MVP Nitra - 5.11. 2006

 

Posudzoval: Dr. Iwona Magdziarska, PL

Psi pásikaví
Tr. dorastu:
VN 1 – ANDY M-Lineba (MOBODIK Malave Gem x AGAPÉ z Vokova města), maj: M. Novotná
Tr. mladých: V1, CAJC - KIM Orion chov (YGY Boxrelay x HOLLY Orion chov), maj: J. + Z. Bučkoví
Tr. stredná:  V1, CAC, R.CACIB  – LUIS Imer-Box (VICONT Optima Grata x FANNY Imer-Box), maj: I. Hlavinka
Tr. otvorená: V1, CAC – KONO Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A. Kučerová

Sučky pásikavé
Tr. dorastu:
VN 1 – IRIS Mir-Fiš (PAZO vom Elsavatal x ZANA Mir-Fiš), maj: J. Jurášková
Tr. mladých: V1, CAJC – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), maj: I. Litvák * V2 – GINA Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: J. Komžíkň
Tr. stredná: V1, CAC – HEIDI Fender Edda (JONATAN x NIKOLKA Fender Edda), maj: J. Artnerová
Tr. otvorená:  V1, CAC, R.CACIB – GINA Fender Edda (JONATAN x MEMPHIS Fender Edda), maj: G. Sokologorská
Tr. šampiónov: V1, CAC – LAURA REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x  ABIGEIL Armida), maj: J. + J. Šuster

Psi zlatí
Tr. mladých: V1, CAJC, BOB – GIORDEN Arbaldo
(LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: J. Komžík * V2 – GAIUS Optima Grata (YPSILON de la Cadormare x KATRIN Optima grata), maj: V. Tomaščík
Tr. stredná: V1, CAC – OLIVER z Ringu (PERICO du Val d Europe x KORIDA z Ringu), maj: L. Matulová
Tr. otvorená:  V1, CAC, CACIB – WONDER Fender Edda (NILO de las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka

Sučky zlaté
Tr. mladých:
V1, CAJC – K´NAPOLI FLOYD Fender Edda (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: I. Tomková * V2 - GIULLI Arbaldo (LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), maj: M. Čenger
Tr. stredná: V1, CAC – NICOL Karmapa (Mac Nathan v. German Dream x HAPPY SUN Karmapa), maj: I. Hlavinka
Tr. šampiónov:  V1, CAC, CACIB – LUCIA z Ringu (PIERCE de la Tour Couronnee x GENNY z Ringu), maj: M. Hirešová

 

 

 Jubilejná výstava Vranov nad Topľou 7.10.2006

 

Posudzoval: I. Sopko

Psi zlatí
Tr. baby:
VN - IVOR Indiánsky brloh, (GOR od Žlutého kříže x RAFALE Indiánsky brloh), maj: P Selák * VN – BADY BAXTER Joma-Box (LUIS Imer-Box x BIANCA HANNA Capa Negra), maj: J. Mašlej
Tr. dorastu: VN -  ADIAN Goldbox (VICONT Optima Grata x KORIM Karmapa), maj: Z. Mikusiak * VN – URBAN Karmapa (JORDAN Karmapa x FANTHAGHIRO Karmapa), maj: R. Zimmermann
Tr. mladých: V1, Jubilejný víťaz mladých, Derby víťaz, CAJC – TINO del Colle dell´ Infinito (AGO del Colle dell´ Infinito x RHUA del Colle dell´ Infinito), maj: D. Hladík * V2 – HEROS Mir-Fiš (PAZO v. Elsavatal x KORIM v. Elsavatal), maj: I. Fedorová * V3 – GAIUS Optima Grata (YPSILON della Cadoramre x KATRIN Optima Grata), maj: V. Tomaščík
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – GOR od Žlutého Kříže (GUNO z Lysolají x DIXIE z Karlického údolí), maj: MUDr. M. Kurák * V2, R.CAC – BONO Boxrelay (FISICO Bestiale di Zuccherino x MEGAN Boxrelay), maj: D. Krajčík * V3 – TRISTAN Indiánsky brloh (NILO de las Arillas x KLEOPATRA Indiánsky brloh), maj: I. Borošová
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ – YGY Boxrelay (VASKO della cadormare x ODA Boxrelay), maj: Ing.I. Pastierik
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Jubilejný víťaz – JOSHUA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: R. a J. Fagošoví * V2, R.CAC – ORFEUS Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EMA Boxrelay), maj: D. Hladík * V3 – ATIBOX Dar Atargatis (CASANOVA Optima Grata x GENEVA Atehsant), maj: D. Gieroň, PL * V4 – FRODO Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava

Psi pásikaví
Tr.baby :
VN, Najlepšie šteňa výstavy – KUDA Indiánsky brloh (LAJOŠ Indiánsky brloh x VALERIA Optima Grata), maj: I. Depešová * VN – JAGO Indiánsky brloh (GOR od Žlutého Kříže x VANESA Indiánsky brloh), maj: I. Depešová *  VN – JERU Indiánsky brloh (GOR od Žlutého Kříže x VANESA Indiánsky brloh), maj: I. Depešová * VN – ATAKKA Maximus Deus (YUGO della Cadormare x UNITY des Jardins de Passiflore), maj: L. Kužma a M. Kurák * VN – BASTIEN Joma Box (LUIS Imer-Box x BIANCA HANNAH Capa Negra), maj: J. Mašlej
Tr. mladých: V1, CAJC, Jubilejný víťaz mladých – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský * V2 – BAKY Indiánsky brloh (ODIN Indiánsky brloh x RATSEL Indiánsky brloh),maj: A. Kulman
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Derby víťaz - ORRY z Ringu (PERICO du Val d´ Europe x KORIDA z Ringu), maj: R. a J. Fagošoví * V2, R.CAC – ODIN Indiánsky brloh (LAJOŠ Indiánsky brloh x MEDVEDIA RIEKA Indiánsky brloh), maj: M. Hlavatý * V – LAJOŠ Indiánsky brloh (ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf), maj: P. Štefanko
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Jubilejný víťaz – QUEROS dei Cavalieri del Monferrato (TIMO dei Cavalieri del Monferrato x NIKLA dei Cavalieri del Monferrato), maj: T. Klásek a S. Lupano
Tr. šampiónov: V1, CAC – LUCAS REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: B. Gazdarica

Sučky zlaté
Tr. dorastu:
VN, Najlepší dorast – Jedna na milion GOLDIE (VALENTINO Optima Grata x BELLA DONNA Josza), maj: D. Pietruszczak  * VN – K´NAPOLI FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: I. Tomková
Tr. mladých: V1, CAJC, Jubilejná víťazka mladých – QUATRO Karmapa (VICONT Optima Grata x ASCANA OPTIMA Grata), maj: Ing. V. Kováč * V2 – EVELYN Capa Negra (PAZO v. Elsavatal x GIRA Vr-Box), maj: B. Venceľ
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Derby víťaz, Jubilejný víťaz – CARIN Pěčínská Ruže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), maj: J. Keprta
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ – LUCA z ringu (PIERCE de la Tour Coronneé x GENY z Ringu), maj: M. Hirešová
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – ODA Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay), maj: L. Perniš

Sučky pásikavé
Tr. mladých: V1, CAJC, Jubilejná víťazka mladých, Derby víťazka, BOB – BOO Indiánsky brloh
(ODIN Indiánsky brloh x RATSEL Indiánsky brloh), maj: M. Hlavatý * V2 – BOCCA Exuperantia Extima (ARTUR z Vranovska x SIAKTI Excalibur), maj: P. Macíková * V3 – GINA Fender Edda (JONATAN x MEMPHIS Fender Edda), maj: G. Sokologorská * V4 – GIULIETA Fender Edda (JONATAN x MEMPHIS Fender Edda), maj: Mgr. P. Novák * V – BESSIE Exuperantia Extima (ARTUR z Vranovska x SIAKTI Excalibur), maj: P. Macíková
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Jubilejná víťazka – BARONESA REGAT Fender Edda (NILO de Las Arillas x LAURA REGAT *  Fender Edda), maj: D. Hladík
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ- ZOJA Boxrelay (GRAND Boxrelay x MEGAN boxrelay), maj: D. Krajčík * V2, R. CAC – CHANTAL Signum Laudis (RUDY dell´ Alfiere x HOLIDAY Boxrelay), maj: D. Zajíčková

Víťaz chovateľských skupín: Indiánsky brloh
Najkrajší pár: ODIN + BOO Indiánsky brloh

 

 

 Výročná výstava boxerov / Jahressieger

Malacky * 27.8.2006

 

Posudzovali: Danilo Giorgio, (I) – psy

Jozef Šuster - sučky

PSI ZLATÍ
Trieda „baby:  VN, Najlepšie aby -  FROMM Del Roxius,
(AXEL Mose’ x HILARY Del Roxius), Chov: Allevamento Del Roxiu, Maj: Caldarelli – Gallitiello * VN -  URBAN Karmapa, (JORDAN Karmapa x FANTAGHIRO Karmapa), Chov. Vladimír Tomaščík, Maj: Róbert Zimeermann *  VN - REY Misterio, (ELIO x M,Ch. CRIOS), Chov: Marina e Gigi Andreoli, Maj: Alessandro Colciago, Italia * N - UREUS Karmapa,  (JORDAN Karmapa x FANTAGHIRO Karmapa), Chov. Vladimír Tomaščík, Maj: Milan Centko
Trieda dorastu: VN - GIORDEN Arbaldo,  (LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x ELISE Arbaldo), Chov. + maj: Ján Komžík * VN -  Hurricane Moravia Box, (Omar dei Centurioni x Anna Lise moravia Box), chov. Alena a Arnošt Žarski, maj. Hana Kamasová * N - K' LUCIANO  FLOYD Fender Edda, (LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), chov: Jana a Jozef Šuster, maj: Radovan Koštial
Trieda mladých:  V1, CAJC, Víťaz roka mladých -  MEGAN  v.d. BURG SINGIDUNUM, (Yugo della Cadormara x Fila von Zogobox), chov: Zoran Curcic – v.d. Burg Singidunum, maj: Vesna Curcic * V – 2, GLADIATOR JUNIOR - Buuzend Beernd  v. Jakribox, (Balu vom Hause Romeo x Gravin Kimba v. Manjero), Chov. + maj: Marloes Jansen V3 – XALIMPERO,  (ASTRO dellas Arillas RAMONA della Rocca di Montefiore), Chov. + maj: Michele Crulli, Parnacciano * V4 - TINO del Colle dell´ Infinito, (AGO del Colle dell´ Infinito x RUHA del Colle dell´ Infinito), Chov. + maj: "del Colle dell'Infinito" * V -  BALDO, (CHAMAN della Talpa x ANUSKA da Casa do Frankinho) Ch. + maj: Maschi Francesco * V - OLIVER z Ringu, (Perico du Val d´Europe x Korida z Ringu) ,Chov + maj: Robert a Jana Fagošovi, Maj: Lucie Matulová * V -  HJCh Pannon-box Victor,  (Ch. Pannon-box Harry x Verdiana di Soragna), Chov + maj: Glázer György * VD - CEZAR Fortuna Print,  (FREDY Ewabo x OĽGA Indiánsky brloh), Chov. Ivana Borošová, Maj: František Soukup *  VD - ATHOS Seli dog, (CHESTER Tiann x Golden Ananas HANNA), Chov. + maj: Bíró Pavol *  VD - FREDERIK Z Němečanky, (UGOLINO v.d. Hazenberg x JO z Metaboxu), Chov. a maj: Mgr. Miroslav Nohel * VD -  IRON z Lutily,  (JONATAN x FERGIE Imer-Box), Chov. + maj:  Kamil Paál, D -  HOSS, (YGY Boxrelay x FIONDA), Chov: Peter Vavro , Maj: Peter Vavro
Trieda otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka -  ALBERT,  (OTELLO del Colle dell´ Infinito x EMMA del Colle dell´ Infinito), Chov: All.Erasmo Bisbiglia, Maj: Sig. Ra Elena Minervini Fossi * V2, R.CAC - VALENTINO Optima Grata, (XIPHEOS v. Missisipi x LUISA Optima Grata)Chov: V. Novotný Maj: Adam Zawitowski * V3 -  ETTORE dei Contrari (Zag dei Contrari x ODESSA Del David) , Chov: Franco Pesci, maj: Monika Neuwirthová *  V 4 -  WONDER Fender Edda,  nar. 24.3.2004, SKJ/SPKP 2550 (I.Ch. NILO de las Arillas x HESPERIA Fender Edda) Chov: Jana a Jozef Šuster, Maj: Ing. Peter Pročka * VD - JOSS LUKA Karmapa, (CASANOVA Optima Grata x JULIETTE z Metaboxu),  Chov: V. Tomaščík, Maj: MUDr. Ľubomír Bockanič
Trieda pracovná:  V1, CAC, ČKŠ -  ARAGORN The Fight Elemont, (NAVAR del Tajo x MIKAYLA van Wordanis), Chov. + maj: Inge Polmann * V2, R.CAC -  FUTURERO Moravia Box, (DAGTON dell Antico Squero x QUERRY SUE Moravia Box), Chov: Alena Žarská Maj: Dalibor Střižík
Trieda šampiónov:  V1, CAC, ČKŠ - ELVIS vom KÖNIGSBERG,  (Shadow de las Arillas - Babe vom Königsberg), Chov: Georgine Zyka, Maj: Annemarie und Wolfgang Aigner * V2, R.CAC, GLADIATOR 2006-  Joshua z Ringu,  (Baron Rojo de Villalba x Frety z Ringu), Ch+M: Robert a Jana Fagošovi* VD - FRODO Karmapa,  (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), Chov: Vladimír Tomaščík, Maj: Stanislav Húšťava

 

PSI PÁSIKAVÍ
Trieda „baby: VN - AGIP Azalea Pontica,
(THOMAS DEGLI SCROVEGNI x CH. BAILY), Chov. + maj: ERVIN   SINKOVEC, RATEZ 41 A,  8321 BRUSNICE, SLOVENIA 
Trieda dorastu: VN -  GERONIO dei Principi di Peimonte, (EDORADO della Rocca Constanza x EMILY dei Principi di Piemonte), Chov: Gianni Lollegni * Maj: Bello G. Franco
Trieda mladých:  V1, CAJC, Víťaz roka mladých -  COCO BILL Delle Tre Fontane (CH. GOL DI BOXERITA x LORI DEL COLLE DELL’INFINITO), Chov:  Allevamento delle Tre Fontane –, Maj: Marino Marcello Indirizzo * V2, SLOVAK JUNIOR BOXER -  MONTY Fadyla,  (LENOX Tiann x FABIA Imer-Box), chov: Miloš Butkyka, maj: Marián Nagy * V3 -  CHARLES REGAT Fender Edda,  (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), Chov: Jana a Jozef  Šuster, Maj: Andrej Boťanský * VD -  KIM Orion chov,  (YGY Boxrelay x HOLLY Orion chov), Chov. Miroslav Kabeláč, Maj: J. + Z. Bučkoví
Trieda otvorená: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, BOB -  Boreas di Casa Diocletiano, (Thomas degli Scrovegni x Nepal degli Scrovegni), chov: Zeljana Vincic, Maj: Gianni Cavalli * V2, R.CAC -  VITALI Dei Laus detto VITO, (IRONY DELL’EUROBOXER x ODESSA DEI LAUS), Chov: : Allevamento Dei Laus, Maj: All. del Caesanum – Murgolo Lorenzo Indirizzo * V3 - VINCENT del Rolanus, (BENITO del Colle dell'Infinito x SONIA del Rolanus), Ch: all Rolanus, Maj: Monika Perdon * V4  BIAGO della Conca di Anguis, (AXEL Mose x ELLA del Colle dell´ Infinito), Chov. + maj: All. della Conca di Anguis * V-  ARTUSH Indiánsky brloh, (IMPERO z Metaboxu x BAILEY Lac-Box), Chov: Ladislav Kužma
Maj: Romana Holková * V -  KONO Ewabo,  (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), Chov: E. Bělková, Maj: Ing. Alica Kučerová * VD - KLARK Ružová oáza - (IKAR Ružová Oáza x XARA z Černého jezera), Chov. + maj: Ing. Jiří Kneidl
Trieda pracovná: V1, CAC, ČKŠ -  IMPERO z Metaboxu, (IDOL Armida x DAFNÉ Indiánksy Brloh), Chov: Petr Bratko, Maj: Zdeněk Vrabec * V2. R.CAC, SLOVAK BOXER 2006 -  CAPTAIN Fender Edda, (Nilo de las Arillas x  ENYA FENDER von Zielbox), Chov: Jana a Jozef Šuster, Maj: Gabriel Katona
Trieda šampiónov: V1, CAC, ČKŠ -  Da Vinci Moravia Box, (Benito del Colle dell Infiniti x Urtica Moravia Box), chov. + maj. Alena a Arnošt Žarski * V2, R.CAC -  LAJOŠ Indiánsky brloh, (ARGO Gody Bohemia x JAKOBA Gryf), Chov. a maj: Ladislav Kužma
Trieda veteránov: V1, Najlepší veterán -  Monti Moravia Box, (Flipper della Galassia x Celestýna z Lipníka), chov. + maj.  Alena a Arnošt Žarski * V2, GLADIATOR VETERÁN -  IKAR Ružová Oáza, (I.Ch. HERRY FLOYD Edda x FLIKA Ružová Oáza), Chov. + maj: Ing. Jiří Kneidl

 

SUČKY ZLATÉ
Trieda dorastu:  VN -  AIDA GOLDBOX,
(Vicont Optima grata x Korin Karmapa), Chov. + maj: Martin Chovan * VN -  EBBY George´s park,  (YGY Boxrelay X PANDORA Fender Edda), Chv. + maj: Carmen Kapsová * VN -  GIULLI Arbaldo, (LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x ELISSE Arbaldo), Chov. Ján Komžík, Maj: Miroslav Čenger
Trieda mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých -  Jedna na Milion FAMA,  (Europ. vit. VALENTINO Optima Grata x ALLIJCH Jedna na Milion), Chov. a maj: Adam Zawitowski * V2 -  QUINZIA di Campus Maior,  (CIRO di Val di Piana x ERIKA del Dakarone), Chov. + maj: All Campus Maior, * V3 -  HJCh. Pannon-box Vinnifred,  (Ch. Pannon-box Harry x  Verdiana di Soragna, chov: Glázer György, maj: Kiss László *  V4 -  SELZ della Talpa,  (MAYK x LOLLO della Talpa), Chov:  Allevamento della Talpa, Maj:  Nicita Dorina * V, SLOVAK JUNIOR BOXER - AIDA Seli dog,  (CHESTER Tiann x Golden Ananas HANNA), Chov:  Bíró Pavol, Maj: Cseman  Kázmér * V - CATJA Fortuna Print, (FREDY Ewabo x OĽGA Indiánsky brloh), Chov: Ivana Borošová, Maj: Janka Michalicová * V -  FIONA z Němečanky  (UGOLINO v.d. Hazenberg x JO z Metaboxu), Chov. a maj: Mgr. Miroslav Nohel *  V - IZA z Lutily,  (JONATAN x FERGIE Imer-Box), Chov. + maj:  Kamil Paál
Trieda otvorená:  V 1, CAC, ČKŠ - CARIN Pěčínská ruže, (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), Maj: Jiří Keprta * V2 -  H.Jch Pannon-box Stella,  (Ch. Lucky-Luciano de Cinco Rosas x Virginia di Soragna), Chov. + maj: Glázer György * V 3 - Jedna na Milion DELFINA, (Ch. T´MANN Optima Grata x Ch. Jedna na Milion ALLIYAH), Chov: Adam Zawitowski, Maj: Anna Witoslwska a Adam Zawitowski *  V 4 -  Adel Winda The Fifth Element, (Navar del Tajo x Mikayla v. Wordanis), Chov: I. Polman, maj: Marloes Jansen * V -  ASTA Baja Dogs, (FLOYD z Ringu x M: VIKA Mir-Fiš), Chov: Jaroslav Bako, Maj: Gabriel Katona * V - JENIFER Orionchov,  (PLATAN Czech Ja-Ka x ANETA GLORIA BÁRA), Chov. a maj: Miroslav Kabeláč * V -  Kony od Morového sloupu, (Gent od Morového sloupu x Happy od Morového sloupu), chov. + maj: Vladimír Žáček * V -  QUATRO Karmapa, (VICONT Optima Grata x ASCANA Optima Grata), Chov: Vladimír Tomaščík, Maj: Ing. Vladimír Kováč * V -  UMMA Arga Lúč,  (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), Chov. + maj: Gabriel Aranyossi * V -  ANETE Wonderful dream -  (ORFEUS Boxrelay x FRONTIERA REGAT Fender Edda), Chov. + maj: Adriana Morgensteinová
Trieda pracovná:   V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - DIADORA detto DIDA (MAGNUM di Massumatico x CRIOS), Chov: Luigi e Marina Andreoli, Maj: Beretta Masimo,
Trieda šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, SLOVAK BOXER -  ODA Boxrelay, (BARON ROJO de Vilallba x EYMA Boxrelay), Chov. + maj: Ľubomír Perniš  * V2, R.CAC -  MICOL di Campusmaior, (CARUSO di Campusmaior x ERIKA del Dakarone), Chov: Andrea dell Latta, Maj: Enrico Saccheti

 

SUČKY PÁSIKAVÉ
Trieda „baby“: VN -  ASHLEY Azalea Pontica,
(THOMAS DEGLI SCROVEGNI x CH. BAILY), Chov. + maj: ERVIN   SINKOVEC,  * VN -  Devon di Casa Diocletiano, (Zago dei Centurioni x Nepal deli Scrovegni), chov: Zeljana Vincic, maj: Walter Milan & Zeljana Vincic * VN -  IRIS Mir-Fiš, (PAZO vom Elsavatal x ZANA Mir-Fiš), Chov: MVDr. Miroslav Fišman, Maj: Jana Jurášková
Trieda dorastu: VN, Najlepší dorast -  EX OF SPACE Kett Box, (Ch. BALU von Hause Romeo x BLAZE OF GLORY Kett Box), chov: Robert Wrobel, maj: Alena Váchová * VN -  EILEEN van Sapho´S Hoeve, (BOREAS di Casa Dicletiano x CRAZY van Sapho´S Hoeve), Chov. + maj: Ingmar Sioen a Poppe Mariette
Trieda mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých, SLOVAK JUNIOR BOXER -  BOO Indiánsky Brloh, (ODIN indiansky brloh x RATSEL indiansky brloh), Chov. a maj: Ladislav Kužma  * V2 -  UGHETTA dei Conti di Bergrot, (YUGO della Cadormare x DORIA dei Conti di Bergot), Chov. + maj: Elena Monterosso * V3, GlADIATOR JUNIOR  - BOCCA Exuperantia Extima, (ARTHUR z Vranovska x SLAKTI Axcalibur), Chov. + maj: Ladislav Hencovský * V4 – POKA,  (AXEL MOSE’ x HIRA), Chov. + maj:  Antonio Caldarelli * V -  CORA di Casa Diocletiano,  (TOBJ degli Scrovegni x NEPAL degli Scrovegni), Chov: Zeljabna Murtic, Maj: Samanta osinac Muhar * V -  ELLIE Boxrelay, (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), Chov: Ľubomír Perniš, Maj: Igor Litvák * V -  Pannon-box ANGELINA JOLIE, (Pannon-box Odin x Ch. Pannon-box Holly), Chov. + maj: Glázer György
Trieda otvorená:  V1, CAC  KALI del Roxius, (DENVER del Roxius x REBECCA du Val D´Europe), Chov: Stefano Agostineli, Maj: Lores Carraro, Fontaniva *  V2, R.CAC -  HJch,Hch. Pannon-box JULY,  (Impero del Colle dell Infinito x  Virginia di Soragna), Chov. + maj: Glázer György * V3 -  PERFIDIA Del Caesanum, (LEAR DELLA CONCA ROSSA x FIAMMETTA DEL CAESANUM), Chov: Allevamento del Caesanum, maj: All. del Caesanum – Murgolo Lorenzo Indirizzo  * V4 - CLOTYLDA Moravia Box, (Dismo di Soragna x Valentina Moravia Box), chov. Alena a Arnošt Žarski, maj. Alena Žarská a mgr. Zina Boldaňuková * V -  DANJA z Němečanky,  (APACHE Z Metaboxu x AGIA Orionchov), Chov: Mgr. Miroslav Nohel, Maj: Renata Vavříková * V -  NATALKA Fender Edda,  (OTHELO FLOYD Fender Edda x ADELKA Fender Edda), Chov: Jana a Jozef Šuster, Maj: Jozef Hercek
Trieda pracovná:  V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka -  Korida z Ringu  (Queros dei Cavalieri del Monferatto x Flavia z Ringu), Chov. + Maj: Robert a Jana Fagošovi * V2, R.CAC - LAIN Della Val Dei Nisi, (FUTURE VON GERMAN DREAM x QUELTOUM DE LA VALLE D’OULJA), Chov: Mario Bellomo, Maj: Ketty Panta Indirizzo
Trieda šampiónov: V1, CAC - DORIA dei Conti di Bergot, (TECK del Colle dell´Infinito x IRENE del Colle dell Infinito), Ch. + maj: Elena Monterosso * V2, RAC, SLOVAK BOXER  - ZOJA Boxrelay, (GRAND Boxrelay x MEGAN Boxrelay), Chov. + maj: Ľubomír Perniš *  V - GLADIATOR 2006 -  GENNY z Ringu, (Idol Armida x  Orka Floyd Fender Edda), Chov + maj: Robert a Jana Fagošovi
Trieda veteránov:  V1 -  DARIA J. A.L Sandow, (GRAND Alfa Pol x MERLIN Im-Ka), Chov. + maj: Jaroslav a Alena Lysákovi

 

MVP Bratislava - 20.8. 2006

 

Posudzoval: Imrich Sopko, SK

Psi zlatí
Tr. stredná:  
V1, CAC – DARK della Braidola (AGO del Colle del Infinito x ESPANIA del tajo), maj: Maschi Ruben * V2, R.CC – OLIVER z Ringu (PERICO du Val d urope x KORIDA z Ringu), maj: L. Matulová * V3 – HARRY von Ostarrichi (SILVIO della Casa Umberta x DAISY von Ostarrchi), maj: R. Stipanitz
Tr. otvorená:  V1, CAC – WONDER Fender Edda (NILLO de las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka  * V2, R. CAC - TIMO degli Scrovegni (ARIOSTO degli Scrovegni x ROXXANNE degli Scrovegni), maj: P. battocchio
Tr. pracovná:  V1, CAC, CACIB – EOLO del Roxius (ELVIS dei Colli Asolani x ALFA del Euro), maj: P. Batocchio *  V2, R. CAC – PAGANINI Nostrum (BENITO del Colle dell Infinito x FIN DE Siecle Nostrum), maj: E. + J. Dolinscy
Tr. šampiónov:  V1, CAC, CACIB  – ELVIS vom Königsberg (SHADOWS de las Arillas x BABE vom Königsberg), maj: A. + W. Aigner

Sučky zlaté
Tr. čestná:  
V1 – CATTY Bohemia Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda x AILIN Miramar Box), maj: M. Rendlová
Tr. stredná:  V1, CAC, CACIB, BOB – CARIN Pěčínská ruže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda) * V2, R. CAC – UMMA Arga Lúč (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr.pracovná: V1, CAC – DIABORA della Dida (MAGNUM di Massumatico x CRIOS), maj: M. Beretta * V2, R.CAC – ASSET Hébé-Box (BALU v. haus Romeo x Hébé IBRA), maj: Mgr. A. Habertová
Tr. šampiónov: V1, CAC, R.CACIB – BENEDIKTA Moravia Box (JOYCE della Talpa x QUERRY SUE Moravia Box), maj: M. Vlčková

Psi pásikaví
Tr. mladých:  
V1, CAJC – CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský  * VD – KIM Orion Chov (YGY Boxrelay x HOLLY Orion Chov), maj: J. + Z. Bučkovci
Tr. stredná: V1, CAC – IRON v. Königsberg (TENO v.d. Froshlacke x YESSY-NIKE v. Königsberg), maj: M.+ S. Zimermann
Tr. otvorená:  V1, CAC – KONO Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A. Kučerová
Tr.pracovná:  V1, CAC – ANGELO v.d. Froschlacke (MOLTO della Talpa x TAMINA von der Froschlacke), maj: J. Kaltenbrunner
Tr. šampiónov: V1, CAC – VONADEL Davidof ( APOLLO von D´High- Quick x SAMBA SANTANA Cos´ Wielkego), maj: S. Jakubcionis

Sučky pásikavé
Tr. mladých:
V1, CAJC – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), maj: I. Litvák
Tr. otvorená:  V1, CAC – AKROSJA ECLIPSE of Highlander (AKROSJA DARREN THOMAS JUNIOR x CECILIA), maj: All. Tenuta degli Hihghland
Tr. pracovná: V1, CAC – LAURA REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: J+. J. Šuster
Tr. veteránov:  V1 – Ch. SINDY Fender Edda (SAGVAN Fender Edda x JESSY od Anity), maj: Ing. L. Ralbovská

 

MVP Bratislava - 19.8. 2006

 

Posudzoval: Bánkúti József, H

Psi zlatí
Tr. mladých:
V1, CAJC – IRON z Lutily (JONATAN x FERGIE Imer-Box), maj: K. Paál
Tr. stredná:  V1, CAC  DARK della Braidola (AGO del Colle el Infinito x ESPANIA del tajo), maj: Maschi Ruben * V2, R.CAC – OLIVER z Ringu (PERICO du Val d Europe x KORIDA z Ringu), maj: L. Matulová * V3 – HARRY von Ostarrichi (SILVIO della Casa Umberta x DAISY von Ostarrchi), maj: R. Stipanitz
Tr. otvorená:  V1, CAC – TIMO degli Scrovegni (ARIOSTO degli Scrovegni x ROXXANNE degli Scrovegni), maj: P. battocchio
Tr. pracovná:  V1, CAC, R.CACIB – PAGANINI Nostrum (BENITO del Colle dell Infinito x FIN DE Siecle Nostrum), maj: E. + J. Dolinscy
Tr. šampiónov:  V1, CAC – ELVIS vom Königsberg (SHADOWS de las Arillas x BABE vom Königsberg), maj: A. + W. Aigner

Sučky zlaté
Tr. čestná: 
V1 – CATTY Bohemia Amon (OTHELO FLOYD Fender Edda x AILIN Miramar Box), maj: M. Rendlová
Tr. stredná: V1, CAC – UMMA Arga Lúč (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr. otvorená: V1, CAC – HENY ze Zlatoušky (GRANDO Optima Grata x AILIN Rexob Gold), maj:    V. Kaňáková
Tr.pracovná: V1, CAC, CACIB, BOB – DIABORA della Dida (MAGNUM di Massumatico x CRIOS), maj: M. Beretta * V2, R.CAC – ASSET Hébé-Box (BALU v. haus Romeo x Hébé IBRA), maj: Mgr. A. Habertová
Tr. šampiónov: V1, CAC, R.CACIB – BENEDIKTA Moravia Box (JOYCE della Talpa x QUERRY SUE Moravia Box), maj: M. Vlčková

Psi pásikaví
Tr. mladých:
V1, CAJC – KIM Orion Chov (YGY Boxrelay x HOLLY Orion Chov), maj: J. + Z. Bučkovci
Tr. stredná: V1, CAC – IRON v. Königsberg (TENO v.d. Froshlacke x YESSY-NIKE v. Königsberg), maj: M.+ S. Zimermann
Tr. otvorená:  V1, CAC – NEPAL di Campus Maior (PALMIRO di Soragna x ASIA), maj: E. Sacchetti * V2 – KONO Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A Kučerová
Tr.pracovná: V1, CAC, CACIB – ENEA del Roxius (ELVIS dei Colli Asolani x ALFA del Euro), maj: G.Pane * V2, R.CAC – ANGELO v.d. Froschlacke (MOLTO della Talpa x TAMINA von der Froschlacke), maj: J. Kaltenbrunner * V3 – DA VINCI Moravia Box (BENITO del Colle del Infinito x URTICA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski
Tr. šampiónov: V1, CAC – VONADEL Davidof ( APOLLO von D´High- Quick x SAMBA SANTANA Cos´ Wielkego), maj: S. Jakubcionis

Sučky pásikavé
Tr. dorastu:
VN 1 – HANNELORE Moravia Box (OMAR dei Centurioni x ANNA LISE Moravia Box),  maj: K. Cupáková
Tr. mladých: V1, CAJC – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), maj: I. Litvák
Tr. otvorená:  V1, CAC – CLOTYLDA Moravia Box (DISMO di Soragna x VALENTINA Moravia Box), maj: Z. Boldaňuková - Žarski

 

MVP Nitra - 4.6.2006

 

rozhodca: Imrich Sopko

Psi pásikaví
Tr. mladých:
V1, CAJC -  CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský
Tr. strená: V1, CAC – IRON vom Koigsberg (TENO v.d. Froschlacke x YESSY-NIKE v. Konigsberg), maj: M.+ S. Zimermann
Tr. otvorená: V1, CAC – CAPTAIN Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER von Zielbox), maj: G. Katona
Tr. pracovná:  V1, CAC, R.CACIB – ANGAELO v.d. Froschlecke (MOLTO della Talpa x TAMINA v.d. Froschlacke), maj: J. Katlenbrunner

Sučky pásikavé
Tr. mladých:
V1, CAJC – HEIDI Fender Edda (JONATAN x NIKOLKA Fender Edda), maj: J. Artnerová * V2 – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x INGA Boxrelay), maj: I. Litvák
Tr. stredná: V1, CAC, R.CACIB – DAYOTA Kett Box (OMAR dei Centurioni x BLAZE of Glory Kett Box), maj: H. Heribanová

Psi zlatí
Tr. mladých:
V1, CAJC – OLIVER z Ringu (PERICO du Val d’ Europe x KORIDA z Ringu), maj: L. Matulová * VD 2 – HARRY von Ostarrichi (SILVIO della casa Umberta x DAISY von Ostarrichi), maj: R. Stipanitz
Tr. stredná:  V1, CAC, CACIB, BOB,  – CARLINO Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER von Zielbox), maj: J. + J. Šuster
Tr. otvorená:  V1 – FRODO Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Hušťava *   V2, R.CAC – WONDER Fender Edda (NILO de Las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka

Sučky zlaté
Tr. šteniat:
VN 1 – K’ CARMELA FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: J+J. Šuster
Tr. mladých:  V1, CAJC – QUATRO Karmapa (VICONT Optima Grata x ACANA Optima Grata), maj: V. Kováč.  
Tr. otvorená: V1, CAC, CACIB – UMMA Arga Lúč (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi

 

2. 6. 2006 CAC - SENEC

Psi pásikaví
Tr. mladých:
V1, CAJC -  CHARLES REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Edda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: A. Boťanský

Sučky pásikavé
Tr. mladých:
V1, CAJC – HEIDI Fender Edda (JONATAN x NIKOLKA Fender Edda), maj: J. Artnerová * V2 – ELLIE Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x INGA Boxrelay), maj: I. Litvák
Tr. otvorená: V1, CAC – CHANTAL Signum Laudis (RUDY Dell’ Alfiere x HOLYDAY Boxrelay), maj: D. Zajíčková

Psi zlatí
Tr. mladých:
V1, CAJC – IRON z Lutily (JONATAN x FERGIE Imer-Box), maj: K. Paál * V2 – ATHOS Seli Dog (CHESTER Tiann x Golden Ananas HANNA), maj: P. Bíró
Tr. stredná:  V1, CAC, BOB, 3. miesto BOG  – CARLINO Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER von Zielbox), maj: J. + J. Šuster
Tr. otvorená:  V1, CAC – WONDER Fender Edda (NILO de Las Arillas x HESPERIA Fender Edda), maj: Ing. P. Pročka

Sučky zlaté
Tr. mladých:
V1, CAJC – AIDA Seli Dog (CHESTER Tiann x Golden Ananas HANNA), maj: P. Bíró
Tr. otvorená: V1, CAC – UMMA Arga Lúč (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi * V2 – DEMI Edgardo (APOLLO v Thüringischen Adel x BÁRA Edgardo), maj: E. Nedvědová * VD 3 – DARIA DAMIR Star Šurany (Cseryll-Hazi JACK x BARBY Dorka Star), maj: M. Majerčíková

Klubová výstava Bojnice 13.5.2006

 

FOTOGALERIA

Rozhodcovia: Imrich Sopko – psy a Ewa Dolinska – sučky

 

PSI ZLATÍ

Tr.baby: VN – ADIAN Goldbox (VICONT Optima Grata x KORIN Karmapa), maj: Z. Mikušiak * VN - K´LUCIANO FLOYD Fnder Edda (LUCKY LUCIANO del Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: R. Koštiaľ

Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – OLIVER z Ringu (PERICO du Val d´ Europe x KORIDA z Ringu) maj: L. Matulová  * V2 – ATHOS Seli Dog (CHESTER Tiann x Golden Ananas HANNA), maj: P. Bíró

Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – BONO Boxrelay (FISICO BESTIALE di Zuccherino x MEGEN Boxrelay), maj: D. Krajčík * V2, R.CAC – DE NIRO Moravia Box (BENITO del Colle del Infinito x URTICA Moravia Box), maj: J. Kollár * V3 -  JOSS LUKA Karmapa (CASSANOVA Optima grata x JULIETTE z Metaboxu), maj: Dr. Ľ. Bockanič * V4 – ARGOS Baja Dogs (FLOYD z Ringu x VIKA Mir-Fiš), maj: L. Marešová

Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, MR. Boxer 2006 – YGY Boxrelay (VASCO della Cadormare x ADA Boxrelay), maj: I. Pastierik

Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – JOSHUA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: R. + J. Fagošoví

 

SUČKY ZLATÉ

Tr. baby:  VN – AIDA Goldbox (VICONT Optima Grata x KORIM Karmapa), maj: M. Chovan * VN – K´JAKUZA FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: E. Bělková * K´NAPOLI FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: I. Tomková

Tr. mladých: V1, CAJC, Klubová víťazka mladých – CARIN Pěčinská rúže (UGOLINO v.d. Hazenberg x CASIA Fender Edda), maj: J. Keprta * V2 – Aivengo BOLERO (BOMOND iz Zamka Olgi x Aivengo NERADNA), maj: S. Sieranen * V3 – AIDA Selidog (CHESTER Tiann x GOLDEN Ananas Hanna), maj: K. Cseman * V4 – QUATRO Karmapa (VICONT Optima Grata x ASCANA Optima Grata), maj: V. Kováč * VD – NICOL Karmapa (Mac NATHAN v. German Dream x HAPPY SUN Karmapa), maj: I. Hlavinka * VD – UMMA Arga Lúč (DEEN Arga Lúč x KLAUDIA Arga Lúč), maj: G. Aranyossi * VD – CATJA Fortuna Print (FREDY Ewabo x OĽGA Indiánsky Brloh), maj: J. Michalicová

Tr. otvorená: V1, CAC,ČKŠ – VIRGINIA dei Cavalieri del Monferato (Sikili Urano x URKA dei Cavalieri del Monferato), maj: Ing. T. Klásek * V2, R.CAC – GIULIETTA z Lutily (FISICO BESTIALE di Zuccherino x FERGIE Imer-Box), maj: K. Paál * V 3 – AMBRA Baja Dogs (FLOYD z Ringu x VIKA Mir-Fiš), maj: Ing. J. Bako * V4 - OMEGA Tian (FISICO BESTIALE di Zuccherino x JESSICA Tiann), maj: T. Füzek

Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ – ANNA LISE Moravia Box (AMBER dei Aikhal x NATALIA Moravia Box), maj: A. + A. Žarski

Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Klubová víťazka, MISS BOXER, BOB – JAKUZA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: J.+ J. Šuster

Tr. čestná: V – ODA Boxrelay (BARON ROJO de Villalba x EYMI Boxrelay), maj: I. Pastierik

 

PSI PÁSIKAVÍ

Tr. dorastu: VN – KIM Orion Chov (YGY Boxrelay HOLLY Orion chov), maj: J. a Z. Bučkoví

Tr. mladých: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – ORRY z Ringu (PERICO du Val d´ Europe x KORIDA z Ringu) maj: J. a R. Fagošovi * V2 – STANLY Ewabo (NILO de las Arillas x JENIFER GOLD z Erisu), maj: S. Sieranem * V3 – DANTES Ratnovská zátoka (JONATAN x ATA Ratnovská zátoka), maj: V. Hromádka * V4 – LUIS Imer Box (VICONT Optima Grata x FANNY Imer Box), maj: I. Hlavinka * V - O´ŃIL Vr-Box (PAZO von Elsavatal x HOBY Vr-Box), maj: J. Debnár  

Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – KONO Ewabo (Chaman della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: Ing. A. Kučerová

Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz – CAPTAIN Fender Edda (NILO de las Arillas x ENYA FENDER v. Zielbox), maj: G. Katona

Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – KARIM KHAN von Reichersberg (MOLTO della Talpa x FELINA von Reichersberg), maj: H. Hiltmann

 

SUČKY PÁSIKAVÉ

Tr. dorastu:  VN – BOCCA Exuperantia Extima (ARTHUR z Vranovska x SIAKTI Exkalibur), maj: L. Hencovský * VN – BESSIE Exuperantia Extime (ARTHUR z Vranovska x SIAKTI Exkalibur), maj: J. Stirančák

Tr. mladých:  V1, CAJC, Klubová víťazka mladých – BOÓ Indiánsky Brloh (ODIN Indiánsky brloh x RATSEL Indiánsky brloh), maj: M. Hlavatý * V2 – ELLI Boxrelay (HUGO BOSS Fender Edda x YNGA Boxrelay), maj: I. Litvák * V3 – GABRIELA Moravia Box (TECUMSEH dell´Infernotto x QUERRY SUE Moravia Box), maj: A. a A. Žarski * V4 – HEIDI Fender Edda (JONATHAN x NIKOLKA Fender Edda), maj: J. Artnerová * V – CORA Fortuna Print (FREDY Ewabo x OĽGA Indiánsky brloh), maj: B. Semeleder

Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ – VICTORIA des Jardins de Passiflore (CARUSO di Soragna x TREZENE du Clos Morilon), maj: Ing. T. Klásek * V2, R.CAC – CHANTAL Signum Laudis (RUDY dell´Alfiere x HOLYDAY Boxrelay), maj: D. Zajíčková  * V3 – CASIA Fender Edda (MAGNUM di Massumatico x PLAYA Fender Edda), maj: J. Kerpta * V4 – KIMBERLY Ewabo (CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: E. Belková *  V – BRITANY Ratnovská zátoka (VADIM della Acque Salate x CLEA Vr-Box), maj: V. Hromádka * V – SILVIA Lúč (PATRIK Lúč x TAMARA Lúč), maj: G. Aranyossy

Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Klubová víťazka – ZOJA Boxrelay (GRAND Boxrelay x MEGEN Boxrelay), maj: Ľ. Perniš

Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ – MEGEN Boxrelay (ETHOR Boxrelay x ADÉLA Gloria Bara, maj: D. Krajčík

 

 

CVP Banská Bystrica - 7.5.2006

 

rozhodca: Imrich Sopko

Psi pásikaví
Tr. mladých: V1, CAJC, BOB – ORRY z Ringu
(PERICO Val d’ Europe x KORIDA z Ringu), ch. + maj: Jana a Robert Fagoš * V2 – CARLS REGAT Fender Edda (HUGO BOSS Fender Eda x LAURA REGAT Fender Edda), maj: Anndrej Boťanský * V 3 – O ‘NIL Vr-Box (PAZO vom Elsavatal x HOBY Vr-Box),maj: J. Debnár
Tr. šampiónov: V1, CAC – LUCAS REGAT Fender Edda (IN-PETTO v. German Dream x ABIGEIL Armida), maj: B. Gazdarica

Sučky pásikavé
Tr. mladých:
V1, CAJC – HEIDI Fender Edda (JONATAN x NIKOLKA Fender Edda), maj: J. Artnerová
Tr. otvorená: V1, CAC – CHANTAL Signum Laudis (RUDY Dell’ Alfiere x HOLYDAY Boxrelay), maj: D. Zajíčková * V2, R.CAC – VICTORIA des Jardine de Passilflore (CARUSO di Soragna x Trezene du Clos Morillon), maj: Ing.T. Klásek * V3 – KIMBERLY Ewabo /CHAMAN della Talpa x JENIFER GOLD z Erisu), maj: E. Bělková

Psi zlatí:
Tr. stredná:  
V1, CAC – CARLINO Fender Edda (NILO de Las Arillas x ENYA FENDER von Zielbox), maj: J. + J. Šuster
Tr. otvorená:  V1, CAC – FRODO Karmapa (FLOYD z Ringu x ASCANA Optima Grata), maj: S. Húšťava
Tr. šampiónov: V1, CAC – JOSHUA z Ringu (BARON ROJP de Villalba x FRETY z Ringu), maj: J.+J. Fagošoví

Sučky zlaté
Tr. šteniat:
VN – K’ CARMELA FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas x JAKUZA z Ringu), maj: J+J. Šuster
Tr. stredná: V1, CAC – OMEGA Tiann (FISICO BESTIALE di Zuccherino x JESSICA Tiann), maj: T. Füzek
Tr. otvorená: V1, CAC – VIRGINIA dei Cavalieri del Monferrato (Sikili URANO x URKA dei Cavalieri del Monferato), maj: Ing. T. Klásek
Tr. šampiónov: V1, CAC – JAKUZA z Ringu (BARON ROJO de Villalba x FRETY z Ringu), maj: J. + J. Šuster