB - ZOCO KARMAPA, O: KALASHNIKOV RUS LA FLER M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA + TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - LALIQUE NOSTRUM, O: RUS LA FLER KALASHNIKOV M: ZABAIONE NOSTRUM, CH: BOGUCKA ANNA &TEISSEYRE J., MAJ: ROGOWSKA KINGA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

VD 1 - TRAUMGEIST VON DONNERSCHWEE, O: RUS LA FLER KALASHNIKOV M: FAY DE SA VINYA VELLA, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: PEPERT VALENTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC - DORINA MARSOWA MINA,  O: BRUNY Z METABOXU M: BORA MARSOWA MINA, CH: DOLIŃSKI JANUSZ, MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA  V 2, R.CAC - VEGGIE JISUKO, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC - GIOCONDA NOSTRUM, O: GRECO DE RINCOMAR M: LAVAZZA NOSTRUM, CH: BOGUCKA ANNA &TEISSEYRE J., MAJ: ROGOWSKA KINGA

V 2, R.CAC - PÁRVATI KARMAPA, O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR+IVETA

V 3 - BELL PÁLAVA BOX, O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN 1 -  NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC -  IVANHOE SIGNUM LAUDIS, O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS M: WINNIE SIGNUM LAUDIS, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ: LECHNER IVAN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB - KASINO ROYAL VON DONNERSCHWEE, O: DON CARLOS DEL CONTMARZO M: FAY DE SA VINYA VELLA, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: LECHNER SIGRID

V 2, R.CAC - EASY RIDER NOSTRUM, O: SIMMO VON DER BURG SINGIDUNUM M: SAGARBUSH NOSTRUM, CH: BOGUCKA ANNA &TEISSEYRE J, MAJ: ROGOWSKA KINGA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN 1 -  ORPHEE JAMES BOX, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, Junior BOB - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANDZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

V 2 - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠ ROBERT, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

V 3 - LAVINIA DELLA GENS CLODIA, O: GAUNER GARBEIN M: UTOPIA DEI MALAVOGLIA, CH: CIAPPETTA CLAUDIA, MAJ: WROBEL ROBERT

V 4 - CELINE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREME DEL CUORE GRANDE M: IKONA, CH: JOKSIĆ MIČA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS - CAYA KARMAPA, O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: RYANTOVÁ HANA

V 2, R.CAC - ISTRA INDIÁNSKY BRLOH, O: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH M: BABEL INDIÁNSKY BRLOH, CH: KUŽMA LADISLAV, MAJ: GRUBEROVÁ KLÁRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC - QUANDIAMA VON DONNERSCHWEE, O: MANUEL DE LOS MORRITOS M: NALA DE VILLA-NIKA, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: THIEL SABINE

V 2, R.CAC - WINNIE SIGNUM LAUDIS,  O: IPPOLITO DEL COLLE DELL´INFINITO M: BARONESA REGAT FENDER EDDA, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ: LECHNER IVAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R.CACIB - VENEZIA JISUKO,  O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

V 2, R.CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V 1 - BIJASARA VON DONNERSCHWEE, O: NAPOLEONE DEL CONTE MARZO M: DAJA VOM KÖNIGSBERG, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: JESSENITSCHNIG CORNELIA

 

 

 

CACIB  Veľká Ida  -  5. 7. 2015

 

Rozhodca/Judge:  Sergej Vanža (SK)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BISS PUPPY 1- NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC -  JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R.CACIB -  KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

V2, R. CAC -  ROGER CAPA NEGRA,  O: ODINVILLE TASTE OF HONEY, M: KRETA CAPA NEGRA, CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ, MAJ: SOROČINA ŠIMON

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC -  SÓSRÉT-MENTI IGOR,  O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI CINDY, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V2, R.CAC -  CAPONE KARMAPA,  O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V3 -  ADAM MIR-FIŠ,  O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: DAŠEK RÓBERT

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BISS PUPPY 1-  NITIKA FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS -  JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BACCARA DE SALGO`S, O: URIEL FENDER EDDA, M: KARLA ARGA LÚČ, CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA, MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, CACIB - IMAGE BOXRELAY,  O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FLORAN MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: KOLENIČ MIROSLAV

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1 -  AMADY SANVITA,  O: DEEP IMPACT DI CASA VERNICE, M: DANSING QUEEN SANVITA, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - MAFIA SANVITA, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - MALAIKA FENDER EDDA, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: SIRKOVSKÝ ĽUBOMÍR

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SÓSRÉT-MENTI JULCSI, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - JEDNA NA MILION ISKRA,  O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC -  DEUTSCH  MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R.CACIB - PÁRVATI KARMAPA,  O: LLANTO DE GUEZMAN, M: GOPALA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

 

CAC / NVP  Veľká Ida  -  4. 7. 2015

Rozhodca/Judge:  Kvetka Žideková (SK)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, BOS - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

V2 - TRITON-BOX TREVISZ,  O: GELSO DEL COLLE DELL_FINITO, M: LEÉH-BOX PANKA, CH: CSOMBÓK PÁL, MAJ: CSOMBÓK PÁL + MIHALEK BEATRIX, MIHALEK LÁSZLÓ

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, Víťaz Slovenska - KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

V2 - ROGER CAPA NEGRA, O: ODINVILLE TASTE OF HONEY, M: KRETA CAPA NEGRA, CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ, MAJ: SOROČINA ŠIMON

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - SÓSRÉT-MENTI IGOR, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI CINDY, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V2 -  AMIR MIR-FIŠ,  O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN  MIROSLAV, MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

VD 3- ADAM MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: DAŠEK RÓBERT

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - AARON MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN  MIROSLAV, MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - NITIKA FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB  - IMAGE BOXRELAY, O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých  - FLORAN MIR-FIŠ,  O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: KOLENIČ MIROSLAV

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC -              AMADY SANVITA, O: DEEP IMPACT DI CASA VERNICE, M: DANSING QUEEN SANVITA, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

V2, R.CAC - MAN-BOX EXCALIBUR,  O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - MAFIA SANVITA,  O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAC, Víťaz Slovenska mladých  - SÓSRÉT-MENTI JULCSI,  O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V2  - DEUTSCH  MIR-FIŠ,  O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - JEDNA NA MILION ISKRA,  O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - BEILY PÁLAVA BOX,  O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: BINDER VOJTECH

 

 

 

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXEROV

13. 6. 2015 * Poľný Kesov * Slovakia

 

Rozhodcovia:

Sergej Vanža – psy

MVDr. Miroslav Fišman - sučky

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

 VN1, BEST BABY

                NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014

                O: CASARO DE LA FORZADANZA M: BERNADETA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF MAJ: KUSÝ PETER

 VN2        L-GRAPPA GŁOGOSIA, PKR 49812/VIII/15, 02.04.2015

                O: ORLANDO V. OMERTA M: MOJITO MEGGI GŁOGOSIA

                CH: PAWLAK MAŁGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 VN 3       SCHÖPHENHÁZI GLADIATOR , MET.Bo.58/15, 03.01.2015

                O: ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO M: SCHÖPHENHÁZI BELLAMORA

                CH: SCHÖPHEN  SÁNDOR  MAJ: BACSOVÁ MONIKA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

 VN1, BEST PUPPY

                LEÉH-BOX ZAPHIR, Met.Bo.16/15, 04.10.2014

                O: HIRAM OPTIMA GRATA M: LOUVRE VONHAUS SONNENSTRAHL

                CH: KUNA  PÉTER MAJ: TŐZSÉR FERI

 VN2        LEÉH-BOX ZEN, MET.Bo.15/15, 04.10.2014

                O: HIRAM OPTIMA GRATA M: LOUVRE VON HAUS SONNENSTRAHL

                CH: KUNA PÉTER MAJ: BALOGH ZOLTÁNNÉ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 V1           JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: STRAKA PATRIK

 V2           MAN-BOX JAX, SPKP 4704, 10.07.2014

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: MAN-BOX ELYSSE

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: BENOVIČ FILIP

 V3           TRITON-BOX TULLIÓ, Met.Bo.152/14, 16.06.2014

                O: GELSO DEL COLLE DELL' INFINITO M: LEÉH-BOX PANKA

                CH: CSOMBÓK PÁL MAJ: CSOMBÓK PÁL

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

 V1, CACJ, Klubový víťaz mladých

                KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

 V2           LENNY BOXRELAY, SPKP 4657, 14.05.2014

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

 V3           LUCKY BOXRELAY, SPKP 4655, 14.05.2014

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ LUBOMÍR MAJ: MIKUŠIAK ZDENO

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 V1,          EMPORIO Z METABOXU, CMKU/BOX/14524/13, 24.11.2013

CAC,       O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: AURORA Z METABOXU

ČKŠ        CH: BRATKO PETR MAJ: BRATKO PETR

 V2,          CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

R. CAC   O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

 V3           CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 V4           JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

                O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN VLADIMIR

 V             WILOW-BOX HAMILTON, Bo.9542/13, 02.07.2013

                O: HIRAM OPTIMA GRATA M: LEÉH-BOX JAMIE-LEE

                CH: LUGINBÜHL INES MAJ: LUGINBÜHL INES

 PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1,          JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

CAC.    O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

ČKŠ        CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

 V2           ADAM MIR-FIŠ, SPKP 4328, 22.03.2013

RCAC     O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: DAŠEK RÓBERT

 V3           JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, Mr. Boxer, BOB

                ASBACH II OD DJEVIJA, JR79276Nb, 26.07.2013

                O: FINITO DE TIERRA BOXER M: WAIKIKI OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL  MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL + VLAHOVIC MILJAN

 V2           HARWEY II. BOXRELAY, SPKP 3949, 25.05.2011

RCAC     O: PRIMO DEL COLLE DELL´INFINITO M: FUNNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HENCOVSKY LADISLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

 V1,          BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011

CAC,    O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

ČKŠ        CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

 V1, BEST VETERAN

                BOHUS SHAUNIE MIJABAR, SPKP 2975/08, 30.12.2005

                O: ATREI SHAUNIE MIJABÁR M: IVICA IMER-BOX

                CH: BÁRTOVÁ MIROSLAVA MAJ: BÁRTOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

 VN 1       NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: BERNADETA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 VN 2       ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014

                O: POISON VOM SCHUTZENRAIN M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

 VN 1       JULIETTA SIGNUM LAUDIS, 4740, 19.10.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: KEŠIAR ANDREJ + KEŠIAR ANDREJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, MISS Boxer, BOS

                IZZI Z RINGU, CMKU/BOX/14805/14, 21.06.2014

                O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: ISA DE CUERVONEGRO

                CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

V2           JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

V3           SÓSRÉT-MENTI JENNY, MET. Bo. 150/14, 18.06.2014

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI ZOE

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1           CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

V2           DANA SELI DOG, SPKP 4689, 11.06.2014

                O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS M: OTILIA ARGA LÚČ

                CH: BÍRÓ PAVOL  PAVOL  MAJ: BÍRÓ PAVOL + ALFRÉD TÓTH

V3           GIUSEPPINA GARBEIN SIGNUM LAUDIS, SPKP 4563, 14.12.2013

                O: ORLANDO VON OMERTA M: APRILIA GAMBAR

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1           LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

CAC        O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

ČKŠ        CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1           KRZYSIA AGNE GLOGOSIA, 48031/VIII/13, 13.05.2013

CAC     O: PIERWIOSNEK GLOGOSIA M: MOJITO MEGGI GLOGOSIA

ČKŠ        CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V2           IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

R.CAC    O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V3           SPIRIT OF EXTASY DI VILLA HUNNICUM, 9369/13, 25.02.2013

                O: VIRGILIO DEL COLLE DELL' INFINITO M: SHARA OD DJEVIJA

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: KÁPLÁR ZSÓFIA

V4           SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, Met.Bo.9221/12, 09.06.2012

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI ZOE

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V             BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V             BAVARIA SIGNUM LAUDIS, SPKP 4079, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: ŠTRBA MILOŠ + TLČINA GABRIEL

V             HELLA BOXRELAY, SPKP 3955, 25.05.2011

                O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

V             ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013

                O: MAYK JISUKO M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

                CH: JIŘÍ  KEPRTA MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE

 

 SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1           BLODY MERRY OD DJEVIJA, JR79379Nb, 05.08.2013

CAC        O: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE M: OCEAN BLUE OD DJEVIJA

ČKŠ        CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1           VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012

CAC        O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: ONTARIA JISUKO

ČKŠ        CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 V2           DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

RCAC     O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V3           ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

V4           GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

                O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1,  CAJC, Klubový víťaz mladých

                LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014

                O: REBEL KARMAPA M: VIVIEN Z LUTILY

                CH: PAAL KAMIL MAJ: PAÁL KAMIL

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 V1,          KARPATI-BOX EVIL, Met Bo. 9506/13, 16.07.2013

CAC,       O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GROSS KAMPFER

ČKŠ        CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1,          CONOR SELI DOG, SPKP 4379, 17.06.2013

CAC,       O: IMPERO ARGA LÚČ M: PANDORA ARGA LÚČ

ČKŠ        CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz

                ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1           MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

CAC        O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

ČKŠ        CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

V2           ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

RCAC     O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

 VN1        DIANA ARGA LÚČ, SPKP4744, 22.10.2014

                O: IMPERO ARGA LÚČ M: REGA ARGA LÚČ

                CH:  ARANYOSSY GABRIEL MAJ: HRAČKOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 V1 CAJV Klubový víťaz mladých

                SÓSRÉT-MENTI JULCSI, MET. Bo. 149/14, 18.06.2014

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI ZOE

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

 V1           CALLIOPE DE SALGO´S, SPKP 4610, 26.03.2014

                O: SÓSRÉT-MENTI ZOZÓ M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: LAUKO PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1           DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ M: TESSA MIR-FIŠ

ČKŠ        CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1           DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013

CAC        O: BRUNY Z METABOXU M: BORA MARSOWA MINA

ČKŠ        CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1           ULRIKA MORAVIA BOX, ČMKU//BOX/13732/12, 04.03.2012

CAC        O: ZERVAN NOR DOM M: GABRIELA MORAVIA BOX

ČKŠ        CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA  + SYŘÍNKOVÁ BLANKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC ČKŠ Klubový víťaz

                PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

                O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2           VEGGIE JISUKO, CMKU/BOX/14009/12, 02.10.2012

RCAC     O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO M: ONTARIA JISUKO

                CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

CACIB Nitra - DERBY WINNER 7. 6. 2015

 

Rozhodca/Judge:  Jozef Šuster (SK)

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BABY BIS 3 - NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ:  KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, DERBY WINNER 2015, Junior BOB, Junior BOG 1, JUNIOR BIS - 3 - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF&JANA, MAJ:  STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - JOLLY JOKER BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  GUBIEN VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB - KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  SOPKO MAREK

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC, Res.CACIB - SAT`ELIT ENISEY, O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE, M: BOROK`KO GRILIAZHE DLJA SAT`ELIT, CH: PRYAMILOVA ANNA, MAJ:  LITVINOVA OLGA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠ ROBERT, MAJ:  DUDÁŠ ANDREJ

V 2 - NAOMI JAMES BOX, O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ:  KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - WASABI OPTIMA GRATA, O: HUGO KIS-BICS, M: JIR-PIA HIMALAYA, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ:  KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC - IMAGE BOXRELAY, O: BOREAS DI CASA DIOCLETIANO, M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS - ELECTRA GLIDE Z METABOXU, O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU, CH: BRATKO PETR, MAJ:  KOKNA FRANTISEK + BUKOVANSKA IVANA

V 2, Res.CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ:  VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - JEDNA NA MILION IGOR, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ:  PLICH PAULINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - DEUTSCH MIR FIŠ, O: GRIM MIR FIŠ, M: TESSA MIR FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ:  MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, Res.CACIB - LULU SUUM CUIQUE, O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ:  DYJOR JERZY

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC - BELL PÁLAVA BOX, O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ:  KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V 1 - JOLIEE MADISON`S, O: CALVADOS BOX-STAR, M: GABI MADISON`S, CH: CELLARI MARIUSZ, MAJ:  DYJOR JERZY

 

CACIB Nitra - GRAND PRIX SLOVAKIA 6. 6. 2015

 

Rozhodca/Judge:  Radim Fiala (CZ)

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC  - TRITON-BOX TREVISZ, O: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO M: LEÉH-BOX PANKA, CH: CSOMBÓK PÁL, MAJ: CSOMBÓK PÁL + MIHALEK LÁSZLÓ ÉS BEATRIX

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - JOLLY JOKER BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: GUBIEN VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB - KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

V 2, Res.CAC - AMIR MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC - SAT`ELIT ENISEY, O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE M: BOROK`KO GRILIAZHE DLJA SAT`ELIT, CH: PRYAMILOVA ANNA, MAJ: LITVINOVA OLGA

V 2, Res.CAC - AARON MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, JUNIOR BOB - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANDZA M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

V 2 - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠ ROBERT, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ 

V 3 - NAOMI JAMES BOX, O: URIEL FENDER EDDA M: CARMEN JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

VD 4 - CELINE DEL CUORE GRANDE, O: EXTREME DEL CUORE GRANDE M: IKONA, CH: JOKSIĆ MIČA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JÁN

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC - ADELINE CLAUDY & JA, O: BALROG Z RINGU M: CLAUDIA LAKRONEBOX, CH: JANÁČOVÁ JITKA, MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, Res. CACIB - JEDNA NA MILION IGOR, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM MAJ: PLICH PAULINA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1 CAC - SIRIUS SPÁLENICE, O: SÓSRÉT MENTI ZOZÓ M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR, CH: REICHBAUER JÁN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JÁN

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V 1, CAC - MARDY Z NĚMEČANKY, O: WODAN VAVONABOX M: ANABELLE DELLA ROCCA COSTANZA, CH: NOHEL MILAN MAJ: NOHEL MILAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS - LULU SUUM CUIQUE, O: LAURIN`S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

V 2, R.CAC, R.CACIB - FAARIA CONGO NIGRANS, O: MITO DO VALE DO LETHES M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS CH: HIREŠOVÁ LENKA MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V 1, CAC - JEDNA NA MILION ISKRA, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE CH: ZAWISTOWSKI ADAM MAJ: VOZNÍKOVÁ TAŤÁNA SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V 1, CAC - BELL PÁLAVA BOX, O: BRAZIL OPTIMA GRATA M: JESSI HENY BOX CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V 1 - JOLIEE MADISON`S, O: CALVADOS BOX-STAR M: GABI MADISON`S CH: CELLARI MARIUSZ MAJ: DYJOR JERZY

 

CACIB Lučenec 10. 5. 2015

 

Rozhodca/Judge:  Monika Kuriata - Okarmusz (PL)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1          JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014                              

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOB

                KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014                   

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1,          MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013                      

CAC        O: MITO DO VALE DO LETHES, M: KINTA DELS SEGADORS

                CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

V2, R.CAC                CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013                            

                O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB

                CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014                                              

                O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2,          AMIR MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14400/13, 22.03.2013 (D2)                                 

R.CAC    O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC    AARON MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14399/13, 22.03.2013 (D2)                              

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1,         CELINE DEL CUORE GRANDE, SPKP 4769, 07.08.2014                            

 CAJC    O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA

                CH: JOKSIĆ  MIĆA MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1,        CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014                

CAC      O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V2,          BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013                        

R.CAC     O: URIEL FENDER EDDA, M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V1, CAC, CACIB, BOS

                IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013                                               

                O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC    ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013                                     

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1,          LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014                                 

CAJC      O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY

                CH: PAAL KAMIL MAJ: PAÁL KAMIL

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC  SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013                                            

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R.CACIB

                GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011                                           

                O: GEO BOXER DEL EURO, M: PRADA BENIGNUS

                CH: KUŚMIERSCY A.K. MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

V2,          HOPKINS NOSTRUM, PKR.II-114785, 29.04.2013                       

R.CAC    O: RUS LA FLER KALASHNIKOV, M: CAPPUCCINO NOSTRUM

                CH: ANNA BOGUCKA & JOANNA TEISSEYRE MAJ: GIEROŃ DOROTA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1,          LOREN Z LUTILY, SPKP 4649, 05.05.2014 (D2)                                         

 CAJC    O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY

                CH: PAAL KAMIL MAJ: PAÁL KAMIL

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1            ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013                          

                O: URIEL FENDER EDDA, M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R.CACIB

                PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011                                              

                O: LLANTO DE GUEZMAN, M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

CAC Lučenec 9. 5. 2015

 

Rozhodca/Judge:  Jozef Šuster (SK)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1         JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014                              

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, BOB, CAJC, Junior BOG1, BOG2, BIS Junior 2

                KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014                   

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC  CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013                            

                O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V2,           MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013                      

R.CAC     O: MITO DO VALE DO LETHES, M: KINTA DELS SEGADORS

                CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1,CAC   CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014                                              

                O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC    ARON Z METABOXU, CMKU/BOX/13486/11, 29.07.2011                              

                O: KARLOS DO VALE DOLETHES, M: ELLA CHARLOTTE ZE ZUBŠTEJNA

                CH: BRATKO PETR MAJ: VRABEC ZDENĚK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1          NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014                                        

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1,            CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

CAJC       O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

V2            CELINE DEL CUORE GRANDE, SPKP 4769, 07.08.2014                            

                O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA

                CH: JOKSIĆ  MIĆA MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V2, R.CAC  BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013  

                O: URIEL FENDER EDDA, M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V1, CAC    LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013                                              

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC    IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013                                               

                O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC,

                ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013                                     

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC  LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014                                 

                O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY

                CH: PAAL KAMIL MAJ: PAÁL KAMIL

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC    SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013                                            

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC    EREMIEL FENDER EDDA, SPKP 4511, 19.09.2013                                     

                O: ELASTIC MARCO, M: JORDEN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF MAJ: KUSÝ PETER + PANÁČKOVÁ MARTINA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC    HOPKINS NOSTRUM, PKR.II-114785, 29.04.2013                       

                O: RUS LA FLER KALASHNIKOV, M: CAPPUCCINO NOSTRUM

                CH: ANNA BOGUCKA & JOANNA TEISSEYRE MAJ: GIEROŃ DOROTA

V2, R.CAC GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011                                           

                O: GEO BOXER DEL EURO, M: PRADA BENIGNUS

                CH: KUŚMIERSCY A.K. MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC  DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014                                             

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC    ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013                          

                O: URIEL FENDER EDDA, M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

V2,          UNICA OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14460/13, 13.09.2013            

R.CAC    O: OROBIANCO DEL COLLE DELL INFINITO, M: JESSI HENY BOX

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC    PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011                                              

                O: LLANTO DE GUEZMAN, M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

Medzinárodná výstava Nitra 1. 3. 2015

 

Rozhodca/Judge:  Danijel Boroč Djevi (SRB)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1,  Res. PUPPY BIS

                JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014

CAJC     O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

CAC        O: ZOFF PORTA TRSATICA, M: GRATIA GRACE KELLY

                CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, RES BOG

                JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V2           ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

R.CAC    O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB

                ARON Z METABOXU, CMKU/BOX/13486/11, 29.07.2011

                O: KARLOS DO VALE DOLETHES, M: ELLA CHARLOTTE ZE ZUBŠTEJNA

                CH: BRATKO PETR MAJ: VRABEC ZDENĚK

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       CELINE DEL CUORE GRANDE, SPKP 4769, 07.08.2014

                O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA

                CH: JOKSIĆ  MIĆA MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

VN 2       JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          WASABI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14590/14, 31.01.2014

CAJC     O: KIS-BICS HUGO, M: JIR-PIA HIMALAYA

                CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB

                ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013

                O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU

                CH: BRATKO PETR & VLAĎKA MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

V 2          LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

R.CAC    O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012

CAC        O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO

                CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

V 2          ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

R.CAC    O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          ONTARIA JISUKO, CMKU/BOX/11389/07, 23.09.2007

CAC        O: PERICO DU VAL D'EUROPE, M: FIXE JISUKO CZ

                CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

CAJC     O: ELASTIC MARCO , M: JORDAN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF + JANA MAJ: SOHA JÓZSEF

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

CAC        O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

CAC        O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       POPELKA OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14823/14, 13.06.2014

                O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014

CAJC     O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

V 2          NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14509/13, 03.10.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: HOLLYDAY OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

V 3          DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013

CAC        O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V 2          MAIRISS OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14200/13, 21.03.2013

R.CAC    O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: CECILKA OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: ŠIBALOVÁ BOHUSLAVA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          VEGGIE JISUKO, CMKU/BOX/14009/12, 02.10.2012

CAC        O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO

                CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

V 2          LORETTA OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14233/13, 14.03.2013

R.CAC    O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

V 3          CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

                O: ARAGON PORTA TRSATICA, M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, R.CACIB

                BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          RUBIN GYMNEMA SYLVESTRE, HR 12882 NB, 11.08.2013

R.CAC    O: SEGUNDO DEL COLLE DELL´ INFINITO, M: DAGMAR FELIX CANIS

                CH: GORŠIĆ  MARGARETA MAJ: GORŠIĆ MARGARETA + VILHELM JAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V 1          JOLIEE MADISON`S, PKR.II-91087, 11.11.2006

BOS       O: CALVADOS BOX-STAR, M: GABI MADISON`S

                CH: CELLARI MARIUSZ MAJ: DYJOR JERZY

 

Medzinárodná výstava Nitra 28. 2. 2015

Rozhodca/Judge:  Pedro Bispo (PT)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

                O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1           GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

CAC        O: ZOFF PORTA TRSATICA, M: GRATIA GRACE KELLY

                CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

CACIB    O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY

BIG         CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1           ARON Z METABOXU, CMKU/BOX/13486/11, 29.07.2011

CAC        O: KARLOS DO VALE DOLETHES, M: ELLA CHARLOTTE ZE ZUBŠTEJNA

                CH: BRATKO PETR MAJ: VRABEC ZDENĚK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1        JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          WASABI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14590/14, 31.01.2014

CAJC     O: KIS-BICS HUGO, M: JIR-PIA HIMALAYA

                CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013

CAC        O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU

                CH: BRATKO PETR & VLAĎKA MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

V 2          LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

R.CAC    O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

V 2          DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

                O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO, M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

V 3          RABIES SPÁLENICE, SPKP 4255, 09.10.2012

                O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIS, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, REICHBAUEROVÁ KLÁRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS

                DOROTKA EWENEMENT, PKR.II-109834, 08.03.2012

                O: IGNACY EWENEMENT, M: FRANIA EWENEMENT

                CH: IWONA MAGDZIARSKA MAJ: MAGDZIARSKA IWONA

V 2          URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012 (D1)

R.CAC    O: DANTE LAKRONEBOX, M: HEKET KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

CAJC     O: ELASTIC MARCO , M: JORDAN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF + JANA MAJ: SOHA JÓZSEF

V 2          LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014

                O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY

                CH: PAAL KAMIL MAJ: PAÁL KAMIL

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

CAC        O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V 2          SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          AKIM PÁLAVA BOX, SPKP 4238, 23.03.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       POPELKA OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14823/14, 13.06.2014

                O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

N             LUWA EMMA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 4702, 18.06.2014

                O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: XOAR INDIÁNSKYBRLOH

                CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: STAŠÍKOVÁ BLAŽENA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014

CAJC     O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

V 2          NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14509/13, 03.10.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: HOLLYDAY OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

V 3          TRAUMGEIST VON DONNERSCHWEE, öHZB DB 19436, 12.05.2014

                O: RUS LA FLER KALASHNIKOV, M: FAY DE SA VINYA VELLA

                CH: LECHNER SIGRID MAJ: PEPERT VALENTIN

VD 4       DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013

CAC        O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V 2          MAIRISS OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14200/13, 21.03.2013

R.CAC    O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: CECILKA OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: ŠIBALOVÁ BOHUSLAVA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          LORETTA OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14233/13, 14.03.2013

CAC        O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM

                CH: KUNCLOVÁ IVETA MAJ: KUNCLOVÁ IVETA

V 2          CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

R.CAC    O: ARAGON PORTA TRSATICA, M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R.CACIB

                BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          RUBIN GYMNEMA SYLVESTRE, HR 12882 NB, 11.08.2013

R.CAC    O: SEGUNDO DEL COLLE DELL´ INFINITO, M: DAGMAR FELIX CANIS

                CH: GORŠIĆ  MARGARETA MAJ: GORŠIĆ MARGARETA + VILHELM JAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V 1          JOLIEE MADISON`S, PKR.II-91087, 11.11.2006

                O: CALVADOS BOX-STAR, M: GABI MADISON`S

                CH: CELLARI MARIUSZ MAJ: DYJOR JERZY

 

Medzinárodná výstava Nitra 11. 1. 2015

Rozhodca/Judge:  Sergej Vanža

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

CAJC     O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 2          AMIR MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14400/13, 22.03.2013

R.CAC    O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

V 3          GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

                O: ZOFF PORTA TRSATICA, M: GRATIA GRACE KELLY

                CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ, M: RˇACHEL MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

V 2          BRUTUS PERŁA ROZTOCZA, PKR.II-107692, 04.06.2011

R.CAC    O: DIAMANT NORDOM, M: ITALIA MAUMBUA

                CH: MISIARZ MARLENA MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          AARON MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14399/13, 22.03.2013

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V 1          URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

                O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       DONA SELI DOG,  SPKP 4690, 11.06.2014

                O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIS, M: OTILIA ARGA LÚČ

                CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          WASABI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14590/14, 31.01.2014

CAJC     O: KIS-BICS HUGO, M: JIR-PIA HIMALAYA

                CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

V 3          NAOMI JAMES BOX, SPKP 4616, 26.03.2014

                O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

CAC        O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V 2          IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

R.CAC    O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V 3          BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA, M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

V 4          ADELINE CLAUDY & JA, SPKP 4551, 30.08.2013

                O: BALROG Z RINGU, M: CLAUDIA LAKRONEBOX

                CH: JANÁČOVÁ JITKA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 2          TEODORA MORAVIA BOX, ČMKU/BOX/13601/11, 27.10.2011

R.CAC    O: YPSILON DELLA CADORMARE, M: OLIVERA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA

V 1, CAC, R.CACIB

                ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

CAC        O: MAGIC-BOY VON SANTANA, M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          EREMIEL FENDER EDDA, SPKP 4511, 19.09.2013

CAJC     O: ELASTIC MARCO, M: JORDEN FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER  JOZEF MAJ: KUSÝ PETER + PANÁČKOVÁ MARTINA, ZÁBOJNÍK TOMÁŠ

V 2          SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

                O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

CAC        O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          AKIM PÁLAVA BOX, SPKP 4238, 23.03.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

V 2          SZENT-RADVÁRI OVERDOSE, 9290/13, 08.02.2013

R.CAC    O: GUEZMAN DELLA ANDASI, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA

                CH: RADVÁNYI TAMÁS MAJ: RADVÁNYI TAMÁS

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB

                ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014

CAJC     O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

V 2          DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013

CAC        O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V 2          ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013

R.CAC    O: URIEL FENDER EDDA, M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

R.CAC    O: ARAGON PORTA TRSATICA, M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          ULRIKA MORAVIA BOX, ČMKU//BOX/13732/12, 04.03.2012

CAC        O: ZERVAN NOR DOM, M: GABRIELA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA  + SYŘÍNKOVÁ BLANKA

V 2          BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

R.CAC    O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, CACIB

                PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

                O: LLANTO DE GUEZMAN, M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

Medzinárodná výstava Nitra 10. 1. 2015

Rozhodca/Judge:  Ľubomír Perniš

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       KORD Z ČERNÉHO JEZERA, CMKU/BOX/14928/14, 12.08.2014

                O: ZAR DE GUZMAN, M: CHAIRA Z ČERNÉHO JEZERA

                CH: ROŠKOTA MIROSLAV MAJ: RÁB IVO

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       IVANHOE SIGNUM LAUDIS, SPKP 4670, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS, M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: LECHNER IVAN

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

CAJC      O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V 2          LSD VON JESSBOX, PKR.II-117101, 01.12.2013

                O: NOISEMAKER DO VAL DE LETHES, M: HEROINE VON JESSBOX

                CH: MAŁGORZATA BRZEZINSKI MAJ: BRZEZINSKI MALGORZATA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

CAC        O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V 2          GRATIA TUAREG, PKR.II-113701 , 10.03.2013

R.CAC    O: ZOFF PORTA TRSATICA, M: GRATIA GRACE KELLY

                CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

V 3          AMIR MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14400/13, 22.03.2013

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          VALDO MIR-FIŠ, SPKP 4130, 18.02.2012

CAC        O: GRIM MIR-FIŠ, M: RˇACHEL MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: FIŠMAN MIROSLAV

V 2          BRUTUS PERŁA ROZTOCZA, PKR.II-107692, 04.06.2011

R.CAC    O: DIAMANT NORDOM, M: ITALIA MAUMBUA

                CH: MISIARZ MARLENA MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS         

BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX, M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

V 2          AARON MIR-FIŠ, CMKU/BOX/14399/13, 22.03.2013

R.CAC    O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V 1,  Honours Class Best In Show - II

                URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

                O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1       JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014

                O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1       DONA SELI DOG,  SPKP 4690, 11.06.2014

                O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIS, M: OTILIA ARGA LÚČ

                CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

N             ISABELLA SIGNUM LAUDIS, SPKP 4671, 15.05.2014

                O: BUGATTI SIGNUM LAUDIS, M: WINNIE SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: RUTTKAY MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

CAJC     O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

V 2          WASABI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14590/14, 31.01.2014

                O: KIS-BICS HUGO, M: JIR-PIA HIMALAYA

                CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

NEO        NAOMI JAMES BOX, SPKP 4616, 26.03.2014

CEN        O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          ADELINE CLAUDY & JA, SPKP 4551, 30.08.2013

CAC        O: BALROG Z RINGU, M: CLAUDIA LAKRONEBOX

                CH: JANÁČOVÁ JITKA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

V 2          LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013

R.CAC    O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V 3          BACCARA DE SALGO`S, SPKP 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA, M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOB

                URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

                O: DANTE LAKRONEBOX, M: HEKET KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V 2          TEODORA MORAVIA BOX, ČMKU/BOX/13601/11, 27.10.2011

R.CAC    O: YPSILON DELLA CADORMARE, M: OLIVERA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA

               SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.06.2012

CAC        O: MAGIC-BOY VON SANTANA, M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: KÁZMÉR CSEMAN MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

CAC        O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V 2          SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013

R.CAC    O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1          AKIM PÁLAVA BOX, SPKP 4238, 23.03.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: LIESKOVSKÝ STANISLAV

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          CASSIUS REXOB Z VÝSLUNÍ, CMKU/BOX/13372/11, 21.06.2011

CAC        O: CASTELLO LIVE JAZZ, M: ATHEA REXOB Z VÝSLUNÍ

                CH: ŠTENCL MILAN MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, R.CACIB

                ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1          LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014

CAJC     O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

V 2          DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1          DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013

CAC        O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V 2          ANASTÁZIA  KARMAPA, SPKP 4516, 14.08.2013

R. CAC   O: URIEL FENDER EDDA, M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KOVAĽ MICHAL

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, R. CACIB

                BELL PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/14099/12, 08.12.2012

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 2          CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

R.CAC    O: ARAGON PORTA TRSATICA, M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1          ULRIKA MORAVIA BOX, ČMKU//BOX/13732/12, 04.03.2012

CAC        O: ZERVAN NOR DOM, M: GABRIELA MORAVIA BOX

                CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA  + SYŘÍNKOVÁ BLANKA

V 2          BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012

R.CAC    O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1          ANDRA PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/13755/12, 23.03.2012

CAC        O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX

                CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ