VÝROČNÁ VÝSTAVA BOXEROV /Jahressieger

28.8.2005 Malacky

 

Rozhodcovia:
Piero de Benedidictis (I) – psy triedy dospelých
Bánkúti József (H)– sučky triedy dospelých
Imrich Sopko – všetky triedy „baby“, dorastu,  mladých, čestná a veteránov

 

Boxer zlatý
Psy

Tr. „baby“: VN – CÉZAR Fortuna Print (FREDY Ewabo x OLGA Indiánsky Brloh),  maj: F. Soukup
Tr. dorastu: VN – WAFER di Laus (LAIM della Rossa x SWED dei Laus), maj: M. Pedon * CHAMACYO della Braidolla (AMON della Braidola x ORFELIA del Colle dell Infinito), maj: G. Meneghatti
Tr. mladých: Víťaz roka mladých, CAJC – HORATIO di Soragna (BONO di Soragna x EVA del Ortica), maj: Gy. Glazer  * V2 – FUTURERO Moravia Box (DAGTON dell Antico Squero x QUERRY Sue Moravia Box), maj: D. Střižílek * V3, GLADIATOR 2005 - ATTIS Fortuna Viva (XIPHEOS v. Missisippi x DOMINA Optima Grata), maj: V. Tomaščík * V4, SLOVAK JUNIOR BOXER 2005 – ANDY Boxrelay (FISICO BESTIALE di Zuccherino x ORI Boxrelay), maj: K. Kobella
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – EOLO del Roxius (ELVOS del Colli Asolani x ALFA Boxer del Euro), maj: L. de Biase * V2, R.CAC – LANCELOT z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENY z Ringu), maj: P. Schmidt * BB-Box AXEL (PORTOS de Villa Astur x Sunny-Box ANGIE), J. Ekes * V4 – BARON z Dobřichova (CASSANOVA Optima Grata x NENSY Debyro), maj: J. Procházka * V- FRODO Karmapa (FLOYDz Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava * V- SIGURD Indiánsky Brloh (CHAMAN della Talpa x ITHAKA Gryf), maj: T. Hrušková * V- WONDER Fender Edda (NILO de Las Arilas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ – AMON (GUNTER dei Roeri x ESPANA del Tajo), maj: R. Mascchio * V2, R.CAC – PAGANINI Nostrum (BENITO del Colle dell Infinito x FIN de Sielce Nostrum), maj: E. + J. Dolinsky * V3, SLOVAK BOXER 2005 – YGY Boxrelay (VASCO della Cadormare x ODA Boxrelay), maj: I. Pastierik
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - NAPOLEONE del Conte Marzo (PERICO du Val d’ Europe x MAGNA Vis Clodia) * V2, R.CAC – JOSHUA z Ringu (BARON-ROJO de Vilallba x FRETY z Ringu), maj: J. + R. Fagošoví

Sučky
Tr. „baby“: VN – CATJA Fortuna (FREDY Ewabox OLGA Indiánsky Brloh), maj: J. Michalicová
Tr. dorastu: VN – CARIN Pěčínská ruže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), maj: J. Keprta
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých, SLOVAK JUNIOR BOXER 2005 – OMEGA Tiann (FISICO BESTIALE di Zuccherino x JESSICA Tiann), maj: T. Füzék * V2 – UMMA Arga Lúč (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), G. Aranyossy * V3 – KONY od Morového Sloupu (GENT od Morového Sloupu x HYPPY od Morového Sloupu), maj: V. Žáček * V4 – ANGIE Villa Valeria (FISICO Bestiale di Zuccherino x ANNIE ze Syslího Doupěte), maj: V. Šišková * VD GULIETTA z Lutily (FISICO Bestiale di Zuccherino x FERGIE Imer -Box), maj: K. Paál
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – MARGOT (NAPOLEONE del Conte Marzo x ANASTASIA), maj: P. Batorchio * V2, R.CAC, GLADIATOR 2005 - LUCIA z Ringu (PIERCE de La Tou Couronee x GENNY z Ringu), maj: M. Hirešová * V3, SLOVAK BOXER 2005 – YNGWER Boxrelay (VASCO della Cadromare x ODA Boxrelay), maj: L. Perniš * V4 – VIRGINIA dei Cavalieri del Monferato (Sikili URANO x URCA dei Cavalieri del Monferato), maj: T. Klásek * V – ASTA Baja Dogs (FLOYD z Ringu x VIKA MIr-Fiš), maj: Ing. J. Bako * V- OLGA Indiánsky Brloh (LAJOŠ Indiánsky Brloh x MEDVEDIA RIEKA Indiánsky Brloh), maj: Ing. A. Hanesová * V - YORKA Mir-Fiš (AKZENT v.d. falken x KORINA v. Elsavatal), maj: MVDr. M. Fišman * V – INIKI LEYLA Karmapa (CASSANOVA Optima Grata x TUTSI San-Vi), maj: S. Mrazíková * V – FABULA Winner Box (JAMBI Lúč x AXA Winner Box), maj: G. Aranyossy
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, Víťaz plemena – LEDA (CONNERI dei Montechi x GEMA di Casa Arlotti), maJ. C. Lores
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – BENEDIKTA Moravia Box (JOYCE della Talpa x QUERRY SUE Moravia Box), maj: M. Vlčková
Tr. veteránov: V1, Najlepší veterán – CRISTINE Miramar – Box (GRANDO de La Courone du Noyer x ANUŠKA Miramar Box), maj: M. Hirešová
Tr. čestná:   JAKUZA z Ringu (BARON-ROJO de Vilallba x FRETY z Ringu), maj: J. + J. Šuteroví

Boxer žíhaný
Psy
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých, SLOVAK JUNIOR BOXER 2005 – ARTHUR z Vranovska (T’MANN Optima Grata x LUCA Indiánsky brloh), maj: L. Hencovský * V2 - LORENZ della Galassia (OSVALDO della Galasia x FANY della Galassia), , maj: Zolli Renzo * V3 - PORTOS (JONATHAN x MORGANA), maj: C. Gianlva
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – ZAGO di Centurioni (BALDO del Euro x TANJA degli Scrovegni),maj: P. Batorchio * V2 – DA VINCI Moravia Box (BENITO del colle dell Infinito x URTICA Moravia Box), maj: A. Žarská * V3, SLOVAK BOXER 2005 – FRANCO NERO Signum Laudis (IRON dell Antico Squero x HOLYDAY Boxrelay), maj: Dr. D. Rattajová * V4 – KONO Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A. Kučrová * VD – FREDY Ewabo (ROGER Wingsx ULANA Wings), maj: Ing. A. Hanesová
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka – ENEA dell Roxius (ELVIS dei Colli Asolani x ALFA Boxer del Eudo), maj: G. Pane

Sučky
Tr. „baby“: VN, Najkrajší „baby“ – BEATRICE z Vranovska (ARCO Porfyrogenentos x LUCA Indiánsky Brloh)
Tr. dorastu: NV, Najlepší dorast – AMANDA Exuperantia Extima (LAJOŠ Indiánsky Brloh x Siakti Exkalibur), maj: L. Hencovský
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých – LAYLA della Galassia (OSVALDO della Galassia x FANNY della Galassia), maj: R. Zolli * V2, SLOVAK JUNIOR BOXER – DEBORA Mir-Fiš (PAZO v. Elsavatal x TIFFANY Mir-Fiš), maj. MVDr. M. Fišman * V3 – JULIA dei Trieste Victoria (BANDERAS dei Pallavicini x ERMIONE), maj: V. Trieste * V4 – CORA VOM NILO Ratnovská zátoka (NILO de las Arilas x ATA Ratnovská zátoka), maj: V. Hromádka  * VD – Sunny Box GINA (Sunny Box AMIGO x Sunny Box DAISY), maj: Varga Mário Viktor
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka – GENNY z Ringu (IDOL Armida x ORKA FLOYD Fender Edda), R. + J. Fagošoví * V2, R.CAC – Sunny Box FRUTTY (CARLO dell Antico squero x Metal MANDY), maj: Vagra Mário Viktor * V3, SLOVAK BOXER 2005 – CASIA Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda), maj: J. Keprta * V4 – ZOJA Boxrelay (GRAND Boxrealy x MEGAN Boxrelay), maj: L. Perniš * V – ELISSE Arbaldo (CHAMAN della Talpa x Iwette Tian), maj: P. Komžík * V – IKTORIA des Jardins Passiflore (CARUSO di soragna x TRESENNE du Clos Morrilon), maj: T. Klásek * V- CLOTYLDA Moravia Box (DISMO di Soragna x VALENTINA Moravia Box), maj: Mgr.Z. Boldaňuková
Tr. pracovná:
V1, CAC, ČKŠ – ORKA FLOYD Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x HAIDY FLOYD Edda), maj: J. + R. Fagošoví * V2, R.CAC – HAPPY od Morového Sloupu (ANDY od Morového Sloupu x CHADÉ z Faunova dvora), maj: V. Žáček
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – Panon Box JULY (Impero del Colle del Infinito x VIRGINIA di Soragna), maj: Gy. Glázer

Jedinci ktorí splnili podmienku testu povahy:
* ATIS Fortuna Viva * (XIPHEOS v. Missisippi x DOMINA Optima Grata), maj: V. Tomaščík
* ORFEUS Boxrelay * (BARON ROJO de Vilallba x EYMA Boxrelay), maj: D. Hladík
* PAGANINI Nostrum * (BENITO del Colle dell Infinito x FIN de Sielce Nostrum), maj: E. + J. Dolinsky
* JOSHUA z Ringu * (BARON-ROJO de Vilallba x FRETY z Ringu), maj: J. + R. Fagošoví
* ASTA Baja Dogs * (FLOYD z Ringu x VIKA MIr-Fiš), maj: Ing. J. Bako
* LUCIA z Ringu * (PIERCE de La Tou Couronee x GENNY z Ringu), maj: M. Hirešová
* FABULA Winner Box * (JAMBI Lúč x AXA Winner Box), maj: G. Aranyossy
* CRISTINE Miramar – Box * (GRANDO de La Courone du Noyer x ANUŠKA Miramar Box), maj: M. Hirešová
* CASIA Fender Edda * (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda), maj: J. Keprta
* GENNY z Ringu * (IDOL Armida x ORKA FLOYD Fender Edda), R. + J. Fagošoví
* ORKA FLOYD Fender Edda * (MAGNUM di Massumatico x HAIDY FLOYD Edda), maj: J. + R. Fagošoví

Víťaz chovateľských skupín: BOXRELAY, chov: Ľ. Perniš
Najkrajší pár: YGY Boxrelay a YNGWER Boxrelay

 

CACIB Bratislava - 20. a 21.8.2005

 

20.8.2005
Rozhodca: Valerij Novikov (RUS) – predseda Ruského boxer klubu

Boxer zlatý
Psi
Tr. mladých: V1, CAJC – CARLINO Fender Edda (NILO de las Arillas x ENYA FENDER  v. Zielbox), maj: J. + J. Šuster
Tr. stredná: V1 – ATTIS Fortuna Viva (XIPHEOS v. Missisipi x DOMINA Optima Grata), maj: V. Tomaščík * V2 – ETTORE dei Contrari (ZAC de Conrari x ODESSA del David), maj: M. Neuwirthová * V- LEGOLAS z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENNY z Ringu), maj: D. + J. Sílovi * VD LANCELOT z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENNY z Ringu), maj: P. Schmidt
Tr. otvorená: V1, CAC – WONDER Fender Edda (NILO de las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka * V2, R.CAC – Lucus PARIDE (Lucus MOSES x YENA), maj: all. To Lucus * V3 – FRODO Karnapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava
Tr. pracovná: V1, CAC – AMON (GUNTER dei Roeri s ESPANA del Tajo), maj: R. Maschio
Tr. šampiónov: V1 – JOSHUA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: R. + J. Fagošovi

Sučky
Tr. mladých: V1, CAJC – EUGENIE Moravia Box (JANUS v.Lustig x URTICA Moravia Box), maj: J. + A. Lisákovi * V2 – OMEGA Tian (FISICO BESTIALE di Zucherino x JESSICA Tiann), maj: T. Füzek * V3 – AMELIA BOX z Malinova (VADIM delle Acque Salate x VALERIE Moravia Box), maj: J. + M. Sedláček * VD – ANETTE Wonderful Dream (ORFEUS Boxrelay x FRONTIERA REGAT Fender Edda), maj: A. Morgensteinová
Tr. stredná: V1, CAC – MARGOT (NAPOLEONE del Conte Marzo x ANASTASIA), maj: P. Battochio * V2, R.CAC – LUCIA z Ringu (PIERCE de la Tour Courrnnee x GENNY z Ringu), maj: M. Hirešová * V3 – DAMIANA Moravia Box (BENITO del Colle dell Infinito x URTICA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski * V4 – BRIGITE le Demar (CASSANOVA Optima Grata x DENISA Ravalone), maj: J. Čamková
Tr. otvorená: V1, CAC, CACIB – BENEDIKTA Moravia Box (JOYCE della Talpa x QUERRY SUE Moravia Box), maj: M. Vlčková * V2, R.CAC – DULCIA Signum Laudis (ETHOR Boxrelay x KITTY Fadyla), maj: M. Butyka
Tr. šampiónov: V1, CAC – JAKUZA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: J.+J. Šusteroví * V2, R.CAC – CATTY Bohemias Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda x AILIN Miramar – Box), maj: M. Rendlová + M. Přibáňová
Tr. veteránov: V1 – CRISTINE Miramar Box (GRANDO de la Corrone du Noy x ANUŠKA Miramar Box), maj: Dr. L. Hirešová

Boxer pásikavý
Psi
Tr. stredná: V1, CAC, R.CACIB – DA VINCI Moravia Box (BENITO del Colle dell Infinito x URTICA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski
Tr. otvorená: V1, CAC – LUCAS REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: B. Gazdarica
Tr. pracovná: V1, CAC, CACIB, BOB – ZAGO dei Centurioni (BALDO del Euro x TANJA degli Scrovegni), maj: P. Battochio * V2, R.CAC – CALVADOS Box-Star (IN-PETTO v. German Dream x VOILA Box Star), maj: M. Brzezinski

Sučky
Tr. otvorená: V1, CAC – CLOTYLDA Moravia Box (DISMO di Soragna x VALENTINA Moravia Box), maj: Žarski – Z. Boldaňuková
Tr. pracovná: V1, CAC – DORIA dei Conti Bergrot (TECK del Colle del Infinito x IRENE del Colle del Infinito), maj: E. Monterasso * V2, R.CAC – KORIDA z Ringu (QUEROS dei Cavalieri monferato x FLAVIA z Ringu), maj: R. + J. Fagošovi
Tr. šampiónov: V1, CAC, R.CACIB – SINDY Fender Edda (SAGVAN Fender Edda x JESSY od Anity)

 

21.8.2005
Rozhodca: Ľubomír Perniš (SK)

Boxer zlatý
Psi
Tr. mladých: V1, CAJC – WONDER Fender Edda (NILO de las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka
Tr. stredná: V1, CAC, R.CACIB - LANCELOT z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENNY z Ringu), maj: P. Schmidt * V2, R.CAC – ETTORE dei Contrari (ZAC de Conrari x ODESSA del David), maj: M. Neuwirthová * V3 - ATTIS Fortuna Viva (XIPHEOS v. Missisipi x DOMINA Optima Grata), maj: V. Tomaščík
Tr. otvorená: V1, CAC  – Lucus PARIDE (Lucus MOSES x YENA), maj: all. To Lucus * V2, R.CAC- LEGOLAS z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENNY z Ringu), maj: D. + J. Sílovi * V3 – FRODO Karnapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava
Tr. pracovná: V1, CAC – AMON (GUNTER dei Roeri s ESPANA del Tajo), maj: R. Maschio
Tr. šampiónov: V1, CAC, CACIB – JOSHUA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: R. + J. Fagošovi

Sučky
Tr. mladých: V1, CAJC – EUGENIE Moravia Box (JANUS v.Lustig x URTICA Moravia Box), maj: J. + A. Lisákovi * V2 – OMEGA Tian (FISICO BESTIALE di Zucherino x JESSICA Tiann), maj: T. Füzek * V3 – ANGIE Villa Valéria (FISICO BESTIALE di Zuccherino x ANNIE ze Syslího Doupěte) * VD 4 – ANETTE Wonderful Dream (ORFEUS Boxrelay x FRONTIERA REGAT Fender Edda), maj: A. Morgensteinová
Tr. stredná:  V1, CAC, R.CACIB – LUCIA z Ringu (PIERCE de la Tour Courrnnee x GENNY z Ringu), maj: M. Hirešová *  V2, R.CAC – BRIGITE le Demar (CASSANOVA Optima Grata x DENISA Ravalone), maj: J. Čamková
Tr. otvorená: V1, CAC – DULCIA Signum Laudis (ETHOR Boxrelay x KITTY Fadyla), maj: M. Butyka
Tr. šampiónov: V1,  CAC – CATTY Bohemias Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda x AILIN Miramar – Box), maj: M. Rendlová + M. Přibáňová
Tr. veteránov: V1 – CRISTINE Miramar Box (GRANDO de la Corrone du Noy x ANUŠKA Miramar Box), maj: Dr. L. Hirešová.

Boxer pásikavý
Psi
Tr. otvorená: V1, CAC – LUCAS REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: B. Gazdarica
Tr. pracovná: V1, CAC – ZAGO dei Centurioni (BALDO del Euro x TANJA degli Scrovegni), maj: P. Battochio * V2, R.CAC – CALVADOS Box-Star (IN-PETTO v. German Dream x VOILA Box Star), maj: M. Brzezinski

Sučky
Tr. otvorená: V1, CAC - KORIDA z Ringu (QUEROS dei Cavalieri monferato x FLAVIA z Ringu), maj: R. + J. Fagošovi
Tr. pracovná: V1, CAC, CACIB, BOB – DORIA dei Conti Bergrot (TECK del Colle del Infinito x IRENE del Colle del Infinito), maj: E. Monterasso

 

CVP Košice - 17.7.2005

 

Rozhodca: Imrich Sopko

Boxer pásikavý
Psy – tr. dorastu: VN – AARON Joma-Box (PAZO v. Elsavatal x BIANCA HANNAH Capa Negra), maj: Š. Danko
Psy – tr. mladých: V1, CAC – ARTHUR z Vranovska (T MANN Optima Grata x LUCA Indiánsky brloh), maj: L. Hencovský
Psy – tr. otvorená: V1, CAC – LUCAS REGAT Fender Edda (In-Petto v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: B. Gazdarica

Sučky – tr. mladých: V1, CAJC – KAISY Karmapa (VADIM Della Acque Salate x ASCANA Optima Grata), maj: Z. Kučmová
Sučky – tr. stredná: V1, CAC – JENAN von Zielbox (CADIR v. Zilebox x ARABELLA v. Zielbox), maj: J. + J. Šuster
Sučky tr. otvorená: V1, CAC – CAMILLA Fender Edda (MAGNUM di massumatico x PLAYA Fender Edda), maj: I. Bottoni * V2, R. CAC – FANNY Imer – Box (UGOLINO v.d. Hazenberg x LAURA Mir-Fiš), maj: I. Hlavinka

Boxer zlatý
Psy tr. mladých: V1, CAC – JOSS LUKA Karmapa (CASSANOVA Optima Grata x JULIETTE z Metaboxu), maj: Dr. Ľ. Bockanič * V2 – ATTIS Fortuna Viva (XIPHEOS v. Missisipi x DOMINA Optima Grta), maj: V. Tomaščík * V3 – DANTHE Capa Negra (FLOYD z Ringu x GIRA Vr-Box),  maj: J. Krafčáková * V4 - JORDAN Karmapa (CASSANOVA Optima Grata x JULIETTE z Metaboxu), maj: A. Vojtičko
Psy tr. otvorená: V1, CAC – FRODO  Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava

Sučky tr. mladých: V1, CAJC – KORIN Karmapa (VADIM Della Acque Salate x ASCANA Optima Grata), maj: M. Chovan
Sučky tr. otvorená: V, CAC, BOB – JAKUZA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY Z Ringu), maj: J. + J. Šuster

 

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXEROV - 21.5.2005 Bojnice

Rozhodcovia:

 Monika Kuriata Okarmus (PL) – psy
Jiří Suchý (CZ) – sučky

 

BOXER ZLATÝ

PSY
Tr. dorastu: VN 1, Najlepší dorast – CARLINO Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER v. Zilebox), maj: J. + J. Šuster * VN 2 – BONO Boxrelay (FISICO Bestiale di zuccherino x MEGEN Boxrelay), maj: D. Krajčík * VN 3 – FLOSS Mir-Fiš (OVIDOS von Elsavatal x KORINA v. Elsavatal), maj: Dr. M. Fišman
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – ANDY Boxrelay (FISICO BESTIALE di Zuccherino x ORI Boxrelay), maj: K. Kobela * V2 – CRIS Mir-Fiš (PAZO v. Elsavatal x IREEN v. Elsavatal), maj: J. Beroly * V3 – FUTURERO Moravia Box (DAGTON dell Antico squero x QUERRY SUE Moravia Box), maj: D. Střižík * V4 – WONDER Fender Edda (NILO de las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. Pročka * V – GREGORY z Lutily (FISICO BESTIALE di Zuccherino x FERGIE Imer-Box), maj: K. Páal * V – JEREMI Karmapa (CASANOVA Optima Grata x JULIETTE z Metaboxu), maj: O. Ivan * V - JOSS LUKA Karmapa (CASSANOVA Optima Grata x JULIETTE z Metaboxu), maj: Dr. Ľ. Bockanič * V – ARON Boxrelay (FISICO BESTIALE di Zuccherino x ORI Boxrelay), maj: Ing. G. Trabelssie
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – BILL FROM Maplebox (Paganini Nostrum x Alice z Metaboxu), maj: R. Punčochářová * V2, R. CAC – ETTORE dei Contrari (ZAC dei Contrari x ODESSA del David), maj: M. Neuwirthová * V3 – DE NIRO Moravia Box (BENITO del Colle del Infinito x URTICA Moravia Box), maj: J. Kollár * V4 – SIGURD Indiánsky brloh (CHAMAN della Talpa x ITHAKA Gryf), maj: T. Hrušková * V – VICONT Oprima Grata (XIPHEOS v. Missisipi x LUISA Optima Grata), maj: V. Tomaščík * V – FRODO Karmapa (FLYOD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava * V – XIGIUS Boxrelay (CHAMAN della Talpa x EYMI Boxrealy), maj: I. Čertík * V – VENSAN Boxrelay (DOMINGO Boxrelay x IVETTE Boxrelay), maj: V. Šebová
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz – YGY Boxrelay (VASCO della Cadormare x ADA Boxrelay), maj: I. Pastierik
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – JOSHUA z Ringu (Baron Rojo de Villalba x FRETY z Ringu), maj: J. + R. Fagošovi
Tr. čestná: Ch. ORFEUS Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay), maj: D. Hladík

 

SUČKY
Tr. dorastu: VN 1 – OMEGA Tiann (FISICO BESTIALE di Zuccherino x JESSICA Tiann), maj: T. Füzek
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – EUGENIE Moravia Box (JANUS v. Lustig x URTICA Moravia Box), maj. J. + A. Lysákovi * V2 – KORINA karmapa (VADIM della Acque Salate x ASCANA Optima Grata), maj: M. Chovan
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz – BENEDIKTA Moravia Box (JOYCE della Talpa x QUERRY SUE Moravia Box), maj: M. Vlčková * V2, R.CAC – JAKUZA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY Z Ringu), maj: J. + J. Šuster  * V3 – YORKA Mir-Fiš (AKZENT v.d. Falken x KORINa vom Elsavatal), maj: Dr. M. Fišman * V4 – ANN Ifrit (CASSANOVA Optima Grata x FORTUNA Optima Grata), maj: Ing. L.  Baumannová * V – VIRGINIA dei Cavalieri del Monferato (Sikili URANO x URKA dei cavalieri del Monferato), maj: Ing. T. Klásek * V – AMBRA Baja Dogs (FLOYD z Ringu x VIKA ir Fiš), maj: Ing. J. Bako * V - ASTA Baja Dogs (FLOYD z Ringu x VIKA ir Fiš), maj: Ing. J. Bako * V – DAMIANA Moravia Box (BENITO del Colle dell Infinito x URTICA Moravia Box) * V - SALLY Boxrelay (OTHELO FLOYD Fender Edda x EYMI Boxrelay) * VD – IVICA Imer-Box (ETHOR Boxrelay x DONA Imer-Box), maj: M. Bártová * VD – TEFFY Boxrelay (OTHELO FLOYD Fender Edda x JADE Boxrelay)
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Najlepší pracovný boxer – YNGWER Boxrelay (VASCO della Cadormare x ODA Boxrelay), maj: I. Pasterik * V2 – VIKA Mir-Fiš (CHERUB v. Elsavatal x RITA Mir - Fiš), maj. Ing. J. Bako
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – URTICA Moravia Box (KILIAN v. Purgstal x NATALIA MOravia Box), maj: A. a A. Žarski * V2, R. CAC – AGULLERA Amber Genetrix (ZEUS van sapoS Hoeve x va Banque Genetrix), maj: D. Pietruszczak
Tr. čestná: Ch. ODA Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay), maj: Ľ. Perniš

 

BOXER ŽÍHANÝ

PSY
Tr. dorastu: VN 1 – CAPTAIN Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER v. Zilebox), maj: G. Tlčina * VN 2 CAPO Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER v. Zilebox), maj: G. Tlčina
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Mr. Boxer 2005 – ARTHUR z Vranovska (T MANN Optima Grata x LUCA Indiánsky Brloh), maj: L. Hencovský * V2 – KONO Exabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A. Kučerová
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – DA VINCI Moravia Box (Benito del Colle del Infinito x URTICA Moravia Box), maj: A. a A. Žarski * V2, R.CAC – LAJOŠ Indiánsky Brloh (ARGO GODY Bohemia x JAKOBA Gryf), maj: L. Kužma * V3 – BUSTER v. Stilbox (CARLOS v. Zielbox x VIKTÓRIA EFFTON von Zielbox), maj: Vukovics József * V4 – LUCAS REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: B. Gazdarica * V – EMIR Zico (OTHELO FLOYD Fender Edda x IŇA Parečan), maj: H. Prílepková * V – PAZO v. Elsavatal (FUTURE v. German Dream x ALICE v. Elsavatal), maj: Mudr. M. Fišman
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ – FELINO v.d. Morrequelle (OLIVER della Terra Selvagia x BRITA v.d. Morrequelle), maj: V. Tomaščík * V2, R. CAC – ATREI SHAUNIE Mijabár (FERO Ezudo x PAMALA STAR Edda), maj: M. Bártová
Tr. šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz – JONATAN (DAVID del Colle dell Infinito x BRENDA)
Tr. čestná: Ch. HUGO BOSS Fender Edda (GIOTTO x PLAYA Fender Edda), maj: Dušan Hakl
Tr. veteránov: V1, Najlepší veterán – MONTY Moravia Box (FLIPPER della Galassia x CELESTÝNA z Lipníka), maj: A. a A. Žarski

SUČKY
Tr. „baby“: VN 1, Najlepší „baby“ – EMILIA Optima Grata (RAVEL du val de Europe x CONSTANS Optima Grata), maj: D. Pravdová * VN 2 – AMANDA Exuperantia Extima (LAJOŠ Indiánsky Brloh x Siakti Exkalibur), maj: . Hencovský
Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – ZOJA Boxreay (GRAND Boxrelay x Megen Boxrelay), maj: L. Perniš * V2 – DEBORA Mir-Fiš (PAZO v. Elsavatal x TIFFANY Mir-Fiš), , maj: Dr. M. Fišman * V3 – VICTORIA des Jardins de Passiflore (CARUSO di Soragna x TEREZENE du Clos Morilon), maj: Ing. T. Klásek
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, MISS Boxer 2005 – RAFALE Indiánsky Brloh (Dave del Segadors x MAUD Indiánsky brloh), maj: L. Kužma * V2, R.CAC – POLA Indiánsky brloh (NIKO del Piovese x LUCA Indiánsky brloh), maj: L. Kužma * V3 – ELISSE Arbaldo (CHAMAN della Talpa x Iwette Tian), maj: J. Komžík * V4 – KASANDRA Tiann (CARLOS v. Zielbox x FENDI Tian), maj: A. a Z. Dudášoví * V – UNITY des Jardins de Passiflore (RUDY dell Alfiere x RHEANE des Jardins de Passiflore), maj: Ing. T. Klásek * V – CHANTAL Signum Laudis (RUDY dell Alfiere x HOLLYDAY Boxrelay), maj: D. Zajíčková * V – CLOTYLDA Moravia Box (DISMO di Soragna x VALENTINA Moravia Box), maj: Mgr. Z. Boldaňuková * V – ALMA Ratnovská Zátoka (SENDY Fender Edda x CLEA Vr-Box), maj: V. Hromádka * VD – FANNY Imer Box (UGOLINO v.d. Hazenberg x LAURA Mir-Fiš), maj: I. Hlavinka
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ – MEGEN Boxrelay (ETHOR Boxrelay x ADÉLA Gloria Bara), maj: D. Krajčík
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – CHARIZMA Fender Edda (VASKO v.d. Hazenberg x XENA Fender Edda), maj: J. + J. Šuster

 

NVP Banská Bystrica - 8.5.2005

Boxer pásikavý
Psy – tr. otvorená:
V1, CAC – LUCAS REGAT Fender Edda (In-Petto v. German Dream – Abigeil Armida), ch: Jozef a Jana Šuster, m: Boris Gazdarica
Psy – tr. pracovná: V1, CAC – FELINO von der Morrequelle (Oliver della Terra Selvaggia – Britta von der Morrequelle), ch: Gramlich, m: Vladimír Tomaščík

Sučky – tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých – DEBORA Mir-Fiš (Pazo vom Elsavatal – Tiffany Mir-Fiš), ch + m: MVDr. Miroslav Fišman
Sučky – tr. stredná: V1, CAC – CHANTAL Signum Laudis (Rudy Dell’ Alfiere – Hollyday Boxrelay), ch: Dušan Hladík, m: Jozef Šuster a Dagmar Zajíčková
Sučky – tr. otvorená: V1, CAC – LAURA REGAT Fender Edda (In-Petto German Dream – Abigeil Armida), ch + m: Jozef a Jana Šuster * V2, R. CAC – FANNY Imer-Box (Ugolino van de Hazenberg – Laura Mir-Fiš), ch + m: Imrich Hlavinka
Sučky – tr. šampiónov: V1, CAC – CHARIZMA Fender Edda (Vasko v.d. Hazenberg – Xena Fender Edda), ch + m: Jozef a Jana Šuster

Boxer zlatý
Psy – tr. dorastu:
VN1 – GREGORY z Lutily (Fisico Bestiale di Zuccherino – Frgie Imer-Box), ch + m: Kamil Paál
Psy – tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, BOB – WONDER Fender Edda (Nilo de las Arillas – Hesperia Fender Edda), ch: Jozef a Jana Šuster, m: Jozef Šuster a Ing. Pročka * V2 – JOSS LUKA Karmapa (Casanova Optima Grata – Juliette z Metaboxu), ch: Vladimír Tomaščík, m: MUDr. Ľubomír Bockanič
Psy – tr. stredná: V1, CAC, Víťaz Slovenska – YGY Boxrelay (Vasco della Cadormare – Ada Boxrelay), ch: Ľubomír Perniš, m: Igor Pastierik * V2, R. CAC – FARON z Lutily (Ethor Boxrelay – Pamela Mir-Fiš), ch + m: Kamil Paál
Psy – tr. otvorená: V1, CAC – FRODO Karmapa (Floyd z Ringu – Scana Optima Grata), ch: Vladimír Tomaščík, m: Stanislav Húšťava

Sučky – tr. mladých: V1, CAJC – KORIN Karmapa (Vadim delle Acque Salate – Ascana Optima Grata), ch: Vladimír Tomaščík, m: Martin Chovan
Sučky – tr. stredná: V1, CAC – YNGWER Boxrelay (Vasco della Cadormare – Oda Boxrelay), ch: Ľubomír Perniš, m: Igor Pastierik * V2, R. CAC – IZA-BELA Imer-Box (Ethor Boxrelay – Donna Imer-Box), ch + m: Imrich Hlavinka
Sučky – tr. otvorená: V1, CAC, Víťaz Slovenska – JAKUZA z Ringu (Baron Rojo de Villalba – Frety z Ringu), ch: Robert Fagoš, m: Jozef a Jana Šuster * V2, R. CAC – YORKA Mir-Fiš (Akzent v.d. Falken – Korina vom Elsavatal), ch + m: MVDr. Miroslav Fišman
Sučky – tr. šampiónov: V1, CAC – CATTY Bohemia Amon (Othelo Floyd Fender Edda – Ailin Miramar-Box), ch: Martina Rendlová, m: M. Rendlová + M. Přibáňová

 

CVP Nitra - 13.3.2005

Boxer pásikavý
Psy – tr. dorastu:
VN 1 – ARTHUR z Vranovska (T-Mann Optima Grata – Luca Indiánsky brloh), M. L. Hencovský * VN 2 – CAPTAIN Fender Edda (Nilo de las Arillas – Enya Fender von Zielbox), m: G. Katona
Psy – tr. mladých: Da Vinci Moravia Box (Benito del Colle del Infinito x Urtica Moravia Box), m: A. + A. Žarski   * VD – TWISTER Indiánsky brloh (Nilo de las Arillas – Kleopatra Indiánsky brloh), m: V. Červenka
Psy – tr. otvorená:  V1, CAC – LAJOŠ Indiánsky brloh (Argo Gody Bohemia – Jakoba Gryf), m: L. Kužma * V2 - – LUCAS REGAT Fender Edda (In-Petto v. German Dream – Abigeil Armida), m: B. Gazdarica *  VD – FILIP z Janovho sadu (Blendy Arbaldo – Cindy Svob-Mil), m: D. Kolenčík
Psy - tr. šampiónov: V1, CAC – BARON de La Verdiere (Pablo II de la Vadso – Ysis de la Verdiere), m: Dr. D. Herberstein  * V2, R.CAC – EROS Tian (Golem Ezudo – Anita Tiann), m: manž. Svitačoví
Psy - tr. veteránov: V1 – GOLEM Ezudo (Fero Ezudo – Doris Ezudo), m: D. Šebeň

Sučky – tr. mladých: V1, CAJC – ZOJA Boxrelay (GRAND Boxrelay – Megan Boxrelay), m: L. Perniš
Sučky – tr. stredná: V1, CAC – POLA Indiánsky brloh (Nik odel Piovese – Luca Indiánsky brloh), m: L. Kužma * V2, R.CAC - RAFALE Indiánsky brloh (Nik odel Piovese – Maud Indiánsky brloh), m: L. Kužma * V3 – LAURA Tiann (Eros Tiann – Denise Tiann), m: Ing. P. Láznik
Sučky - tr. – otvorená: V1, CAC, BOB – MAUD Indiánsky brloh (Ugolino v.d. Hazenberg – Dača Indinásky brloh). M: L. Kužma * V2, R.CAC – LAURA REGAT Fender Edda (In-Petto v German Dream – Abigeil Armida), m: D. + N. Šusterová  * V3 – ENJA Arbaldo (Chaman della Talpa – Iwette Tiann), m: P. Andel
Sučky – tr. pracovná: V1, CAC – CHARIZMA Fender Edda (VASKO v.d. Hazenberg – Xena Fender Edda), m: D. + N. Šusterová
Sučky – tr. šampiónov: V1, CAC - LUCA Indiánsky brloh (Argo Gody Bohemia – Jakoba Gryf), m: S. Lipkoš

Boxer zlatý
Psy – tr. mladých:
V1, CAJC – LANCELOT z Ringu (Pierce de la Tour Couronnee – Geny z Ringu), m: P. Schmidt * V2  - ATTIS Fortuna Iva (Xipeos v. Missisippi – Domina Optima Grata), m: D. Pravdová * VD – ARGOS Baja Dogs (Floyd z Ringu – Vika Mir-Fiš), m: L. Marešová
Psy - tr. stredná: V1, CAC – YGY Boxrelay (Vasco della Cadormare – Ada Boxrelay),  m: I. Pastierik * V2, R.CAC – UGOLINO dei Calvalieri del Monferato (Zefiro della Cadormare – Eletra dei Cavalieri del Monferato), m: Lupano + Katzman
Psy – tr. šampiónov: V1, CAC - CHESTER Tiann (Ulisse della Barbariga – Denise Tiann), m: T. Füzek

Sučky – tr. mladých: V1, CAJC – DAMIANA Moravia Box (Benito del Colle del Infinito x Urtica Moravia Box), m: A. + A. Žarski * V2 - YNGWER Boxrelay (Vasco della Cadormare – Ada Boxrelay), m: Igor Pastierik * V3 – ASTA Baja Dogs (Floyd z Ringu x Vika Mir-Fiš), m: Ing. J. Bako * V4 – JADE Signum Laudis (Orfeus Boxrelay – Esterina), m: S. Gallee
Sučky – tr. stredná: V1, CAC -  AMBRA Baja Dogs (Floyd z Ringu x Vika Mir-Fiš), m: Ing. J. Bako
Sučky – tr. otvorená: V1, CAC – BENDEKTA Moravia Box (Joyce Della Talpa – Querry Sue Moravia Box), m: M. Vlčková * V2, R.CAC – Golden Ananas HANNA (Othelo Floyd Fender Edda – Golden Ananas Athena), m: P. Bíró.